www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

19:30

RVC Hoboken B

-Pirates Deurne-BG B5-1

zondag 25/08/2019

15:00

SK Wilrijk B

-Tub.Borgerhout5-1
.Mortsel OG B-

K Boechoutse VV

0-6
.

Lippelo

-Hingene10-0
.Kalfort Puursica-

Wintam

0-5
.

Ternesse B

-Antwerpen Noord3-2
.Maccabi-

Oxford Hemiksem

1-8
.Aartselaar B-Sint-Amands2-2

vrij: Oxaco-Boechout A

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Sint-Amands-

SK Wilrijk B

1-2
.

Oxford Hemiksem

-RVC Hoboken B4-3
.

Oxaco-Boechout A

-Ternesse B7-0
.Hingene-

Kalfort Puursica

1-4
.Wintam-Mortsel OG B3-3
20:00

K Boechoutse VV

-Maccabi3-2
20:30Pirates Deurne-BG B-

Aartselaar B

0-2

zondag 05/01/2020

00:00Antwerpen Noord-Lippelo-

vrij: Tub.Borgerhout

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30RVC Hoboken B-

K Boechoutse VV

0-3

zondag 01/09/2019

15:00Tub.Borgerhout-

Sint-Amands

2-7
.Aartselaar B-

Oxford Hemiksem

1-4
.Maccabi-

Wintam

0-8
.

Lippelo

-Oxaco-Boechout A6-1
.

SK Wilrijk B

-Pirates Deurne-BG B4-2
.

Kalfort Puursica

-Antwerpen Noord4-0
.Mortsel OG B-

Hingene

1-3

vrij: Ternesse B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Aartselaar B4-1
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Tub.Borgerhout6-1

zondag 08/09/2019

15:00Antwerpen Noord-

Mortsel OG B

2-5
.

Wintam

-RVC Hoboken B8-1
.Hingene-

Maccabi

2-7
.

Oxaco-Boechout A

-Kalfort Puursica4-1
.

Oxford Hemiksem

-SK Wilrijk B6-1
.Ternesse B-

Lippelo

0-7

vrij: Sint-Amands

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Mortsel OG B

-Oxaco-Boechout A4-3
.

RVC Hoboken B

-Hingene2-0

zondag 15/09/2019

15:00Aartselaar B-

Wintam

0-6
.Sint-Amands-

Pirates Deurne-BG B

2-4
.Tub.Borgerhout-

Oxford Hemiksem

0-2
.Maccabi-

Antwerpen Noord

1-3
.

Kalfort Puursica

-Ternesse B5-0
.

SK Wilrijk B

-K Boechoutse VV3-2

vrij: Lippelo

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30K Boechoutse VV-Tub.Borgerhout-
.Ternesse B-Mortsel OG B-

zondag 22/09/2019

15:00Oxaco-Boechout A-Maccabi-
.Lippelo-Kalfort Puursica-
.Oxford Hemiksem-Sint-Amands-
.Hingene-Aartselaar B-
.Antwerpen Noord-RVC Hoboken B-
.Wintam-SK Wilrijk B-

vrij: Pirates Deurne-BG B

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Mortsel OG B-Lippelo-
.RVC Hoboken B-Oxaco-Boechout A-
20:00Pirates Deurne-BG B-Oxford Hemiksem-

zondag 29/09/2019

15:00Maccabi-Ternesse B-
.Sint-Amands-K Boechoutse VV-
.Aartselaar B-Antwerpen Noord-
.Tub.Borgerhout-Wintam-
.SK Wilrijk B-Hingene-

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30K Boechoutse VV-Pirates Deurne-BG B-

zondag 06/10/2019

15:00Oxaco-Boechout A-Aartselaar B-
.Ternesse B-RVC Hoboken B-
.Lippelo-Maccabi-
.Kalfort Puursica-Mortsel OG B-
.Wintam-Sint-Amands-
.Hingene-Tub.Borgerhout-
.Antwerpen Noord-SK Wilrijk B-

vrij: Oxford Hemiksem

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30RVC Hoboken B-Lippelo-
20:00Pirates Deurne-BG B-Wintam-

zondag 13/10/2019

15:00SK Wilrijk B-Oxaco-Boechout A-
.Tub.Borgerhout-Antwerpen Noord-
.Sint-Amands-Hingene-
.Oxford Hemiksem-K Boechoutse VV-
.Maccabi-Kalfort Puursica-
.Aartselaar B-Ternesse B-

