www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Antwerpen-3B: WUUSTWEZEL
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Merksem - | Wuustwezel | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 5 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Nieuwmoer | 4 - | 1 | 3 | | 4 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Berendrecht | 1 - | 3 | 0 | | 4 | 6 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oxford Hemiksem - | Wuustwezel | 0 - | 1 | | 3 | 7 | 5 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Exc.Essen | 2 - | 0 | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Burcht - | Wuustwezel | 1 - | 2 | | 3 | 13 | 3 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Minderhout | 0 - | 1 | 0 | | 13 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Wijnegem A - | Wuustwezel | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 5 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Berchem Sp.2004 B | 0 - | 3 | 0 | | 13 | 10 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartselaar A - | Wuustwezel | 0 - | 3 | | 3 | 16 | 6 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Zandvliet A | 4 - | 1 | 3 | | 19 | 4 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gooreind - | Wuustwezel | 1 - | 2 | | 3 | 22 | 4 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Horendonk - | Wuustwezel | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 5 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Meer | 2 - | 2 | 1 | | 24 | 5 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Achterbroek - | Wuustwezel | 0 - | 0 | | 1 | 25 | 6 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Burcht | 5 - | 0 | 3 | | 28 | 5 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Berendrecht - | Wuustwezel | 0 - | 2 | | 3 | 31 | 4 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Gooreind | 1 - | 3 | 0 | | 31 | 5 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zandvliet A - | Wuustwezel | 2 - | 1 | | 0 | 31 | 5 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Oxford Hemiksem | 3 - | 0 | 3 | | 34 | 5 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Nieuwmoer - | Wuustwezel | 2 - | 1 | | 0 | 34 | 5 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Achterbroek | 1 - | 1 | 1 | | 35 | 4 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Berchem Sp.2004 B - | Wuustwezel | 2 - | 3 | | 3 | 38 | 4 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Wijnegem A | 2 - | 6 | 0 | | 38 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Meer - | Wuustwezel | 3 - | 0 | | 0 | 38 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Merksem | 4 - | 4 | 1 | | 39 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Wuustwezel - | Aartselaar A | 2 - | 1 | 3 | | 42 | 8 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Minderhout - | Wuustwezel | 2 - | 0 | | 0 | 42 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wuustwezel - | Horendonk | 5 - | 3 | 3 | | 45 | 8 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Exc.Essen - | Wuustwezel | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Nieuwmoer | | 70 | | 22 | +52 | 75 | | 8 | +12 | 24 |
| 2 | Wijnegem A | x | 62 | | 20 | +26 | 81 | | 9 | +8 | 38 |
| 3 | Minderhout | x | 51 | | 15 | +22 | 62 | | 7 | +9 | 32 |
| 4 | Gooreind | x | 50 | | 14 | +15 | 59 | | 5 | -2 | 27 |
| 5 | Achterbroek | x | 49 | | 13 | +14 | 50 | | 7 | +5 | 25 |
| 6 | Meer | x | 48 | | 13 | +24 | 59 | | 2 | -3 | 23 |
| 7 | Berchem Sp.2004 B | x | 46 | | 13 | +3 | 55 | | 6 | +3 | 26 |
⇒ | 8 | Wuustwezel | x | 45 | | 13 | +8 | 56 | | 6 | +1 | 20 |
| 9 | Zandvliet A | x | 40 | | 11 | -1 | 50 | | 3 | -12 | 23 |
| 10 | Berendrecht | x | 34 | | 9 | -12 | 41 | | 3 | -16 | 16 |
| 11 | Merksem | x | 31 | | 9 | -5 | 61 | | 2 | -11 | 25 |
| 12 | Burcht | x | 30 | | 9 | -24 | 42 | | 1 | -30 | 14 |
| 13 | Aartselaar A | x | 29 | | 7 | -13 | 35 | | 1 | -13 | 14 |
| 14 | Oxford Hemiksem | x | 26 | | 7 | -24 | 42 | | 2 | -20 | 14 |
→ | 15 | Exc.Essen | x | 19 | | 5 | -46 | 33 | | 0 | -40 | 15 |
