www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 22/02/2020
2019-2020, Antwerpen-4A: SGRAVENW.-SCHILDE B
Wedstrijden
1Zo-25/08/1915:00Schoten -sGravenw.-Schilde B1 -4 333 
2Wo-28/08/1919:00sGravenw.-Schilde B -Olympic Essen3 -13 63 
3Za-31/08/1919:30Noorse A -sGravenw.-Schilde B0 -0 173 
4Za-07/09/1919:30sGravenw.-Schilde B -FC Merksem1 -40 76 
5Za-14/09/1919:30Horendonk -sGravenw.-Schilde B5 -2 078 
6Za-21/09/1919:30sGravenw.-Schilde B -Nieuwmoer1 -11 89 
7Za-28/09/1919:30sGravenw.-Schilde B -Maria t.Heide0 -30 89 
8Za-05/10/1919:30Gooreind -sGravenw.-Schilde B3 -0 0812 
9Za-12/10/1919:30sGravenw.-Schilde B -Mariaburg B7 -03 1110 
10Za-19/10/1919:30Exc.Essen -sGravenw.-Schilde B4 -2 01111 
11Za-26/10/1919:30sGravenw.-Schilde B -City Pirates B2 -03 149 
12Zo-03/11/1915:00Heibos -sGravenw.-Schilde B2 -0 01412 
13Vr-08/11/1920:00sGravenw.-Schilde B -Putte SK3 -31 1511 
14Zo-17/11/1914:30Ekeren Donk -sGravenw.-Schilde B2 -3 31811 
15Za-23/11/1919:30sGravenw.-Schilde B -St.Lenaarts B4 -13 219 
17Za-07/12/1919:30sGravenw.-Schilde B -Wildert1 -03 248 
18Za-14/12/1919:30sGravenw.-Schilde B -Schoten6 -13 278 
19Za-04/01/2020:00Olympic Essen -sGravenw.-Schilde B1 -2 3307 
20Za-11/01/2019:30sGravenw.-Schilde B -Noorse A2 -21 317 
21Zo-19/01/2014:30FC Merksem -sGravenw.-Schilde B3 -0 0318 
22Za-25/01/2019:30sGravenw.-Schilde B -Horendonk3 -23 347 
23Za-01/02/2019:30Nieuwmoer -sGravenw.-Schilde B2 -0 0347 
25Za-15/02/2019:30sGravenw.-Schilde B -Gooreind1 -20 348 
26Zo-23/02/2015:00Mariaburg B -sGravenw.-Schilde B  -  .   
27Za-29/02/2019:30sGravenw.-Schilde B -Exc.Essen  - .    
28Zo-08/03/2015:00City Pirates B -sGravenw.-Schilde B  -  .   
29Za-14/03/2019:30sGravenw.-Schilde B -Heibos  - .    
30Zo-22/03/2015:00Putte SK -sGravenw.-Schilde B  -  .   
31Za-28/03/2019:30sGravenw.-Schilde B -Ekeren Donk  - .    
32Zo-05/04/2015:00St.Lenaarts B -sGravenw.-Schilde B  -  .   
24Wo-08/04/2018:30Maria t.Heide -sGravenw.-Schilde B  -  .   
34Zo-26/04/2015:00Wildert -sGravenw.-Schilde B  -  .   
Rangschikking(25/32)
1Gooreind** 56 18+4671 9+2439
 2Exc.Essen* 55 17+5381 8+2335
 3Nieuwmoer* 53 17+3756 8+1424
 4FC Merksem** 50 16+4380 5+931
 5Putte SK*** 42 13+2662 4+231
 6Maria t.Heide** 40 13+2053 6+423
 7Wildert** 35 10+1356 4+324
8sGravenw.-Schilde B** 34 10+447 3-1013
 9Heibos*** 33 10+1235 6+1223
 10St.Lenaarts B** 32 10-1040 3-1913
 11Ekeren Donk**x28 7+1159 4+935
 12Olympic Essen**x26 7-742 3-719
 13Noorse A*x25 7-3443 2-2323
 14Horendonkx20 6-4339 1-3712
 15City Pirates B***x20 5-1641 1-1916
16Mariaburg B***x12 3-5237 1-1918
 17Schoten**x0 0-10327 0-5710
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van MARIABURG B
1Zo-25/08/1915:00St.Lenaarts B -Mariaburg B2 -1 0012 
3Zo-01/09/1915:00Wildert -Mariaburg B4 -2 0016 
4Zo-08/09/1915:00Mariaburg B -Schoten5 -13 311 
5Za-14/09/1920:00Olympic Essen -Mariaburg B3 -3 1411 
6Zo-22/09/1915:00Mariaburg B -Noorse A1 -50 413 
7Zo-29/09/1915:00FC Merksem -Mariaburg B5 -2 0415 
8Zo-06/10/1915:00Mariaburg B -Horendonk5 -33 713 
9Za-12/10/1919:30sGravenw.-Schilde B -Mariaburg B7 -0 0714 
10Zo-20/10/1915:00Mariaburg B -Maria t.Heide1 -30 714 
11Za-26/10/1919:30Gooreind -Mariaburg B1 -1 1815 
12Zo-03/11/1914:30Mariaburg B -Nieuwmoer1 -60 815 
13Zo-10/11/1914:30Mariaburg B -Exc.Essen0 -40 815 
14Zo-17/11/1914:30City Pirates B -Mariaburg B2 -2 1915 
15Zo-24/11/1914:30Mariaburg B -Heibos1 -60 915 
16Zo-01/12/1914:30Putte SK -Mariaburg B4 -0 0916 
17Zo-08/12/1914:30Mariaburg B -Ekeren Donk3 -60 916 
18Zo-15/12/1914:30Mariaburg B -St.Lenaarts B1 -70 916 
20Zo-12/01/2014:30Mariaburg B -Wildert1 -70 916 
21Zo-19/01/2014:30Schoten -Mariaburg B3 -5 31216 
22Zo-26/01/2014:30Mariaburg B -Olympic Essen0 -40 1216 
23Za-01/02/2019:30Noorse A -Mariaburg B3 -2 01216 
25Za-15/02/2019:30Horendonk -Mariaburg B3 -0 01216 
26Zo-23/02/2015:00Mariaburg B -sGravenw.-Schilde B  - .    