vrij: Mortsel OG B

speeldag 10

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00Oxaco-Boechout A-Tub.Borgerhout-
.Ternesse B-SK Wilrijk B-
.Lippelo-Aartselaar B-
.Kalfort Puursica-RVC Hoboken B-
.Mortsel OG B-Maccabi-
.Wintam-Oxford Hemiksem-
.Hingene-Pirates Deurne-BG B-
.Antwerpen Noord-Sint-Amands-

vrij: K Boechoutse VV

speeldag 11

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00SK Wilrijk B-Lippelo-
.Tub.Borgerhout-Ternesse B-
.Sint-Amands-Oxaco-Boechout A-
.Pirates Deurne-BG B-Antwerpen Noord-
.Oxford Hemiksem-Hingene-
.K Boechoutse VV-Wintam-
.RVC Hoboken B-Mortsel OG B-
.Aartselaar B-Kalfort Puursica-

vrij: Maccabi

speeldag 12

periode 2

zondag 03/11/2019

00:00Oxaco-Boechout A-Pirates Deurne-BG B-
.Ternesse B-Sint-Amands-
.Lippelo-Tub.Borgerhout-
.Kalfort Puursica-SK Wilrijk B-
.Mortsel OG B-Aartselaar B-
.Maccabi-RVC Hoboken B-
.Hingene-K Boechoutse VV-
.Antwerpen Noord-Oxford Hemiksem-

vrij: Wintam

speeldag 13

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00SK Wilrijk B-Mortsel OG B-
.Tub.Borgerhout-Kalfort Puursica-
.Sint-Amands-Lippelo-
.Pirates Deurne-BG B-Ternesse B-
.Oxford Hemiksem-Oxaco-Boechout A-
.K Boechoutse VV-Antwerpen Noord-
.Wintam-Hingene-
.Aartselaar B-Maccabi-

vrij: RVC Hoboken B

speeldag 14

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Oxaco-Boechout A-K Boechoutse VV-
.Ternesse B-Oxford Hemiksem-
.Lippelo-Pirates Deurne-BG B-
.Kalfort Puursica-Sint-Amands-
.Mortsel OG B-Tub.Borgerhout-
.Maccabi-SK Wilrijk B-
.RVC Hoboken B-Aartselaar B-
.Antwerpen Noord-Wintam-

vrij: Hingene

speeldag 15

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00SK Wilrijk B-RVC Hoboken B-
.Tub.Borgerhout-Maccabi-
.Sint-Amands-Mortsel OG B-
.Pirates Deurne-BG B-Kalfort Puursica-
.Oxford Hemiksem-Lippelo-
.K Boechoutse VV-Ternesse B-
.Wintam-Oxaco-Boechout A-
.Hingene-Antwerpen Noord-

vrij: Aartselaar B

speeldag 16

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Oxaco-Boechout A-Hingene-
.Ternesse B-Wintam-
.Lippelo-K Boechoutse VV-
.Kalfort Puursica-Oxford Hemiksem-
.Mortsel OG B-Pirates Deurne-BG B-
.Maccabi-Sint-Amands-
.RVC Hoboken B-Tub.Borgerhout-
.Aartselaar B-SK Wilrijk B-

vrij: Antwerpen Noord

speeldag 17

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Tub.Borgerhout-Aartselaar B-
.Sint-Amands-RVC Hoboken B-
.Pirates Deurne-BG B-Maccabi-
.Oxford Hemiksem-Mortsel OG B-
.K Boechoutse VV-Kalfort Puursica-
.Wintam-Lippelo-
.Hingene-Ternesse B-
.Antwerpen Noord-Oxaco-Boechout A-

vrij: SK Wilrijk B

speeldag 18

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Tub.Borgerhout-SK Wilrijk B-
.Antwerpen Noord-Ternesse B-
.Hingene-Lippelo-
.Wintam-Kalfort Puursica-
.K Boechoutse VV-Mortsel OG B-
.Oxford Hemiksem-Maccabi-
.Pirates Deurne-BG B-RVC Hoboken B-
.Sint-Amands-Aartselaar B-

vrij: Oxaco-Boechout A

speeldag 19

periode 2

woensdag 28/08/2019

19:00

Lippelo

-Antwerpen Noord4-2

zondag 05/01/2020

00:00Ternesse B-Oxaco-Boechout A-
.SK Wilrijk B-Sint-Amands-
.Aartselaar B-Pirates Deurne-BG B-
.RVC Hoboken B-Oxford Hemiksem-
.Maccabi-K Boechoutse VV-
.Mortsel OG B-Wintam-
.Kalfort Puursica-Hingene-

