www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Hove | - | City Pirates B | 13
| - | 2
| |
. | Wijnegem B | - | Los Incas Antw. | 5
| - | 4
| |
. | Mortsel B | - | Turk Sport | 0
| - | 8
| |
20:00 | Deurne Pirates B | - | Deurne | 2
| - | 2 | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Warriors | - | Antw.Noord B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Schoten | - | Oxaco-Boechout | 1 | - | 1 | |
. | Zwijndrecht B | - | Boechoutse | 0
| - | 5
| |
zaterdag 06/04/2024 |
18:30 | Deurne | 12 | - |
5 | Los Incas Antw. | | - | |
19:30 | Mortsel B | 5 | - | 6 | Zwijndrecht B | | - | |
20:00 | Oxaco-Boechout | 8 |
- | 3 | Warriors | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Antw.Noord B | 0 | - | 0 | City Pirates B | | - | |
. | Boechoutse | 9 | - | 8 | Deurne Pirates B | | - | |
. | Tub.Borgerhout | 8 | - | 9 | Schoten | | - | |
. | Turk Sport | 10 |
- | 0 | Wijnegem B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale B --> Boechoutse
periode 1
-/- |
1. | Mortsel B | 9/9 | 24 | |
2. | Turk Sport* | 9/10 | 21 | |
3. | Schoten | 9/9 | 21 | x |
4. | Tub.Borgerhout | 9/9 | 20 | x |
5. | Boechoutse | 9/9 | 20 | x |
6. | Hove | 10/10 | 19 | x |
7. | Oxaco-Boechout | 9/9 | 18 | x |
8. | Antw.Noord B | 9/9 | 17 | x |
9. | City Pirates B | 10/10 | 12 | x |
10. | Los Incas Antw.* | 8/9 | 11 | x |
11. | Warriors | 9/9 | 10 | x |
12. | Deurne Pirates B | 10/10 | 10 | x |
13. | Zwijndrecht B | 10/10 | 9 | x |
14. | Wijnegem B | 9/9 | 3 | x |
15. | Deurne | 9/9 | 3 | x |
periode 2
-/- |
| Turk Sport | 8/8 | 26 |
2. | Boechoutse | 9/9 | 26 |
3. | Schoten | 10/10 | 21 |
4. | Hove | 9/9 | 19 |
5. | Tub.Borgerhout | 10/10 | 19 |
6. | Deurne | 9/9 | 17 |
7. | Mortsel B | 10/10 | 13 |
8. | Los Incas Antw. | 9/9 | 13 |
9. | Deurne Pirates B | 9/9 | 13 |
10. | Oxaco-Boechout | 10/10 | 11 |
11. | City Pirates B | 9/9 | 11 |
12. | Warriors | 10/10 | 10 |
13. | Zwijndrecht B | 9/9 | 7 |
14. | Wijnegem B | 10/10 | 4 |
15. | Antw.Noord B | 9/9 | 4 |
periode 3
-/- |
1. | Schoten | 6/9 | 18 | |
2. | Turk Sport | 6/10 | 16 | |
3. | Hove | 6/9 | 14 | |
4. | Oxaco-Boechout | 6/9 | 12 | |
5. | Deurne | 6/10 | 10 | |
6. | Warriors | 5/9 | 10 | |
7. | Deurne Pirates B | 6/9 | 10 | |
8. | Boechoutse | 6/10 | 9 | |
9. | Tub.Borgerhout | 5/9 | 9 | |
10. | Mortsel B | 5/9 | 7 | |
11. | Zwijndrecht B | 5/9 | 4 | |
12. | Wijnegem B | 5/9 | 3 | x |
13. | Los Incas Antw. | 6/10 | 3 | x |
14. | City Pirates B | 5/9 | 0 | x |
15. | Antw.Noord B | 6/10 | 0 | x |
Boechoutse
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Boechoutse | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Turk Sport | - | Boechoutse | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Boechoutse | - | Tub.Borgerhout | 3 - | 2 | | 3 | 6 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Boechoutse | - | City Pirates B | 3 - | 0 | | 3 | 9 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 18:30 | Deurne | - | Boechoutse | 1 - | 3 | | 3 | 12 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Boechoutse | - | Zwijndrecht B | 2 - | 4 | | 0 | 12 | | 6 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Boechoutse | 5 - | 3 | | 0 | 12 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Boechoutse | - | Wijnegem B | 3 - | 0 | | 3 | 15 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Warriors | - | Boechoutse | 1 - | 3 | | 3 | 18 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Boechoutse | - | Schoten | 2 - | 0 | | 3 | 21 | | 5 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Mortsel B | - | Boechoutse | 1 - | 1 | | 1 | 22 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Boechoutse | - | Oxaco-Boechout | 2 - | 0 | | 3 | 25 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Boechoutse | - | Hove | 2 - | 0 | | 3 | 28 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Antw.Noord B | - | Boechoutse | 2 - | 4 | | 3 | 31 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Boechoutse | - | Deurne | 5 - | 0 | | 3 | 34 | | 3 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Wijnegem B | - | Boechoutse | 3 - | 4 | | 3 | 37 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Warriors | 4 - | 2 | | 3 | 40 | | 2 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Tub.Borgerhout | - | Boechoutse | 4 - | 4 | | 1 | 41 | | 2 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Hove | - | Boechoutse | 5 - | 4 | | 0 | 41 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Antw.Noord B | 4 - | 0 | | 3 | 44 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Turk Sport | 0 - | 1 | | 0 | 44 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Boechoutse | 3 - | 1 | | 0 | 44 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Mortsel B | 7 - | 0 | | 3 | 47 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zwijndrecht B | - | Boechoutse | 0 - | 5 | | 3 | 50 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Deurne Pirates B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | City Pirates B | - | Boechoutse | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Los Incas Antw. | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Schoten | - | Boechoutse | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Deurne Pirates B
