www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

19:30

RVC Hoboken B

-Pirates Deurne-BG B5-1

zondag 25/08/2019

15:00

SK Wilrijk B

-Tub.Borgerhout5-1
.Mortsel OG B-

K Boechoutse VV

0-6
.

Lippelo

-Hingene10-0
.Kalfort Puursica-

Wintam

0-5
.

Ternesse B

-Antwerpen Noord3-2
.Maccabi-

Oxford Hemiksem

1-8
.Aartselaar B-Sint-Amands2-2

vrij: Oxaco-Boechout A

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Sint-Amands-

SK Wilrijk B

1-2
.

Oxford Hemiksem

-RVC Hoboken B4-3
.

Oxaco-Boechout A

-Ternesse B7-0
.Hingene-

Kalfort Puursica

1-4
.Wintam-Mortsel OG B3-3
20:00

K Boechoutse VV

-Maccabi3-2
20:30Pirates Deurne-BG B-

Aartselaar B

0-2

zondag 05/01/2020

14:30Antwerpen Noord-

Lippelo

1-8

vrij: Tub.Borgerhout

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30RVC Hoboken B-

K Boechoutse VV

0-3

zondag 01/09/2019

15:00Tub.Borgerhout-

Sint-Amands

2-7
.Aartselaar B-

Oxford Hemiksem

1-4
.Maccabi-

Wintam

0-8
.

Lippelo

-Oxaco-Boechout A6-1
.

SK Wilrijk B

-Pirates Deurne-BG B4-2
.

Kalfort Puursica

-Antwerpen Noord4-0
.Mortsel OG B-

Hingene

1-3

vrij: Ternesse B

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Aartselaar B4-1
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Tub.Borgerhout6-1

zondag 08/09/2019

15:00Antwerpen Noord-

Mortsel OG B

2-5
.

Wintam

-RVC Hoboken B8-1
.Hingene-

Maccabi

2-7
.

Oxaco-Boechout A

-Kalfort Puursica4-1
.

Oxford Hemiksem

-SK Wilrijk B6-1
.Ternesse B-

Lippelo

0-7

vrij: Sint-Amands

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Mortsel OG B

-Oxaco-Boechout A4-3
.

RVC Hoboken B

-Hingene2-0

zondag 15/09/2019

15:00Aartselaar B-

Wintam

0-6
.Sint-Amands-

Pirates Deurne-BG B

2-4
.Tub.Borgerhout-

Oxford Hemiksem

0-2
.Maccabi-

Antwerpen Noord

1-3
.

Kalfort Puursica

-Ternesse B5-0
.

SK Wilrijk B

-K Boechoutse VV3-2

vrij: Lippelo

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Tub.Borgerhout4-0
.Ternesse B-

Mortsel OG B

2-6

zondag 22/09/2019

15:00Oxaco-Boechout A-

Maccabi

0-3
.

Lippelo

-Kalfort Puursica2-0
.

Oxford Hemiksem

-Sint-Amands5-1
.Hingene-

Aartselaar B

0-5
.Antwerpen Noord-

RVC Hoboken B

4-5
.

Wintam

-SK Wilrijk B6-1

vrij: Pirates Deurne-BG B

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Mortsel OG B-Lippelo1-1
.RVC Hoboken B-

Oxaco-Boechout A

2-4
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Oxford Hemiksem3-2

zondag 29/09/2019

15:00

Maccabi

-Ternesse B4-3
.

Sint-Amands

-K Boechoutse VV3-2
.Aartselaar B-

Antwerpen Noord

0-4
.Tub.Borgerhout-

Wintam

0-6
.

SK Wilrijk B

-Hingene4-1

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30K Boechoutse VV-

Pirates Deurne-BG B

1-5

zondag 06/10/2019

15:00

Oxaco-Boechout A

-Aartselaar B3-2
.Ternesse B-

RVC Hoboken B

1-4
.

Lippelo

-Maccabi4-1
.

Kalfort Puursica

-Mortsel OG B2-1
.

Wintam

-Sint-Amands3-2
.

Hingene

-Tub.Borgerhout3-0
.Antwerpen Noord-SK Wilrijk B2-2

vrij: Oxford Hemiksem

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30RVC Hoboken B-

Lippelo

1-2
20:00Pirates Deurne-BG B-

Wintam

1-2

zondag 13/10/2019

15:00SK Wilrijk B-

Oxaco-Boechout A

2-5
.Tub.Borgerhout-

Antwerpen Noord

2-4
.

