www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

19:30Noorse A-

FC Merksem

1-6
.

Nieuwmoer

-Heibos2-0
20:00

Olympic Essen

-Horendonk3-0

zondag 25/08/2019

15:00

Putte SK

-City Pirates B3-2
.

St.Lenaarts B

-Mariaburg B2-1
.Schoten-

sGravenw.-Schilde B

1-4
.Ekeren Donk-Exc.Essen1-1

zondag 15/12/2019

14:30Wildert-Maria t.Heide-

vrij: Gooreind

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00

sGravenw.-Schilde B

-Olympic Essen3-1
.

Heibos

-Putte SK2-1
19:30

FC Merksem

-Nieuwmoer3-1
20:00

Maria t.Heide

-Schoten4-0
.

Gooreind

-Wildert2-1
.

Exc.Essen

-St.Lenaarts B4-0
.City Pirates B-Ekeren Donk2-2
.

Horendonk

-Noorse A3-2

vrij: Mariaburg B

speeldag 3

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Nieuwmoer-

Putte SK

1-2
.Noorse A-sGravenw.-Schilde B0-0
20:00Olympic Essen-

Maria t.Heide

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Ekeren Donk-Heibos0-0
.

FC Merksem

-Horendonk4-0
.

St.Lenaarts B

-City Pirates B4-3
.Schoten-

Gooreind

0-7
.

Wildert

-Mariaburg B4-2

vrij: Exc.Essen

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

FC Merksem

1-4
.

Gooreind

-Olympic Essen3-0
.Horendonk-

Nieuwmoer

0-6
.Exc.Essen-Wildert1-1
20:00

Maria t.Heide

-Noorse A5-2

zondag 08/09/2019

15:00

Mariaburg B

-Schoten5-1
.Heibos-

St.Lenaarts B

0-1
.

Putte SK

-Ekeren Donk4-0

vrij: City Pirates B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1-1
.Noorse A-

Gooreind

0-4
.

Horendonk

-sGravenw.-Schilde B5-2
20:00Olympic Essen-Mariaburg B3-3

zondag 15/09/2019

15:00

Wildert

-City Pirates B4-2
.Schoten-

Exc.Essen

2-6
.

St.Lenaarts B

-Putte SK5-3
.

FC Merksem

-Maria t.Heide4-1

vrij: Heibos

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1-3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5-1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1-5
.

City Pirates B

-Schoten4-1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4-0

vrij: Putte SK

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-

Maria t.Heide

0-3
.Noorse A-

Exc.Essen

2-10
.

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B3-1
.Horendonk-

Gooreind

1-4
20:00Olympic Essen-City Pirates B1-1

zondag 29/09/2019

15:00Schoten-

Heibos

0-5
.Wildert-Putte SK2-2
.

FC Merksem

-Mariaburg B5-2

vrij: Ekeren Donk

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Gooreind

-sGravenw.-Schilde B3-0
.

Exc.Essen

-FC Merksem2-0

zondag 06/10/2019

15:00

Heibos

-Olympic Essen1-0
.

Putte SK

-Schoten7-1
.

Ekeren Donk

-Wildert5-2
.Maria t.Heide-

Nieuwmoer

0-1
.

Mariaburg B

-Horendonk5-3
.

City Pirates B

-Noorse A7-1

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Noorse A

-Heibos2-1
.Horendonk-

Exc.Essen

1-3
.

sGravenw.-Schilde B

-Mariaburg B7-0
20:00Maria t.Heide-

Gooreind

2-3
.

Olympic Essen

-Putte SK2-1

zondag 13/10/2019

15:00

FC Merksem

-City Pirates B3-1
.

Wildert

-St.Lenaarts B5-0
.Schoten-

Ekeren Donk

1-12

vrij: Nieuwmoer

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Gooreind-

Nieuwmoer

0-1
.

Exc.Essen

-sGravenw.-Schilde B4-2
.Heibos-

FC Merksem

0-2

zondag 20/10/2019

15:00

Putte SK

-Noorse A4-2
.Ekeren Donk-Olympic Essen3-3
.

St.Lenaarts B

-Schoten4-2
.Mariaburg B-

Maria t.Heide

1-3
.

