www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Antwerpen : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Sint-Dimpna A | - | Ezaart | 0 | - | 0 |
19:30 | Zoersel | - | OG Vorselaar | 1 | - | 0 |
. | Olmen | - | Arendonk Sport | 0 | - | 0 |
. | Balen | - | KVC Lille United B | 1
| - | 4
|
. | Punt-Larum | - | Broechem | 3
| - | 2
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Merksplas | - | Herselt | 3
| - | 3
|
. | Lentezon Beerse A | - | Wortel | 2 | - | 0 |
. | Weelde | - | Sint-Job A | 1 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | OG Vorselaar | 9 | - |
10 | Punt-Larum | | - | |
. | Zoersel | 7 | - |
4 | Sint-Dimpna A | | - | |
. | KVC Lille United B | 7 |
- | 5 | Merksplas | | - | |
20:00 | Herselt | 3 | - | 7 | Arendonk Sport | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Lentezon Beerse A | 12 | - | 9 | Balen | | - | |
. | Ezaart | 10 | - | 1 | Weelde | | - | |
. | Wortel | 10 |
- | 5 | Olmen | | - | |
. | Sint-Job A | 4 | - | 9 | Broechem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 2de Provinciale B --> Wortel
periode 1
10/10 |
| Punt-Larum | 24 |
2. | Weelde | 20 |
3. | Olmen | 19 |
4. | Broechem | 18 |
5. | Zoersel | 17 |
6. | OG Vorselaar | 16 |
7. | KVC Lille United B | 14 |
8. | Sint-Job A | 14 |
9. | Lentezon Beerse A | 14 |
10. | Ezaart | 12 |
11. | Balen | 11 |
12. | Wortel | 11 |
13. | Merksplas | 11 |
14. | Sint-Dimpna A | 8 |
15. | Arendonk Sport | 8 |
16. | Herselt | 7 |
periode 2
10/10 |
| OG Vorselaar | 25 |
2. | Zoersel | 23 |
3. | Broechem | 23 |
4. | Lentezon Beerse A | 20 |
5. | Olmen | 18 |
6. | Arendonk Sport | 15 |
7. | Punt-Larum | 15 |
8. | Sint-Dimpna A | 13 |
9. | Sint-Job A | 12 |
10. | KVC Lille United B | 11 |
11. | Merksplas | 10 |
12. | Ezaart | 9 |
13. | Balen | 8 |
14. | Weelde | 8 |
15. | Herselt | 7 |
16. | Wortel | 6 |
periode 3
6/10 |
1. | Punt-Larum | 18 | |
2. | Lentezon Beerse A | 15 | |
3. | Ezaart | 11 | |
4. | Zoersel | 10 | |
5. | Arendonk Sport | 10 | |
6. | Wortel | 10 | |
7. | Broechem | 9 | |
8. | KVC Lille United B | 7 | |
9. | Herselt | 7 | |
10. | Olmen | 7 | |
11. | OG Vorselaar | 6 | |
12. | Sint-Dimpna A | 5 | x |
| Sint-Job A | 5 | x |
14. | Weelde | 5 | x |
15. | Balen | 4 | x |
16. | Merksplas | 3 | x |
Wortel
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sint-Job A | - | Wortel | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wortel | - | Broechem | 3 - | 6 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Wortel | - | KVC Lille United B | 3 - | 5 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Punt-Larum | - | Wortel | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Wortel | - | Sint-Dimpna A | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Olmen | - | Wortel | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wortel | - | Arendonk Sport | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 15 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ezaart | - | Wortel | 1 - | 3 | | 3 | 7 | | 14 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wortel | - | Balen | 3 - | 2 | | 3 | 10 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Herselt | - | Wortel | 0 - | 0 | | 1 | 11 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wortel | - | OG Vorselaar | 0 - | 2 | | 0 | 11 | | 13 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Weelde | - | Wortel | 3 - | 1 | | 0 | 11 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wortel | - | Lentezon Beerse A | 0 - | 0 | | 1 | 12 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Zoersel | - | Wortel | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wortel | - | Merksplas | 1 - | 3 | | 0 | 12 | | 16 | - |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Sint-Dimpna A | - | Wortel | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wortel | - | Ezaart | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 16 | - |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Balen | - | Wortel | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 14 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Wortel | - | Punt-Larum | 4 - | 4 | | 1 | 17 | | 14 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Wortel | 3 - | 0 | | 0 | 17 | | 15 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Arendonk Sport | - | Wortel | 4 - | 2 | | 0 | 17 | | 15 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Wortel | - | Herselt | 1 - | 0 | | 3 | 20 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | KVC Lille United B | - | Wortel | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Wortel | - | Sint-Job A | 4 - | 2 | | 3 | 24 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wortel | - | Zoersel | 2 - | 1 | | 3 | 27 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A | - | Wortel | 2 - | 0 | | 0 | 27 | | 12 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Wortel | - | Olmen | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Merksplas | - | Wortel | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wortel | - | Weelde | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Broechem | - | Wortel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Olmen
