zaterdag 02/09/2023 | ||||||
16:00 | Merksplas | - | KVC Lille United B | 3 | - | 2 |
19:30 | Olmen | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 0 |
. | OG Vorselaar | - | Zoersel | 0 | - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Balen | 3 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Weelde | - | Lentezon Beerse A | 3 | - | 1 |
. | Ezaart | - | Herselt | 2 | - | 1 |
. | Broechem | - | Punt-Larum | 1 | - | 3 |
. | Sint-Job A | - | Wortel | 2 | - | 1 |
vrijdag 08/09/2023 | ||||||
20:00 | Balen | - | Ezaart | 4 | - | 1 |
. | KVC Lille United B | - | OG Vorselaar | 1 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Arendonk Sport | 1 | - | 0 |
19:30 | Punt-Larum | - | Merksplas | 5 | - | 0 |
. | Zoersel | - | Sint-Job A | 3 | - | 0 |
20:00 | Herselt | - | Weelde | 1 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Lentezon Beerse A | - | Olmen | 1 | - | 0 |
. | Wortel | - | Broechem | 3 | - | 6 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Zoersel | - | Broechem | 2 | - | 4 |
. | OG Vorselaar | - | Arendonk Sport | 4 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Wortel | - | KVC Lille United B | 3 | - | 5 |
. | Lentezon Beerse A | - | Herselt | 0 | - | 0 |
. | Merksplas | - | Balen | 1 | - | 2 |
. | Weelde | - | Olmen | 0 | - | 1 |
. | Ezaart | - | Sint-Dimpna A | 0 | - | 0 |
. | Sint-Job A | - | Punt-Larum | 3 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Lentezon Beerse A | 4 | - | 1 |
19:30 | Balen | - | Sint-Job A | 0 | - | 3 |
. | Arendonk Sport | - | Weelde | 0 | - | 3 |
. | Olmen | - | Ezaart | 2 | - | 1 |
. | Punt-Larum | - | Wortel | 2 | - | 0 |
20:00 | Herselt | - | OG Vorselaar | 3 | - | 3 |
. | KVC Lille United B | - | Zoersel | 2 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Broechem | - | Merksplas | 1 | - | 3 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Olmen | 3 | - | 2 |
. | Zoersel | - | Arendonk Sport | 6 | - | 1 |
. | Punt-Larum | - | Balen | 2 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Lentezon Beerse A | - | Ezaart | 2 | - | 2 |
. | Wortel | - | Sint-Dimpna A | 3 | - | 0 |
. | Merksplas | - | Weelde | 2 | - | 3 |
. | Sint-Job A | - | Herselt | 3 | - | 1 |
. | KVC Lille United B | - | Broechem | 5 | - | 8 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Merksplas | 1 | - | 3 |
19:30 | Olmen | - | Wortel | 3 | - | 0 |
. | Balen | - | Zoersel | 3 | - | 3 |
. | Arendonk Sport | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 3 |
20:00 | Herselt | - | KVC Lille United B | 0 | - | 4 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Broechem | - | Sint-Job A | 5 | - | 4 |
. | Weelde | - | Punt-Larum | 1 | - | 0 |
. | Ezaart | - | OG Vorselaar | 3 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Sint-Dimpna A | 5 | - | 3 |
. | Punt-Larum | - | Herselt | 4 | - | 0 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Zoersel | - | Weelde | 1 | - | 2 |
. | KVC Lille United B | - | Balen | 2 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Ezaart | 2 | - | 2 |
. | Wortel | - | Arendonk Sport | 1 | - | 1 |
. | Merksplas | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 2 |
. | Broechem | - | Olmen | 1 | - | 2 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Olmen | - | Zoersel | 2 | - | 5 |
. | Balen | - | Broechem | 2 | - | 1 |
. | Sint-Dimpna A | - | Punt-Larum | 1 | - | 2 |