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Boechoutse | 4 - | 2 | | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Hove | - | Deurne Pirates B | 6 - | 3 | | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Zwijndrecht B | 0 - | 4 | | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | City Pirates B | - | Deurne Pirates B | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Warriors | 4 - | 0 | | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Schoten | - | Deurne Pirates B | 3 - | 1 | | | 0 | 6 | | 10 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Mortsel B | 2 - | 4 | | | 0 | 6 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:30 | Deurne | - | Deurne Pirates B | 1 - | 2 | | | 3 | 9 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Oxaco-Boechout | 2 - | 2 | | | 1 | 10 | | 10 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Los Incas Antw. | - | Deurne Pirates B | 5 - | 2 | | | 0 | 10 | | 11 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Wijnegem B | 1 - | 1 | | | 1 | 11 | | 12 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Tub.Borgerhout | 2 - | 4 | | | 0 | 11 | | 12 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Antw.Noord B | 0 - | 1 | | | 0 | 11 | | 13 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Turk Sport | - | Deurne Pirates B | 2 - | 1 | | | 0 | 11 | | 13 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Mortsel B | - | Deurne Pirates B | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Schoten | 4 - | 2 | | | 3 | 15 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Warriors | - | Deurne Pirates B | 1 - | 1 | | | 1 | 16 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | City Pirates B | 4 - | 2 | | | 3 | 19 | | 12 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Wijnegem B | - | Deurne Pirates B | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | | 10 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Zwijndrecht B | - | Deurne Pirates B | 2 - | 2 | | | 1 | 23 | | 8 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Los Incas Antw. | - | | F2 | | 0 | 23 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Antw.Noord B | - | Deurne Pirates B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 26 | | 8 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Hove | 1 - | 0 | | | 3 | 29 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Oxaco-Boechout | - | Deurne Pirates B | 3 - | 3 | | | 1 | 30 | | 8 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Deurne | 2 - | 2 | | | 1 | 31 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Boechoutse | - | Deurne Pirates B | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Deurne Pirates B | - | Turk Sport | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Tub.Borgerhout | - | Deurne Pirates B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Schoten | 32 | +26 |
2 | Boechoutse* | 30 | +28 |
3 | Turk Sport** | 28 | +27 |
4 | Tub.Borgerhout* | 26 | +36 |
5 | Hove* | 26 | +27 |
6 | Oxaco-Boechout* | 24 | +16 |
7 | Mortsel B* | 22 | +15 |
8 | Deurne* | 18 | +1 |
9 | Deurne Pirates B | 18 | -3 |
10 | City Pirates B* | 15 | -14 |
11 | Los Incas Antw.* | 14 | -11 |
12 | Warriors* | 13 | -15 |
13 | Antw.Noord B* | 12 | -22 |
14 | Wijnegem B* | 6 | -25 |
15 | Zwijndrecht B* | 4 | -32 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Turk Sport** | 58 | +71 |
2 | Schoten | 56 | +44 |
3 | Boechoutse* | 50 | +34 |
4 | Hove | 49 | +37 |
5 | Tub.Borgerhout* | 45 | +48 |
6 | Mortsel B* | 41 | +20 |
7 | Oxaco-Boechout | 38 | +22 |
8 | Deurne Pirates B | 31 | -7 |
9 | Warriors* | 28 | -30 |
10 | Deurne* | 28 | -37 |
11 | Los Incas Antw.** | 25 | -18 |
12 | City Pirates B* | 22 | -43 |
13 | Zwijndrecht B* | 19 | -45 |
14 | Antw.Noord B* | 19 | -58 |
15 | Wijnegem B* | 10 | -48 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Turk Sport* | 30 | +44 |
2 | Schoten * | 24 | +18 |
3 | Hove | 23 | +10 |
4 | Boechoutse* | 20 | +6 |
5 | Mortsel B* | 19 | +5 |
6 | Tub.Borgerhout* | 19 | +12 |
7 | Zwijndrecht B* | 15 | -13 |
8 | Warriors* | 15 | -15 |
9 | Oxaco-Boechout | 14 | +6 |
10 | Deurne Pirates B* | 13 | -4 |
11 | Los Incas Antw.** | 11 | -7 |
12 | Deurne* | 10 | -38 |
13 | City Pirates B* | 7 | -29 |
14 | Antw.Noord B* | 7 | -36 |
15 | Wijnegem B* | 4 | -23 |