www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Antwerpen : 3de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Rita Berlaar | - | Walem | 1
| - | 3 |
19:30 | Schelle A | - | Wintam | 3
| - | 5
|
. | Ramsel | - | Hallaar | 2 | - | 0 |
20:00 | Kalfort Puursica | - | Sint-Amands | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Nielse A | - | Lint A | 1 | - | 2 |
. | Bornem | - | Katelijne-Waver A | 0
| - | 4 |
. | Peulis | - | Booischot | 3
| - | 2
|
. | Schriek | - | Heffen | 0 | - | 0 |
zondag 07/04/2024 |
14:30 | Wintam | 5 | - |
1 | Bornem | | - | |
15:00 | Sint-Amands | 12 | - |
1 | Ramsel | | - | |
. | Katelijne-Waver A | 9 |
- | 4 | Peulis | | - | |
. | Lint A | 7 | - | 12 | Schelle A | | - | |
. | Heffen | 3 | - | 4 | Rita Berlaar | | - | |
. | Hallaar | 7 | - | 3 | Schriek | | - | |
. | Walem | 12 |
- | 1 | Nielse A | | - | |
. | Booischot | 7 | - | 6 | Kalfort Puursica | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale A --> Nielse A
periode 1
10/10 |
| Walem | 24 |
2. | Ramsel | 19 |
3. | Kalfort Puursica | 18 |
4. | Katelijne-Waver A | 18 |
5. | Wintam | 17 |
6. | Lint A | 17 |
7. | Booischot | 16 |
8. | Hallaar | 16 |
9. | Schelle A | 15 |
10. | Schriek | 14 |
11. | Rita Berlaar | 14 |
12. | Nielse A | 13 |
13. | Peulis | 12 |
14. | Sint-Amands | 10 |
15. | Heffen | 3 |
16. | Bornem | 3 |
periode 2
10/10 |
| Walem | 27 |
2. | Schelle A | 23 |
3. | Hallaar | 21 |
4. | Kalfort Puursica | 20 |
5. | Sint-Amands | 16 |
6. | Wintam | 15 |
7. | Rita Berlaar | 15 |
8. | Katelijne-Waver A | 14 |
9. | Heffen | 12 |
10. | Lint A | 12 |
11. | Bornem | 12 |
12. | Booischot | 12 |
13. | Peulis | 9 |
14. | Ramsel | 7 |
15. | Schriek | 7 |
16. | Nielse A | 4 |
periode 3
6/10 |
1. | Sint-Amands | 18 | |
2. | Walem | 14 | |
3. | Wintam | 13 | |
4. | Katelijne-Waver A | 12 | |
5. | Hallaar | 11 | |
6. | Ramsel | 10 | |
7. | Schelle A | 10 | |
8. | Lint A | 10 | |
9. | Peulis | 9 | |
10. | Kalfort Puursica | 7 | |
11. | Schriek | 7 | |
12. | Heffen | 7 | |
13. | Rita Berlaar | 4 | x |
14. | Booischot | 2 | x |
15. | Nielse A | 1 | x |
16. | Bornem | 1 | x |
Walem
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Ramsel | - | Walem | 0 - | 2 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Walem | - | Hallaar | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bornem | - | Walem | 0 - | 7 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Walem | - | Kalfort Puursica | 4 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Peulis | - | Walem | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 2 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Walem | - | Schelle A | 4 - | 1 | | 3 | 15 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Lint A | - | Walem | 1 - | 4 | | 3 | 18 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Walem | - | Rita Berlaar | 7 - | 0 | | 3 | 21 | | 1 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Walem | 2 - | 1 | | 0 | 21 | | 1 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Walem | - | Heffen | 3 - | 1 | | 3 | 24 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 17:30 | Nielse A | - | Walem | 0 - | 10 | | 3 | 27 | | 1 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Walem | - | Booischot | 3 - | 2 | | 3 | 30 | | 1 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wintam | - | Walem | 5 - | 1 | | 0 | 30 | | 1 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Walem | - | Schriek | 6 - | 0 | | 3 | 33 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Walem | 0 - | 9 | | 3 | 36 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Walem | - | Ramsel | 3 - | 0 | | 3 | 39 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Walem | - | Lint A | 4 - | 0 | | 3 | 42 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Walem | - | Sint-Amands | 2 - | 1 | | 3 | 45 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Heffen | - | Walem | 1 - | 3 | | 3 | 48 | | 1 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Kalfort Puursica | - | Walem | 1 - | 3 | | 3 | 51 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Schelle A | - | Walem | 0 - | 0 | | 1 | 52 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Walem | - | Katelijne-Waver A | 4 - | 1 | | 3 | 55 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Walem | - | Peulis | 3 - | 1 | | 3 | 58 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Hallaar | - | Walem | 1 - | 1 | | 1 | 59 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Walem | - | Bornem | 4 - | 0 | | 3 | 62 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Walem | 1 - | 3 | | 3 | 65 | | 