www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 16/11/2019

19:30

St.Lenaarts B

-Horendonk5 -0
.

Heibos

-Gooreind4 -1
.Exc.Essen-

Nieuwmoer

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Putte SK

-Maria t.Heide2-1
.Ekeren Donk-

sGravenw.-Schilde B

2 -3
.Wildert-

Noorse A

1 -3
.Schoten-

Olympic Essen

1 -3
.City Pirates B-Mariaburg B2 -2

zaterdag 23/11/2019

19:30Exc.Essen7- 1City Pirates B-
.Noorse A6- 0Schoten-
.Nieuwmoer10 -4Olympic Essen-
.sGravenw.-Schilde B7-1St.Lenaarts B-
.Gooreind7-2Putte SK-
20:00Maria t.Heide0-7Ekeren Donk-

zondag 24/11/2019

14:30FC Merksem12 -6Wildert-
.Mariaburg B3-9Heibos-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.FC Merksem*339
2.Exc.Essen*307
3.Nieuwmoer*2912
4.Gooreind*265
5.Putte SK*237-3.(0)
6.Heibos*2212.-4(0)
7.Maria t.Heide210
8.Wildert*2061.
9.St.Lenaarts B*205-1.(0)
10.Ekeren Donk*206.-2(0)
11.sGravenw.-Schilde B187
12.City Pirates B*154
13.Noorse A*1474.
14.Olympic Essen*135.3
15.Mariaburg B*92
16.Horendonk60
17.Schoten*00.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Horendonk

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide*10/1118
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert*9/1015
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Heibos3/1110
2.Nieuwmoer3/129
3.Putte SK3/118
4.Ekeren Donk3/126
5.Wildert4/126
6.Noorse A2/114
7.Exc.Essen3/114
8.St.Lenaarts B3/124
9.Gooreind3/114
10.sGravenw.-Schilde B3/114
11.City Pirates B3/114
12.FC Merksem2/113
13.Maria t.Heide4/113
14.Olympic Essen2/113
15.Mariaburg B3/111
16.Schoten3/120
17.Horendonk3/110

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Wildert

18.Zo-25/08/1915:00Maria t.Heide-Wildert5 -00017-
2.Wo-28/08/1920:00Gooreind-Wildert2 -10016
3.Zo-01/09/1915:00Wildert-Mariaburg B4 -2

3

311
4.Za-07/09/1919:30Exc.Essen-Wildert1 -11410
5.Zo-15/09/1915:00Wildert-City Pirates B4 -2

3

79
6.Zo-22/09/1915:00Heibos-Wildert1 -2

3

106
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-Putte SK2 -21117
8.Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk-Wildert5 -20118
9.Zo-13/10/1915:00Wildert-St.Lenaarts B5 -0

3

146
11.Za-26/10/1919:30Nieuwmoer-Wildert3 -20148
12.Zo-03/11/1914:30Wildert-Schoten6 -1

3

177
13.Za-09/11/1920:00Olympic Essen-Wildert0 -3

3

207
14.Zo-17/11/1914:30Wildert-Noorse A1 -30208
15.Zo-24/11/1914:30FC Merksem-Wildert -.
16.Zo-01/12/1914:30Wildert-

Horendonk

-.
17.Za-07/12/1919:30sGravenw.-Schilde B-Wildert -.
1.Zo-15/12/1914:30Wildert-Maria t.Heide -.
19.Zo-05/01/2014:30Wildert-Gooreind -.
20.Zo-12/01/2000:00Mariaburg B-Wildert -.
21.Zo-19/01/2000:00Wildert-Exc.Essen -.
22.Zo-26/01/2000:00City Pirates B-Wildert -.
23.Zo-02/02/2000:00Wildert-Heibos -.
24.Zo-09/02/2000:00Putte SK-Wildert -.
25.Zo-16/02/2000:00Wildert-Ekeren Donk -.
26.Zo-23/02/2000:00St.Lenaarts B-Wildert -.
28.Zo-08/03/2000:00Wildert-Nieuwmoer -.
29.Zo-15/03/2000:00Schoten-Wildert -.
30.Zo-22/03/2000:00Wildert-Olympic Essen -.
31.Zo-29/03/2000:00Noorse A-Wildert -.
32.Zo-05/04/2000:00Wildert-FC Merksem -.
33.Zo-19/04/2000:00

Horendonk

-Wildert -.
34.Zo-26/04/2000:00Wildert-sGravenw.-Schilde B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Horendonk

