www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Antwerpen : 3de Provinciale A
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Ramsel | - | Peulis | 2 | - | 1 |
. | Katelijne-Waver A | - | Rita Berlaar | 5
| - | 1
|
. | Sint-Amands | - | Schriek | 1 | - | 1 |
. | Heffen | - | Bornem | 5
| - | 0
|
. | Hallaar | - | Nielse A | 2 | - | 0 |
. | Lint A | - | Booischot | 4
| - | 2
|
. | Walem | - | Wintam | 4
| - | 3
|
. | Schelle A | - | Kalfort Puursica | 4
| - | 2
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Booischot | 5 | - |
8 | Walem | | - | |
. | Wintam | 7 | - |
12 | Sint-Amands | | - | |
. | Bornem | 4 |
- | 1 | Ramsel | | - | |
. | Kalfort Puursica | 7 | - | 7 | Katelijne-Waver A | | - | |
. | Peulis | 6 | - | 2 | Heffen | | - | |
. | Nielse A | 1 | - | 12 | Schelle A | | - | |
. | Schriek | 4 |
- | 7 | Lint A | | - | |
. | Rita Berlaar | 3 | - | 7 | Hallaar | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 3de Provinciale A --> Wintam
periode 1
10/10 |
| Walem | 24 |
2. | Ramsel | 19 |
3. | Kalfort Puursica | 18 |
4. | Katelijne-Waver A | 18 |
5. | Wintam | 17 |
6. | Lint A | 17 |
7. | Booischot | 16 |
8. | Hallaar | 16 |
9. | Schelle A | 15 |
10. | Schriek | 14 |
11. | Rita Berlaar | 14 |
12. | Nielse A | 13 |
13. | Peulis | 12 |
14. | Sint-Amands | 10 |
15. | Heffen | 3 |
16. | Bornem | 3 |
periode 2
10/10 |
| Walem | 27 |
2. | Schelle A | 23 |
3. | Hallaar | 21 |
4. | Kalfort Puursica | 20 |
5. | Sint-Amands | 16 |
6. | Wintam | 15 |
7. | Rita Berlaar | 15 |
8. | Katelijne-Waver A | 14 |
9. | Heffen | 12 |
10. | Lint A | 12 |
11. | Bornem | 12 |
12. | Booischot | 12 |
13. | Peulis | 9 |
14. | Ramsel | 7 |
15. | Schriek | 7 |
16. | Nielse A | 4 |
periode 3
9/10 |
1. | Sint-Amands | 25 | |
2. | Walem | 23 | |
3. | Hallaar | 20 | x |
4. | Katelijne-Waver A | 19 | x |
5. | Schelle A | 19 | x |
6. | Wintam | 16 | x |
7. | Ramsel | 14 | x |
8. | Lint A | 13 | x |
9. | Heffen | 11 | x |
10. | Kalfort Puursica | 10 | x |
11. | Peulis | 9 | x |
12. | Schriek | 8 | x |
13. | Rita Berlaar | 7 | x |
14. | Booischot | 6 | x |
15. | Bornem | 4 | x |
16. | Nielse A | 1 | x |
Wintam
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Peulis | - | Wintam | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wintam | - | Rita Berlaar | 5 - | 1 | | 3 | 4 | | 4 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Ramsel | - | Wintam | 2 - | 1 | | 0 | 4 | | 8 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wintam | - | Booischot | 0 - | 0 | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bornem | - | Wintam | 0 - | 3 | | 3 | 8 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wintam | - | Nielse A | 3 - | 0 | | 3 | 11 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wintam | - | Hallaar | 4 - | 1 | | 3 | 14 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Heffen | - | Wintam | 1 - | 3 | | 3 | 17 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wintam | - | Schelle A | 2 - | 3 | | 0 | 17 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Katelijne-Waver A | - | Wintam | 2 - | 1 | | 0 | 17 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wintam | - | Kalfort Puursica | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 5 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Lint A | - | Wintam | 1 - | 3 | | 3 | 21 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wintam | - | Walem | 5 - | 1 | | 3 | 24 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Wintam | 3 - | 1 | | 0 | 24 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Schriek | - | Wintam | 1 - | 2 | | 3 | 27 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Wintam | - | Peulis | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Hallaar | - | Wintam | 3 - | 2 | | 0 | 28 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Booischot | - | Wintam | 2 - | 0 | | 0 | 28 | | 6 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Wintam | - | Ramsel | 2 - | 1 | | 3 | 31 | | 5 | |
18. | Wo-14/02/24 | 20:00 | Wintam | - | Katelijne-Waver A | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 5 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wintam | - | Heffen | 2 - | 3 | | 0 | 32 | | 6 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Nielse A | - | Wintam | 0 - | 3 | | 3 | 35 | | 5 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wintam | - | Lint A | 4 - | 4 | | 1 | 36 | | 6 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Wintam | 1 - | 3 | | 3 | 39 | | 6 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wintam | - | Schriek | 6 - | 3 | | 3 | 42 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Schelle A | - | Wintam | 3 - | 5 | | 3 | 45 | | 5 | |
