www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 13/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 11/01/2020

19:30

Gooreind

-Schoten8 -1
.sGravenw.-Schilde B-Noorse A2 -2
.Horendonk-FC Merksem3 -3
20:00

Maria t.Heide

-Olympic Essen2-1

zondag 12/01/2020

14:30Heibos-Ekeren Donk2 -2
.City Pirates B-

St.Lenaarts B

1-2
.Mariaburg B-

Wildert

1 -7
.

Putte SK

-Nieuwmoer2-0

zaterdag 18/01/2020

19:30Nieuwmoer9- 3Horendonk-
20:00Olympic Essen4- 7Gooreind-

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B4 -10Heibos-
.Ekeren Donk4-4Putte SK-
.FC Merksem10-6sGravenw.-Schilde B-
.Noorse A9-7Maria t.Heide-
.Schoten0 -2Mariaburg B-
.Wildert1-12Exc.Essen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/32

1.FC Merksem447.-1(1)
2.Exc.Essen*429
3.Gooreind*41124.
4.Nieuwmoer4191.
5.Maria t.Heide3410.3
6.Putte SK337
7.sGravenw.-Schilde B31102.
8.Heibos305
9.Ekeren Donk288
10.St.Lenaarts B266
11.Wildert254
12.Noorse A214-2.(0)
13.Olympic Essen201.-3(1)
14.City Pirates B161
15.Horendonk145
16.Mariaburg B*90
17.Schoten00.-4(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Horendonk

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Nieuwmoer9/1221
2.Gooreind8/1121
3.Putte SK9/1119
sGravenw.-Schilde B8/1119
5.Heibos9/1119
6.Exc.Essen8/1117
7.Maria t.Heide8/1116
8.FC Merksem8/1115
9.Ekeren Donk9/1214
10.Noorse A8/1112x
11.Olympic Essen8/1111x
12.Wildert9/1210x
13.St.Lenaarts B9/1210x
14.Horendonk8/119x
15.City Pirates B9/115x
16.Mariaburg B8/111x
17.Schoten9/120x

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Nieuwmoer

1.Za-24/08/1919:30Nieuwmoer-Heibos2 -0

3

35
2.Wo-28/08/1919:30FC Merksem-Nieuwmoer3 -1038
3.Za-31/08/1919:30Nieuwmoer-Putte SK1 -20310
4.Za-07/09/1919:30

Horendonk

-Nieuwmoer0 -6

3

67
5.Za-14/09/1919:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1 -1177
6.Za-21/09/1919:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1 -1188
7.Za-28/09/1919:30Nieuwmoer-St.Lenaarts B3 -1

3

116
8.Zo-06/10/1915:00Maria t.Heide-Nieuwmoer0 -1

3

145
10.Za-19/10/1919:30Gooreind-Nieuwmoer0 -1

3

175
11.Za-26/10/1919:30Nieuwmoer-Wildert3 -2

3

205
12.Zo-03/11/1914:30Mariaburg B-Nieuwmoer1 -6

3

234
13.Za-09/11/1919:30Nieuwmoer-Schoten4 -0

3

264
14.Za-16/11/1919:30Exc.Essen-Nieuwmoer0 -2

3

293
15.Za-23/11/1919:30Nieuwmoer-Olympic Essen1 -20294
16.Za-30/11/1919:30Nieuwmoer-City Pirates B7 -0

3

323
17.Za-07/12/1919:30Noorse A-Nieuwmoer0 -1

3

353
18.Zo-15/12/1914:30Heibos-Nieuwmoer0 -2

3

383
19.Za-04/01/2019:30Nieuwmoer-FC Merksem3 -1

3

413
20.Zo-12/01/2014:30Putte SK-Nieuwmoer2 -00414
21.Za-18/01/2019:30Nieuwmoer-

Horendonk

-.
22.Zo-26/01/2014:30Ekeren Donk-Nieuwmoer -.
23.Za-01/02/2019:30Nieuwmoer-sGravenw.-Schilde B -.
24.Za-08/02/2019:30St.Lenaarts B-Nieuwmoer -.
25.Za-15/02/2020:00Nieuwmoer-Maria t.Heide -.
27.Zo-01/03/2000:00Nieuwmoer-Gooreind -.
28.Zo-08/03/2000:00Wildert-Nieuwmoer -.
29.Zo-15/03/2000:00Nieuwmoer-Mariaburg B -.
30.Zo-22/03/2000:00Schoten-Nieuwmoer -.
31.Zo-29/03/2000:00Nieuwmoer-Exc.Essen -.
32.Zo-05/04/2000:00Olympic Essen-Nieuwmoer -.
33.Zo-19/04/2000:00City Pirates B-Nieuwmoer -.
34.Zo-26/04/2000:00Nieuwmoer-Noorse A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Horendonk

