www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, Antwerpen-4A: ST.LENAARTS B
Wedstrijden
1Zo-25/08/1915:00St.Lenaarts B -Mariaburg B2 -13 37 
2Wo-28/08/1920:00Exc.Essen -St.Lenaarts B4 -0 0311 
3Zo-01/09/1915:00St.Lenaarts B -City Pirates B4 -33 66 
4Zo-08/09/1915:00Heibos -St.Lenaarts B0 -1 395 
5Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B -Putte SK5 -33 124 
6Zo-22/09/1915:00Ekeren Donk -St.Lenaarts B4 -0 0124 
7Za-28/09/1919:30Nieuwmoer -St.Lenaarts B3 -1 0125 
9Zo-13/10/1915:00Wildert -St.Lenaarts B5 -0 0129 
10Zo-20/10/1915:00St.Lenaarts B -Schoten  - .    
11Za-26/10/1920:00Olympic Essen -St.Lenaarts B  -  .   
12Zo-03/11/1914:30St.Lenaarts B -Noorse A  - .    
13Zo-10/11/1914:30FC Merksem -St.Lenaarts B  -  .   
14Zo-17/11/1900:00St.Lenaarts B -Horendonk  - .    
15Zo-24/11/1900:00sGravenw.-Schilde B -St.Lenaarts B  -  .   
16Zo-01/12/1900:00St.Lenaarts B -Maria t.Heide  - .    
17Zo-08/12/1900:00Gooreind -St.Lenaarts B  -  .   
18Zo-15/12/1900:00Mariaburg B -St.Lenaarts B  -  .   
19Zo-05/01/2000:00St.Lenaarts B -Exc.Essen  - .    
20Zo-12/01/2000:00City Pirates B -St.Lenaarts B  -  .   
21Zo-19/01/2000:00St.Lenaarts B -Heibos  - .    
22Zo-26/01/2000:00Putte SK -St.Lenaarts B  -  .   
23Zo-02/02/2000:00St.Lenaarts B -Ekeren Donk  - .    
24Zo-09/02/2000:00St.Lenaarts B -Nieuwmoer  - .    
26Zo-23/02/2000:00St.Lenaarts B -Wildert  - .    
27Zo-01/03/2000:00Schoten -St.Lenaarts B  -  .   
28Zo-08/03/2000:00St.Lenaarts B -Olympic Essen  - .    
29Zo-15/03/2000:00Noorse A -St.Lenaarts B  -  .   
30Zo-22/03/2000:00St.Lenaarts B -FC Merksem  - .    
31Zo-29/03/2000:00Horendonk -St.Lenaarts B  -  .   
32Zo-05/04/2000:00St.Lenaarts B -sGravenw.-Schilde B  - .    
33Zo-19/04/2000:00Maria t.Heide -St.Lenaarts B  -  .   
34Zo-26/04/2000:00St.Lenaarts B -Gooreind  - .    
Rangschikking(9/32)
1FC Merksem24 8+2232 3+813
 2Gooreind*21 7+2027 4+1518
 3Exc.Essen*20 6+2129 3+1420
 4Maria t.Heide18 6+1527 2+16
 5Nieuwmoer*14 4+816 2+59
 6Wildert14 4+121 1-86
 7Putte SK*13 4+823 1-39
 8Ekeren Donk*13 3+1425 1+715
9St.Lenaarts B*12 4-1013 1-142
 10sGravenw.-Schilde B11 3018 1-36
 11Heibos*10 3+210 1+26
 12City Pirates B*8 2+322 0-69
 13Olympic Essen8 2-412 0-72
 14Mariaburg B*7 2-1119 0-138
 15Noorse A7 2-2215 1-610
 16Horendonk6 2-2014 0-134
17Schoten0 0-477 0-173
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van SCHOTEN
1Zo-25/08/1915:00Schoten -sGravenw.-Schilde B1 -40 014 
2Wo-28/08/1920:00Maria t.Heide -Schoten4 -0 0017-
3Zo-01/09/1915:00Schoten -Gooreind0 -70 017-
4Zo-08/09/1915:00Mariaburg B -Schoten5 -1 0017-
5Zo-15/09/1915:00Schoten -Exc.Essen2 -60 017-
6Zo-22/09/1915:00City Pirates B -Schoten4 -1 0017-
7Zo-29/09/1915:00Schoten -Heibos0 -50 017-
8Zo-06/10/1915:00Putte SK -Schoten7 -1 0017-
9Zo-13/10/1915:00Schoten -Ekeren Donk1 -120 017-
10Zo-20/10/1915:00St.Lenaarts B -Schoten  -  .   
