www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Antwerpen-4C: SINT-JOB B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Putte SK - | Sint-Job B | 1 - | 3 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Maria t.Heide | 3 - | 3 | 1 | | 4 | 6 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Mariaburg B - | Sint-Job B | 3 - | 5 | | 3 | 7 | 4 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Sint-Job B - | Antonia B | 3 - | 2 | 3 | | 10 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Sint-Job B | 0 - | 3 | | 3 | 13 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Bucovina Loenhout | 3 - | 0 | 3 | | 16 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Sint-Job B | 3 - | 2 | | 0 | 16 | 2 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Wildert | 3 - | 1 | 3 | | 19 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Zandvliet B - | Sint-Job B | 2 - | 3 | | 3 | 22 | 1 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Brecht | 3 - | 1 | 3 | | 25 | 1 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Sint-Job B | 10 - | 1 | | 0 | 25 | 3 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Antw.Noord A | 6 - | 1 | 3 | | 28 | 2 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Heibos - | Sint-Job B | 3 - | 3 | | 1 | 29 | 2 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Sint-Job B - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | 1 | | 30 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Noorse - | Sint-Job B | 1 - | 0 | | 0 | 30 | 3 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Sint-Job B - | sGravenw.-Schilde B | 2 - | 1 | 3 | | 33 | 3 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Bucovina Loenhout - | Sint-Job B | 3 - | 2 | | 0 | 33 | 5 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Wildert - | Sint-Job B | 3 - | 2 | | 0 | 33 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Sint-Job B - | Heibos | 0 - | 1 | 0 | | 33 | 6 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Sint-Job B - | Zandvliet B | 0 - | 3 | 0 | | 33 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk - | Sint-Job B | 2 - | 5 | | 3 | 36 | 7 | |
22 | Za-24/02/24 | 18:00 | Sint-Job B - | Putte SK | 3 - | 1 | 3 | | 39 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Maria t.Heide - | Sint-Job B | 0 - | 2 | | 3 | 42 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Sint-Job B - | Noorse | 0 - | 2 | 0 | | 42 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A - | Sint-Job B | 1 - | 2 | | 3 | 45 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Sint-Job B - | Mariaburg B | 1 - | 0 | 3 | | 48 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Brecht - | Sint-Job B | 2 - | 1 | | 0 | 48 | 5 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Sint-Job B - | St.Lenaarts B | 4 - | 4 | 1 | | 49 | 6 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Antonia B - | Sint-Job B | 0 - | 0 | | 1 | 50 | 6 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Job B - | Alberta Schilde | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Heibos | | 73 | | 23 | +66 | 104 | | 12 | +31 | 46 |
→ | 2 | Alberta Schilde | x | 66 | | 20 | +73 | 117 | | 8 | +24 | 41 |
| 3 | Wildert | x | 62 | | 19 | +37 | 78 | | 8 | +15 | 42 |
| 4 | Antonia B | x | 57 | | 16 | +38 | 73 | | 8 | +19 | 39 |
| 5 | Ekeren Donk | x | 53 | | 16 | +40 | 89 | | 8 | +16 | 43 |
⇒ | 6 | Sint-Job B | x | 50 | | 15 | +11 | 67 | | 7 | 0 | 34 |
| 7 | St.Lenaarts B | x | 46 | | 14 | -2 | 56 | | 6 | -7 | 24 |
| 8 | Brecht | x | 44 | | 13 | +2 | 61 | | 6 | -5 | 26 |
| 9 | Zandvliet B | x | 37 | | 11 | -16 | 53 | | 3 | -21 | 22 |
| 10 | sGravenw.-Schilde B | x | 34 | | 11 | -13 | 49 | | 2 | -14 | 22 |
| 11 | Noorse | x | 33 | | 10 | -9 | 57 | | 3 | -14 | 26 |
| 12 | Putte SK | x | 32 | | 9 | -19 | 47 | | 4 | -17 | 27 |
| 13 | Bucovina Loenhout | x | 32 | | 9 | -20 | 59 | | 2 | -26 | 21 |
| 14 | Mariaburg B | x | 20 | | 6 | -23 | 48 | | 2 | -15 | 18 |
| 15 | Maria t.Heide | x | 15 | | 4 | -59 | 52 | | 2 | -34 | 24 |
