www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Antwerpen-3C: ZWANEVEN
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Zwaneven -Poederlee3 -03 35 
2Za-07/09/1919:30Arendonk Sport -Zwaneven2 -2 147 
3Zo-15/09/1915:00FC Turnhout B -Zwaneven0 -4 373 
4Zo-22/09/1915:00Zwaneven -Noordstar5 -23 102 
5Za-28/09/1919:30Herenthout -Zwaneven0 -4 3131 
6Zo-06/10/1915:00Zwaneven -Kasterlee1 -03 161 
7Zo-13/10/1915:00Beekhoek -Zwaneven4 -1 0163 
8Zo-20/10/1915:00Zwaneven -Gierle3 -03 191 
9Za-26/10/1919:30KFC Mol -Zwaneven2 -5 3221 
10Zo-03/11/1914:30Zwaneven -Excelsior Vorst4 -23 251 
11Vr-08/11/1920:15Olmen -Zwaneven3 -1 0252 
12Zo-17/11/1914:30Zwaneven -Rauw3 -03 282 
13Zo-24/11/1914:30Linda Olen -Zwaneven0 -3 3312 
14Zo-01/12/1914:30Zwaneven -Exc.Bouwel3 -13 342 
15Za-07/12/1919:30Flandria -Zwaneven0 -0 1353 
16Zo-15/12/1914:30Poederlee -Zwaneven0 -4 3382 
17Zo-05/01/2014:30Zwaneven -Arendonk Sport1 -40 382 
18Zo-12/01/2014:30Zwaneven -FC Turnhout B4 -23 412 
19Zo-19/01/2014:30Noordstar -Zwaneven2 -0 0413 
20Zo-26/01/2014:30Zwaneven -Herenthout4 -03 443 
21Za-01/02/2019:30Kasterlee -Zwaneven1 -1 1453 
23Zo-16/02/2015:00Gierle -Zwaneven0 -4 3483 
24Zo-23/02/2015:00Zwaneven -KFC Mol4 -03 513 
25Zo-01/03/2015:00Excelsior Vorst -Zwaneven1 -4 3542 
26Zo-08/03/2015:00Zwaneven -Olmen2 -30 543 
27Wo-01/07/2000:00Rauw -Zwaneven  - PP .   
28Zo-05/07/2000:00Zwaneven -Linda Olen  - .    
29Wo-08/07/2000:00Exc.Bouwel -Zwaneven  -  .   
30Zo-12/07/2000:00Zwaneven -Flandria  - .    
22Wo-15/07/2000:00Zwaneven -Beekhoek  - .    
Rangschikking(25/30)
1Arendonk Sport 61 19+4669 11+3545
 2Olmen 55 17+2968 6+725
3Zwaneven 54 17+4170 7+1833
 4Beekhoek 49 14+2658 7+1628
 5Kasterleex42 13+851 4-221
 6FC Turnhout Bx35 11+446 5+228
 7Excelsior Vorstx35 11-152 2-1414
 8Noordstarx34 10+148 3-1020
 9Exc.Bouwelx34 10-849 7-328
 10Poederleex34 9+251 4026
11Linda Olen*x29 9-944 4-718
 12Rauw*x29 8-1345 2-924
 13Flandria*x28 8-742 3-1117
 14KFC Molx19 6-3726 4-1112
 15Herenthoutx18 4-3131 2-2017
 16Gierle*x9 3-5129 0-3213
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van LINDA OLEN
1Za-31/08/1919:30Kasterlee -Linda Olen2 -1  0010 
2Zo-08/09/1915:00Linda Olen -Beekhoek2 -5 0 012 
3Zo-15/09/1915:00Gierle -Linda Olen2 -4  3311 
4Zo-22/09/1915:00Linda Olen -KFC Mol1 -3 0 311 
5Zo-29/09/1915:00Excelsior Vorst -Linda Olen1 -3  3610 
6Zo-06/10/1915:00Linda Olen -Olmen2 -3 0 611 
7Za-12/10/1919:30Rauw -Linda Olen4 -0  0612 