12Zo-03/11/1914:30Wildert -Schoten  -  .   
13Za-09/11/1919:30Nieuwmoer -Schoten  -  .   
14Zo-17/11/1900:00Schoten -Olympic Essen  - .    
15Zo-24/11/1900:00Noorse A -Schoten  -  .   
16Zo-01/12/1900:00Schoten -FC Merksem  - .    
17Zo-08/12/1900:00Horendonk -Schoten  -  .   
18Zo-15/12/1900:00sGravenw.-Schilde B -Schoten  -  .   
19Zo-05/01/2000:00Schoten -Maria t.Heide  - .    
20Zo-12/01/2000:00Gooreind -Schoten  -  .   
21Zo-19/01/2000:00Schoten -Mariaburg B  - .    
22Zo-26/01/2000:00Exc.Essen -Schoten  -  .   
23Zo-02/02/2000:00Schoten -City Pirates B  - .    
24Zo-09/02/2000:00Heibos -Schoten  -  .   
25Zo-16/02/2000:00Schoten -Putte SK  - .    
26Zo-23/02/2000:00Ekeren Donk -Schoten  -  .   
27Zo-01/03/2000:00Schoten -St.Lenaarts B  - .    
29Zo-15/03/2000:00Schoten -Wildert  - .    
30Zo-22/03/2000:00Schoten -Nieuwmoer  - .    
31Zo-29/03/2000:00Olympic Essen -Schoten  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Schoten -Noorse A  - .    
33Zo-19/04/2000:00FC Merksem -Schoten  -  .   
34Zo-26/04/2000:00Schoten -Horendonk  - .    
Periode1(./.)
1FC Merksem 9/1124
 2Gooreind 8/1023
 3Exc.Essen 8/1022
 4Maria t.Heide 8/1115
 5Nieuwmoerx8/1015
 6Wildertx8/1015
 7Putte SKx8/1014
 8Ekeren Donkx8/1014
9St.Lenaarts Bx8/1013
 10Heibosx8/1011
 11sGravenw.-Schilde Bx9/1111
 12City Pirates Bx8/109
 13Olympic Essenx9/118
 14Mariaburg Bx8/108
 15Noorse Ax9/117
 16Horendonkx9/116
17Schotenx9/100
Periode2(./.)
1Maria t.Heide 1/113
 2Ekeren Donk 0/120
 .Olympic Essen 0/110
 .Putte SK 0/110
 .FC Merksem 0/110
 .City Pirates B 0/110
 .Nieuwmoer 0/120
 .sGravenw.-Schilde B 0/110
 .Heibos 0/110
 .Exc.Essen 0/110
 .Horendonk 0/110
.St.Lenaarts B 0/120
.Schoten 0/120
 .Gooreind 0/110
 .Noorse A 0/110
 .Mariaburg B 0/110
 17Wildert 1/120
Periode3(./.)
1Ekeren Donk 0/100
.Olympic Essen 0/100
.Putte SK 0/110
.FC Merksem 0/100
.City Pirates B 0/110
.Nieuwmoer 0/100
.sGravenw.-Schilde B 0/100
.Heibos 0/110
.Exc.Essen 0/110
.Horendonk 0/100
.Wildert 0/100
.St.Lenaarts B 0/100
.Schoten 0/100
.Maria t.Heide 0/100
.Gooreind 0/110
.Noorse A 0/100
.Mariaburg B 0/110
Beste aanval
FC Merksem32
 Exc.Essen29
 Maria t.Heide27
 Gooreind27
 Ekeren Donk25
 Putte SK23
 City Pirates B22
 Wildert21
 Mariaburg B19
 sGravenw.-Schilde B18
 Nieuwmoer16
 Noorse A15
 Horendonk14
St.Lenaarts B13
 Olympic Essen12
 Heibos10
Schoten7
Beste verdediging
Gooreind7
 Nieuwmoer8
 Heibos8
 Exc.Essen8
 FC Merksem10
 Ekeren Donk11
 Maria t.Heide12
 Putte SK15
 Olympic Essen16
 sGravenw.-Schilde B18
 City Pirates B19
 Wildert20
St.Lenaarts B23
 Mariaburg B30
 Horendonk34
 Noorse A37
Schoten54
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.