Sint-Amands

-Hingene5-2
.

Oxford Hemiksem

-K Boechoutse VV4-0
.Maccabi-

Kalfort Puursica

0-2
.

Aartselaar B

-Ternesse B4-1

vrij: Mortsel OG B

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Ternesse B-

SK Wilrijk B

1-5

zondag 20/10/2019

15:00

Oxaco-Boechout A

-Tub.Borgerhout4-2
.Lippelo-Aartselaar B1-1
.Kalfort Puursica-

RVC Hoboken B

1-2
.Mortsel OG B-

Maccabi

0-2
.

Wintam

-Oxford Hemiksem4-2
.Hingene-Pirates Deurne-BG B0-0
.Antwerpen Noord-

Sint-Amands

2-4

vrij: K Boechoutse VV

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Wintam5-2
.

RVC Hoboken B

-Mortsel OG B4-1
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Antwerpen Noord6-4

zondag 27/10/2019

15:00SK Wilrijk B-

Lippelo

0-3
.

Tub.Borgerhout

-Ternesse B2-0
.Sint-Amands-Oxaco-Boechout A2-2
.

Oxford Hemiksem

-Hingene6-1
.

Aartselaar B

-Kalfort Puursica3-1

vrij: Maccabi

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30

Mortsel OG B

-Aartselaar B4-0

zondag 03/11/2019

14:30

Oxaco-Boechout A

-Pirates Deurne-BG B5-0
.

Lippelo

-Tub.Borgerhout8-3
.

Kalfort Puursica

-SK Wilrijk B5-0
.Maccabi-RVC Hoboken B2-2
.Hingene-

K Boechoutse VV

0-3
.Antwerpen Noord-

Oxford Hemiksem

2-6
15:00Ternesse B-

Sint-Amands

0-2

vrij: Wintam

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Antwerpen Noord6-1
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Ternesse B6-1

zondag 10/11/2019

14:30

SK Wilrijk B

-Mortsel OG B2-1
.Tub.Borgerhout-

Kalfort Puursica

0-4
.Sint-Amands-Lippelo0-0
.

Oxford Hemiksem

-Oxaco-Boechout A3-1
.

Wintam

-Hingene7-1
.Aartselaar B-Maccabi1-1

vrij: RVC Hoboken B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30RVC Hoboken B-

Aartselaar B

2-3
.Ternesse B-

Oxford Hemiksem

1-6
.

Mortsel OG B

-Tub.Borgerhout6-3

zondag 17/11/2019

14:30

Oxaco-Boechout A

-K Boechoutse VV1-0
.Lippelo-Pirates Deurne-BG B1-1
.Kalfort Puursica-

Sint-Amands

0-1
.Maccabi-

SK Wilrijk B

1-2
.Antwerpen Noord-

Wintam

1-9

vrij: Hingene

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

K Boechoutse VV

-Ternesse B4-1
20:00Pirates Deurne-BG B-

Kalfort Puursica

0-1

zondag 24/11/2019

14:30

SK Wilrijk B

-RVC Hoboken B2-1
.Tub.Borgerhout-

Maccabi

0-3
.

Sint-Amands

-Mortsel OG B4-1
.Oxford Hemiksem-Lippelo2-2
.

Wintam

-Oxaco-Boechout A5-2
.Hingene-

Antwerpen Noord

3-4

vrij: Aartselaar B

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30RVC Hoboken B-

Tub.Borgerhout

3-7
.Mortsel OG B-Pirates Deurne-BG B2-2

zondag 01/12/2019

14:30Oxaco-Boechout A-Hingene0-0
.Lippelo-K Boechoutse VV1-1
.Kalfort Puursica-

Oxford Hemiksem

1-4
.Maccabi-

Sint-Amands

0-4
.Aartselaar B-SK Wilrijk B2-2
15:00Ternesse B-

Wintam

2-10

vrij: Antwerpen Noord

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30K Boechoutse VV-

Kalfort Puursica

1-2
20:00

Pirates Deurne-BG B

-Maccabi2-0

zondag 08/12/2019

14:30Tub.Borgerhout-

Aartselaar B

0-1
.

