www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 16/11/2019

19:30

St.Lenaarts B

-Horendonk5 -0
.

Heibos

-Gooreind4 -1
.Exc.Essen-

Nieuwmoer

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Putte SK

-Maria t.Heide2-1
.Ekeren Donk-

sGravenw.-Schilde B

2 -3
.Wildert-

Noorse A

1 -3
.Schoten-

Olympic Essen

1 -3
.City Pirates B-Mariaburg B2 -2

zaterdag 23/11/2019

19:30Exc.Essen7- 1City Pirates B-
.Noorse A6- 0Schoten-
.Nieuwmoer10 -4Olympic Essen-
.sGravenw.-Schilde B7-1St.Lenaarts B-
.Gooreind7-2Putte SK-
20:00Maria t.Heide0-7Ekeren Donk-

zondag 24/11/2019

14:30FC Merksem12 -6Wildert-
.Mariaburg B3-9Heibos-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/32

1.FC Merksem*339-4.(0)
2.Exc.Essen*3073.
3.Nieuwmoer*2912
4.Gooreind*2651.
5.Putte SK*237
6.Heibos*2212
7.Maria t.Heide210.-1(3)
8.Wildert*206
9.St.Lenaarts B*205
10.Ekeren Donk*206
11.sGravenw.-Schilde B187-2.(1)
12.City Pirates B*1544.
13.Noorse A*147
14.Olympic Essen*135
15.Mariaburg B*92.2
16.Horendonk60.-3(3)
17.Schoten*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Putte SK

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide*10/1118
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert*9/1015
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Heibos3/1110
2.Nieuwmoer3/129
3.Putte SK3/118
4.Ekeren Donk3/126
5.Wildert4/126
6.Noorse A2/114
7.Exc.Essen3/114
8.St.Lenaarts B3/124
9.Gooreind3/114
10.sGravenw.-Schilde B3/114
11.City Pirates B3/114
12.FC Merksem2/113
13.Maria t.Heide4/113
14.Olympic Essen2/113
15.Mariaburg B3/111
16.Schoten3/120
17.Horendonk3/110

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Gooreind

2.Wo-28/08/1920:00Gooreind-Wildert2 -1

3

36
3.Zo-01/09/1915:00Schoten-Gooreind0 -7

3

64
4.Za-07/09/1919:30Gooreind-Olympic Essen3 -0

3

93
5.Za-14/09/1919:30Noorse A-Gooreind0 -4

3

122
6.Za-21/09/1919:30Gooreind-FC Merksem1 -30123
7.Za-28/09/1919:30Horendonk-Gooreind1 -4

3

153
8.Za-05/10/1919:30Gooreind-sGravenw.-Schilde B3 -0

3

182
9.Za-12/10/1920:00Maria t.Heide-Gooreind2 -3

3

212
10.Za-19/10/1919:30Gooreind-Nieuwmoer0 -10213
11.Za-26/10/1919:30Gooreind-Mariaburg B1 -11223
12.Za-02/11/1919:30Exc.Essen-Gooreind1 -11233
13.Za-09/11/1919:30Gooreind-City Pirates B3 -0

3

263
14.Za-16/11/1919:30Heibos-Gooreind4 -10264
15.Za-23/11/1919:30Gooreind-

Putte SK

-.
16.Zo-01/12/1914:30Ekeren Donk-Gooreind -.
17.Za-07/12/1919:30Gooreind-St.Lenaarts B -.
19.Zo-05/01/2014:30Wildert-Gooreind -.
20.Zo-12/01/2000:00Gooreind-Schoten -.
21.Zo-19/01/2000:00Olympic Essen-Gooreind -.
22.Zo-26/01/2000:00Gooreind-Noorse A -.
23.Zo-02/02/2000:00FC Merksem-Gooreind -.
24.Zo-09/02/2000:00Gooreind-Horendonk -.
25.Zo-16/02/2000:00sGravenw.-Schilde B-Gooreind -.
26.Zo-23/02/2000:00Gooreind-Maria t.Heide -.
27.Zo-01/03/2000:00Nieuwmoer-Gooreind -.
28.Zo-08/03/2000:00Mariaburg B-Gooreind -.
29.Zo-15/03/2000:00Gooreind-Exc.Essen -.
30.Zo-22/03/2000:00City Pirates B-Gooreind -.
31.Zo-29/03/2000:00Gooreind-Heibos -.
32.Zo-05/04/2000:00

Putte SK

-Gooreind -.
33.Zo-19/04/2000:00Gooreind-Ekeren Donk -.
34.Zo-26/04/2000:00St.Lenaarts B-Gooreind -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Putte SK

1.Zo-25/08/1915:00

Putte SK

-City Pirates B3 -2

3

36
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-

Putte SK

2 -1037
3.Za-31/08/1919:30Nieuwmoer-

Putte SK

1 -2

3

65
4.Zo-08/09/1915:00

Putte SK

-Ekeren Donk4 -0

3

94
5.Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B-

Putte SK

5 -3095
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-

Putte SK

2 -21108
8.Zo-06/10/1915:00

Putte SK

-Schoten7 -1

3

136
9.Za-12/10/1920:00Olympic Essen-

Putte SK

2 -10137
10.Zo-20/10/1915:00

Putte SK

-Noorse A4 -2

3

166
11.Zo-27/10/1915:00FC Merksem-

Putte SK

5 -30166
12.Zo-03/11/1914:30

Putte SK

-Horendonk2 -0

3

196
13.Vr-08/11/1920:00sGravenw.-Schilde B-

Putte SK

3 -31206
14.Zo-17/11/1914:30

Putte SK

-Maria t.Heide2 -1

3

235
15.Za-23/11/1919:30Gooreind-

Putte SK

-.
16.Zo-01/12/1914:30

Putte SK

-Mariaburg B -.
17.Za-07/12/1919:30Exc.Essen-

Putte SK

-.
18.Zo-15/12/1914:30City Pirates B-

Putte SK

-.
19.Zo-05/01/2014:30

Putte SK

-Heibos -.
20.Zo-12/01/2000:00

Putte SK

-Nieuwmoer -.
21.Zo-19/01/2000:00Ekeren Donk-

Putte SK

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Putte SK

-St.Lenaarts B -.
24.Zo-09/02/2000:00

Putte SK

-Wildert -.
25.Zo-16/02/2000:00Schoten-

Putte SK

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Putte SK

-Olympic Essen -.
27.Zo-01/03/2000:00Noorse A-

Putte SK

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Putte SK

-FC Merksem -.
29.Zo-15/03/2000:00Horendonk-

Putte SK

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Putte SK

-sGravenw.-Schilde B -.
31.Zo-29/03/2000:00Maria t.Heide-

Putte SK

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Putte SK

-Gooreind -.
33.Zo-19/04/2000:00Mariaburg B-

Putte SK

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Putte SK

-Exc.Essen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/16)

1FC Merksem*2129:8+21
2Putte SK**1822:6+16
3St.Lenaarts B**1623:12+11
4City Pirates B**1421:8+13
5Exc.Essen*1414:7+7
6Wildert**1322:10+12
7Nieuwmoer**1314:6+8
8Gooreind*1313:6+7
9Maria t.Heide1222:10+12
10Heibos*1210:7+3
11Ekeren Donk*1219:12+7
12sGravenw.-Schilde B*1117:12+5
13Olympic Essen*911:110
14Noorse A**78:22-14
15Mariaburg B**613:22-9
16Horendonk*610:25-15
17Schoten**05:37-32

alle wedstrijden (14/32)

1FC Merksem*3347:17+30
2Exc.Essen*3040:14+26
3Nieuwmoer*2932:11+21
4Gooreind*2633:14+19
5Putte SK*2337:26+11
6Heibos*2221:11+10
7Maria t.Heide2133:20+13
8Wildert*2033:27+6
9St.Lenaarts B*2026:34-8
10Ekeren Donk*2039:23+16
11sGravenw.-Schilde B1828:29-1
12City Pirates B*1530:28+2
13Noorse A*1426:46-20
14Olympic Essen*1319:24-5
15Mariaburg B*924:46-22
16Horendonk615:53-38
17Schoten*011:71-60

uitwedstrijden (8/16)

1Exc.Essen*1626:7+19
2Nieuwmoer1618:5+13
3Gooreind*1320:8+12
4FC Merksem*1218:9+9
5Heibos*1011:4+7
6Maria t.Heide*911:10+1
7Ekeren Donk*820:11+9
8Noorse A718:24-6
9sGravenw.-Schilde B711:17-6
.Wildert711:17-6
11Putte SK515:20-5
12Olympic Essen*48:13-5
13St.Lenaarts B43:22-19
14Mariaburg B311:24-13
15City Pirates B19:20-11
16Horendonk05:28-23
17Schoten06:34-28