1.Za-24/08/1920:00Olympic Essen-

Horendonk

3 -00015
2.Wo-28/08/1920:00

Horendonk

-Noorse A3 -2

3

310
3.Zo-01/09/1915:00FC Merksem-

Horendonk

4 -00312
4.Za-07/09/1919:30

Horendonk

-Nieuwmoer0 -60313
5.Za-14/09/1919:30

Horendonk

-sGravenw.-Schilde B5 -2

3

610
6.Za-21/09/1920:00Maria t.Heide-

Horendonk

5 -10611
7.Za-28/09/1919:30

Horendonk

-Gooreind1 -40612
8.Zo-06/10/1915:00Mariaburg B-

Horendonk

5 -30614
9.Za-12/10/1919:30

Horendonk

-Exc.Essen1 -30616
10.Zo-20/10/1915:00City Pirates B-

Horendonk

4 -10616
11.Za-26/10/1919:30

Horendonk

-Heibos0 -40616
12.Zo-03/11/1914:30Putte SK-

Horendonk

2 -00616
13.Za-09/11/1919:30

Horendonk

-Ekeren Donk0 -40616
14.Za-16/11/1919:30St.Lenaarts B-

Horendonk

5 -00616
16.Zo-01/12/1914:30Wildert-

Horendonk

-.
17.Za-07/12/1919:30

Horendonk

-Schoten -.
18.Za-14/12/1919:30

Horendonk

-Olympic Essen -.
19.Za-04/01/2019:30Noorse A-

Horendonk

-.
20.Zo-12/01/2000:00

Horendonk

-FC Merksem -.
21.Zo-19/01/2000:00Nieuwmoer-

Horendonk

-.
22.Zo-26/01/2000:00sGravenw.-Schilde B-

Horendonk

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Horendonk

-Maria t.Heide -.
24.Zo-09/02/2000:00Gooreind-

Horendonk

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Horendonk

-Mariaburg B -.
26.Zo-23/02/2000:00Exc.Essen-

Horendonk

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Horendonk

-City Pirates B -.
28.Zo-08/03/2000:00Heibos-

Horendonk

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Horendonk

-Putte SK -.
30.Zo-22/03/2000:00Ekeren Donk-

Horendonk

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Horendonk

-St.Lenaarts B -.
33.Zo-19/04/2000:00

Horendonk

-Wildert -.
34.Zo-26/04/2000:00Schoten-

Horendonk

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/16)

1FC Merksem*2129:8+21
2Putte SK**1822:6+16
3St.Lenaarts B**1623:12+11
4City Pirates B**1421:8+13
5Exc.Essen*1414:7+7
6Wildert**1322:10+12
7Nieuwmoer**1314:6+8
8Gooreind*1313:6+7
9Maria t.Heide1222:10+12
10Heibos*1210:7+3
11Ekeren Donk*1219:12+7
12sGravenw.-Schilde B*1117:12+5
13Olympic Essen*911:110
14Noorse A**78:22-14
15Mariaburg B**613:22-9
16Horendonk*610:25-15
17Schoten**05:37-32

alle wedstrijden (14/32)

1FC Merksem*3347:17+30
2Exc.Essen*3040:14+26
3Nieuwmoer*2932:11+21
4Gooreind*2633:14+19
5Putte SK*2337:26+11
6Heibos*2221:11+10
7Maria t.Heide2133:20+13
8Wildert*2033:27+6
9St.Lenaarts B*2026:34-8
10Ekeren Donk*2039:23+16
11sGravenw.-Schilde B1828:29-1
12City Pirates B*1530:28+2
13Noorse A*1426:46-20
14Olympic Essen*1319:24-5
15Mariaburg B*924:46-22
16Horendonk615:53-38
17Schoten*011:71-60

uitwedstrijden (8/16)

1Exc.Essen*1626:7+19
2Nieuwmoer1618:5+13
3Gooreind*1320:8+12
4FC Merksem*1218:9+9
5Heibos*1011:4+7
6Maria t.Heide*911:10+1
7Ekeren Donk*820:11+9
8Noorse A718:24-6
9sGravenw.-Schilde B711:17-6
.Wildert711:17-6
11Putte SK515:20-5
12Olympic Essen*48:13-5
13St.Lenaarts B43:22-19
14Mariaburg B311:24-13
15City Pirates B19:20-11
16Horendonk05:28-23
17Schoten06:34-28