27Za-29/02/2020:00Maria t.Heide -Mariaburg B  -  .   
28Zo-08/03/2015:00Mariaburg B -Gooreind  - .    
29Za-14/03/2019:30Nieuwmoer -Mariaburg B  -  .   
30Za-21/03/2019:30Exc.Essen -Mariaburg B  -  .   
31Zo-29/03/2015:00Mariaburg B -City Pirates B  - .    
32Zo-05/04/2015:00Heibos -Mariaburg B  -  .   
24Wo-08/04/2018:30Mariaburg B -FC Merksem  - .    
33Zo-19/04/2015:00Mariaburg B -Putte SK  - .    
34Zo-26/04/2015:00Ekeren Donk -Mariaburg B  -  .   
Periode1(./.)
1FC Merksem 11/1130
 2Exc.Essenx10/1029
 3Gooreindx10/1024
 4Nieuwmoerx10/1022
 5Maria t.Heidex11/1119
 6Putte SKx10/1018
 7St.Lenaarts Bx10/1018
 8Wildertx10/1017
 9Ekeren Donkx10/1015
 10Heibosx10/1014
11sGravenw.-Schilde Bx11/1114
 12City Pirates Bx10/1012
 13Noorse Ax11/1110
 14Olympic Essenx11/1110
15Mariaburg Bx10/109
 16Horendonkx11/116
 17Schotenx10/100
Periode2(./.)
1Gooreind 11/1131
 2Nieuwmoerx12/1230
 3Exc.Essenx11/1125
 4Putte SKx11/1125
 5Maria t.Heidex11/1123
 6Heibosx11/1122
7sGravenw.-Schilde Bx11/1122
 8FC Merksemx11/1119
 9Wildertx12/1217
 10Noorse Ax11/1115
 11Ekeren Donkx12/1214
 12Olympic Essenx11/1114
 13St.Lenaarts Bx12/1213
 14Horendonkx11/1112
 15City Pirates Bx11/119
16Mariaburg Bx11/114
 17Schotenx12/120
Periode3(./.)
1Exc.Essen 3/116
 2Gooreind 2/116
 3Putte SK 1/113
 4FC Merksem 1/103
 .Wildert 1/103
 6Olympic Essen 1/103
 .St.Lenaarts B 1/103
 8Nieuwmoer 2/103
 9Horendonk 3/103
 10City Pirates B 1/111
 11Noorse A 2/101
12sGravenw.-Schilde B 1/100
 .Heibos 1/110
 14Maria t.Heide 1/100
 15Ekeren Donk 1/100
16Mariaburg B 1/110
 17Schoten 1/100
Beste aanval
Exc.Essen81
 FC Merksem80
 Gooreind71
 Putte SK62
 Ekeren Donk59
 Nieuwmoer56
 Wildert56
 Maria t.Heide53
sGravenw.-Schilde B47
 Noorse A43
 Olympic Essen42
 City Pirates B41
 St.Lenaarts B40
 Horendonk39
Mariaburg B37
 Heibos35
 Schoten27
Beste verdediging
Nieuwmoer19
 Heibos23
 Gooreind25
 Exc.Essen28
 Maria t.Heide33
 Putte SK36
 FC Merksem37
sGravenw.-Schilde B43
 Wildert43
 Ekeren Donk48
 Olympic Essen49
 St.Lenaarts B50
 City Pirates B57
 Noorse A77
 Horendonk82
Mariaburg B89
 Schoten130
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.