www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 21/10/2019
2019-2020, Antwerpen-4A: NIEUWMOER
Wedstrijden
1Za-24/08/1919:30Nieuwmoer -Heibos2 -03 35 
2Wo-28/08/1919:30FC Merksem -Nieuwmoer3 -1 038 
3Za-31/08/1919:30Nieuwmoer -Putte SK1 -20 310 
4Za-07/09/1919:30Horendonk -Nieuwmoer0 -6 367 
5Za-14/09/1919:30Nieuwmoer -Ekeren Donk1 -11 77 
6Za-21/09/1919:30sGravenw.-Schilde B -Nieuwmoer1 -1 188 
7Za-28/09/1919:30Nieuwmoer -St.Lenaarts B3 -13 116 
8Zo-06/10/1915:00Maria t.Heide -Nieuwmoer0 -1 3145 
10Za-19/10/1919:30Gooreind -Nieuwmoer0 -1 3175 
11Za-26/10/1919:30Nieuwmoer -Wildert  - .    
12Zo-03/11/1914:30Mariaburg B -Nieuwmoer  -  .   
13Za-09/11/1919:30Nieuwmoer -Schoten  - .    
14Za-16/11/1919:30Exc.Essen -Nieuwmoer  -  .   
15Za-23/11/1919:30Nieuwmoer -Olympic Essen  - .    
16Zo-01/12/1900:00Nieuwmoer -City Pirates B  - .    
17Zo-08/12/1900:00Noorse A -Nieuwmoer  -  .   
18Zo-15/12/1900:00Heibos -Nieuwmoer  -  .   
19Zo-05/01/2000:00Nieuwmoer -FC Merksem  - .    
20Zo-12/01/2000:00Putte SK -Nieuwmoer  -  .   
21Zo-19/01/2000:00Nieuwmoer -Horendonk  - .    
22Zo-26/01/2000:00Ekeren Donk -Nieuwmoer  -  .   
23Zo-02/02/2000:00Nieuwmoer -sGravenw.-Schilde B  - .    
24Zo-09/02/2000:00St.Lenaarts B -Nieuwmoer  -  .   
25Zo-16/02/2000:00Nieuwmoer -Maria t.Heide  - .    
27Zo-01/03/2000:00Nieuwmoer -Gooreind  - .    
28Zo-08/03/2000:00Wildert -Nieuwmoer  -  .   
29Zo-15/03/2000:00Nieuwmoer -Mariaburg B  - .    
30Zo-22/03/2000:00Schoten -Nieuwmoer  -  .   
31Zo-29/03/2000:00Nieuwmoer -Exc.Essen  - .    
32Zo-05/04/2000:00Olympic Essen -Nieuwmoer  -  .   
33Zo-19/04/2000:00City Pirates B -Nieuwmoer  -  .   
34Zo-26/04/2000:00Nieuwmoer -Noorse A  - .    
Rangschikking(10/32)
1FC Merksem27 9+2434 4+1015
 2Exc.Essen*23 7+2333 3+1420
 3Gooreind*21 7+1927 4+1518
 4Maria t.Heide21 7+1730 3+39
5Nieuwmoer*17 5+917 3+610
 6Putte SK*16 5+1027 1-39
 7St.Lenaarts B*15 5-817 1-142
8Wildert*14 4+121 1-86
 9Ekeren Donk*14 3+1428 1+715
 10City Pirates B*11 3+626 0-69
 11sGravenw.-Schilde B11 3-220 1-58
 12Heibos*10 3010 1+26
 13Olympic Essen9 2-415 0-75
 14Mariaburg B*7 2-1320 0-138
 15Noorse A7 2-2417 1-812
 16Horendonk6 2-2315 0-165
 17Schoten0 0-499 0-195
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van WILDERT
18Zo-25/08/1915:00Maria t.Heide -Wildert5 -0 0017-
2Wo-28/08/1920:00Gooreind -Wildert2 -1 0016 
3Zo-01/09/1915:00Wildert -Mariaburg B4 -23 311 
4Za-07/09/1919:30Exc.Essen -Wildert1 -1 1410 
5Zo-15/09/1915:00Wildert -City Pirates B4 -23 79 
6Zo-22/09/1915:00Heibos -Wildert1 -2 3106 
7Zo-29/09/1915:00Wildert -Putte SK2 -21 117 
8Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk -Wildert5 -2 0118 
9Zo-13/10/1915:00Wildert -St.Lenaarts B5 -03 146 
11Za-26/10/1919:30Nieuwmoer -Wildert  -  .   
