www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Antwerpen-4C: ZANDVLIET B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Wildert | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Zandvliet B | 3 - | 2 | | 0 | 3 | 9 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Brecht - | Zandvliet B | 4 - | 2 | | 0 | 3 | 11 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Bucovina Loenhout | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 8 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Zandvliet B | 6 - | 1 | | 0 | 6 | 9 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zandvliet B - | Antw.Noord A | 4 - | 0 | 3 | | 9 | 9 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Putte SK | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 11 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Heibos - | Zandvliet B | 5 - | 0 | | 0 | 9 | 12 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Sint-Job B | 2 - | 3 | 0 | | 9 | 12 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Mariaburg B - | Zandvliet B | 3 - | 0 | | 0 | 9 | 13 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zandvliet B - | Noorse | 2 - | 1 | 3 | | 12 | 11 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Maria t.Heide - | Zandvliet B | 1 - | 2 | | 3 | 15 | 10 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Zandvliet B - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | 3 | | 18 | 9 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Antonia B - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | 1 | 19 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Zandvliet B - | St.Lenaarts B | 2 - | 1 | 3 | | 22 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Putte SK - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 8 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Brecht | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Maria t.Heide | 3 - | 2 | 3 | | 27 | 9 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Zandvliet B | 6 - | 2 | | 0 | 27 | 9 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Sint-Job B - | Zandvliet B | 0 - | 3 | | 3 | 30 | 9 | |
21 | Zo-18/02/24 | 13:00 | Zandvliet B - | Antonia B | 1 - | 2 | 0 | | 30 | 9 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Zandvliet B | 4 - | 2 | | 0 | 30 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Mariaburg B | 2 - | 1 | 3 | | 33 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | 1 | 34 | 9 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Heibos | 2 - | 5 | 0 | | 34 | 9 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Wildert - | Zandvliet B | 3 - | 0 | | 0 | 34 | 9 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Zandvliet B | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Alberta Schilde | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Noorse - | Zandvliet B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zandvliet B - | sGravenw.-Schilde B | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Heibos | | 66 | | 21 | +59 | 96 | | 11 | +27 | 42 |
| 2 | Alberta Schilde | | 57 | | 17 | +61 | 101 | | 7 | +22 | 37 |
| 3 | Wildert | | 55 | | 17 | +29 | 68 | | 8 | +15 | 40 |
| 4 | Antonia B | x | 52 | | 15 | +36 | 70 | | 7 | +17 | 36 |
| 5 | Sint-Job B | x | 48 | | 15 | +12 | 62 | | 7 | +1 | 33 |
| 6 | Ekeren Donk | x | 44 | | 13 | +33 | 80 | | 6 | +11 | 37 |
| 7 | St.Lenaarts B | x | 41 | | 13 | -3 | 48 | | 6 | -7 | 20 |
| 8 | Brecht | x | 40 | | 12 | +3 | 56 | | 6 | -3 | 25 |
⇒ | 9 | Zandvliet B | x | 34 | | 10 | -14 | 46 | | 2 | -21 | 17 |
| 10 | Putte SK | x | 32 | | 9 | -12 | 46 | | 4 | -12 | 27 |
| 11 | sGravenw.-Schilde B | x | 31 | | 10 | -9 | 47 | | 2 | -10 | 22 |
| 12 | Bucovina Loenhout | x | 28 | | 8 | -19 | 52 | | 2 | -21 | 18 |
| 13 | Noorse | x | 27 | | 8 | -17 | 45 | | 3 | -11 | 25 |
| 14 | Mariaburg B | x | 17 | | 5 | -21 | 42 | | 1 | -16 | 13 |
| 15 | Maria t.Heide | x | 15 | | 4 | -46 | 49 | | 2 | -23 | 23 |
→ | 16 | Antw.Noord A | x | 9 | | 3 | -92 | 30 | | 1 | -53 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ANTW.NOORD A1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | sGravenw.-Schilde B | 1 - | 8 | | 0 | | 0 | 16 | - |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Brecht - | Antw.Noord A | 7 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Wildert | 2 - | 3 | | 0 | | 0 | 16 | - |