| 16 | Antw.Noord A | x | 9 | | 3 | -106 | 30 | | 1 | -58 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ALBERTA SCHILDE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout - | Alberta Schilde | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | St.Lenaarts B | 6 - | 0 | | 3 | | 4 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B - | Alberta Schilde | 3 - | 2 | | | 0 | 4 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Brecht | 10 - | 4 | | 3 | | 7 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Zandvliet B | 6 - | 1 | | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Noorse - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 13 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Alberta Schilde - | Heibos | 3 - | 3 | | 1 | | 14 | 3 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Maria t.Heide - | Alberta Schilde | 0 - | 4 | | | 3 | 17 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Putte SK | 4 - | 1 | | 3 | | 20 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 23 | 2 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Sint-Job B | 10 - | 1 | | 3 | | 26 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Antonia B - | Alberta Schilde | 1 - | 3 | | | 3 | 29 | 1 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Mariaburg B | 3 - | 1 | | 3 | | 32 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Alberta Schilde - | Wildert | 3 - | 6 | | 0 | | 32 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Antw.Noord A - | Alberta Schilde | 0 - | 13 | | | 3 | 35 | 1 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | St.Lenaarts B - | Alberta Schilde | 2 - | 2 | | | 1 | 36 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Alberta Schilde - | Noorse | 3 - | 1 | | 3 | | 39 | 1 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Putte SK - | Alberta Schilde | 1 - | 1 | | | 1 | 40 | 2 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | 3 | | 43 | 2 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Brecht - | Alberta Schilde | 0 - | 2 | | | 3 | 46 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wildert - | Alberta Schilde | 2 - | 2 | | | 1 | 47 | 2 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 50 | 2 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | sGravenw.-Schilde B | 4 - | 1 | | 3 | | 53 | 2 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Mariaburg B - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 3 | 56 | 2 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Antonia B | 4 - | 4 | | 1 | | 57 | 2 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Heibos - | Alberta Schilde | 2 - | 1 | | | 0 | 57 | 2 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Bucovina Loenhout | 6 - | 1 | | 3 | | 60 | 2 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Zandvliet B - | Alberta Schilde | 2 - | 4 | | | 3 | 63 | 2 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Alberta Schilde - | Maria t.Heide | 6 - | 1 | | 3 | | 66 | 2 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Job B - | Alberta Schilde | - | | | | . | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Sint-Job B | | 25 | → | 2 | Alberta Schilde | x | 23 | | 3 | Heibos | x | 23 | | 4 | Ekeren Donk | x | 20 | | 5 | Antonia B | x | 19 | | 6 | sGravenw.-Schilde B | x | 16 | | 7 | St.Lenaarts B | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 14 | | 9 | Wildert | x | 14 | | 10 | Mariaburg B | x | 12 | | 11 | Noorse | x | 10 | | 12 | Putte SK | x | 10 | | 13 | Zandvliet B | x | 9 | | 14 | Bucovina Loenhout | x | 9 | | 15 | Maria t.Heide | x | 5 | | 16 | Antw.Noord A | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Heibos | | 25 | | 2 | Wildert | x | 25 | → | 3 | Alberta Schilde | x | 23 | | 4 | Antonia B | x | 22 | | 5 | Zandvliet B | x | 21 | | 6 | St.Lenaarts B | x | 19 | | 7 | Ekeren Donk | x | 16 | | 8 | Brecht | x | 16 | | 9 | Putte SK | x | 15 | | 10 | Bucovina Loenhout | x | 10 | | 11 | Noorse | x | 10 | ⇒ | 12 | Sint-Job B | x | 8 | | 13 | Maria t.Heide | x | 7 | | 14 | sGravenw.-Schilde B | x | 6 | | 15 | Antw.Noord A | x | 6 | | 16 | Mariaburg B | x | 1 | | Periode3(9/10) | 1 | Heibos | | 25 | | 2 | Wildert | | 23 | → | 3 | Alberta Schilde | x | 20 | | 4 | Ekeren Donk | x | 17 | ⇒ | 5 | Sint-Job B | x | 17 | | 6 | Antonia B | x | 16 | | 7 | Brecht | x | 14 | | 8 | Noorse | x | 13 | | 9 | Bucovina Loenhout | x | 13 | | 10 | sGravenw.-Schilde B | x | 12 | | 11 | St.Lenaarts B | x | 11 | | 12 | Mariaburg B | x | 7 | | 13 | Putte SK | x | 7 | | 14 | Zandvliet B | x | 7 | | 15 | Maria t.Heide | x | 3 | | 16 | Antw.Noord A | x | 0 | |
Beste aanval→ | Alberta Schilde | 117 | | Heibos | 104 | | Ekeren Donk | 89 | | Wildert | 78 | | Antonia B | 73 | ⇒ | Sint-Job B | 67 | | Brecht | 61 | | Bucovina Loenhout | 59 | | Noorse | 57 | | St.Lenaarts B | 56 | | Zandvliet B | 53 | | Maria t.Heide | 52 | | sGravenw.-Schilde B | 49 | | Mariaburg B | 48 | | Putte SK | 47 | | Antw.Noord A | 30 | | Beste verdediging | Antonia B | 35 | | Heibos | 38 | | Wildert | 41 | → | Alberta Schilde | 44 | | Ekeren Donk | 49 | ⇒ | Sint-Job B | 56 | | St.Lenaarts B | 58 | | Brecht | 59 | | sGravenw.-Schilde B | 62 | | Noorse | 66 | | Putte SK | 66 | | Zandvliet B | 69 | | Mariaburg B | 71 | | Bucovina Loenhout | 79 | | Maria t.Heide | 111 | | Antw.Noord A | 136 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.