www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B-Nieuwmoer1-1
.

Exc.Essen

-Olympic Essen2-1
.Gooreind-

FC Merksem

1 -3
20:00

Maria t.Heide

-Horendonk5 -1

zondag 22/09/2019

15:00Heibos-

Wildert

1-2
.Mariaburg B-

Noorse A

1 -5
.

City Pirates B

-Schoten4 -1
.

Ekeren Donk

-St.Lenaarts B4 -0

zaterdag 28/09/2019

19:30sGravenw.-Schilde B1- 3Maria t.Heide-
.Noorse A1- 4Exc.Essen-
.Nieuwmoer1 -3St.Lenaarts B-
.Horendonk3-6Gooreind-
20:00Olympic Essen1-0City Pirates B-

zondag 29/09/2019

15:00Schoten0-1Heibos-
.Wildert6 -3Putte SK-
.FC Merksem6-1Mariaburg B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.FC Merksem1812
2.Maria t.Heide1592.
3.Gooreind*1293.
4.St.Lenaarts B129.1
5.Exc.Essen*1110
6.Wildert1010.4
7.Putte SK*96.-4(0)
8.Nieuwmoer85
9.sGravenw.-Schilde B82-1.(1)
10.Ekeren Donk75.-2(1)
11.Horendonk63-3.(3)
12.City Pirates B*44
13.Mariaburg B*44
14.Heibos*44
15.Olympic Essen41
16.Noorse A44
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Nieuwmoer

periode 1

-/-

1.FC Merksem6/1118
2.Gooreind5/1013
3.St.Lenaarts B6/1013
4.Maria t.Heide5/1112
5.Exc.Essen5/1012
6.Wildert5/1011
7.Putte SK5/1010
8.Nieuwmoer6/109
9.sGravenw.-Schilde B6/118
10.Ekeren Donk6/108x
11.Horendonk6/116
12.City Pirates B5/104
13.Mariaburg B5/104
14.Heibos5/104
15.Olympic Essen6/114
16.Noorse A6/114
17.Schoten6/100x

periode 2

-/-

1.Maria t.Heide1/113
2.Ekeren Donk0/120
Olympic Essen0/110
Putte SK0/110
FC Merksem0/110
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/120
sGravenw.-Schilde B0/110
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/110
St.Lenaarts B0/120
Schoten0/120
Gooreind0/110
Noorse A0/110
Mariaburg B0/110
17.Wildert1/120

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Nieuwmoer

1.Za-24/08/1919:30

Nieuwmoer

-Heibos2 -0

3

35
2.Wo-28/08/1919:30FC Merksem-

Nieuwmoer

3 -1038
3.Za-31/08/1919:30

Nieuwmoer

-Putte SK1 -20310
4.Za-07/09/1919:30Horendonk-

Nieuwmoer

0 -6

3

67
5.Za-14/09/1919:30

Nieuwmoer

-Ekeren Donk1 -1177
6.Za-21/09/1919:30sGravenw.-Schilde B-

Nieuwmoer

1 -1188
7.Za-28/09/1919:30

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B -.
8.Zo-06/10/1915:00Maria t.Heide-

Nieuwmoer

-.
10.Za-19/10/1919:30Gooreind-

Nieuwmoer

-.
11.Za-26/10/1919:30

Nieuwmoer

-Wildert -.
12.Zo-03/11/1900:00Mariaburg B-

Nieuwmoer

-.
13.Zo-10/11/1900:00

Nieuwmoer

-Schoten -.
14.Zo-17/11/1900:00Exc.Essen-

Nieuwmoer

-.
15.Zo-24/11/1900:00

Nieuwmoer

-Olympic Essen -.
16.Zo-01/12/1900:00

Nieuwmoer

-City Pirates B -.
17.Zo-08/12/1900:00Noorse A-

Nieuwmoer

-.
18.Zo-15/12/1900:00Heibos-

Nieuwmoer

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Nieuwmoer

-FC Merksem -.
20.Zo-12/01/2000:00Putte SK-

Nieuwmoer

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Nieuwmoer

-Horendonk -.
22.Zo-26/01/2000:00Ekeren Donk-

Nieuwmoer

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Nieuwmoer

-sGravenw.-Schilde B -.
24.Zo-09/02/2000:00St.Lenaarts B-

Nieuwmoer

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Nieuwmoer

-Maria t.Heide -.
27.Zo-01/03/2000:00

Nieuwmoer

-Gooreind -.
28.Zo-08/03/2000:00Wildert-

Nieuwmoer

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Nieuwmoer

-Mariaburg B -.
30.Zo-22/03/2000:00Schoten-

Nieuwmoer

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Nieuwmoer

-Exc.Essen -.
32.Zo-05/04/2000:00Olympic Essen-

Nieuwmoer

-.
33.Zo-19/04/2000:00City Pirates B-

Nieuwmoer

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Nieuwmoer

-Noorse A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

St.Lenaarts B

1.Zo-25/08/1915:00St.Lenaarts B-Mariaburg B2 -1

3

37
2.Wo-28/08/1920:00Exc.Essen-St.Lenaarts B4 -00311
3.Zo-01/09/1915:00St.Lenaarts B-City Pirates B4 -3

