www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale E
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Pulderbos | - | Lentezon Beerse B | 1 | - | 0 |
. | Dosko | - | Meerle | 2
| - | 9
|
. | HIH Turnhout | - | Kessel United | 1 | - | 2 |
. | Wechelderzande | - | Grobbendonk | 4
| - | 3
|
. | Dessel B | - | Vlimmeren | 3
| - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Zwarte Leeuw B | - | Westmalle | 1 | - | 0 |
. | St-Jozef | - | Halle | 3
| - | 1 |
. | Oelegem | - | De Kempen B | 2
| - | 4
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Wechelderzande | 12 | - |
7 | Oelegem | | - | |
. | Grobbendonk | 12 | - |
4 | Pulderbos | | - | |
20:00 | HIH Turnhout | 6 |
- | 7 | Dessel B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | De Kempen B | 8 | - | 0 | Dosko | | - | |
. | Halle | 1 | - | 0 | Westmalle | | - | |
. | Kessel United | 7 | - | 9 | Zwarte Leeuw B | | - | |
. | Meerle | 9 |
- | 3 | Lentezon Beerse B | | - | |
. | Vlimmeren | 7 | - | 1 | St-Jozef | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale E --> Pulderbos
periode 1
10/10 |
| Wechelderzande | 28 |
2. | Grobbendonk | 26 |
3. | Halle | 20 |
4. | Oelegem | 20 |
5. | St-Jozef | 19 |
6. | Dessel B | 18 |
7. | Zwarte Leeuw B | 16 |
8. | Vlimmeren | 14 |
9. | Pulderbos | 13 |
10. | De Kempen B | 13 |
11. | Meerle | 12 |
12. | Dosko | 10 |
13. | Kessel United | 7 |
14. | Westmalle | 7 |
15. | Lentezon Beerse B | 6 |
16. | HIH Turnhout | 3 |
periode 2
10/10 |
| Grobbendonk | 30 |
2. | Wechelderzande | 24 |
3. | St-Jozef | 23 |
4. | Zwarte Leeuw B | 21 |
5. | Meerle | 18 |
6. | De Kempen B | 17 |
7. | Halle | 15 |
8. | Dessel B | 14 |
9. | Oelegem | 13 |
10. | Kessel United | 12 |
11. | Vlimmeren | 11 |
12. | Westmalle | 9 |
13. | HIH Turnhout | 9 |
14. | Pulderbos | 7 |
15. | Lentezon Beerse B | 3 |
16. | Dosko | 0 |
periode 3
6/10 |
1. | De Kempen B | 16 | |
2. | Wechelderzande | 15 | |
3. | Meerle | 14 | |
4. | Grobbendonk | 13 | |
5. | Dessel B | 13 | |
6. | Zwarte Leeuw B | 12 | |
7. | Kessel United | 11 | |
8. | Oelegem | 9 | |
9. | Pulderbos | 9 | |
10. | St-Jozef | 9 | |
11. | Vlimmeren | 8 | |
12. | HIH Turnhout | 4 | |
13. | Lentezon Beerse B | 4 | |
14. | Westmalle | 1 | x |
15. | Halle | 0 | x |
16. | Dosko | 0 | x |
Grobbendonk
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Wechelderzande | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Vlimmeren | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 4 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Westmalle | 5 - | 0 | | | 3 | 7 | | 2 | |
4. | Za-23/09/23 | 16:00 | Halle | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 10 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Zwarte Leeuw B | 5 - | 1 | | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | De Kempen B | - | Grobbendonk | 3 - | 5 | | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Oelegem | 3 - | 3 | | | 1 | 17 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Dosko | - | Grobbendonk | 0 - | 5 | | | 3 | 20 | | 2 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | HIH Turnhout | 7 - | 0 | | | 3 | 23 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Meerle | 3 - | 2 | | | 3 | 26 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kessel United | - | Grobbendonk | 3 - | 6 | | | 3 | 29 | | 1 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | St-Jozef | 5 - | 0 | | | 3 | 32 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Grobbendonk | 0 - | 3 | | | 3 | 35 | | 1 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Dessel B | 3 - | 2 | | | 3 | 38 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Lentezon Beerse B | - | Grobbendonk | 1 - | 6 | | | 3 | 41 | | 1 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Vlimmeren | 4 - | 1 | | | 3 | 44 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Westmalle | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 47 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Meerle | - | Grobbendonk | 1 - | 4 | | | 3 | 50 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Halle | 5 - | 0 | | | 3 | 53 | | 1 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Kessel United | 4 - | 0 | | | 3 | 56 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B | - | Grobbendonk | 1 - | 3 | | | 3 | 59 | | 1 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Lentezon Beerse B | 4 - | 0 | | | 3 | 62 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Dessel B | - | Grobbendonk | 2 - | 2 | | | 1 | 63 | | 1 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout | - | Grobbendonk | 1 - | 8 | | | 3 | 66 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Dosko | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 69 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Wechelderzande | - | Grobbendonk | 4 - | 3 | | | 0 | 69 | | 1 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Pulderbos | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oelegem | - | Grobbendonk | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grobbendonk | - | De Kempen B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Grobbendonk | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Pulderbos