20:00 | Herselt | - | Merksplas | 1 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Ezaart | - | Wortel | 1 | - | 3 |
. | Lentezon Beerse A | - | Sint-Job A | 2 | - | 0 |
. | Arendonk Sport | - | KVC Lille United B | 2 | - | 1 |
. | Weelde | - | OG Vorselaar | 1 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:30 | Punt-Larum | - | Arendonk Sport | 3 | - | 0 |
. | Zoersel | - | Herselt | 2 | - | 1 |
. | OG Vorselaar | - | Lentezon Beerse A | 3 | - | 2 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Merksplas | - | Ezaart | 1 | - | 2 |
. | Broechem | - | Sint-Dimpna A | 4 | - | 2 |
. | Sint-Job A | - | Weelde | 2 | - | 4 |
. | Wortel | - | Balen | 3 | - | 2 |
17:00 | KVC Lille United B | - | Olmen | 3 | - | 4 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Zoersel | 1 | - | 1 |
19:30 | OG Vorselaar | - | Sint-Job A | 2 | - | 2 |
. | Olmen | - | Balen | 1 | - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Merksplas | 1 | - | 1 |
20:00 | Herselt | - | Wortel | 0 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Weelde | - | KVC Lille United B | 2 | - | 2 |
. | Lentezon Beerse A | - | Punt-Larum | 0 | - | 2 |
. | Ezaart | - | Broechem | 1 | - | 4 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Balen | - | Weelde | 2 | - | 2 |
. | Punt-Larum | - | Ezaart | 1 | - | 1 |
. | Zoersel | - | Lentezon Beerse A | 1 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | KVC Lille United B | - | Sint-Dimpna A | 3 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Arendonk Sport | 1 | - | 2 |
. | Broechem | - | Herselt | 2 | - | 2 |
. | Merksplas | - | Olmen | 1 | - | 2 |
. | Wortel | - | OG Vorselaar | 0 | - | 2 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Sint-Job A | 3 | - | 2 |
19:30 | Olmen | - | Punt-Larum | 1 | - | 1 |
. | OG Vorselaar | - | Merksplas | 2 | - | 0 |
20:00 | Herselt | - | Balen | 1 | - | 1 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Arendonk Sport | - | Broechem | 2 | - | 3 |
. | Weelde | - | Wortel | 3 | - | 1 |
. | Lentezon Beerse A | - | KVC Lille United B | 2 | - | 1 |
. | Ezaart | - | Zoersel | 0 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Punt-Larum | - | OG Vorselaar | 3 | - | 3 |
. | Balen | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 4 |
. | KVC Lille United B | - | Ezaart | 1 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Wortel | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 0 |
. | Merksplas | - | Zoersel | 1 | - | 3 |
. | Arendonk Sport | - | Herselt | 4 | - | 1 |
. | Broechem | - | Weelde | 2 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Olmen | 2 | - | 4 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Weelde | 2 | - | 1 |
19:30 | OG Vorselaar | - | Balen | 3 | - | 2 |
. | Olmen | - | Herselt | 0 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Lentezon Beerse A | - | Broechem | 0 | - | 3 |
. | Ezaart | - | Arendonk Sport | 1 | - | 2 |
. | KVC Lille United B | - | Punt-Larum | 0 | - | 1 |
. | Zoersel | - | Wortel | 3 | - | 0 |
. | Merksplas | - | Sint-Job A | 2 | - | 3 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:30 | Punt-Larum | - | Zoersel | 3 | - | 1 |
20:00 | Herselt | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Wortel | - | Merksplas | 1 | - | 3 |
. | Weelde | - | Ezaart | 0 | - | 4 |
. | Sint-Job A | - | KVC Lille United B | 1 | - | 2 |
. | Arendonk Sport | - | Olmen | 4 | - | 2 |
. | Broechem | - | OG Vorselaar | 2 | - | 0 |
