www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30

sGravenw.-Schilde B

-Wildert1-0
.

Exc.Essen

-Putte SK2-0
.

Gooreind

-St.Lenaarts B2-0
.Noorse A-

Nieuwmoer

0-1

zondag 08/12/2019

14:30

Horendonk

-Schoten5 -0
.

FC Merksem

-Olympic Essen6 -0
.Mariaburg B-

Ekeren Donk

3 -6
.City Pirates B-

Heibos

1-2

zaterdag 14/12/2019

19:30Exc.Essen7- 6Ekeren Donk-
.sGravenw.-Schilde B10- 0Schoten-
.Horendonk3 -7Olympic Essen-

zondag 15/12/2019

14:30FC Merksem10-4Noorse A-
.Mariaburg B0-1St.Lenaarts B-
.City Pirates B7-1Putte SK-
.Wildert6 -6Maria t.Heide-
.Heibos6-12Nieuwmoer-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

16/32

1.FC Merksem4010.2
2.Exc.Essen399-4.(3)
3.Nieuwmoer359
4.Gooreind359
5.Heibos2891.
6.Maria t.Heide276
7.Putte SK2663.
8.sGravenw.-Schilde B2410
9.Ekeren Donk233
10.Wildert211
11.St.Lenaarts B203
12.Olympic Essen199.-3(0)
13.Noorse A176-1.(3)
14.City Pirates B151.-2(3)
15.Horendonk126.4
16.Mariaburg B91
17.Schoten00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Nieuwmoer

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide*10/1118
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert*9/1015
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Heibos6/1116
2.Nieuwmoer6/1215
3.Exc.Essen6/1114
4.Gooreind6/1114
5.FC Merksem5/1111
6.Putte SK6/1111
7.sGravenw.-Schilde B5/1111
8.Maria t.Heide6/1110
9.Olympic Essen5/1110
10.Ekeren Donk6/129
11.Noorse A5/118
12.Wildert7/127
13.Horendonk5/117
14.St.Lenaarts B6/124
15.City Pirates B6/114
16.Mariaburg B6/111
17.Schoten6/120

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Heibos

1.Za-24/08/1919:30

Nieuwmoer

-Heibos2 -00013
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-Putte SK2 -1

3

39
3.Zo-01/09/1915:00Ekeren Donk-Heibos0 -0148
4.Zo-08/09/1915:00Heibos-St.Lenaarts B0 -1049
6.Zo-22/09/1915:00Heibos-Wildert1 -20414
7.Zo-29/09/1915:00Schoten-Heibos0 -5

3

710
8.Zo-06/10/1915:00Heibos-Olympic Essen1 -0

3

109
9.Za-12/10/1919:30Noorse A-Heibos2 -101011
10.Za-19/10/1919:30Heibos-FC Merksem0 -201012
11.Za-26/10/1919:30Horendonk-Heibos0 -4

3

1311
12.Zo-03/11/1915:00Heibos-sGravenw.-Schilde B2 -0

3

1610
13.Za-09/11/1920:00Maria t.Heide-Heibos0 -1

3

199
14.Za-16/11/1919:30Heibos-Gooreind4 -1

3

226
15.Zo-24/11/1914:30Mariaburg B-Heibos1 -6

3

255
16.Za-30/11/1919:30Heibos-Exc.Essen0 -10257
17.Zo-08/12/1914:30City Pirates B-Heibos1 -2

3

285
18.Zo-15/12/1914:30Heibos-

Nieuwmoer

-.
19.Zo-05/01/2014:30Putte SK-Heibos -.
20.Zo-12/01/2014:30Heibos-Ekeren Donk -.
21.Zo-19/01/2014:30St.Lenaarts B-Heibos -.
23.Zo-02/02/2000:00Wildert-Heibos -.
24.Zo-09/02/2000:00Heibos-Schoten -.
25.Zo-16/02/2000:00Olympic Essen-Heibos -.
26.Zo-23/02/2000:00Heibos-Noorse A -.
27.Zo-01/03/2000:00FC Merksem-Heibos -.
28.Zo-08/03/2000:00Heibos-Horendonk -.
29.Zo-15/03/2000:00sGravenw.-Schilde B-Heibos -.
30.Zo-22/03/2000:00Heibos-Maria t.Heide -.
31.Zo-29/03/2000:00Gooreind-Heibos -.
32.Zo-05/04/2000:00Heibos-Mariaburg B -.
33.Zo-19/04/2000:00Exc.Essen-Heibos -.
34.Zo-26/04/2000:00Heibos-City Pirates B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Nieuwmoer