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Lentezon Beerse B | - | Pulderbos | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Pulderbos | - | St-Jozef | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Meerle | - | Pulderbos | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Kessel United | 5 - | 1 | | 3 | 6 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Dessel B | 6 - | 2 | | 3 | 9 | | 6 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Dosko | - | Pulderbos | 3 - | 1 | | 0 | 9 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Halle | 2 - | 4 | | 0 | 9 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Oelegem | - | Pulderbos | 3 - | 2 | | 0 | 9 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Westmalle | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 10 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | HIH Turnhout | - | Pulderbos | 1 - | 3 | | 3 | 13 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Pulderbos | - | De Kempen B | 2 - | 2 | | 1 | 14 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B | - | Pulderbos | 2 - | 1 | | 0 | 14 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Grobbendonk | 0 - | 3 | | 0 | 14 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Vlimmeren | - | Pulderbos | 1 - | 0 | | 0 | 14 | | 11 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Wechelderzande | 1 - | 3 | | 0 | 14 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Halle | - | Pulderbos | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 12 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Pulderbos | - | Dosko | 2 - | 0 | | 3 | 18 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Pulderbos | - | Oelegem | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Kessel United | - | Pulderbos | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | De Kempen B | - | Pulderbos | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 11 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Pulderbos | - | Vlimmeren | 0 - | 2 | | 0 | 20 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Wechelderzande | - | Pulderbos | 6 - | 2 | | 0 | 20 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Pulderbos | - | HIH Turnhout | 3 - | 2 | | 3 | 23 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Pulderbos | 1 - | 0 | | 0 | 23 | | 12 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Westmalle | - | Pulderbos | 0 - | 2 | | 3 | 26 | | 12 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Pulderbos | - | Lentezon Beerse B | 1 - | 0 | | 3 | 29 | | 12 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Pulderbos | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Pulderbos | - | Meerle | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pulderbos | - | Zwarte Leeuw B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Dessel B | - | Pulderbos | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Wechelderzande | 39 | +37 |
2 | St-Jozef | 37 | +28 |
3 | Grobbendonk | 35 | +44 |
4 | Dessel B | 28 | +23 |
5 | Meerle | 26 | +13 |
6 | Zwarte Leeuw B | 23 | +6 |
7 | De Kempen B | 21 | +13 |
8 | Pulderbos | 21 | +5 |
9 | Vlimmeren | 21 | +1 |
10 | Oelegem | 17 | -2 |
11 | Halle | 17 | +3 |
12 | Kessel United | 16 | -3 |
13 | HIH Turnhout | 12 | -16 |
14 | Lentezon Beerse B | 10 | -20 |
15 | Westmalle | 10 | -22 |
16 | Dosko | 7 | -27 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Grobbendonk | 69 | +85 |
2 | Wechelderzande | 67 | +53 |
3 | St-Jozef | 51 | +13 |
4 | Zwarte Leeuw B | 49 | +14 |
5 | De Kempen B | 46 | +25 |
6 | Dessel B | 45 | +24 |
7 | Meerle | 44 | +23 |
8 | Oelegem | 42 | +6 |
9 | Halle | 35 | +3 |
10 | Vlimmeren | 33 | -13 |
11 | Kessel United | 30 | -15 |
12 | Pulderbos | 29 | -4 |
13 | Westmalle | 17 | -40 |
14 | HIH Turnhout | 16 | -48 |
15 | Lentezon Beerse B | 13 | -59 |
16 | Dosko | 10 | -67 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Grobbendonk | 34 | +41 |
2 | Wechelderzande | 28 | +16 |
3 | Zwarte Leeuw B | 26 | +8 |
4 | De Kempen B | 25 | +12 |
5 | Oelegem | 25 | +8 |
6 | Meerle | 18 | +10 |
7 | Halle | 18 | 0 |
8 | Dessel B | 17 | +1 |
9 | Kessel United | 14 | -12 |
10 | St-Jozef | 14 | -15 |
11 | Vlimmeren | 12 | -14 |
12 | Pulderbos | 8 | -9 |
13 | Westmalle | 7 | -18 |
14 | HIH Turnhout | 4 | -32 |
15 | Lentezon Beerse B | 3 | -39 |
16 | Dosko | 3 | -40 |