woensdag 24/01/2024 | ||||||
20:00 | Balen | - | Lentezon Beerse A | 2 | - | 3 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Wortel | 2 | - | 0 |
19:30 | Zoersel | - | Balen | 4 | - | 0 |
. | OG Vorselaar | - | KVC Lille United B | 7 | - | 0 |
. | Olmen | - | Broechem | 1 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Lentezon Beerse A | - | Merksplas | 1 | - | 0 |
. | Ezaart | - | Sint-Job A | 3 | - | 4 |
. | Weelde | - | Arendonk Sport | 1 | - | 3 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
20:00 | Herselt | - | Punt-Larum | 0 | - | 3 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:30 | KVC Lille United B | - | Herselt | 1 | - | 1 |
. | Balen | - | Olmen | 1 | - | 4 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Merksplas | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 0 |
. | Wortel | - | Ezaart | 1 | - | 1 |
. | Broechem | - | Zoersel | 2 | - | 5 |
. | Sint-Job A | - | Lentezon Beerse A | 1 | - | 4 |
. | Arendonk Sport | - | OG Vorselaar | 1 | - | 3 |
15:00 | Punt-Larum | - | Weelde | 1 | - | 2 |
vrijdag 09/02/2024 | ||||||
20:00 | Olmen | - | Merksplas | 2 | - | 4 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Broechem | 0 | - | 2 |
19:30 | OG Vorselaar | - | Wortel | 3 | - | 0 |
20:00 | Herselt | - | Sint-Job A | 1 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Lentezon Beerse A | - | Arendonk Sport | 1 | - | 0 |
. | Ezaart | - | Punt-Larum | 0 | - | 0 |
15:00 | Weelde | - | Balen | 1 | - | 6 |
woensdag 14/02/2024 | ||||||
20:00 | Zoersel | - | KVC Lille United B | 0 | - | 0 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | Olmen | - | KVC Lille United B | 4 | - | 0 |
. | Zoersel | - | Ezaart | 2 | - | 1 |
. | Balen | - | Wortel | 1 | - | 3 |
. | Punt-Larum | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 1 |
20:00 | Herselt | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Weelde | - | Merksplas | 1 | - | 1 |
. | Broechem | - | Arendonk Sport | 3 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | OG Vorselaar | 0 | - | 4 |
vrijdag 02/02/2024 | ||||||
20:00 | Sint-Dimpna A | - | Balen | 1 | - | 3 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Herselt | 2 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Merksplas | - | Broechem | 1 | - | 2 |
. | Arendonk Sport | - | Sint-Job A | 2 | - | 5 |
. | Lentezon Beerse A | - | Zoersel | 1 | - | 5 |
. | Ezaart | - | Olmen | 0 | - | 1 |
. | Wortel | - | Punt-Larum | 4 | - | 4 |
. | KVC Lille United B | - | Weelde | 2 | - | 0 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:30 | Balen | - | Merksplas | 0 | - | 0 |
. | Olmen | - | OG Vorselaar | 2 | - | 0 |
20:00 | Punt-Larum | - | KVC Lille United B | 4 | - | 0 |
. | Herselt | - | Ezaart | 0 | - | 0 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Broechem | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Zoersel | 1 | - | 4 |
. | Weelde | - | Sint-Dimpna A | 3 | - | 2 |
. | Arendonk Sport | - | Wortel | 4 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Olmen | 1 | - | 1 |
19:30 | Zoersel | - | Punt-Larum | 1 | - | 2 |
. | OG Vorselaar | - | Broechem | 0 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | KVC Lille United B | - | Sint-Job A | 1 | - | 0 |
. | Lentezon Beerse A | - | Weelde | 3 | - | 1 |
. | Merksplas | - | Arendonk Sport | 0 | - | 1 |
. | Wortel | - | Herselt | 1 | - | 0 |