City Pirates B

-Horendonk4-1

vrij: Wildert

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Nieuwmoer

-Wildert3-2
.Horendonk-

Heibos

0-4
.Gooreind-Mariaburg B1-1
.

Noorse A

-Ekeren Donk3-1
.

sGravenw.-Schilde B

-City Pirates B2-0
20:00Maria t.Heide-

Exc.Essen

1-2
.Olympic Essen-St.Lenaarts B1-1

zondag 27/10/2019

15:00

FC Merksem

-Putte SK5-3

vrij: Schoten

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Exc.Essen-Gooreind1-1
.St.Lenaarts B-Noorse A3-3

zondag 03/11/2019

14:30

Putte SK

-Horendonk2-0
.

Ekeren Donk

-FC Merksem4-3
.

Wildert

-Schoten6-1
.Mariaburg B-

Nieuwmoer

1-6
.

City Pirates B

-Maria t.Heide2-1
15:00

Heibos

-sGravenw.-Schilde B2-0

vrij: Olympic Essen

speeldag 13

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:00sGravenw.-Schilde B-Putte SK3-3

zaterdag 09/11/2019

19:30Horendonk-

Ekeren Donk

0-4
.

Gooreind

-City Pirates B3-0
.

Nieuwmoer

-Schoten4-0
20:00Maria t.Heide-

Heibos

0-1
.Olympic Essen-

Wildert

0-3

zondag 10/11/2019

14:30

FC Merksem

-St.Lenaarts B5-0
.Mariaburg B-

Exc.Essen

0-4

vrij: Noorse A

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30St.Lenaarts B-Horendonk-
.Heibos-Gooreind-
.Exc.Essen-Nieuwmoer-

zondag 17/11/2019

14:30Putte SK-Maria t.Heide-
.Ekeren Donk-sGravenw.-Schilde B-
.Wildert-Noorse A-
.Schoten-Olympic Essen-
.City Pirates B-Mariaburg B-

vrij: FC Merksem

speeldag 15

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Exc.Essen-City Pirates B-
.Noorse A-Schoten-
.Nieuwmoer-Olympic Essen-
.sGravenw.-Schilde B-St.Lenaarts B-
.Gooreind-Putte SK-
20:00Maria t.Heide-Ekeren Donk-

zondag 24/11/2019

14:30FC Merksem-Wildert-
.Mariaburg B-Heibos-

vrij: Horendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Nieuwmoer-City Pirates B-
.Heibos-Exc.Essen-
20:00Olympic Essen-Noorse A-

zondag 01/12/2019

14:30Putte SK-Mariaburg B-
.Ekeren Donk-Gooreind-
.St.Lenaarts B-Maria t.Heide-
.Wildert-Horendonk-
.Schoten-FC Merksem-

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Wildert-
.Exc.Essen-Putte SK-
.Gooreind-St.Lenaarts B-
.Noorse A-Nieuwmoer-
.Horendonk-Schoten-

zondag 08/12/2019

14:30FC Merksem-Olympic Essen-
.Mariaburg B-Ekeren Donk-
.City Pirates B-Heibos-

vrij: Maria t.Heide

speeldag 18

periode 2

zondag 25/08/2019

15:00

Maria t.Heide

-Wildert5-0

zaterdag 14/12/2019

19:30Exc.Essen-Ekeren Donk-
.sGravenw.-Schilde B-Schoten-
.Horendonk-Olympic Essen-

zondag 15/12/2019

14:30FC Merksem-Noorse A-
.Mariaburg B-St.Lenaarts B-
.City Pirates B-Putte SK-
15:00Heibos-Nieuwmoer-

vrij: Gooreind

speeldag 19

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Putte SK-Heibos-
.Nieuwmoer-FC Merksem-
.Noorse A-Horendonk-
.Olympic Essen-sGravenw.-Schilde B-
.Schoten-Maria t.Heide-
.Wildert-Gooreind-
.St.Lenaarts B-Exc.Essen-
.Ekeren Donk-City Pirates B-

vrij: Mariaburg B

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00sGravenw.-Schilde B-Noorse A-
.Horendonk-FC Merksem-
.Heibos-Ekeren Donk-
.City Pirates B-St.Lenaarts B-
.Mariaburg B-Wildert-
.Gooreind-Schoten-
.Maria t.Heide-Olympic Essen-
.Putte SK-Nieuwmoer-

