www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

19:30Noorse A-

FC Merksem

1-6
.

Nieuwmoer

-Heibos2-0
20:00

Olympic Essen

-Horendonk3-0

zondag 25/08/2019

15:00

Putte SK

-City Pirates B3-2
.

St.Lenaarts B

-Mariaburg B2-1
.Schoten-

sGravenw.-Schilde B

1-4
.Ekeren Donk-Exc.Essen1-1

zondag 15/12/2019

14:30Wildert-Maria t.Heide2-2

vrij: Gooreind

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00

sGravenw.-Schilde B

-Olympic Essen3-1
.

Heibos

-Putte SK2-1
19:30

FC Merksem

-Nieuwmoer3-1
20:00

Maria t.Heide

-Schoten4-0
.

Gooreind

-Wildert2-1
.

Exc.Essen

-St.Lenaarts B4-0
.City Pirates B-Ekeren Donk2-2
.

Horendonk

-Noorse A3-2

vrij: Mariaburg B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Nieuwmoer-

Putte SK

1-2
.Noorse A-sGravenw.-Schilde B0-0
20:00Olympic Essen-

Maria t.Heide

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Ekeren Donk-Heibos0-0
.

FC Merksem

-Horendonk4-0
.

St.Lenaarts B

-City Pirates B4-3
.Schoten-

Gooreind

0-7
.

Wildert

-Mariaburg B4-2

vrij: Exc.Essen

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

FC Merksem

1-4
.

Gooreind

-Olympic Essen3-0
.Horendonk-

Nieuwmoer

0-6
.Exc.Essen-Wildert1-1
20:00

Maria t.Heide

-Noorse A5-2

zondag 08/09/2019

15:00

Mariaburg B

-Schoten5-1
.Heibos-

St.Lenaarts B

0-1
.

Putte SK

-Ekeren Donk4-0

vrij: City Pirates B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1-1
.Noorse A-

Gooreind

0-4
.

Horendonk

-sGravenw.-Schilde B5-2
20:00Olympic Essen-Mariaburg B3-3

zondag 15/09/2019

15:00

Wildert

-City Pirates B4-2
.Schoten-

Exc.Essen

2-6
.

St.Lenaarts B

-Putte SK5-3
.

FC Merksem

-Maria t.Heide4-1

vrij: Heibos

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1-3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5-1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1-5
.

City Pirates B

-Schoten4-1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4-0

vrij: Putte SK

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

Maria t.Heide

0-3
.Noorse A-

Exc.Essen

2-10
.

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B3-1
.Horendonk-

Gooreind

1-4
20:00Olympic Essen-City Pirates B1-1

zondag 29/09/2019

15:00Schoten-

Heibos

0-5
.Wildert-Putte SK2-2
.

FC Merksem

-Mariaburg B5-2

vrij: Ekeren Donk

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Gooreind

-sGravenw.-Schilde B3-0
.

Exc.Essen

-FC Merksem2-0

zondag 06/10/2019

15:00

Heibos

-Olympic Essen1-0
.

Putte SK

-Schoten7-1
.

Ekeren Donk

-Wildert5-2
.Maria t.Heide-

Nieuwmoer

0-1
.

Mariaburg B

-Horendonk5-3
.

City Pirates B

-Noorse A7-1

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Noorse A

-Heibos2-1
.Horendonk-

Exc.Essen

1-3
.

sGravenw.-Schilde B

-Mariaburg B7-0
20:00Maria t.Heide-

Gooreind

2-3
.

Olympic Essen

-Putte SK2-1

zondag 13/10/2019

15:00

FC Merksem

-City Pirates B3-1
.

Wildert

-St.Lenaarts B5-0
.Schoten-

Ekeren Donk

1-12

vrij: Nieuwmoer

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Gooreind-

Nieuwmoer

0-1
.

Exc.Essen

-sGravenw.-Schilde B4-2
.Heibos-

FC Merksem

0-2

zondag 20/10/2019

15:00

Putte SK

-Noorse A4-2
.Ekeren Donk-Olympic Essen3-3
.

St.Lenaarts B

-Schoten4-2
.Mariaburg B-

Maria t.Heide

1-3
.

City Pirates B

-Horendonk4-1

vrij: Wildert

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Nieuwmoer

-Wildert3-2
.Horendonk-

Heibos

0-4
.Gooreind-Mariaburg B1-1
.