vrij: Tub.Borgerhout

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Pirates Deurne-BG B-SK Wilrijk B-
.Sint-Amands-Tub.Borgerhout-
.Oxaco-Boechout A-Lippelo-
.Antwerpen Noord-Kalfort Puursica-
.Hingene-Mortsel OG B-
.Wintam-Maccabi-
.K Boechoutse VV-RVC Hoboken B-
.Oxford Hemiksem-Aartselaar B-

vrij: Ternesse B

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Kalfort Puursica-Oxaco-Boechout A-
.Lippelo-Ternesse B-
.Tub.Borgerhout-Pirates Deurne-BG B-
.SK Wilrijk B-Oxford Hemiksem-
.Aartselaar B-K Boechoutse VV-
.RVC Hoboken B-Wintam-
.Maccabi-Hingene-
.Mortsel OG B-Antwerpen Noord-

vrij: Sint-Amands

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00K Boechoutse VV-SK Wilrijk B-
.Oxford Hemiksem-Tub.Borgerhout-
.Pirates Deurne-BG B-Sint-Amands-
.Ternesse B-Kalfort Puursica-
.Oxaco-Boechout A-Mortsel OG B-
.Antwerpen Noord-Maccabi-
.Hingene-RVC Hoboken B-
.Wintam-Aartselaar B-

vrij: Lippelo

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Maccabi-Oxaco-Boechout A-
.Mortsel OG B-Ternesse B-
.Kalfort Puursica-Lippelo-
.Sint-Amands-Oxford Hemiksem-
.Tub.Borgerhout-K Boechoutse VV-
.SK Wilrijk B-Wintam-
.Aartselaar B-Hingene-
.RVC Hoboken B-Antwerpen Noord-

vrij: Pirates Deurne-BG B

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Hingene-SK Wilrijk B-
.Wintam-Tub.Borgerhout-
.K Boechoutse VV-Sint-Amands-
.Oxford Hemiksem-Pirates Deurne-BG B-
.Lippelo-Mortsel OG B-
.Ternesse B-Maccabi-
.Oxaco-Boechout A-RVC Hoboken B-
.Antwerpen Noord-Aartselaar B-

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Aartselaar B-Oxaco-Boechout A-
.RVC Hoboken B-Ternesse B-
.Maccabi-Lippelo-
.Mortsel OG B-Kalfort Puursica-
.Pirates Deurne-BG B-K Boechoutse VV-
.Sint-Amands-Wintam-
.Tub.Borgerhout-Hingene-
.SK Wilrijk B-Antwerpen Noord-

vrij: Oxford Hemiksem

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Oxaco-Boechout A-SK Wilrijk B-
.Antwerpen Noord-Tub.Borgerhout-
.Hingene-Sint-Amands-
.Wintam-Pirates Deurne-BG B-
.K Boechoutse VV-Oxford Hemiksem-
.Kalfort Puursica-Maccabi-
.Lippelo-RVC Hoboken B-
.Ternesse B-Aartselaar B-

vrij: Mortsel OG B

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Tub.Borgerhout-Oxaco-Boechout A-
.SK Wilrijk B-Ternesse B-
.Aartselaar B-Lippelo-
.RVC Hoboken B-Kalfort Puursica-
.Maccabi-Mortsel OG B-
.Oxford Hemiksem-Wintam-
.Pirates Deurne-BG B-Hingene-
.Sint-Amands-Antwerpen Noord-

vrij: K Boechoutse VV

speeldag 28

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Lippelo-SK Wilrijk B-
.Ternesse B-Tub.Borgerhout-
.Oxaco-Boechout A-Sint-Amands-
.Antwerpen Noord-Pirates Deurne-BG B-
.Hingene-Oxford Hemiksem-
.Wintam-K Boechoutse VV-
.Mortsel OG B-RVC Hoboken B-
.Kalfort Puursica-Aartselaar B-

vrij: Maccabi

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Pirates Deurne-BG B-Oxaco-Boechout A-
.Sint-Amands-Ternesse B-
.Tub.Borgerhout-Lippelo-
.SK Wilrijk B-Kalfort Puursica-
.Aartselaar B-Mortsel OG B-
.RVC Hoboken B-Maccabi-
.K Boechoutse VV-Hingene-
.Oxford Hemiksem-Antwerpen Noord-

vrij: Wintam

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Mortsel OG B-SK Wilrijk B-
.Kalfort Puursica-Tub.Borgerhout-
.Lippelo-Sint-Amands-
.Ternesse B-Pirates Deurne-BG B-
.Oxaco-Boechout A-Oxford Hemiksem-
.Antwerpen Noord-K Boechoutse VV-
.Hingene-Wintam-
.Maccabi-Aartselaar B-