vrij: Exc.Essen

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00St.Lenaarts B-Heibos-
.Ekeren Donk-Putte SK-
.Nieuwmoer-Horendonk-
.FC Merksem-sGravenw.-Schilde B-
.Noorse A-Maria t.Heide-
.Olympic Essen-Gooreind-
.Schoten-Mariaburg B-
.Wildert-Exc.Essen-

vrij: City Pirates B

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Gooreind-Noorse A-
.Maria t.Heide-FC Merksem-
.sGravenw.-Schilde B-Horendonk-
.Putte SK-St.Lenaarts B-
.City Pirates B-Wildert-
.Exc.Essen-Schoten-
.Mariaburg B-Olympic Essen-
.Ekeren Donk-Nieuwmoer-

vrij: Heibos

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00Wildert-Heibos-
.St.Lenaarts B-Ekeren Donk-
.Nieuwmoer-sGravenw.-Schilde B-
.Horendonk-Maria t.Heide-
.FC Merksem-Gooreind-
.Noorse A-Mariaburg B-
.Olympic Essen-Exc.Essen-
.Schoten-City Pirates B-

vrij: Putte SK

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Exc.Essen-Noorse A-
.Mariaburg B-FC Merksem-
.Gooreind-Horendonk-
.Maria t.Heide-sGravenw.-Schilde B-
.Putte SK-Wildert-
.Heibos-Schoten-
.City Pirates B-Olympic Essen-
.St.Lenaarts B-Nieuwmoer-

vrij: Ekeren Donk

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Olympic Essen-Heibos-
.Schoten-Putte SK-
.Wildert-Ekeren Donk-
.Nieuwmoer-Maria t.Heide-
.sGravenw.-Schilde B-Gooreind-
.Horendonk-Mariaburg B-
.FC Merksem-Exc.Essen-
.Noorse A-City Pirates B-

vrij: St.Lenaarts B

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Heibos-Noorse A-
.City Pirates B-FC Merksem-
.Exc.Essen-Horendonk-
.Mariaburg B-sGravenw.-Schilde B-
.Gooreind-Maria t.Heide-
.St.Lenaarts B-Wildert-
.Ekeren Donk-Schoten-
.Putte SK-Olympic Essen-

vrij: Nieuwmoer

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00FC Merksem-Heibos-
.Noorse A-Putte SK-
.Olympic Essen-Ekeren Donk-
.Schoten-St.Lenaarts B-
.Nieuwmoer-Gooreind-
.Maria t.Heide-Mariaburg B-
.sGravenw.-Schilde B-Exc.Essen-
.Horendonk-City Pirates B-

vrij: Wildert

speeldag 28

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Ekeren Donk-Noorse A-
.Putte SK-FC Merksem-
.Heibos-Horendonk-
.City Pirates B-sGravenw.-Schilde B-
.Exc.Essen-Maria t.Heide-
.Mariaburg B-Gooreind-
.St.Lenaarts B-Olympic Essen-
.Wildert-Nieuwmoer-

vrij: Schoten

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00sGravenw.-Schilde B-Heibos-
.Horendonk-Putte SK-
.FC Merksem-Ekeren Donk-
.Noorse A-St.Lenaarts B-
.Schoten-Wildert-
.Nieuwmoer-Mariaburg B-
.Gooreind-Exc.Essen-
.Maria t.Heide-City Pirates B-

vrij: Olympic Essen

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00St.Lenaarts B-FC Merksem-
.Ekeren Donk-Horendonk-
.Putte SK-sGravenw.-Schilde B-
.Heibos-Maria t.Heide-
.City Pirates B-Gooreind-
.Exc.Essen-Mariaburg B-
.Wildert-Olympic Essen-
.Schoten-Nieuwmoer-

vrij: Noorse A

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Gooreind-Heibos-
.Maria t.Heide-Putte SK-
.sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk-
.Horendonk-St.Lenaarts B-
.Noorse A-Wildert-
.Olympic Essen-Schoten-
.Nieuwmoer-Exc.Essen-
.Mariaburg B-City Pirates B-