Sint-Amands

-RVC Hoboken B4-1
.

Oxford Hemiksem

-Mortsel OG B6-0
.

Wintam

-Lippelo3-2
.

Hingene

-Ternesse B6-1
.Antwerpen Noord-

Oxaco-Boechout A

1-6

vrij: SK Wilrijk B

speeldag 18

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30K Boechoutse VV-Mortsel OG B2-2
20:00Pirates Deurne-BG B-

RVC Hoboken B

0-6

zondag 15/12/2019

14:30Tub.Borgerhout-

SK Wilrijk B

1-4
.Antwerpen Noord-

Ternesse B

1-4
.Hingene-

Lippelo

0-3
.

Wintam

-Kalfort Puursica6-0
.

Oxford Hemiksem

-Maccabi3-0
.

Sint-Amands

-Aartselaar B1-0

vrij: Oxaco-Boechout A

speeldag 19

periode 2

woensdag 28/08/2019

19:00

Lippelo

-Antwerpen Noord4-2

zaterdag 04/01/2020

19:30RVC Hoboken B-Oxford Hemiksem3-3
.Ternesse B-Oxaco-Boechout A1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Aartselaar B

-Pirates Deurne-BG B4-2
.

Kalfort Puursica

-Hingene2-1
.SK Wilrijk B-

Sint-Amands

2-4
.Maccabi-K Boechoutse VV0-0
15:00Mortsel OG B-

Wintam

3-6

vrij: Tub.Borgerhout

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

K Boechoutse VV

-RVC Hoboken B4-1
20:00

Pirates Deurne-BG B

-SK Wilrijk B3-1

zondag 12/01/2020

14:30

Sint-Amands

-Tub.Borgerhout12-3
.Oxaco-Boechout A-Lippelo1-1
.Antwerpen Noord-

Kalfort Puursica

0-3
.Hingene-

Mortsel OG B

0-3
.

Wintam

-Maccabi10-0
.

Oxford Hemiksem

-Aartselaar B5-1

vrij: Ternesse B

speeldag 21

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30RVC Hoboken B-Wintam1-1

zondag 19/01/2020

14:30Kalfort Puursica-

Oxaco-Boechout A

2-3
.

Lippelo

-Ternesse B7-0
.

Tub.Borgerhout

-Pirates Deurne-BG B4-1
.SK Wilrijk B-

Oxford Hemiksem

2-4
.Aartselaar B-

K Boechoutse VV

0-3
.

Maccabi

-Hingene5-2
15:00

Mortsel OG B

-Antwerpen Noord5-2

vrij: Sint-Amands

speeldag 22

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30

K Boechoutse VV

-SK Wilrijk B6-1
.Ternesse B-Kalfort Puursica1-1
20:00Pirates Deurne-BG B-

Sint-Amands

2-5

zondag 26/01/2020

14:30

Oxford Hemiksem

-Tub.Borgerhout7-1
.

Oxaco-Boechout A

-Mortsel OG B2-1
.Antwerpen Noord-

Maccabi

0-6
.Hingene-

RVC Hoboken B

1-4
.

Wintam

-Aartselaar B3-1

vrij: Lippelo

speeldag 23

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30

RVC Hoboken B

-Antwerpen Noord8-1
.

Mortsel OG B

-Ternesse B8-4

zondag 02/02/2020

15:00Maccabi-

Oxaco-Boechout A

0-1
.Kalfort Puursica-

Lippelo

1-2
.Sint-Amands-

Oxford Hemiksem

1-2
.

Tub.Borgerhout

-K Boechoutse VV3-2
.SK Wilrijk B-

Wintam

2-6
.

Aartselaar B

-Hingene6-0

vrij: Pirates Deurne-BG B

speeldag 24

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

K Boechoutse VV

-Sint-Amands2-1

woensdag 08/04/2020

18:30Wintam-Tub.Borgerhout-
.Ternesse B-Maccabi-
.Oxaco-Boechout A-RVC Hoboken B-
.Hingene-SK Wilrijk B-
.Antwerpen Noord-Aartselaar B-
.Oxford Hemiksem-Pirates Deurne-BG B-
.Lippelo-Mortsel OG B-

vrij: Kalfort Puursica

speeldag 25

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30

RVC Hoboken B

-Ternesse B11-0
20:00Pirates Deurne-BG B-

K Boechoutse VV

2-6

zondag 16/02/2020

15:00Sint-Amands-

Wintam

0-5
.