vrij: RVC Hoboken B

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00K Boechoutse VV-Oxaco-Boechout A-
.Oxford Hemiksem-Ternesse B-
.Pirates Deurne-BG B-Lippelo-
.Sint-Amands-Kalfort Puursica-
.Tub.Borgerhout-Mortsel OG B-
.SK Wilrijk B-Maccabi-
.Aartselaar B-RVC Hoboken B-
.Wintam-Antwerpen Noord-

vrij: Hingene

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00RVC Hoboken B-SK Wilrijk B-
.Maccabi-Tub.Borgerhout-
.Mortsel OG B-Sint-Amands-
.Kalfort Puursica-Pirates Deurne-BG B-
.Lippelo-Oxford Hemiksem-
.Ternesse B-K Boechoutse VV-
.Oxaco-Boechout A-Wintam-
.Antwerpen Noord-Hingene-

vrij: Aartselaar B

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Hingene-Oxaco-Boechout A-
.Wintam-Ternesse B-
.K Boechoutse VV-Lippelo-
.Oxford Hemiksem-Kalfort Puursica-
.Pirates Deurne-BG B-Mortsel OG B-
.Sint-Amands-Maccabi-
.Tub.Borgerhout-RVC Hoboken B-
.SK Wilrijk B-Aartselaar B-

vrij: Antwerpen Noord

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Aartselaar B-Tub.Borgerhout-
.RVC Hoboken B-Sint-Amands-
.Maccabi-Pirates Deurne-BG B-
.Mortsel OG B-Oxford Hemiksem-
.Kalfort Puursica-K Boechoutse VV-
.Lippelo-Wintam-
.Ternesse B-Hingene-
.Oxaco-Boechout A-Antwerpen Noord-

vrij: SK Wilrijk B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Oxford Hemiksem155+18243+1214
2.Wintam134+26303+1919
3.Lippelo*124+24271+77
4.K Boechoutse VV124+12182+811
5.SK Wilrijk B124+3151-43
6.Kalfort Puursica93+414105
7.Mortsel OG B72-4131+38
8.Oxaco-Boechout A*62+4150-64
9.Pirates Deurne-BG B62-1131-47
10.RVC Hoboken B62-5110-84
11.Sint-Amands*41+2121+59
12.Aartselaar B41-1061-13
13.Antwerpen Noord31-891-57
14.Maccabi31-13111+49
15.Hingene31-1861-103
16.Ternesse B*31-1830-120
17.Tub.Borgerhout*00-1640-92

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oxford Hemiksem5/10176+2026
2.Wintam5/11134+2630
3.K Boechoutse VV5/10134+1320
4.SK Wilrijk B5/11124+315
5.Lippelo3/10103+2425
6.Kalfort Puursica5/10103+415
7.Mortsel OG B5/1082-414
8.Oxaco-Boechout A4/1072+417
9.Pirates Deurne-BG B5/1072-114
10.RVC Hoboken B5/1162-511
11.Sint-Amands4/1041+213
12.Aartselaar B5/1141-106
13.Antwerpen Noord4/1131-67
14.Maccabi5/1031-1412
15.Hingene5/1131-186
16.Ternesse B4/1031-203
17.Tub.Borgerhout4/1000-184

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Lippelo1/1131+24
2.Tub.Borgerhout0/110000
Oxford Hemiksem0/120000
Wintam0/110000
K Boechoutse VV0/120000
Sint-Amands0/110000
Maccabi0/120000
Aartselaar B0/110000
Mortsel OG B0/120000
Hingene0/110000
Ternesse B0/110000
SK Wilrijk B0/110000
Kalfort Puursica0/120000
Pirates Deurne-BG B0/110000
RVC Hoboken B0/110000
Oxaco-Boechout A0/110000
17.Antwerpen Noord1/1100-22

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Lippelo0/110000
Tub.Borgerhout0/110000
Oxford Hemiksem0/100000
Wintam0/100000
K Boechoutse VV0/100000
Sint-Amands0/110000
Maccabi0/100000
Aartselaar B0/100000
Mortsel OG B0/100000
Hingene0/100000
Ternesse B0/110000
SK Wilrijk B0/100000
Antwerpen Noord0/100000
Kalfort Puursica0/100000
Pirates Deurne-BG B0/110000
RVC Hoboken B0/100000
Oxaco-Boechout A0/110000