8Zo-20/10/1915:00Linda Olen -FC Turnhout B2 -5 0 613 
9Zo-27/10/1915:00Linda Olen -Exc.Bouwel1 -3 0 614 
10Zo-03/11/1914:30Flandria -Linda Olen3 -3  1714 
11Zo-10/11/1914:30Linda Olen -Poederlee5 -4 3 1014 
12Zo-17/11/1914:30Arendonk Sport -Linda Olen4 -0  01014 
13Zo-24/11/1914:30Linda Olen -Zwaneven0 -3 0 1014 
14Zo-01/12/1914:30Noordstar -Linda Olen3 -0  01014 
15Zo-08/12/1914:30Linda Olen -Herenthout0 -1 0 1015 
16Zo-15/12/1914:30Linda Olen -Kasterlee3 -1 3 1313 
17Zo-05/01/2014:30Beekhoek -Linda Olen1 -3  31613 
18Zo-12/01/2014:30Linda Olen -Gierle3 -0 3 1913 
19Za-18/01/2019:30KFC Mol -Linda Olen1 -2  32212 
20Zo-26/01/2014:30Linda Olen -Excelsior Vorst2 -0 3 2511 
21Za-01/02/2019:30Olmen -Linda Olen2 -1  02513 
24Za-22/02/2014:30Exc.Bouwel -Linda Olen0 -0  12613 
25Zo-01/03/2015:00Linda Olen -Flandria5 -0 3 2911 
26Zo-08/03/2015:00Poederlee -Linda Olen2 -1  02911 
27Wo-01/07/2000:00Linda Olen -Arendonk Sport  - PP.    
28Zo-05/07/2000:00Zwaneven -Linda Olen  -   .   
29Wo-08/07/2000:00Linda Olen -Noordstar  -  .    
30Zo-12/07/2000:00Herenthout -Linda Olen  -   .   
22Wo-15/07/2000:00Linda Olen -Rauw  -  .    
23Zo-19/07/2000:00FC Turnhout B -Linda Olen  -   .   
Periode1(10/10)
1Zwaneven 25
 2Beekhoekx24
 3Olmenx22
 4Arendonk Sportx21
 5Exc.Bouwelx17
 6Excelsior Vorstx16
 7FC Turnhout Bx15
 8Poederleex15
 9Rauwx14
 10Flandriax14
 11Kasterleex13
 12Noordstarx11
 13KFC Molx9
14Linda Olenx7
 15Herenthout*x4
 16Gierle*x0
Periode2(10/10)
1Arendonk Sport 25
 2Olmenx23
3Zwanevenx19
 4Kasterleex18
5Linda Olenx18
 6Beekhoekx17
 7Noordstarx16
 8Rauwx14
 9FC Turnhout Bx13
 10Excelsior Vorstx13
 11Herenthoutx12
 12Flandriax11
 13Exc.Bouwelx10
 14Poederleex9
 15Gierlex6
 16KFC Molx4
Periode3(6/10)
1Arendonk Sport*15
 2Kasterlee*11
3Zwaneven*10
 4Poederlee*10
 5Olmen*10
 6Beekhoek*8
 7FC Turnhout B*7
 8Noordstar*7
 9Exc.Bouwel*7
 10Excelsior Vorst*6
 11KFC Mol*6
12Linda Olen**4
 13Flandria**3
 14Gierle*3
 15Herenthout2
 16Rauw**1
Beste aanval
Zwaneven70
 Arendonk Sport69
 Olmen68
 Beekhoek58
 Excelsior Vorst52
 Kasterlee51
 Poederlee51
 Exc.Bouwel49
 Noordstar48
 FC Turnhout B46
 Rauw45
Linda Olen44
 Flandria42
 Herenthout31
 Gierle29
 KFC Mol26
Beste verdediging
Arendonk Sport23
Zwaneven29
 Beekhoek32
 Olmen39
 FC Turnhout B42
 Kasterlee43
 Noordstar47
 Flandria49
 Poederlee49
 Excelsior Vorst53
Linda Olen53
 Exc.Bouwel57
 Rauw58
 Herenthout62
 KFC Mol63
 Gierle80
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.