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Olmen | - | Sint-Dimpna A | 1 - | 0 | | 3 | 3 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A | - | Olmen | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Weelde | - | Olmen | 0 - | 1 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Olmen | - | Ezaart | 2 - | 1 | | 3 | 9 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Olmen | 3 - | 2 | | 0 | 9 | | 6 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Olmen | - | Wortel | 3 - | 0 | | 3 | 12 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Broechem | - | Olmen | 1 - | 2 | | 3 | 15 | | 3 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Olmen | - | Zoersel | 2 - | 5 | | 0 | 15 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 17:00 | KVC Lille United B | - | Olmen | 3 - | 4 | | 3 | 18 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Olmen | - | Balen | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Merksplas | - | Olmen | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 2 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Olmen | - | Punt-Larum | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sint-Job A | - | Olmen | 2 - | 4 | | 3 | 26 | | 2 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Olmen | - | Herselt | 0 - | 0 | | 1 | 27 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Arendonk Sport | - | Olmen | 4 - | 2 | | 0 | 27 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Olmen | - | Broechem | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 5 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Balen | - | Olmen | 1 - | 4 | | 3 | 31 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Olmen | - | KVC Lille United B | 4 - | 0 | | 3 | 34 | | 5 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ezaart | - | Olmen | 0 - | 1 | | 3 | 37 | | 5 | |
18. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Olmen | - | Merksplas | 2 - | 4 | | 0 | 37 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Olmen | - | OG Vorselaar | 2 - | 0 | | 3 | 40 | | 5 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Sint-Dimpna A | - | Olmen | 1 - | 1 | | 1 | 41 | | 5 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Olmen | - | Weelde | 1 - | 1 | | 1 | 42 | | 5 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Zoersel | - | Olmen | 2 - | 1 | | 0 | 42 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Herselt | - | Olmen | 1 - | 1 | | 1 | 43 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Olmen | - | Arendonk Sport | 0 - | 0 | | 1 | 44 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Wortel | - | Olmen | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Olmen | - | Lentezon Beerse A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Punt-Larum | - | Olmen | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Olmen | - | Sint-Job A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | OG Vorselaar | 31 | +20 |
2 | Punt-Larum | 30 | +25 |
3 | Zoersel | 26 | +15 |
4 | Lentezon Beerse A | 26 | +2 |
5 | Olmen | 21 | +6 |
6 | Broechem | 19 | 0 |
7 | Wortel | 19 | -1 |
8 | Sint-Dimpna A | 18 | -1 |
9 | KVC Lille United B | 18 | -4 |
10 | Ezaart | 17 | +2 |
11 | Arendonk Sport | 16 | -7 |
12 | Weelde | 16 | -7 |
13 | Sint-Job A | 14 | -9 |
14 | Herselt | 13 | -8 |
15 | Balen | 9 | -16 |
16 | Merksplas | 7 | -12 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Punt-Larum | 57 | +38 |
2 | Broechem | 50 | +19 |
3 | Zoersel | 50 | +29 |
4 | Lentezon Beerse A | 49 | +9 |
5 | OG Vorselaar | 47 | +22 |
6 | Olmen | 44 | +11 |
7 | Arendonk Sport | 33 | -14 |
8 | Weelde | 33 | -8 |
9 | KVC Lille United B | 32 | -16 |
10 | Ezaart | 32 | 0 |
11 | Sint-Job A | 31 | -10 |
12 | Wortel | 27 | -17 |
13 | Sint-Dimpna A | 26 | -12 |
14 | Merksplas | 24 | -14 |
15 | Balen | 23 | -18 |
16 | Herselt | 21 | -19 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Broechem | 31 | +19 |
2 | Punt-Larum | 27 | +13 |
3 | Zoersel | 24 | +14 |
4 | Lentezon Beerse A | 23 | +7 |
5 | Olmen | 23 | +5 |
6 | Sint-Job A | 17 | -1 |
7 | Weelde | 17 | -1 |
8 | Arendonk Sport | 17 | -7 |
9 | Merksplas | 17 | -2 |
10 | OG Vorselaar | 16 | +2 |
11 | Ezaart | 15 | -2 |
12 | Balen | 14 | -2 |
13 | KVC Lille United B | 14 | -12 |
14 | Sint-Dimpna A | 8 | -11 |
15 | Wortel | 8 | -16 |
16 | Herselt | 8 | -11 |