12Zo-03/11/1914:30Wildert -Schoten  - .    
13Za-09/11/1920:00Olympic Essen -Wildert  -  .   
14Zo-17/11/1914:30Wildert -Noorse A  - .    
15Zo-24/11/1914:30FC Merksem -Wildert  -  .   
16Zo-01/12/1900:00Wildert -Horendonk  - .    
17Zo-08/12/1900:00sGravenw.-Schilde B -Wildert  -  .   
1Zo-15/12/1900:00Wildert -Maria t.Heide  - .    
19Zo-05/01/2000:00Wildert -Gooreind  - .    
20Zo-12/01/2000:00Mariaburg B -Wildert  -  .   
21Zo-19/01/2000:00Wildert -Exc.Essen  - .    
22Zo-26/01/2000:00City Pirates B -Wildert  -  .   
23Zo-02/02/2000:00Wildert -Heibos  - .    
24Zo-09/02/2000:00Putte SK -Wildert  -  .   
25Zo-16/02/2000:00Wildert -Ekeren Donk  - .    
26Zo-23/02/2000:00St.Lenaarts B -Wildert  -  .   
28Zo-08/03/2000:00Wildert -Nieuwmoer  - .    
29Zo-15/03/2000:00Schoten -Wildert  -  .   
30Zo-22/03/2000:00Wildert -Olympic Essen  - .    
31Zo-29/03/2000:00Noorse A -Wildert  -  .   
32Zo-05/04/2000:00Wildert -FC Merksem  - .    
33Zo-19/04/2000:00Horendonk -Wildert  -  .   
34Zo-26/04/2000:00Wildert -sGravenw.-Schilde B  - .    
Periode1(./.)
1FC Merksem 10/1127
 2Exc.Essen 9/1025
 3Gooreindx9/1023
4Nieuwmoerx9/1019
 5Maria t.Heidex9/1118
 6Putte SKx9/1018
 7St.Lenaarts Bx9/1017
8Wildertx8/1015
 9Ekeren Donkx9/1015
 10City Pirates Bx9/1012
 11Heibosx9/1011
 12sGravenw.-Schilde Bx10/1111
 13Olympic Essenx10/119
 14Mariaburg Bx9/108
 15Noorse Ax10/117
 16Horendonkx10/116
 17Schotenx10/100
Periode2(./.)
1Maria t.Heide 1/113
 2Ekeren Donk 0/120
 .Olympic Essen 0/110
 .Putte SK 0/110
 .FC Merksem 0/110
 .City Pirates B 0/110
.Nieuwmoer 0/120
 .sGravenw.-Schilde B 0/110
 .Heibos 0/110
 .Exc.Essen 0/110
 .Horendonk 0/110
 .St.Lenaarts B 0/120
 .Schoten 0/120
 .Gooreind 0/110
 .Noorse A 0/110
 .Mariaburg B 0/110
17Wildert 1/120
Periode3(./.)
1Ekeren Donk 0/100
.Olympic Essen 0/100
.Putte SK 0/110
.FC Merksem 0/100
.City Pirates B 0/110
.Nieuwmoer 0/100
.sGravenw.-Schilde B 0/100
.Heibos 0/110
.Exc.Essen 0/110
.Horendonk 0/100
.Wildert 0/100
.St.Lenaarts B 0/100
.Schoten 0/100
.Maria t.Heide 0/100
.Gooreind 0/110
.Noorse A 0/100
.Mariaburg B 0/110
Beste aanval
FC Merksem34
 Exc.Essen33
 Maria t.Heide30
 Ekeren Donk28
 Putte SK27
 Gooreind27
 City Pirates B26
Wildert21
 sGravenw.-Schilde B20
 Mariaburg B20
Nieuwmoer17
 St.Lenaarts B17
 Noorse A17
 Olympic Essen15
 Horendonk15
 Heibos10
 Schoten9
Beste verdediging
Nieuwmoer8
 Gooreind8
 FC Merksem10
 Heibos10
 Exc.Essen10
 Maria t.Heide13
 Ekeren Donk14
 Putte SK17
 Olympic Essen19
 City Pirates B20
Wildert20
 sGravenw.-Schilde B22
 St.Lenaarts B25
 Mariaburg B33
 Horendonk38
 Noorse A41
 Schoten58
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.