1.Za-24/08/1919:30

Nieuwmoer

-Heibos2 -0

3

35
2.Wo-28/08/1919:30FC Merksem-

Nieuwmoer

3 -1038
3.Za-31/08/1919:30

Nieuwmoer

-Putte SK1 -20310
4.Za-07/09/1919:30Horendonk-

Nieuwmoer

0 -6

3

67
5.Za-14/09/1919:30

Nieuwmoer

-Ekeren Donk1 -1177
6.Za-21/09/1919:30sGravenw.-Schilde B-

Nieuwmoer

1 -1188
7.Za-28/09/1919:30

Nieuwmoer

-St.Lenaarts B3 -1

3

116
8.Zo-06/10/1915:00Maria t.Heide-

Nieuwmoer

0 -1

3

145
10.Za-19/10/1919:30Gooreind-

Nieuwmoer

0 -1

3

175
11.Za-26/10/1919:30

Nieuwmoer

-Wildert3 -2

3

205
12.Zo-03/11/1914:30Mariaburg B-

Nieuwmoer

1 -6

3

234
13.Za-09/11/1919:30

Nieuwmoer

-Schoten4 -0

3

264
14.Za-16/11/1919:30Exc.Essen-

Nieuwmoer

0 -2

3

293
15.Za-23/11/1919:30

Nieuwmoer

-Olympic Essen1 -20294
16.Za-30/11/1919:30

Nieuwmoer

-City Pirates B7 -0

3

323
17.Za-07/12/1919:30Noorse A-

Nieuwmoer

0 -1

3

353
18.Zo-15/12/1914:30Heibos-

Nieuwmoer

-.
19.Za-04/01/2019:30

Nieuwmoer

-FC Merksem -.
20.Zo-12/01/2014:30Putte SK-

Nieuwmoer

-.
21.Za-18/01/2019:30

Nieuwmoer

-Horendonk -.
22.Zo-26/01/2014:30Ekeren Donk-

Nieuwmoer

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Nieuwmoer

-sGravenw.-Schilde B -.
24.Zo-09/02/2000:00St.Lenaarts B-

Nieuwmoer

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Nieuwmoer

-Maria t.Heide -.
27.Zo-01/03/2000:00

Nieuwmoer

-Gooreind -.
28.Zo-08/03/2000:00Wildert-

Nieuwmoer

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Nieuwmoer

-Mariaburg B -.
30.Zo-22/03/2000:00Schoten-

Nieuwmoer

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Nieuwmoer

-Exc.Essen -.
32.Zo-05/04/2000:00Olympic Essen-

Nieuwmoer

-.
33.Zo-19/04/2000:00City Pirates B-

Nieuwmoer

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Nieuwmoer

-Noorse A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/16)

1FC Merksem2537:10+27
2Putte SK**2126:6+20
3Exc.Essen2020:9+11
4Gooreind1918:7+11
5sGravenw.-Schilde B1722:13+9
6Nieuwmoer*1622:8+14
7St.Lenaarts B**1623:13+10
8Maria t.Heide1524:10+14
9City Pirates B**1422:10+12
10Wildert**1322:11+11
11Heibos*1210:8+2
12Ekeren Donk*1221:16+5
13Olympic Essen*1217:12+5
14Noorse A*1011:25-14
15Horendonk*915:25-10
16Mariaburg B*617:34-17
17Schoten**08:43-35

alle wedstrijden (16/32)

1FC Merksem4061:22+39
2Exc.Essen3947:16+31
3Nieuwmoer3541:13+28
4Gooreind3542:17+25
5Heibos2829:14+15
6Maria t.Heide2736:20+16
7Putte SK2642:31+11
8sGravenw.-Schilde B2433:30+3
9Ekeren Donk2347:32+15
10Wildert2135:31+4
11St.Lenaarts B2027:41-14
12Olympic Essen1927:32-5
13Noorse A1730:55-25
14City Pirates B1533:41-8
15Horendonk1221:53-32
16Mariaburg B928:62-34
17Schoten016:85-69

uitwedstrijden (9/16)

1Exc.Essen**1927:7+20
2Nieuwmoer*1919:5+14
3Gooreind**1624:10+14
4Heibos*1619:6+13
5FC Merksem**1524:12+12
6Maria t.Heide**1212:10+2
7Ekeren Donk*1126:16+10
8Wildert813:20-7
9sGravenw.-Schilde B**711:17-6
10Olympic Essen*710:20-10
11Noorse A*719:30-11
12Putte SK516:25-9
13St.Lenaarts B44:28-24
14Horendonk*36:28-22
15Mariaburg B*311:28-17
16City Pirates B111:31-20
17Schoten08:42-34