www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Antwerpen-2B: PUNT-LARUM
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Broechem - | Punt-Larum | 1 - | 3 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Merksplas | 5 - | 0 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sint-Job A - | Punt-Larum | 3 - | 1 | | 0 | 6 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Wortel | 2 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Balen | 2 - | 1 | 3 | | 12 | 1 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Weelde - | Punt-Larum | 1 - | 0 | | 0 | 12 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Herselt | 4 - | 0 | 3 | | 15 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Sint-Dimpna A - | Punt-Larum | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Arendonk Sport | 3 - | 0 | 3 | | 21 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Lentezon Beerse A - | Punt-Larum | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Ezaart | 1 - | 1 | 1 | | 25 | 1 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Olmen - | Punt-Larum | 1 - | 1 | | 1 | 26 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Punt-Larum - | OG Vorselaar | 3 - | 3 | 1 | | 27 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | KVC Lille United B - | Punt-Larum | 0 - | 1 | | 3 | 30 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Zoersel | 3 - | 1 | 3 | | 33 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Punt-Larum - | Weelde | 1 - | 2 | 0 | | 33 | 2 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Punt-Larum - | Sint-Dimpna A | 1 - | 1 | 1 | | 34 | 4 | |
16 | Wo-31/01/24 | 20:00 | Herselt - | Punt-Larum | 0 - | 3 | | 3 | 37 | 1 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Wortel - | Punt-Larum | 4 - | 4 | | 1 | 38 | 3 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Ezaart - | Punt-Larum | 0 - | 0 | | 1 | 39 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Punt-Larum - | KVC Lille United B | 4 - | 0 | 3 | | 42 | 2 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Zoersel - | Punt-Larum | 1 - | 2 | | 3 | 45 | 1 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Punt-Larum - | Lentezon Beerse A | 4 - | 0 | 3 | | 48 | 1 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Merksplas - | Punt-Larum | 0 - | 3 | | 3 | 51 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Arendonk Sport - | Punt-Larum | 0 - | 3 | | 3 | 54 | 1 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Punt-Larum - | Broechem | 3 - | 2 | 3 | | 57 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | OG Vorselaar - | Punt-Larum | 0 - | 2 | | 3 | 60 | 1 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Punt-Larum - | Sint-Job A | 1 - | 0 | 3 | | 63 | 1 | + |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Punt-Larum - | Olmen | 5 - | 2 | 3 | | 66 | 1 | + |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Balen - | Punt-Larum | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30)⇒ | 1 | Punt-Larum | | 66 | | 20 | +44 | 69 | | 9 | +15 | 27 |
| 2 | Zoersel | x | 57 | | 17 | +33 | 69 | | 8 | +16 | 34 |
| 3 | Broechem | x | 56 | | 18 | +22 | 73 | | 11 | +20 | 43 |
| 4 | Lentezon Beerse A | x | 55 | | 17 | +12 | 48 | | 7 | +6 | 26 |
| 5 | OG Vorselaar | x | 53 | | 16 | +22 | 64 | | 5 | +3 | 24 |
| 6 | Olmen | x | 50 | | 14 | +10 | 51 | | 8 | +3 | 29 |
| 7 | Ezaart | x | 38 | | 10 | +3 | 47 | | 4 | 0 | 23 |
| 8 | Arendonk Sport | x | 37 | | 11 | -16 | 42 | | 6 | -6 | 18 |
| 9 | Sint-Job A | x | 35 | | 10 | -10 | 56 | | 5 | -2 | 28 |
| 10 | Weelde | x | 33 | | 9 | -14 | 41 | | 5 | -5 | 24 |
| 11 | KVC Lille United B | x | 33 | | 9 | -19 | 46 | | 4 | -14 | 23 |
| 12 | Wortel | x | 31 | | 8 | -15 | 42 | | 2 | -16 | 11 |
| 13 | Merksplas | x | 29 | | 7 | -13 | 41 | | 5 | -1 | 24 |
→ | 14 | Balen | x | 27 | | 7 | -15 | 51 | | 4 | -3 | 27 |
| 15 | Sint-Dimpna A | x | 26 | | 7 | -18 | 38 | | 2 | -16 | 18 |
| 16 | Herselt | x | 21 | | 3 | -26 | 25 | | 1 | -15 | 15 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BALEN1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Arendonk Sport - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 0 | 9 | |