Noorse A

-Ekeren Donk3-1
.

sGravenw.-Schilde B

-City Pirates B2-0
20:00Maria t.Heide-

Exc.Essen

1-2
.Olympic Essen-St.Lenaarts B1-1

zondag 27/10/2019

15:00

FC Merksem

-Putte SK5-3

vrij: Schoten

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Exc.Essen-Gooreind1-1
.St.Lenaarts B-Noorse A3-3

zondag 03/11/2019

14:30

Putte SK

-Horendonk2-0
.

Ekeren Donk

-FC Merksem4-3
.

Wildert

-Schoten6-1
.Mariaburg B-

Nieuwmoer

1-6
.

City Pirates B

-Maria t.Heide2-1
15:00

Heibos

-sGravenw.-Schilde B2-0

vrij: Olympic Essen

speeldag 13

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:00sGravenw.-Schilde B-Putte SK3-3

zaterdag 09/11/2019

19:30Horendonk-

Ekeren Donk

0-4
.

Gooreind

-City Pirates B3-0
.

Nieuwmoer

-Schoten4-0
20:00Maria t.Heide-

Heibos

0-1
.Olympic Essen-

Wildert

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

FC Merksem

-St.Lenaarts B5-0
.Mariaburg B-

Exc.Essen

0-4

vrij: Noorse A

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

St.Lenaarts B

-Horendonk5-0
.

Heibos

-Gooreind4-1
.Exc.Essen-

Nieuwmoer

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Putte SK

-Maria t.Heide2-1
.Ekeren Donk-

sGravenw.-Schilde B

2-3
.Wildert-

Noorse A

1-3
.Schoten-

Olympic Essen

1-3
.City Pirates B-Mariaburg B2-2

vrij: FC Merksem

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Exc.Essen

-City Pirates B4-2
.

Noorse A

-Schoten3-2
.Nieuwmoer-

Olympic Essen

1-2
.

sGravenw.-Schilde B

-St.Lenaarts B4-1
.

Gooreind

-Putte SK3-1
20:00

Maria t.Heide

-Ekeren Donk2-0

zondag 24/11/2019

14:30FC Merksem-Wildert2-2
.Mariaburg B-

Heibos

1-6

vrij: Horendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Nieuwmoer

-City Pirates B7-0
.Heibos-

Exc.Essen

0-1
20:00

Olympic Essen

-Noorse A6-1

zondag 01/12/2019

14:30

Putte SK

-Mariaburg B4-0
.Ekeren Donk-

Gooreind

2-4
.St.Lenaarts B-

Maria t.Heide

0-1
.Wildert-

Horendonk

0-1
.Schoten-

FC Merksem

3-6

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

sGravenw.-Schilde B

-Wildert1-0
.

Exc.Essen

-Putte SK2-0
.

Gooreind

-St.Lenaarts B2-0
.Noorse A-

Nieuwmoer

0-1

zondag 08/12/2019

14:30

Horendonk

-Schoten5-0
.

FC Merksem

-Olympic Essen6-0
.Mariaburg B-

Ekeren Donk

3-6
.City Pirates B-

Heibos

1-2

vrij: Maria t.Heide

speeldag 18

periode 2

zondag 25/08/2019

15:00

Maria t.Heide

-Wildert5-0

zaterdag 14/12/2019

19:30Exc.Essen-

Ekeren Donk

3-5
.

sGravenw.-Schilde B

-Schoten6-1
.Horendonk-Olympic Essen4-4

zondag 15/12/2019

14:30

FC Merksem

-Noorse A6-1
.Mariaburg B-

St.Lenaarts B

1-7
.City Pirates B-

Putte SK

2-6
.Heibos-

Nieuwmoer

0-2

vrij: Gooreind

speeldag 19

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-FC Merksem3-1
.St.Lenaarts B-

Exc.Essen

0-2
.

Noorse A

-Horendonk4-1
20:00Olympic Essen-

sGravenw.-Schilde B

1-2

zondag 05/01/2020

14:30Putte SK-Heibos1-1
.Schoten-

Maria t.Heide

3-6
.Wildert-

Gooreind

2-6
.Ekeren Donk-City Pirates B1-1

vrij: Mariaburg B

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Gooreind

-Schoten8-1
.sGravenw.-Schilde B-Noorse A2-2
.Horendonk-FC Merksem3-3
20:00

Maria t.Heide

-Olympic Essen2-1

zondag 12/01/2020

14:30Heibos-Ekeren Donk2-2
.City Pirates B-

St.Lenaarts B

1-2
.Mariaburg B-

Wildert

1-7
.