4 | Vr-22/09/23 | 20:00 | Heibos - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Noorse | 3 - | 1 | | 3 | | 3 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zandvliet B - | Antw.Noord A | 4 - | 0 | | | 0 | 3 | 14 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Mariaburg B | 2 - | 3 | | 0 | | 3 | 14 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Antonia B - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | | 0 | 3 | 15 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Ekeren Donk | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 3 | 16 | - |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Antw.Noord A | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | 16 | - |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Maria t.Heide | 2 - | 3 | | 0 | | 3 | 16 | - |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Antw.Noord A | 6 - | 1 | | | 0 | 3 | 16 | - |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Putte SK | 3 - | 2 | | 3 | | 6 | 16 | - |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Antw.Noord A | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | 16 | - |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Alberta Schilde | 0 - | 13 | | 0 | | 6 | 16 | - |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Mariaburg B - | Antw.Noord A | 1 - | 2 | | | 3 | 9 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Antw.Noord A - | Antonia B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 9 | 15 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | St.Lenaarts B | 1 - | 4 | | 0 | | 9 | 15 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Maria t.Heide - | Antw.Noord A | 6 - | 2 | | | 0 | 9 | 16 | - |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Noorse - | Antw.Noord A | 5 - | 2 | | | 0 | 9 | 16 | - |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Brecht | 1 - | 3 | | 0 | | 9 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | 16 | - |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Bucovina Loenhout | 2 - | 5 | | 0 | | 9 | 16 | - |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | 16 | - |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Sint-Job B | 1 - | 2 | | 0 | | 9 | 16 | - |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk - | Antw.Noord A | 9 - | 2 | | | 0 | 9 | 16 | - |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Zandvliet B | - | | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wildert - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Antw.Noord A - | Heibos | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Putte SK - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Sint-Job B | | 25 | | 2 | Alberta Schilde | x | 23 | | 3 | Heibos | x | 23 | | 4 | Ekeren Donk | x | 20 | | 5 | Antonia B | x | 19 | | 6 | sGravenw.-Schilde B | x | 16 | | 7 | St.Lenaarts B | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 14 | | 9 | Wildert | x | 14 | | 10 | Mariaburg B | x | 12 | | 11 | Noorse | x | 10 | | 12 | Putte SK | x | 10 | ⇒ | 13 | Zandvliet B | x | 9 | | 14 | Bucovina Loenhout | x | 9 | | 15 | Maria t.Heide | x | 5 | → | 16 | Antw.Noord A | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Heibos | | 25 | | 2 | Wildert | x | 25 | | 3 | Alberta Schilde | x | 23 | | 4 | Antonia B | x | 22 | ⇒ | 5 | Zandvliet B | x | 21 | | 6 | St.Lenaarts B | x | 19 | | 7 | Ekeren Donk | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 16 | | 9 | Putte SK | x | 15 | | 10 | Bucovina Loenhout | x | 10 | | 11 | Noorse | x | 10 | | 12 | Sint-Job B | x | 8 | | 13 | Maria t.Heide | x | 7 | | 14 | sGravenw.-Schilde B | x | 6 | → | 15 | Antw.Noord A | x | 6 | | 16 | Mariaburg B | x | 1 | | Periode3(6/10) | 1 | Heibos | | 18 | | 2 | Wildert | | 16 | | 3 | Sint-Job B | | 15 | | 4 | Alberta Schilde | | 11 | | 5 | Antonia B | | 11 | | 6 | Brecht | | 10 | | 7 | sGravenw.-Schilde B | | 9 | | 8 | Bucovina Loenhout | | 9 | | 9 | Ekeren Donk | | 8 | | 10 | Noorse | | 7 | | 11 | Putte SK | | 7 | | 12 | St.Lenaarts B | | 6 | | 13 | Mariaburg B | x | 4 | ⇒ | 14 | Zandvliet B | x | 4 | | 15 | Maria t.Heide | x | 3 | → | 16 | Antw.Noord A | x | 0 | |
Beste aanval | Alberta Schilde | 101 | | Heibos | 96 | | Ekeren Donk | 80 | | Antonia B | 70 | | Wildert | 68 | | Sint-Job B | 62 | | Brecht | 56 | | Bucovina Loenhout | 52 | | Maria t.Heide | 49 | | St.Lenaarts B | 48 | | sGravenw.-Schilde B | 47 | | Putte SK | 46 | ⇒ | Zandvliet B | 46 | | Noorse | 45 | | Mariaburg B | 42 | → | Antw.Noord A | 30 | | Beste verdediging | Antonia B | 34 | | Heibos | 37 | | Wildert | 39 | | Alberta Schilde | 40 | | Ekeren Donk | 47 | | Sint-Job B | 50 | | St.Lenaarts B | 51 | | Brecht | 53 | | sGravenw.-Schilde B | 56 | | Putte SK | 58 | ⇒ | Zandvliet B | 60 | | Noorse | 62 | | Mariaburg B | 63 | | Bucovina Loenhout | 71 | | Maria t.Heide | 95 | → | Antw.Noord A | 122 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.