1 | + |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Walem | - | Nielse A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Schriek | - | Walem | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Walem | - | Wintam | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Booischot | - | Walem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Nielse A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Rita Berlaar | - | Nielse A | 5 - | 3 | | 0 | 0 | | 12 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Nielse A | - | Booischot | 3 - | 1 | | 3 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Nielse A | - | Katelijne-Waver A | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Sint-Amands | - | Nielse A | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Nielse A | - | Heffen | 2 - | 1 | | 3 | 10 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wintam | - | Nielse A | 3 - | 0 | | 0 | 10 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Nielse A | - | Bornem | 4 - | 2 | | 3 | 13 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Schriek | - | Nielse A | 4 - | 0 | | 0 | 13 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Nielse A | - | Hallaar | 0 - | 2 | | 0 | 13 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ramsel | - | Nielse A | 4 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 17:30 | Nielse A | - | Walem | 0 - | 10 | | 0 | 13 | | 13 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Schelle A | - | Nielse A | 4 - | 1 | | 0 | 13 | | 13 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Nielse A | - | Peulis | 1 - | 3 | | 0 | 13 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Lint A | - | Nielse A | 5 - | 1 | | 0 | 13 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Nielse A | - | Kalfort Puursica | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Heffen | - | Nielse A | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Booischot | - | Nielse A | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bornem | - | Nielse A | 4 - | 4 | | 1 | 14 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Nielse A | - | Schriek | 2 - | 4 | | 0 | 14 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Nielse A | - | Ramsel | 2 - | 0 | | 3 | 17 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Peulis | - | Nielse A | 4 - | 2 | | 0 | 17 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Nielse A | - | Wintam | 0 - | 3 | | 0 | 17 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Nielse A | 5 - | 1 | | 0 | 17 | | 15 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Kalfort Puursica | - | Nielse A | 3 - | 1 | | 0 | 17 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Nielse A | - | Rita Berlaar | 3 - | 3 | | 1 | 18 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nielse A | - | Lint A | 1 - | 2 | | 0 | 18 | | 15 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Walem | - | Nielse A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nielse A | - | Sint-Amands | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Hallaar | - | Nielse A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nielse A | - | Schelle A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Walem* | 39 | +42 |
2 | Hallaar* | 26 | +14 |
3 | Sint-Amands* | 25 | +6 |
4 | Booischot** | 23 | +13 |
5 | Katelijne-Waver A* | 23 | -6 |
6 | Wintam* | 23 | +16 |
7 | Kalfort Puursica* | 22 | +5 |
8 | Rita Berlaar* | 21 | +4 |
9 | Schelle A | 21 | +7 |
10 | Lint A* | 20 | +6 |
11 | Ramsel* | 19 | +3 |
12 | Nielse A* | 16 | -12 |
13 | Heffen* | 15 | -8 |
14 | Schriek* | 15 | +1 |
15 | Peulis* | 14 | -8 |
16 | Bornem* | 5 | -26 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Walem | 65 | +72 |
2 | Hallaar | 48 | +19 |
3 | Schelle A | 48 | +17 |
4 | Kalfort Puursica | 45 | +13 |
5 | Wintam | 45 | +24 |
6 | Sint-Amands | 44 | +3 |
7 | Katelijne-Waver A | 44 | -6 |
8 | Lint A | 39 | +5 |
9 | Ramsel | 36 | +5 |
10 | Rita Berlaar | 33 | -20 |
11 | Booischot | 30 | +3 |
12 | Peulis | 30 | -11 |
13 | Schriek | 28 | -16 |
14 | Heffen | 22 | -26 |
15 | Nielse A | 18 | -43 |
16 | Bornem | 16 | -39 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Schelle A** | 27 | +10 |
2 | Walem* | 26 | +30 |
3 | Kalfort Puursica* | 23 | +8 |
4 | Wintam* | 22 | +8 |
5 | Hallaar* | 22 | +5 |
6 | Katelijne-Waver A* | 21 | 0 |
7 | Sint-Amands* | 19 | -3 |
8 | Lint A* | 19 | -1 |
9 | Ramsel* | 17 | +2 |
10 | Peulis* | 16 | -3 |
11 | Schriek* | 13 | -17 |
12 | Rita Berlaar* | 12 | -24 |
13 | Bornem* | 11 | -13 |
14 | Heffen* | 7 | -18 |
15 | Booischot | 7 | -10 |
16 | Nielse A* | 2 | -31 |