Putte SK

-Nieuwmoer2-0

vrij: Exc.Essen

speeldag 21

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Nieuwmoer

-Horendonk4-0
20:00Olympic Essen-

Gooreind

2-4

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B-

Heibos

0-1
.Ekeren Donk-

Putte SK

1-3
.

FC Merksem

-sGravenw.-Schilde B3-0
.Noorse A-

Maria t.Heide

1-2
.Schoten-

Mariaburg B

3-5
.Wildert-Exc.Essen1-1

vrij: City Pirates B

speeldag 22

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Gooreind-Noorse A-
.Exc.Essen-Schoten-
.sGravenw.-Schilde B-Horendonk-
20:00Maria t.Heide-FC Merksem-

zondag 26/01/2020

14:30Putte SK-St.Lenaarts B-
.City Pirates B-Wildert-
.Mariaburg B-Olympic Essen-
.Ekeren Donk-Nieuwmoer-

vrij: Heibos

speeldag 23

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30Noorse A-Mariaburg B-
.Nieuwmoer-sGravenw.-Schilde B-
20:00Olympic Essen-Exc.Essen-
.Horendonk-Maria t.Heide-

zondag 02/02/2020

15:00Wildert-Heibos-
.St.Lenaarts B-Ekeren Donk-
.FC Merksem-Gooreind-
.Schoten-City Pirates B-

vrij: Putte SK

speeldag 24

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30St.Lenaarts B-Nieuwmoer-
.Exc.Essen-Noorse A-
.Gooreind-Horendonk-

zondag 09/02/2020

15:00Mariaburg B-FC Merksem-
.Maria t.Heide-sGravenw.-Schilde B-
.Putte SK-Wildert-
.Heibos-Schoten-
.City Pirates B-Olympic Essen-

vrij: Ekeren Donk

speeldag 25

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30sGravenw.-Schilde B-Gooreind-
.Horendonk-Mariaburg B-
.Noorse A-City Pirates B-
20:00Nieuwmoer-Maria t.Heide-
.Olympic Essen-Heibos-

zondag 16/02/2020

15:00Schoten-Putte SK-
.Wildert-Ekeren Donk-
.FC Merksem-Exc.Essen-

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Heibos-Noorse A-
.City Pirates B-FC Merksem-
.Exc.Essen-Horendonk-
.Mariaburg B-sGravenw.-Schilde B-
.Gooreind-Maria t.Heide-
.St.Lenaarts B-Wildert-
.Ekeren Donk-Schoten-
.Putte SK-Olympic Essen-

vrij: Nieuwmoer

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00FC Merksem-Heibos-
.Noorse A-Putte SK-
.Olympic Essen-Ekeren Donk-
.Schoten-St.Lenaarts B-
.Nieuwmoer-Gooreind-
.Maria t.Heide-Mariaburg B-
.sGravenw.-Schilde B-Exc.Essen-
.Horendonk-City Pirates B-

vrij: Wildert

speeldag 28

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Ekeren Donk-Noorse A-
.Putte SK-FC Merksem-
.Heibos-Horendonk-
.City Pirates B-sGravenw.-Schilde B-
.Exc.Essen-Maria t.Heide-
.Mariaburg B-Gooreind-
.St.Lenaarts B-Olympic Essen-
.Wildert-Nieuwmoer-

vrij: Schoten

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00sGravenw.-Schilde B-Heibos-
.Horendonk-Putte SK-
.FC Merksem-Ekeren Donk-
.Noorse A-St.Lenaarts B-
.Schoten-Wildert-
.Nieuwmoer-Mariaburg B-
.Gooreind-Exc.Essen-
.Maria t.Heide-City Pirates B-

vrij: Olympic Essen

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00St.Lenaarts B-FC Merksem-
.Ekeren Donk-Horendonk-
.Putte SK-sGravenw.-Schilde B-
.Heibos-Maria t.Heide-
.City Pirates B-Gooreind-
.Exc.Essen-Mariaburg B-
.Wildert-Olympic Essen-
.Schoten-Nieuwmoer-