Aartselaar B

-Oxaco-Boechout A2-1
.SK Wilrijk B-Antwerpen Noord2-2

woensdag 25/03/2020

20:00Mortsel OG B-Kalfort Puursica-
.Maccabi-Lippelo-

woensdag 01/04/2020

18:30Tub.Borgerhout-Hingene-

vrij: Oxford Hemiksem

speeldag 26

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:30Ternesse B-

Aartselaar B

1-5
.K Boechoutse VV-

Oxford Hemiksem

2-3

zondag 23/02/2020

15:00

Oxaco-Boechout A

-SK Wilrijk B2-0
.Antwerpen Noord-

Tub.Borgerhout

2-7
.Hingene-

Sint-Amands

2-4
.

Wintam

-Pirates Deurne-BG B6-2
.Kalfort Puursica-

Maccabi

3-4
.Lippelo-RVC Hoboken B0-0

vrij: Mortsel OG B

speeldag 27

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30RVC Hoboken B-Kalfort Puursica-
20:00Pirates Deurne-BG B-Hingene-

zondag 01/03/2020

15:00Tub.Borgerhout-Oxaco-Boechout A-
.SK Wilrijk B-Ternesse B-
.Aartselaar B-Lippelo-
.Maccabi-Mortsel OG B-
.Oxford Hemiksem-Wintam-
.Sint-Amands-Antwerpen Noord-

vrij: K Boechoutse VV

speeldag 28

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Mortsel OG B-RVC Hoboken B-
.Ternesse B-Tub.Borgerhout-

zondag 08/03/2020

15:00Lippelo-SK Wilrijk B-
.Oxaco-Boechout A-Sint-Amands-
.Antwerpen Noord-Pirates Deurne-BG B-
.Hingene-Oxford Hemiksem-
.Wintam-K Boechoutse VV-
.Kalfort Puursica-Aartselaar B-

vrij: Maccabi

speeldag 29

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30K Boechoutse VV-Hingene-
20:00Pirates Deurne-BG B-Oxaco-Boechout A-

zondag 15/03/2020

15:00Sint-Amands-Ternesse B-
.Tub.Borgerhout-Lippelo-
.SK Wilrijk B-Kalfort Puursica-
.Aartselaar B-Mortsel OG B-
.RVC Hoboken B-Maccabi-
.Oxford Hemiksem-Antwerpen Noord-

vrij: Wintam

speeldag 30

periode 3

donderdag 19/03/2020

20:00Ternesse B-Pirates Deurne-BG B-

zondag 22/03/2020

15:00Mortsel OG B-SK Wilrijk B-
.Kalfort Puursica-Tub.Borgerhout-
.Lippelo-Sint-Amands-
.Oxaco-Boechout A-Oxford Hemiksem-
.Antwerpen Noord-K Boechoutse VV-
.Hingene-Wintam-
.Maccabi-Aartselaar B-

vrij: RVC Hoboken B

speeldag 31

periode 3

zaterdag 28/03/2020

19:30K Boechoutse VV-Oxaco-Boechout A-
20:00Pirates Deurne-BG B-Lippelo-

zondag 29/03/2020

15:00Oxford Hemiksem-Ternesse B-
.Sint-Amands-Kalfort Puursica-
.Tub.Borgerhout-Mortsel OG B-
.SK Wilrijk B-Maccabi-
.Aartselaar B-RVC Hoboken B-
.Wintam-Antwerpen Noord-

vrij: Hingene

speeldag 32

periode 3

zaterdag 04/04/2020

19:30RVC Hoboken B-SK Wilrijk B-

zondag 05/04/2020

15:00Maccabi-Tub.Borgerhout-
.Mortsel OG B-Sint-Amands-
.Kalfort Puursica-Pirates Deurne-BG B-
.Lippelo-Oxford Hemiksem-
.Ternesse B-K Boechoutse VV-
.Oxaco-Boechout A-Wintam-
.Antwerpen Noord-Hingene-

vrij: Aartselaar B

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Hingene-Oxaco-Boechout A-
.Wintam-Ternesse B-
.K Boechoutse VV-Lippelo-
.Oxford Hemiksem-Kalfort Puursica-
.Pirates Deurne-BG B-Mortsel OG B-
.Sint-Amands-Maccabi-
.Tub.Borgerhout-RVC Hoboken B-
.SK Wilrijk B-Aartselaar B-