27. | Zo-07/04/24 | 14:30 | Wintam | - | Bornem | 8 - | 1 | | 3 | 48 | | 4 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Kalfort Puursica | - | Wintam | 4 - | 1 | | 0 | 48 | | 6 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Walem | - | Wintam | 4 - | 3 | | 0 | 48 | | 7 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wintam | - | Sint-Amands | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Sint-Amands
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Bornem | - | Sint-Amands | 0 - | 3 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Sint-Amands | - | Kalfort Puursica | 1 - | 4 | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Schriek | - | Sint-Amands | 4 - | 0 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Sint-Amands | - | Nielse A | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Ramsel | - | Sint-Amands | 0 - | 2 | | 3 | 7 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heffen | - | Sint-Amands | 4 - | 1 | | 0 | 7 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sint-Amands | - | Booischot | 1 - | 2 | | 0 | 7 | | 13 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Katelijne-Waver A | - | Sint-Amands | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Walem | 2 - | 1 | | 3 | 10 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Hallaar | - | Sint-Amands | 5 - | 2 | | 0 | 10 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Lint A | 3 - | 1 | | 3 | 13 | | 12 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Peulis | - | Sint-Amands | 0 - | 2 | | 3 | 16 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Schelle A | 2 - | 5 | | 0 | 16 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Wintam | 3 - | 1 | | 3 | 19 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Rita Berlaar | - | Sint-Amands | 2 - | 0 | | 0 | 19 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sint-Amands | - | Katelijne-Waver A | 0 - | 2 | | 0 | 19 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sint-Amands | - | Heffen | 1 - | 0 | | 3 | 22 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Walem | - | Sint-Amands | 2 - | 1 | | 0 | 22 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Hallaar | 3 - | 1 | | 3 | 25 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Lint A | - | Sint-Amands | 0 - | 0 | | 1 | 26 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Bornem | 2 - | 1 | | 3 | 29 | | 8 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Booischot | - | Sint-Amands | 1 - | 2 | | 3 | 32 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Rita Berlaar | 8 - | 3 | | 3 | 35 | | 7 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Schelle A | - | Sint-Amands | 1 - | 3 | | 3 | 38 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Peulis | 2 - | 1 | | 3 | 41 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Kalfort Puursica | - | Sint-Amands | 1 - | 2 | | 3 | 44 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Ramsel | 1 - | 0 | | 3 | 47 | | 5 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nielse A | - | Sint-Amands | 0 - | 2 | | 3 | 50 | | 4 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sint-Amands | - | Schriek | 1 - | 1 | | 1 | 51 | | 4 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wintam | - | Sint-Amands | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Walem | 45 | +45 |
2 | Hallaar | 32 | +19 |
3 | Sint-Amands | 29 | +7 |
4 | Katelijne-Waver A | 29 | -1 |
5 | Booischot* | 27 | +14 |
6 | Wintam* | 26 | +23 |
7 | Kalfort Puursica* | 25 | +8 |
8 | Schelle A | 24 | +9 |
9 | Lint A | 23 | +6 |
10 | Ramsel | 23 | +4 |
11 | Rita Berlaar* | 21 | +3 |
12 | Heffen | 18 | -6 |
13 | Nielse A* | 16 | -14 |
14 | Schriek* | 15 | 0 |
15 | Peulis* | 14 | -9 |
16 | Bornem* | 8 | -23 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Walem | 74 | +76 |
2 | Hallaar | 57 | +25 |
3 | Schelle A | 57 | +22 |
4 | Sint-Amands | 51 | +6 |
5 | Katelijne-Waver A | 51 | -1 |
6 | Kalfort Puursica | 48 | +13 |
7 | Wintam | 48 | +27 |
8 | Lint A | 42 | +2 |
9 | Ramsel | 40 | +5 |
10 | Rita Berlaar | 36 | -22 |
11 | Booischot | 34 | +2 |
12 | Peulis | 30 | -14 |
13 | Schriek | 29 | -20 |
14 | Heffen | 26 | -24 |
15 | Bornem | 19 | -48 |
16 | Nielse A | 18 | -49 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Schelle A* | 33 | +13 |
2 | Walem* | 29 | +31 |
3 | Hallaar* | 25 | +6 |
4 | Kalfort Puursica | 23 | +5 |
5 | Wintam | 22 | +4 |
6 | Sint-Amands* | 22 | -1 |
7 | Katelijne-Waver A* | 22 | 0 |
8 | Lint A* | 19 | -4 |
9 | Ramsel* | 17 | +1 |
10 | Peulis | 16 | -5 |
11 | Rita Berlaar | 15 | -25 |
12 | Schriek | 14 | -20 |
13 | Bornem | 11 | -25 |
14 | Heffen* | 8 | -18 |
15 | Booischot | 7 | -12 |
16 | Nielse A | 2 | -35 |