vrij: Noorse A

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Gooreind-Heibos-
.Maria t.Heide-Putte SK-
.sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk-
.Horendonk-St.Lenaarts B-
.Noorse A-Wildert-
.Olympic Essen-Schoten-
.Nieuwmoer-Exc.Essen-
.Mariaburg B-City Pirates B-

vrij: FC Merksem

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Schoten-Noorse A-
.Wildert-FC Merksem-
.St.Lenaarts B-sGravenw.-Schilde B-
.Ekeren Donk-Maria t.Heide-
.Putte SK-Gooreind-
.Heibos-Mariaburg B-
.City Pirates B-Exc.Essen-
.Olympic Essen-Nieuwmoer-

vrij: Horendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Exc.Essen-Heibos-
.Mariaburg B-Putte SK-
.Gooreind-Ekeren Donk-
.Maria t.Heide-St.Lenaarts B-
.Horendonk-Wildert-
.FC Merksem-Schoten-
.Noorse A-Olympic Essen-
.City Pirates B-Nieuwmoer-

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Nieuwmoer-Noorse A-
.Olympic Essen-FC Merksem-
.Schoten-Horendonk-
.Wildert-sGravenw.-Schilde B-
.St.Lenaarts B-Gooreind-
.Ekeren Donk-Mariaburg B-
.Putte SK-Exc.Essen-
.Heibos-City Pirates B-

vrij: Maria t.Heide

20/32

1.FC Merksem477
2.Gooreind*4412
3.Nieuwmoer449
4.Exc.Essen*437
5.Maria t.Heide3710
6.Putte SK3610
7.Heibos335
8.sGravenw.-Schilde B317
9.Ekeren Donk285
10.St.Lenaarts B266
11.Wildert265
12.Noorse A214
13.Olympic Essen201
14.City Pirates B*161
15.Horendonk142
16.Mariaburg B*123
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/32

1

2

3

4

5

6

7

1.FC Merksem4715+45745+1028
2.Gooreind*4414+38607+2034
3.Nieuwmoer4414+34507+1421
4.Exc.Essen*4313+31537+2230
5.Maria t.Heide3712+21486+622
6.Putte SK3611+19543-325
7.Heibos3310+14336+1421
8.sGravenw.-Schilde B319+6433-813
9.Ekeren Donk287+15564+1233
10.St.Lenaarts B268-10363-1713
11.Wildert267+6473-120
12.Noorse A216-28382-1622
13.Olympic Essen205-9352-1115
14.City Pirates B*164-13370-2012
15.Horendonk144-39291-297
16.Mariaburg B*123-44351-1516
17.xSchoten00-86240-4610

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

FC Merksem11/113010+2639
2.Exc.Essen10/10299+2639
3.Gooreind10/10248+2131
4.Nieuwmoer10/10227+1122
5.Maria t.Heide11/11196+1128
6.Putte SK10/10186+933
7.St.Lenaarts B10/10186-920
8.Wildert10/10174+628
9.Ekeren Donk10/10153+1332
10.Heibos10/10144+415
11.sGravenw.-Schilde B11/11144022
12.City Pirates B10/10123+429
13.Noorse A11/11103-2220
14.Olympic Essen11/11102-416
15.Mariaburg B10/1092-1423
16.Horendonk11/1162-2715
17.Schoten10/1000-5410

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Nieuwmoer10/12248+2430
2.Gooreind9/11248+2135
3.Putte SKx10/11227+1226
4.Heibosx10/11227+1121
5.Maria t.Heide9/11207+1122
6.FC Merksemx9/11195+2138
7.Exc.Essenx9/11195+820
8.sGravenw.-Schilde Bx9/11195+723
9.Ekeren Donkx10/12144+327
10.Noorse Ax9/11123-720
11.Wildertx10/12113+122
12.Olympic Essenx9/11113-521
13.St.Lenaarts Bx10/12103-218
14.Horendonkx9/1192-1315
15.City Pirates Bx9/1151-1912
16.Mariaburg Bx9/1141-3415
17.Schotenx10/1200-3715

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Ekeren Donk0/100000
Olympic Essen0/100000
Putte SK0/110000
FC Merksem0/100000
City Pirates B0/110000
Nieuwmoer0/100000
sGravenw.-Schilde B0/100000
Heibos0/110000
Exc.Essen0/110000
Horendonk0/100000
Wildert0/100000
St.Lenaarts B0/100000
Schoten0/100000
Maria t.Heide0/100000
Gooreind0/110000
Noorse A0/100000
Mariaburg B0/110000