www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1 -3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4 -2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3 -1
.Oostmalle-

De Kempen B

2 -3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3 -2
.Antonia B-Emblem1-1

zaterdag 14/12/2019

19:30Grobbendonk9- 1Oelegem-
.Pulderbos2- 6De Kempen B-
.Wechelderzande5 -9Halle-
20:00Antonia B8-0Westmalle-

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven12-3Kessel United-
.Alberta Schilde5-10Oud Turnhout-
.Oostmalle7 -0Molenkring-
.HIH Turnhout0-3Ranst B-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.Halle399
2.De Kempen B*346
3.Grobbendonk3410.3
4.Oosthoven3210.-4(1)
5.Oud Turnhout306
6.Oostmalle294.-2(1)
7.Alberta Schilde27101.
8.Pulderbos*244-1.(3)
9.Antonia B204.2
10.Wechelderzande1910-3.(1)
11.Oelegem184
12.Westmalle163
13.Emblem165
14.Ranst B156
15.HIH Turnhout1114.
16.Kessel United113
17.Molenkring40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Oud Turnhout

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle6/1116
2.Oosthoven6/1216
3.Alberta Schilde5/1112
4.Grobbendonk5/1111
5.Wechelderzande6/1211
6.Oostmalle6/1210
7.De Kempen B6/1110
8.Oud Turnhout6/1110
9.Oelegem5/118
10.Pulderbos6/128
11.Antonia B5/118
12.Westmalle6/117
13.Ranst B5/117
14.Emblem6/117
15.Kessel United6/123
16.HIH Turnhout5/111
17.Molenkring6/110

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Alberta Schilde

1.Za-24/08/1919:30

Oud Turnhout

-Alberta Schilde0 -1

3

36
2.Wo-28/08/1919:00Alberta Schilde-De Kempen B1 -70311
3.Zo-01/09/1915:00Molenkring-Alberta Schilde0 -1

3

64
4.Zo-08/09/1915:00Alberta Schilde-Halle0 -1067
5.Zo-15/09/1915:00Kessel United-Alberta Schilde1 -3

3

95
6.Zo-22/09/1915:00Alberta Schilde-Oosthoven4 -5097
7.Zo-29/09/1915:00Wechelderzande-Alberta Schilde3 -1098
8.Zo-06/10/1915:00Alberta Schilde-Oostmalle2 -21108
9.Za-12/10/1919:30Pulderbos-Alberta Schilde2 -3

3

137
10.Zo-20/10/1915:00Alberta Schilde-Ranst B4 -0

3

167
11.Zo-27/10/1915:00Alberta Schilde-Antonia B1 -20167
13.Zo-10/11/1914:30Alberta Schilde-Grobbendonk3 -31178
14.Zo-17/11/1914:30HIH Turnhout-Alberta Schilde0 -6

3

208
15.Zo-24/11/1914:30Alberta Schilde-Oelegem2 -21218
16.Zo-01/12/1914:30Emblem-Alberta Schilde2 -3

3

248
17.Zo-08/12/1914:30Alberta Schilde-Westmalle3 -2

3

277
18.Zo-15/12/1914:30Alberta Schilde-

Oud Turnhout

-.
19.Zo-05/01/2014:30De Kempen B-Alberta Schilde -.
20.Zo-12/01/2014:30Alberta Schilde-Molenkring -.
21.Zo-19/01/2014:30Halle-Alberta Schilde -.
22.Zo-26/01/2014:30Alberta Schilde-Kessel United -.
23.Zo-02/02/2000:00Oosthoven-Alberta Schilde -.
24.Zo-09/02/2000:00Alberta Schilde-Wechelderzande -.
25.Zo-16/02/2000:00Oostmalle-Alberta Schilde -.
26.Zo-23/02/2000:00Alberta Schilde-Pulderbos -.
27.Zo-01/03/2000:00Ranst B-Alberta Schilde -.
28.Zo-08/03/2000:00Antonia B-Alberta Schilde -.
30.Zo-22/03/2000:00Grobbendonk-Alberta Schilde -.
31.Zo-29/03/2000:00Alberta Schilde-HIH Turnhout -.
32.Zo-05/04/2000:00Oelegem-Alberta Schilde -.
33.Zo-19/04/2000:00Alberta Schilde-Emblem -.
34.Zo-26/04/2000:00Westmalle-Alberta Schilde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oud Turnhout