1.Za-24/08/1920:00Olympic Essen-

Horendonk

3 -00015
2.Wo-28/08/1920:00

Horendonk

-Noorse A3 -2

3

310
3.Zo-01/09/1915:00FC Merksem-

Horendonk

4 -00312
4.Za-07/09/1919:30

Horendonk

-Nieuwmoer0 -60313
5.Za-14/09/1919:30

Horendonk

-sGravenw.-Schilde B5 -2

3

610
6.Za-21/09/1920:00Maria t.Heide-

Horendonk

5 -10611
7.Za-28/09/1919:30

Horendonk

-Gooreind1 -40612
8.Zo-06/10/1915:00Mariaburg B-

Horendonk

5 -30614
9.Za-12/10/1919:30

Horendonk

-Exc.Essen1 -30616
10.Zo-20/10/1915:00City Pirates B-

Horendonk

4 -10616
11.Za-26/10/1919:30

Horendonk

-Heibos0 -40616
12.Zo-03/11/1914:30Putte SK-

Horendonk

2 -00616
13.Za-09/11/1919:30

Horendonk

-Ekeren Donk0 -40616
14.Za-16/11/1919:30St.Lenaarts B-

Horendonk

5 -00616
16.Zo-01/12/1914:30Wildert-

Horendonk

0 -1

3

915
17.Zo-08/12/1914:30

Horendonk

-Schoten5 -0

3

1215
18.Za-14/12/1919:30

Horendonk

-Olympic Essen4 -411315
19.Za-04/01/2019:30Noorse A-

Horendonk

4 -101315
20.Za-11/01/2019:30

Horendonk

-FC Merksem3 -311415
21.Za-18/01/2019:30Nieuwmoer-

Horendonk

-.
22.Za-25/01/2019:30sGravenw.-Schilde B-

Horendonk

-.
23.Za-01/02/2020:00

Horendonk

-Maria t.Heide -.
24.Za-08/02/2019:30Gooreind-

Horendonk

-.
25.Za-15/02/2019:30

Horendonk

-Mariaburg B -.
26.Zo-23/02/2000:00Exc.Essen-

Horendonk

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Horendonk

-City Pirates B -.
28.Zo-08/03/2000:00Heibos-

Horendonk

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Horendonk

-Putte SK -.
30.Zo-22/03/2000:00Ekeren Donk-

Horendonk

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Horendonk

-St.Lenaarts B -.
33.Zo-19/04/2000:00

Horendonk

-Wildert -.
34.Zo-26/04/2000:00Schoten-

Horendonk

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/16)

1FC Merksem*2843:11+32
2Putte SK**2529:7+22
3Gooreind*2226:8+18
4sGravenw.-Schilde B2130:16+14
5Exc.Essen*2023:14+9
6Nieuwmoer**1925:9+16
7Maria t.Heide*1826:11+15
8St.Lenaarts B***1623:15+8
9Wildert**1426:19+7
10City Pirates B**1425:18+7
11Heibos*1312:120
12Noorse A**1315:26-11
13Ekeren Donk**1322:17+5
14Olympic Essen**1218:14+4
15Horendonk*1122:32-10
16Mariaburg B*619:48-29
17Schoten***011:49-38

alle wedstrijden (19/32)

1FC Merksem4471:29+42
2Exc.Essen*4252:21+31
3Gooreind*4156:20+36
4Nieuwmoer4146:16+30
5Maria t.Heide3446:26+20
6Putte SK3351:34+17
7sGravenw.-Schilde B3143:34+9
8Heibos3032:19+13
9Ekeren Donk2855:38+17
10St.Lenaarts B2636:45-9
11Wildert2546:40+6
12Noorse A2137:64-27
13Olympic Essen2033:40-7
14City Pirates B1637:50-13
15Horendonk1429:64-35
16Mariaburg B*930:76-46
17Schoten021:105-84

uitwedstrijden (11/16)

1Exc.Essen***2229:7+22
2Nieuwmoer*2221:7+14
3Gooreind***1930:12+18
4Heibos**1720:7+13
5FC Merksem**1628:18+10
6Maria t.Heide**1620:15+5
7Ekeren Donk*1533:21+12
8Wildert*1120:21-1
9sGravenw.-Schilde B***1013:18-5
10St.Lenaarts B1013:30-17
11Putte SK*822:27-5
12Olympic Essen*815:26-11
13Noorse A*822:38-16
14Horendonk**37:32-25
15Mariaburg B***311:28-17
16City Pirates B*212:32-20
17Schoten010:56-46