2 | Vr-08/09/23 | 20:00 | Balen - | Ezaart | 4 - | 1 | 3 | | 3 | 3 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Merksplas - | Balen | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 3 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Balen - | Sint-Job A | 0 - | 3 | 0 | | 6 | 9 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Punt-Larum - | Balen | 2 - | 1 | | 0 | 6 | 10 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Balen - | Zoersel | 3 - | 3 | 1 | | 7 | 12 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | KVC Lille United B - | Balen | 2 - | 1 | | 0 | 7 | 12 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Balen - | Broechem | 2 - | 1 | 3 | | 10 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Wortel - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 10 | 11 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Olmen - | Balen | 1 - | 1 | | 1 | 11 | 11 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Balen - | Weelde | 2 - | 2 | 1 | | 12 | 11 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Herselt - | Balen | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Balen - | Sint-Dimpna A | 1 - | 4 | 0 | | 13 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | OG Vorselaar - | Balen | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 13 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Zoersel - | Balen | 4 - | 0 | | 0 | 13 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Balen - | Olmen | 1 - | 4 | 0 | | 13 | 15 | |
15 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Balen - | Lentezon Beerse A | 2 - | 3 | 0 | | 13 | 15 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Balen - | Wortel | 1 - | 3 | 0 | | 13 | 16 | - |
20 | Vr-02/02/24 | 20:00 | Sint-Dimpna A - | Balen | 1 - | 3 | | 3 | 16 | 15 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Weelde - | Balen | 1 - | 6 | | 3 | 19 | 14 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Balen - | Merksplas | 0 - | 0 | 1 | | 20 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Ezaart - | Balen | 3 - | 0 | | 0 | 20 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Balen - | OG Vorselaar | 2 - | 4 | 0 | | 20 | 15 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Balen - | Arendonk Sport | 1 - | 4 | 0 | | 20 | 15 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Broechem - | Balen | 0 - | 2 | | 3 | 23 | 15 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Balen - | KVC Lille United B | 1 - | 4 | 0 | | 23 | 15 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A - | Balen | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 15 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Balen - | Herselt | 4 - | 0 | 3 | | 26 | 14 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sint-Job A - | Balen | 3 - | 3 | | 1 | 27 | 14 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Balen - | Punt-Larum | - | | . | | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Punt-Larum | | 24 | | 2 | Weelde | x | 20 | | 3 | Olmen | x | 19 | | 4 | Broechem | x | 18 | | 5 | Zoersel | x | 17 | | 6 | OG Vorselaar | x | 16 | | 7 | KVC Lille United B | x | 14 | | 8 | Sint-Job A | x | 14 | | 9 | Lentezon Beerse A | x | 14 | | 10 | Ezaart | x | 12 | → | 11 | Balen | x | 11 | | 12 | Wortel | x | 11 | | 13 | Merksplas | x | 11 | | 14 | Sint-Dimpna A | x | 8 | | 15 | Arendonk Sport | x | 8 | | 16 | Herselt | x | 7 | | Periode2(10/10) | 1 | OG Vorselaar | | 25 | | 2 | Zoersel | x | 23 | | 3 | Broechem | x | 23 | | 4 | Lentezon Beerse A | x | 20 | | 5 | Olmen | x | 18 | | 6 | Arendonk Sport | x | 15 | ⇒ | 7 | Punt-Larum | x | 15 | | 8 | Sint-Dimpna A | x | 13 | | 9 | Sint-Job A | x | 12 | | 10 | KVC Lille United B | x | 11 | | 11 | Merksplas | x | 10 | | 12 | Ezaart | x | 9 | → | 13 | Balen | x | 8 | | 14 | Weelde | x | 8 | | 15 | Herselt | x | 7 | | 16 | Wortel | x | 6 | | Periode3(9/10)⇒ | 1 | Punt-Larum | | 27 | | 2 | Lentezon Beerse A | x | 21 | | 3 | Ezaart | x | 17 | | 4 | Zoersel | x | 17 | | 5 | Broechem | x | 15 | | 6 | Wortel | x | 14 | | 7 | Arendonk Sport | x | 14 | | 8 | Olmen | x | 13 | | 9 | OG Vorselaar | x | 12 | | 10 | Sint-Job A | x | 9 | → | 11 | Balen | x | 8 | | 12 | KVC Lille United B | x | 8 | | 13 | Merksplas | x | 8 | | 14 | Herselt | x | 7 | | 15 | Sint-Dimpna A | x | 5 | | 16 | Weelde | x | 5 | |
Beste aanval | Broechem | 73 | | Zoersel | 69 | ⇒ | Punt-Larum | 69 | | OG Vorselaar | 64 | | Sint-Job A | 56 | → | Balen | 51 | | Olmen | 51 | | Lentezon Beerse A | 48 | | Ezaart | 47 | | KVC Lille United B | 46 | | Arendonk Sport | 42 | | Wortel | 42 | | Weelde | 41 | | Merksplas | 41 | | Sint-Dimpna A | 38 | | Herselt | 25 | | Beste verdediging⇒ | Punt-Larum | 25 | | Zoersel | 36 | | Lentezon Beerse A | 36 | | Olmen | 41 | | OG Vorselaar | 42 | | Ezaart | 44 | | Herselt | 51 | | Broechem | 51 | | Merksplas | 54 | | Weelde | 55 | | Sint-Dimpna A | 56 | | Wortel | 57 | | Arendonk Sport | 58 | | KVC Lille United B | 65 | | Sint-Job A | 66 | → | Balen | 66 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.