1.Za-24/08/1919:30

Oud Turnhout

-Alberta Schilde0 -10014
2.Wo-28/08/1920:00Antonia B-

Oud Turnhout

0 -4

3

36
4.Za-07/09/1919:30Grobbendonk-

Oud Turnhout

2 -21411
5.Za-14/09/1919:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2 -0

3

78
6.Zo-22/09/1915:00Oelegem-

Oud Turnhout

1 -3

3

106
7.Za-28/09/1919:30

Oud Turnhout

-Emblem1 -0

3

135
8.Zo-06/10/1915:00Westmalle-

Oud Turnhout

0 -1

3

164
9.Zo-13/10/1915:00Ranst B-

Oud Turnhout

0 -8

3

194
10.Za-19/10/1919:30

Oud Turnhout

-De Kempen B0 -01204
28.Za-26/10/1919:30

Oud Turnhout

-Molenkring2 -21214
12.Za-02/11/1919:30

Oud Turnhout

-Halle2 -40215
13.Zo-10/11/1914:30Kessel United-

Oud Turnhout

2 -6

3

245
14.Za-16/11/1919:30

Oud Turnhout

-Oosthoven3 -31254
15.Za-23/11/1919:30Wechelderzande-

Oud Turnhout

2 -21265
16.Za-30/11/1919:30

Oud Turnhout

-Oostmalle0 -01276
17.Za-07/12/1919:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1 -3

3

305
18.Zo-15/12/1914:30Alberta Schilde-

Oud Turnhout

-.
19.Za-04/01/2019:30

Oud Turnhout

-Antonia B -.
21.Za-18/01/2019:30

Oud Turnhout

-Grobbendonk -.
22.Za-25/01/2019:30HIH Turnhout-

Oud Turnhout

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Oud Turnhout

-Oelegem -.
24.Zo-09/02/2000:00Emblem-

Oud Turnhout

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Oud Turnhout

-Westmalle -.
26.Zo-23/02/2000:00

Oud Turnhout

-Ranst B -.
27.Zo-01/03/2000:00De Kempen B-

Oud Turnhout

-.
11.Zo-08/03/2000:00Molenkring-

Oud Turnhout

-.
29.Zo-15/03/2000:00Halle-

Oud Turnhout

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Oud Turnhout

-Kessel United -.
31.Zo-29/03/2000:00Oosthoven-

Oud Turnhout

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Oud Turnhout

-Wechelderzande -.
33.Zo-19/04/2000:00Oostmalle-

Oud Turnhout

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Oud Turnhout

-Pulderbos -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/16)

1Halle*2223:6+17
2Grobbendonk*1930:12+18
3De Kempen B**1815:6+9
4Oostmalle1821:12+9
5Antonia B*1730:18+12
6Oosthoven1717:9+8
7Pulderbos*1416:8+8
8Westmalle*1316:160
9Oelegem*1229:16+13
10Wechelderzande*1220:13+7
11Ranst B1013:28-15
12Oud Turnhout*1010:100
13Alberta Schilde920:24-4
14Kessel United*815:24-9
15Emblem**710:14-4
16Molenkring***35:15-10
17HIH Turnhout**04:24-20

alle wedstrijden (16/32)

1Halle3938:13+25
2De Kempen B*3437:16+21
3Grobbendonk3454:26+28
4Oosthoven3239:19+20
5Oud Turnhout3039:18+21
6Oostmalle2940:24+16
7Alberta Schilde2738:32+6
8Pulderbos*2433:23+10
9Antonia B2040:53-13
10Wechelderzande1932:33-1
11Oelegem1838:37+1
12Westmalle1621:29-8
13Emblem1622:31-9
14Ranst B1518:45-27
15HIH Turnhout1118:41-23
16Kessel United1126:59-33
17Molenkring416:50-34

uitwedstrijden (9/16)

1Oud Turnhout**2029:8+21
2Alberta Schilde***1818:8+10
3Halle**1715:7+8
4De Kempen B**1622:10+12
5Oosthoven***1522:10+12
6Grobbendonk**1524:14+10
7Oostmalle***1119:12+7
8HIH Turnhout*1114:17-3
9Pulderbos***1017:15+2
10Emblem*912:17-5
11Wechelderzande**712:20-8
12Oelegem**69:21-12
13Ranst B***55:17-12
14Westmalle**35:13-8
15Kessel United**311:35-24
16Antonia B**310:35-25
17Molenkring111:35-24