vrij: FC Merksem

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Schoten-Noorse A-
.Wildert-FC Merksem-
.St.Lenaarts B-sGravenw.-Schilde B-
.Ekeren Donk-Maria t.Heide-
.Putte SK-Gooreind-
.Heibos-Mariaburg B-
.City Pirates B-Exc.Essen-
.Olympic Essen-Nieuwmoer-

vrij: Horendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Exc.Essen-Heibos-
.Mariaburg B-Putte SK-
.Gooreind-Ekeren Donk-
.Maria t.Heide-St.Lenaarts B-
.Horendonk-Wildert-
.FC Merksem-Schoten-
.Noorse A-Olympic Essen-
.City Pirates B-Nieuwmoer-

vrij: sGravenw.-Schilde B

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Nieuwmoer-Noorse A-
.Olympic Essen-FC Merksem-
.Schoten-Horendonk-
.Wildert-sGravenw.-Schilde B-
.St.Lenaarts B-Gooreind-
.Ekeren Donk-Mariaburg B-
.Putte SK-Exc.Essen-
.Heibos-City Pirates B-

vrij: Maria t.Heide

13/32

1.FC Merksem339
2.Exc.Essen*3010
3.Gooreind*265
4.Nieuwmoer*2612
5.Maria t.Heide213
6.Putte SK*207
7.Wildert*209
8.Ekeren Donk*207
9.Heibos*199
10.St.Lenaarts B*175
11.sGravenw.-Schilde B154
12.City Pirates B*146
13.Noorse A*117
14.Olympic Essen*105
15.Mariaburg B*81
16.Horendonk60
17.Schoten*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

13/32

1

2

3

4

5

6

7

1.FC Merksem3311+30474+918
2.Exc.Essen*309+28405+1926
3.Gooreind*268+22324+1519
4.Nieuwmoer*268+19304+1116
5.Maria t.Heide217+14323+210
6.Putte SK*206+10351-515
7.Wildert*206+8322-611
8.Ekeren Donk*205+17372+920
9.Heibos*196+7173+711
10.St.Lenaarts B*175-13211-193
11.sGravenw.-Schilde B154-2251-78
12.City Pirates B*144+2280-119
13.Noorse A*113-22231-815
14.Olympic Essen*102-7160-75
15.Mariaburg B*82-22220-139
16.Horendonk62-33150-185
17.Schoten*00-58100-286

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

FC Merksem11/113010+2639
2.Exc.Essen10/10299+2639
3.Gooreind10/10248+2131
4.Nieuwmoer10/10227+1122
5.Maria t.Heide*10/11186+1126
6.Putte SK10/10186+933
7.St.Lenaarts B10/10186-920
8.Wildert*9/10154+625
9.Ekeren Donk10/10153+1332
10.Heibos10/10144+415
11.sGravenw.-Schilde B11/11144022
12.City Pirates B10/10123+429
13.Noorse A11/11103-2220
14.Olympic Essen11/11102-416
15.Mariaburg B10/1092-1423
16.Horendonk11/1162-2715
17.Schoten10/1000-5410

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Heibos2/1172+33
2.Nieuwmoer2/1262+910
3.Ekeren Donk2/1262+58
4.Wildert3/1262+39
5.Exc.Essen2/1141+45
6.Gooreind2/1141+34
7.Putte SK2/1141+25
8.FC Merksem2/1131+49
9.Maria t.Heide3/1131+37
10.City Pirates B2/1131-22
11.Noorse A1/111003
12.sGravenw.-Schilde B2/1110-23
13.St.Lenaarts B2/1210-53
14.Olympic Essen1/1100-30
15.Horendonk2/1100-70
16.Schoten2/1200-91
17.Mariaburg B2/1100-101

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Ekeren Donk0/100000
Olympic Essen0/100000
Putte SK0/110000
FC Merksem0/100000
City Pirates B0/110000
Nieuwmoer0/100000
sGravenw.-Schilde B0/100000
Heibos0/110000
Exc.Essen0/110000
Horendonk0/100000
Wildert0/100000
St.Lenaarts B0/100000
Schoten0/100000
Maria t.Heide0/100000
Gooreind0/110000
Noorse A0/100000
Mariaburg B0/110000