| 16 | Horendonk | x | 17 | | 3 | -39 | 36 | | 2 | -24 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van EXC.ESSEN1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Burcht | 1 - | 0 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aartselaar A - | Exc.Essen | 3 - | 1 | | 0 | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Merksem - | Exc.Essen | 5 - | 0 | | 0 | 3 | 14 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Minderhout | 0 - | 3 | 0 | | 3 | 15 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Wuustwezel - | Exc.Essen | 2 - | 0 | | 0 | 3 | 15 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Zandvliet A | 2 - | 1 | 3 | | 6 | 13 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Meer - | Exc.Essen | 5 - | 0 | | 0 | 6 | 14 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Oxford Hemiksem | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 12 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Achterbroek - | Exc.Essen | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 13 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Horendonk | 2 - | 3 | 0 | | 9 | 13 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Nieuwmoer - | Exc.Essen | 5 - | 0 | | 0 | 9 | 13 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Berendrecht | 2 - | 0 | 3 | | 12 | 12 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Berchem Sp.2004 B | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 12 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Gooreind - | Exc.Essen | 2 - | 1 | | 0 | 13 | 12 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Exc.Essen - | Wijnegem A | 0 - | 4 | 0 | | 13 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Minderhout - | Exc.Essen | 1 - | 1 | | 1 | 14 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Merksem | 3 - | 4 | 0 | | 14 | 13 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Berendrecht - | Exc.Essen | 6 - | 0 | | 0 | 14 | 14 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Nieuwmoer | 0 - | 2 | 0 | | 14 | 15 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Zandvliet A - | Exc.Essen | 2 - | 1 | | 0 | 14 | 15 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Meer | 2 - | 1 | 3 | | 17 | 14 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Horendonk - | Exc.Essen | 1 - | 1 | | 1 | 18 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Aartselaar A | 0 - | 0 | 1 | | 19 | 14 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Burcht - | Exc.Essen | 3 - | 1 | | 0 | 19 | 14 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Achterbroek | 2 - | 3 | 0 | | 19 | 14 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Wijnegem A - | Exc.Essen | 7 - | 2 | | 0 | 19 | 15 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Berchem Sp.2004 B - | Exc.Essen | 5 - | 4 | | 0 | 19 | 15 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Exc.Essen - | Gooreind | 1 - | 2 | 0 | | 19 | 15 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Oxford Hemiksem - | Exc.Essen | 4 - | 3 | | 0 | 19 | 15 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Exc.Essen - | Wuustwezel | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Wijnegem A | | 27 | | 2 | Nieuwmoer | x | 22 | | 3 | Minderhout | x | 22 | | 4 | Achterbroek | x | 17 | | 5 | Berendrecht | x | 17 | ⇒ | 6 | Wuustwezel | x | 16 | | 7 | Zandvliet A | x | 15 | | 8 | Meer | x | 14 | | 9 | Merksem | x | 14 | | 10 | Berchem Sp.2004 B | x | 14 | | 11 | Gooreind | x | 12 | | 12 | Burcht | x | 10 | → | 13 | Exc.Essen | x | 9 | | 14 | Aartselaar A | x | 7 | | 15 | Oxford Hemiksem | x | 7 | | 16 | Horendonk | x | 6 | | Periode2(10/10) | 1 | Nieuwmoer | | 25 | | 2 | Berchem Sp.2004 B | x | 21 | | 3 | Minderhout | x | 19 | ⇒ | 4 | Wuustwezel | x | 18 | | 5 | Meer | x | 17 | | 6 | Gooreind | x | 16 | | 7 | Wijnegem A | x | 15 | | 8 | Aartselaar A | x | 14 | | 9 | Achterbroek | x | 13 | | 10 | Merksem | x | 12 | | 11 | Zandvliet A | x | 12 | | 12 | Burcht | x | 9 | | 13 | Berendrecht | x | 9 | | 14 | Horendonk | x | 9 | | 15 | Oxford Hemiksem | x | 5 | → | 16 | Exc.Essen | x | 5 | | Periode3(9/10) | 1 | Nieuwmoer | | 23 | | 2 | Gooreind | | 22 | | 3 | Wijnegem A | | 20 | | 4 | Achterbroek | x | 19 | | 5 | Meer | x | 17 | | 6 | Oxford Hemiksem | x | 14 | | 7 | Zandvliet A | x | 13 | | 8 | Burcht | x | 11 | ⇒ | 9 | Wuustwezel | x | 11 | | 10 | Berchem Sp.2004 B | x | 11 | | 11 | Minderhout | x | 10 | | 12 | Aartselaar A | x | 8 | | 13 | Berendrecht | x | 8 | | 14 | Merksem | x | 5 | → | 15 | Exc.Essen | x | 5 | | 16 | Horendonk | x | 2 | |
Beste aanval | Wijnegem A | 81 | | Nieuwmoer | 75 | | Minderhout | 62 | | Merksem | 61 | | Meer | 59 | | Gooreind | 59 | ⇒ | Wuustwezel | 56 | | Berchem Sp.2004 B | 55 | | Zandvliet A | 50 | | Achterbroek | 50 | | Oxford Hemiksem | 42 | | Burcht | 42 | | Berendrecht | 41 | | Horendonk | 36 | | Aartselaar A | 35 | → | Exc.Essen | 33 | | Beste verdediging | Nieuwmoer | 23 | | Meer | 35 | | Achterbroek | 36 | | Minderhout | 40 | | Gooreind | 44 | ⇒ | Wuustwezel | 48 | | Aartselaar A | 48 | | Zandvliet A | 51 | | Berchem Sp.2004 B | 52 | | Berendrecht | 53 | | Wijnegem A | 55 | | Oxford Hemiksem | 66 | | Merksem | 66 | | Burcht | 66 | | Horendonk | 75 | → | Exc.Essen | 79 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.