. | Ezaart | - | Balen | 3 | - | 0 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:30 | Balen | - | OG Vorselaar | 2 | - | 4 |
. | Olmen | - | Weelde | 1 | - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Sint-Dimpna A | 1 | - | 2 |
20:00 | Herselt | - | Zoersel | 0 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Punt-Larum | - | Lentezon Beerse A | 4 | - | 0 |
. | Sint-Job A | - | Merksplas | 1 | - | 1 |
. | Broechem | - | Ezaart | 4 | - | 1 |
. | KVC Lille United B | - | Wortel | 0 | - | 0 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Herselt | 2 | - | 4 |
19:30 | Zoersel | - | Olmen | 2 | - | 1 |
. | Balen | - | Arendonk Sport | 1 | - | 4 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Ezaart | - | KVC Lille United B | 5 | - | 1 |
. | Lentezon Beerse A | - | OG Vorselaar | 1 | - | 0 |
. | Merksplas | - | Punt-Larum | 0 | - | 3 |
. | Wortel | - | Sint-Job A | 4 | - | 2 |
. | Weelde | - | Broechem | 0 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Weelde | 3 | - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Punt-Larum | 0 | - | 3 |
20:00 | Herselt | - | Olmen | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Wortel | - | Zoersel | 2 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Sint-Dimpna A | 4 | - | 2 |
. | Broechem | - | Balen | 0 | - | 2 |
. | KVC Lille United B | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 5 |
. | Ezaart | - | Merksplas | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Ezaart | 0 | - | 0 |
19:30 | Zoersel | - | OG Vorselaar | 1 | - | 0 |
. | Olmen | - | Arendonk Sport | 0 | - | 0 |
. | Balen | - | KVC Lille United B | 1 | - | 4 |
. | Punt-Larum | - | Broechem | 3 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Merksplas | - | Herselt | 3 | - | 3 |
. | Lentezon Beerse A | - | Wortel | 2 | - | 0 |
. | Weelde | - | Sint-Job A | 1 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Punt-Larum | - | ||
. | Zoersel | - | Sint-Dimpna A | - | ||
. | KVC Lille United B | - | Merksplas | - | ||
20:00 | Herselt | - | Arendonk Sport | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Lentezon Beerse A | - | Balen | - | ||
. | Ezaart | - | Weelde | - | ||
. | Wortel | - | Olmen | - | ||
. | Sint-Job A | - | Broechem | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Sint-Dimpna A | - | OG Vorselaar | - | ||
19:30 | Punt-Larum | - | Sint-Job A | - | ||
. | Balen | - | Herselt | - | ||
. | Olmen | - | Lentezon Beerse A | - | ||
. | Arendonk Sport | - | Ezaart | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Broechem | - | KVC Lille United B | - | ||
. | Merksplas | - | Wortel | - | ||
. | Weelde | - | Zoersel | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Wortel | - | Weelde | - | ||
. | Punt-Larum | - | Olmen | - | ||
. | Zoersel | - | Merksplas | - | ||
. | OG Vorselaar | - | Ezaart | - | ||
. | Sint-Job A | - | Balen | - | ||
. | KVC Lille United B | - | Arendonk Sport | - | ||
. | Herselt | - | Broechem | - | ||
. | Lentezon Beerse A | - | Sint-Dimpna A | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Ezaart | - | Lentezon Beerse A | - | ||
. | Broechem | - | Wortel | - | ||
. | Olmen | - | Sint-Job A | - | ||
. | Merksplas | - | OG Vorselaar | - | ||
. | Sint-Dimpna A | - | KVC Lille United B | - | ||
. | Weelde | - | Herselt | - | ||
. | Balen | - | Punt-Larum | - | ||
. | Arendonk Sport | - | Zoersel | - |
26/30 | |||||||||
1. | Punt-Larum | 57 | 12 | 4 | |||||
2. | Broechem | 50 | 6 | 4 | |||||