vrij: Antwerpen Noord

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

15:00Aartselaar B-Tub.Borgerhout-
.RVC Hoboken B-Sint-Amands-
.Maccabi-Pirates Deurne-BG B-
.Mortsel OG B-Oxford Hemiksem-
.Kalfort Puursica-K Boechoutse VV-
.Lippelo-Wintam-
.Ternesse B-Hingene-
.Oxaco-Boechout A-Antwerpen Noord-

vrij: SK Wilrijk B

25/32

1.Wintam*65128
2.Oxford Hemiksem**59129
3.Lippelo***47810
4.K Boechoutse VV4567
5.Sint-Amands*4538
6.Oxaco-Boechout A**4399
7.Kalfort Puursica**3419
8.RVC Hoboken B*34108
9.Aartselaar B*3498
10.SK Wilrijk B*3318
11.Mortsel OG B***28910
12.Pirates Deurne-BG B**2709
13.Maccabi**2799
14.Tub.Borgerhout***15910
15.Antwerpen Noord*1418
16.Hingene**1109
17.Ternesse B**819
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Wintam*6521+9813010+5166
2.Oxford Hemiksem**5919+65979+2546
3.Lippelo***4713+55756+2131
4.K Boechoutse VV4514+33725+1128
5.Sint-Amands*4514+26728+1537
6.Oxaco-Boechout A**4313+19595030
7.xKalfort Puursica**3411+4456+119
8.xRVC Hoboken B*3410+15725-130
9.xAartselaar B*3410-4475-222
10.xSK Wilrijk B*3310-17514-1521
11.xMortsel OG B***288-3583-524
12.xPirates Deurne-BG B**278-14512-1420
13.xMaccabi**278-20436+129
14.xTub.Borgerhout***155-52422-3228
15.xAntwerpen Noord*144-62474-1529
16.xHingene**113-57291-3711
17.xTernesse B**82-86281-5015

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Lippelo10/10299+4248
2.Wintam11/11289+3853
3.Oxford Hemiksem10/10269+3147
4.Oxaco-Boechout A10/10217+1036
5.K Boechoutse VV10/10207+1133
6.SK Wilrijk B11/11196-129
7.Pirates Deurne-BG B10/10186+631
8.RVC Hoboken B11/11186029
9.Kalfort Puursica10/10176+222
10.Sint-Amands10/10154+332
11.Aartselaar B11/11144-521
12.Maccabi10/10134-1323
13.Mortsel OG B10/10123-724
14.Antwerpen Noord11/11103-1228
15.Hingene11/1172-3113
16.Tub.Borgerhout10/1031-3411
17.Ternesse B10/1031-3812

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

Wintam11/113411+5672
2.Oxford Hemiksem12/123210+3651
3.Sint-Amands11/113110+2941
4.Oxaco-Boechout A11/11237+1025
5.Lippelo11/11225+1934
6.K Boechoutse VV12/12216+1932
7.Kalfort Puursica12/12196+322
8.Mortsel OG B12/12175+336
9.Aartselaar B11/11154-421
10.SK Wilrijk B11/11144-1522
11.RVC Hoboken B11/11133+435
12.Maccabi12/12123-918
13.Pirates Deurne-BG B11/11123-1221
14.Tub.Borgerhout11/11103-2827
15.Ternesse B11/1151-3917
16.Hingene11/1141-2615
17.Antwerpen Noord11/1131-4916

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Wintam2/1072+1012
2.Aartselaar B2/1072+68
3.K Boechoutse VV3/1072+411
4.RVC Hoboken B2/1041+1212
5.Tub.Borgerhout1/1131+57
6.Maccabi1/1031+14
7.Oxford Hemiksem1/1031+13
Oxaco-Boechout A2/1131+13
9.Sint-Amands3/1131-45
10.Lippelo1/111000
11.SK Wilrijk B2/1010-22
12.Antwerpen Noord2/1010-54
13.Mortsel OG B0/100000
14.Kalfort Puursica1/1000-13
15.Hingene1/1000-22
16.Pirates Deurne-BG B2/1100-84
17.Ternesse B2/1100-151

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing