www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 13/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale A

zaterdag 11/01/2020

19:30

Gooreind

-Schoten8 -1
.sGravenw.-Schilde B-Noorse A2 -2
.Horendonk-FC Merksem3 -3
20:00

Maria t.Heide

-Olympic Essen2-1

zondag 12/01/2020

14:30Heibos-Ekeren Donk2 -2
.City Pirates B-

St.Lenaarts B

1-2
.Mariaburg B-

Wildert

1 -7
.

Putte SK

-Nieuwmoer2-0

zaterdag 18/01/2020

19:30Nieuwmoer9- 3Horendonk-
20:00Olympic Essen4- 7Gooreind-

zondag 19/01/2020

14:30St.Lenaarts B4 -10Heibos-
.Ekeren Donk4-4Putte SK-
.FC Merksem10-6sGravenw.-Schilde B-
.Noorse A9-7Maria t.Heide-
.Schoten0 -2Mariaburg B-
.Wildert1-12Exc.Essen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/32

1.FC Merksem447
2.Exc.Essen*429-4.(0)
3.Gooreind*4112
4.Nieuwmoer419.-1(3)
5.Maria t.Heide3410
6.Putte SK337
7.sGravenw.-Schilde B3110
8.Heibos305.-2(1)
9.Ekeren Donk2881.
10.St.Lenaarts B266.2
11.Wildert254.3
12.Noorse A214
13.Olympic Essen201
14.City Pirates B161-3.(3)
15.Horendonk145
16.Mariaburg B*90
17.Schoten004.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale A --> Putte SK

periode 1

-/-

FC Merksem11/1130
2.Exc.Essen10/1029
3.Gooreind10/1024
4.Nieuwmoer10/1022
5.Maria t.Heide11/1119
6.Putte SK10/1018
7.St.Lenaarts B10/1018
8.Wildert10/1017
9.Ekeren Donk10/1015
10.Heibos10/1014
11.sGravenw.-Schilde B11/1114
12.City Pirates B10/1012
13.Noorse A11/1110
14.Olympic Essen11/1110
15.Mariaburg B10/109
16.Horendonk11/116
17.Schoten10/100

periode 2

-/-

1.Nieuwmoer9/1221
2.Gooreind8/1121
3.Putte SK9/1119
sGravenw.-Schilde B8/1119
5.Heibos9/1119
6.Exc.Essen8/1117
7.Maria t.Heide8/1116
8.FC Merksem8/1115
9.Ekeren Donk9/1214
10.Noorse A8/1112x
11.Olympic Essen8/1111x
12.Wildert9/1210x
13.St.Lenaarts B9/1210x
14.Horendonk8/119x
15.City Pirates B9/115x
16.Mariaburg B8/111x
17.Schoten9/120x

periode 3

-/-

1.Ekeren Donk0/100
Olympic Essen0/100
Putte SK0/110
FC Merksem0/100
City Pirates B0/110
Nieuwmoer0/100
sGravenw.-Schilde B0/100
Heibos0/110
Exc.Essen0/110
Horendonk0/100
Wildert0/100
St.Lenaarts B0/100
Schoten0/100
Maria t.Heide0/100
Gooreind0/110
Noorse A0/100
Mariaburg B0/110

Ekeren Donk

1.Zo-25/08/1915:00Ekeren Donk-Exc.Essen1 -1119
2.Wo-28/08/1920:00City Pirates B-Ekeren Donk2 -21212
3.Zo-01/09/1915:00Ekeren Donk-Heibos0 -01313
4.Zo-08/09/1915:00

Putte SK

-Ekeren Donk4 -00314
5.Za-14/09/1919:30Nieuwmoer-Ekeren Donk1 -11414
6.Zo-22/09/1915:00Ekeren Donk-St.Lenaarts B4 -0

3

710
8.Zo-06/10/1915:00Ekeren Donk-Wildert5 -2

3

1010
9.Zo-13/10/1915:00Schoten-Ekeren Donk1 -12

3

138
10.Zo-20/10/1915:00Ekeren Donk-Olympic Essen3 -31149
11.Za-26/10/1919:30Noorse A-Ekeren Donk3 -101410
12.Zo-03/11/1914:30Ekeren Donk-FC Merksem4 -3

3

179
13.Za-09/11/1919:30Horendonk-Ekeren Donk0 -4

3

208
14.Zo-17/11/1914:30Ekeren Donk-sGravenw.-Schilde B2 -302010
15.Za-23/11/1920:00Maria t.Heide-Ekeren Donk2 -002011
16.Zo-01/12/1914:30Ekeren Donk-Gooreind2 -402011
17.Zo-08/12/1914:30Mariaburg B-Ekeren Donk3 -6

3

239
18.Za-14/12/1919:30Exc.Essen-Ekeren Donk3 -5

3

269
19.Zo-05/01/2014:30Ekeren Donk-City Pirates B1 -11279
20.Zo-12/01/2014:30Heibos-Ekeren Donk2 -21289
21.Zo-19/01/2014:30Ekeren Donk-

Putte SK

-.
22.Zo-26/01/2014:30Ekeren Donk-Nieuwmoer -.
23.Zo-02/02/2015:00St.Lenaarts B-Ekeren Donk -.
25.Zo-16/02/2015:00Wildert-Ekeren Donk -.
26.Zo-23/02/2000:00Ekeren Donk-Schoten -.
27.Zo-01/03/2000:00Olympic Essen-Ekeren Donk -.
28.Zo-08/03/2000:00Ekeren Donk-Noorse A -.
29.Zo-15/03/2000:00FC Merksem-Ekeren Donk -.
30.Zo-22/03/2000:00Ekeren Donk-Horendonk -.
31.Zo-29/03/2000:00sGravenw.-Schilde B-Ekeren Donk -.
32.Zo-05/04/2000:00Ekeren Donk-Maria t.Heide -.
33.Zo-19/04/2000:00Gooreind-Ekeren Donk -.
34.Zo-26/04/2000:00Ekeren Donk-Mariaburg B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Putte SK

1.Zo-25/08/1915:00

Putte SK

-City Pirates B3 -2

3

36
2.Wo-28/08/1919:00Heibos-

Putte SK

2 -1037
3.Za-31/08/1919:30Nieuwmoer-

Putte SK

1 -2

3

65
4.Zo-08/09/1915:00

Putte SK

-Ekeren Donk4 -0

3

94
5.Zo-15/09/1915:00St.Lenaarts B-

Putte SK

5 -3095
7.Zo-29/09/1915:00Wildert-

Putte SK

2 -21108
8.Zo-06/10/1915:00

Putte SK

-Schoten7 -1

3

136
9.Za-12/10/1920:00Olympic Essen-

Putte SK

2 -10137
10.Zo-20/10/1915:00

Putte SK

-Noorse A4 -2

3

166
11.Zo-27/10/1915:00FC Merksem-

Putte SK

5 -30166
12.Zo-03/11/1914:30

Putte SK

-Horendonk2 -0

3

196
13.Vr-08/11/1920:00sGravenw.-Schilde B-

Putte SK

3 -31206
14.Zo-17/11/1914:30

Putte SK

-Maria t.Heide2 -1

3

235
15.Za-23/11/1919:30Gooreind-

Putte SK

3 -10237
16.Zo-01/12/1914:30

Putte SK

-Mariaburg B4 -0

3

266
17.Za-07/12/1919:30Exc.Essen-

Putte SK

2 -00267
18.Zo-15/12/1914:30City Pirates B-

Putte SK

2 -6

3

295
19.Zo-05/01/2014:30

Putte SK

-Heibos1 -11306
20.Zo-12/01/2014:30

Putte SK

-Nieuwmoer2 -0

3

336
21.Zo-19/01/2014:30Ekeren Donk-

Putte SK

-.
22.Zo-26/01/2014:30

Putte SK

-St.Lenaarts B -.
24.Zo-09/02/2015:00

Putte SK

-Wildert -.
25.Zo-16/02/2015:00Schoten-

Putte SK

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Putte SK

-Olympic Essen -.
27.Zo-01/03/2000:00Noorse A-

Putte SK

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Putte SK

-FC Merksem -.
29.Zo-15/03/2000:00Horendonk-

Putte SK

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Putte SK

-sGravenw.-Schilde B -.
31.Zo-29/03/2000:00Maria t.Heide-

Putte SK

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Putte SK

-Gooreind -.
33.Zo-19/04/2000:00Mariaburg B-

Putte SK

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Putte SK

-Exc.Essen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/16)

1FC Merksem*2843:11+32
2Putte SK**2529:7+22
3Gooreind*2226:8+18
4sGravenw.-Schilde B2130:16+14
5Exc.Essen*2023:14+9
6Nieuwmoer**1925:9+16
7Maria t.Heide*1826:11+15
8St.Lenaarts B***1623:15+8
9Wildert**1426:19+7
10City Pirates B**1425:18+7
11Heibos*1312:120
12Noorse A**1315:26-11
13Ekeren Donk**1322:17+5
14Olympic Essen**1218:14+4
15Horendonk*1122:32-10
16Mariaburg B*619:48-29
17Schoten***011:49-38

alle wedstrijden (19/32)

1FC Merksem4471:29+42
2Exc.Essen*4252:21+31
3Gooreind*4156:20+36
4Nieuwmoer4146:16+30
5Maria t.Heide3446:26+20
6Putte SK3351:34+17
7sGravenw.-Schilde B3143:34+9
8Heibos3032:19+13
9Ekeren Donk2855:38+17
10St.Lenaarts B2636:45-9
11Wildert2546:40+6
12Noorse A2137:64-27
13Olympic Essen2033:40-7
14City Pirates B1637:50-13
15Horendonk1429:64-35
16Mariaburg B*930:76-46
17Schoten021:105-84

uitwedstrijden (11/16)

1Exc.Essen***2229:7+22
2Nieuwmoer*2221:7+14
3Gooreind***1930:12+18
4Heibos**1720:7+13
5FC Merksem**1628:18+10
6Maria t.Heide**1620:15+5
7Ekeren Donk*1533:21+12
8Wildert*1120:21-1
9sGravenw.-Schilde B***1013:18-5
10St.Lenaarts B1013:30-17
11Putte SK*822:27-5
12Olympic Essen*815:26-11
13Noorse A*822:38-16
14Horendonk**37:32-25
15Mariaburg B***311:28-17
16City Pirates B*212:32-20
17Schoten010:56-46