3. | Zoersel | 50 | 7 | 4 | |||||
4. | Lentezon Beerse A | 49 | 9 | 4 | |||||
5. | OG Vorselaar | 47 | 6 | 4 | |||||
6. | Olmen | 44 | 3 | 4 | |||||
7. | Arendonk Sport | 33 | 4 | 4 | |||||
8. | Weelde | 33 | 2 | 4 | |||||
9. | KVC Lille United B | 32 | 4 | 4 | |||||
10. | Ezaart | 32 | 7 | 4 | |||||
11. | Sint-Job A | 31 | 5 | 4 | |||||
12. | Wortel | ? | 27 | 7 | 4 | ||||
13. | Sint-Dimpna A | ? | 26 | 4 | 4 | ||||
14. | Merksplas | ? | 24 | 2 | 4 | ||||
15. | Balen | - | 23 | 3 | 4 | ||||
16. | Herselt | - | 21 | 6 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Punt-Larum | 57 | 17 | +38 | 61 | 8 | +13 | 25 | |
2. | Broechem | 50 | 16 | +19 | 66 | 10 | +19 | 39 | |
3. | Zoersel | 50 | 15 | +29 | 60 | 7 | +14 | 32 | |
4. | Lentezon Beerse A | 49 | 15 | +9 | 41 | 7 | +7 | 25 | |
5. | OG Vorselaar | 47 | 14 | +22 | 59 | 4 | +2 | 22 | |
6. | x | Olmen | 44 | 12 | +11 | 45 | 7 | +5 | 25 |
7. | x | Arendonk Sport | 33 | 10 | -14 | 40 | 5 | -7 | 16 |
8. | x | Weelde | 33 | 9 | -8 | 38 | 5 | -1 | 21 |
9. | x | KVC Lille United B | 32 | 9 | -16 | 43 | 4 | -12 | 22 |
10. | x | Ezaart | 32 | 8 | 0 | 39 | 3 | -2 | 18 |
11. | x | Sint-Job A | 31 | 9 | -10 | 51 | 5 | -1 | 28 |
12. | x | Wortel | 27 | 7 | -17 | 36 | 2 | -16 | 10 |
13. | x | Sint-Dimpna A | 26 | 7 | -12 | 36 | 2 | -11 | 17 |
14. | x | Merksplas | 24 | 6 | -14 | 33 | 4 | -2 | 17 |
15. | x | Balen | 23 | 6 | -18 | 43 | 4 | -2 | 23 |
16. | x | Herselt | 21 | 3 | -19 | 24 | 1 | -11 | 15 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Punt-Larum | 24 | 8 | +17 | 24 | |
2. | Weelde | 20 | 6 | +8 | 19 |
3. | Olmen | 19 | 6 | +3 | 18 |
4. | Broechem | 18 | 6 | +8 | 35 |
5. | Zoersel | 17 | 5 | +9 | 25 |
6. | OG Vorselaar | 16 | 4 | +4 | 23 |
7. | KVC Lille United B | 14 | 4 | +2 | 27 |
8. | Sint-Job A | 14 | 4 | 0 | 21 |
9. | Lentezon Beerse A | 14 | 4 | 0 | 14 |
10. | Ezaart | 12 | 3 | -5 | 15 |
11. | Balen | 11 | 3 | -2 | 18 |
12. | Wortel | 11 | 3 | -5 | 17 |
13. | Merksplas | 11 | 3 | -5 | 15 |
14. | Sint-Dimpna A | 8 | 2 | -7 | 13 |
15. | Arendonk Sport | 8 | 2 | -16 | 9 |
16. | Herselt | 7 | 1 | -11 | 8 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
OG Vorselaar | 25 | 8 | +20 | 29 | |
2. | Zoersel | 23 | 7 | +17 | 26 |
3. | Broechem | 23 | 7 | +9 | 22 |
4. | Lentezon Beerse A | 20 | 6 | +2 | 15 |
5. | Olmen | 18 | 5 | +7 | 21 |
6. | Arendonk Sport | 15 | 5 | 0 | 21 |
7. | Punt-Larum | 15 | 3 | +5 | 18 |
8. | Sint-Dimpna A | 13 | 4 | -1 | 14 |
9. | Sint-Job A | 12 | 4 | -6 | 21 |
10. | KVC Lille United B | 11 | 3 | -9 | 10 |
11. | Merksplas | 10 | 3 | -3 | 14 |
12. | Ezaart | 9 | 2 | -1 | 13 |
13. | Balen | 8 | 2 | -7 | 19 |
14. | Weelde | 8 | 2 | -12 | 12 |
15. | Herselt | 7 | 1 | -9 | 8 |
16. | Wortel | 6 | 1 | -12 | 10 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Punt-Larum | 18 | 6 | +16 | 19 | |
2. | Lentezon Beerse A | 15 | 5 | +7 | 12 | |
3. | Ezaart | 11 | 3 | +6 | 11 | |
4. | Zoersel | 10 | 3 | +3 | 9 | |
5. | Arendonk Sport | 10 | 3 | +2 | 10 | |
6. | Wortel | 10 | 3 | 0 | 9 | |
7. | Broechem | 9 | 3 | +2 | 9 | |
8. | KVC Lille United B | 7 | 2 | -9 | 6 | |
9. | Herselt | 7 | 1 | +1 | 8 | |
10. | Olmen | 7 | 1 | +1 | 6 | |
11. | OG Vorselaar | 6 | 2 | -2 | 7 | |
12. | Sint-Dimpna A | x | 5 | 1 | -4 | 9 |
Sint-Job A | x | 5 | 1 | -4 | 9 | |
14. | Weelde | x | 5 | 1 | -4 | 7 |
15. | Balen | x | 4 | 1 | -9 | 6 |
16. | Merksplas | x | 3 | 0 | -6 | 4 |