3

66
4.Zo-08/09/1915:00Heibos-St.Lenaarts B0 -1

3

95
5.Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B-Putte SK5 -3

3

124
6.Zo-22/09/1915:00Ekeren Donk-St.Lenaarts B4 -00124
7.Za-28/09/1919:30

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B -.
9.Zo-13/10/1915:00Wildert-St.Lenaarts B -.
10.Zo-20/10/1915:00St.Lenaarts B-Schoten -.
11.Za-26/10/1920:00Olympic Essen-St.Lenaarts B -.
12.Zo-03/11/1900:00St.Lenaarts B-Noorse A -.
13.Zo-10/11/1900:00FC Merksem-St.Lenaarts B -.
14.Zo-17/11/1900:00St.Lenaarts B-Horendonk -.
15.Zo-24/11/1900:00sGravenw.-Schilde B-St.Lenaarts B -.
16.Zo-01/12/1900:00St.Lenaarts B-Maria t.Heide -.
17.Zo-08/12/1900:00Gooreind-St.Lenaarts B -.
18.Zo-15/12/1900:00Mariaburg B-St.Lenaarts B -.
19.Zo-05/01/2000:00St.Lenaarts B-Exc.Essen -.
20.Zo-12/01/2000:00City Pirates B-St.Lenaarts B -.
21.Zo-19/01/2000:00St.Lenaarts B-Heibos -.
22.Zo-26/01/2000:00Putte SK-St.Lenaarts B -.
23.Zo-02/02/2000:00St.Lenaarts B-Ekeren Donk -.
24.Zo-09/02/2000:00St.Lenaarts B-

Nieuwmoer

-.
26.Zo-23/02/2000:00St.Lenaarts B-Wildert -.
27.Zo-01/03/2000:00Schoten-St.Lenaarts B -.
28.Zo-08/03/2000:00St.Lenaarts B-Olympic Essen -.
29.Zo-15/03/2000:00Noorse A-St.Lenaarts B -.
30.Zo-22/03/2000:00St.Lenaarts B-FC Merksem -.
31.Zo-29/03/2000:00Horendonk-St.Lenaarts B -.
32.Zo-05/04/2000:00St.Lenaarts B-sGravenw.-Schilde B -.
33.Zo-19/04/2000:00Maria t.Heide-St.Lenaarts B -.
34.Zo-26/04/2000:00St.Lenaarts B-Gooreind -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Maria t.Heide1219:3+16
2FC Merksem*911:2+9
3St.Lenaarts B*911:7+4
4Exc.Essen*77:2+5
5Putte SK**67:2+5
6Wildert**68:4+4
7Gooreind*66:4+2
8Horendonk*68:10-2
9Ekeren Donk*55:1+4
10City Pirates B**46:3+3
11Olympic Essen*47:5+2
12Nieuwmoer*44:3+1
13sGravenw.-Schilde B*45:6-1
14Mariaburg B**36:60
15Heibos*33:4-1
16Noorse A*11:10-9
17Schoten*03:17-14

alle wedstrijden (6/32)

1FC Merksem1824:5+19
2Maria t.Heide1522:8+14
3Gooreind*1217:4+13
4St.Lenaarts B1212:15-3
5Exc.Essen*1114:5+9
6Wildert1012:13-1
7Putte SK*913:10+3
8Nieuwmoer812:7+5
9sGravenw.-Schilde B811:12-1
10Ekeren Donk78:80
11Horendonk69:22-13
12City Pirates B*413:14-1
13Mariaburg B*412:15-3
14Heibos*43:6-3
15Olympic Essen49:13-4
16Noorse A410:19-9
17Schoten05:30-25

uitwedstrijden (4/16)

1FC Merksem*913:3+10
2Gooreind**611:0+11
3Nieuwmoer*48:4+4
4Exc.Essen**47:3+4
5sGravenw.-Schilde B*46:60
6Wildert44:9-5
7Noorse A*39:90
8Putte SK*36:8-2
9Maria t.Heide**33:5-2
10St.Lenaarts B*31:8-7
11Ekeren Donk*23:7-4
12Heibos**10:2-2
13Mariaburg B*16:9-3
14City Pirates B*07:11-4
15Olympic Essen*02:8-6
16Schoten*02:13-11
17Horendonk*01:12-11