www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Antwerpen : 2de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Sint-Dimpna A | - | OG Vorselaar | 1 | - | 2 |
19:30 | Punt-Larum | - | Sint-Job A | 1 | - | 0 |
. | Balen | - | Herselt | 4
| - | 0 |
. | Olmen | - | Lentezon Beerse A | 2 | - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Ezaart | 0 | - | 3 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Broechem | - | KVC Lille United B | 3
| - | 1 |
. | Merksplas | - | Wortel | 1 | - | 1 |
. | Weelde | - | Zoersel | 0 | - | 2 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Wortel | 9 | - |
1 | Weelde | | - | |
. | Punt-Larum | 12 | - |
5 | Olmen | | - | |
. | Zoersel | 9 |
- | 5 | Merksplas | | - | |
. | OG Vorselaar | 6 | - | 5 | Ezaart | | - | |
. | Sint-Job A | 7 | - | 6 | Balen | | - | |
. | KVC Lille United B | 4 | - | 10 | Arendonk Sport | | - | |
. | Herselt | 3 |
- | 6 | Broechem | | - | |
. | Lentezon Beerse A | 12 | - | 3 | Sint-Dimpna A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 2de Provinciale B --> OG Vorselaar
periode 1
10/10 |
| Punt-Larum | 24 |
2. | Weelde | 20 |
3. | Olmen | 19 |
4. | Broechem | 18 |
5. | Zoersel | 17 |
6. | OG Vorselaar | 16 |
7. | KVC Lille United B | 14 |
8. | Sint-Job A | 14 |
9. | Lentezon Beerse A | 14 |
10. | Ezaart | 12 |
11. | Balen | 11 |
12. | Wortel | 11 |
13. | Merksplas | 11 |
14. | Sint-Dimpna A | 8 |
15. | Arendonk Sport | 8 |
16. | Herselt | 7 |
periode 2
10/10 |
| OG Vorselaar | 25 |
2. | Zoersel | 23 |
3. | Broechem | 23 |
4. | Lentezon Beerse A | 20 |
5. | Olmen | 18 |
6. | Arendonk Sport | 15 |
7. | Punt-Larum | 15 |
8. | Sint-Dimpna A | 13 |
9. | Sint-Job A | 12 |
10. | KVC Lille United B | 11 |
11. | Merksplas | 10 |
12. | Ezaart | 9 |
13. | Balen | 8 |
14. | Weelde | 8 |
15. | Herselt | 7 |
16. | Wortel | 6 |
periode 3
8/10 |
1. | Punt-Larum | 24 | |
2. | Lentezon Beerse A | 18 | |
3. | Ezaart | 17 | x |
4. | Zoersel | 16 | x |
5. | Arendonk Sport | 13 | x |
6. | Olmen | 13 | x |
7. | Broechem | 12 | x |
8. | Wortel | 11 | x |
9. | OG Vorselaar | 9 | x |
10. | Sint-Job A | 8 | x |
11. | Balen | 7 | x |
12. | KVC Lille United B | 7 | x |
13. | Herselt | 7 | x |
14. | Merksplas | 7 | x |
15. | Sint-Dimpna A | 5 | x |
16. | Weelde | 5 | x |
OG Vorselaar
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Zoersel | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 13 | |
2. | Vr-08/09/23 | 20:00 | KVC Lille United B | - | OG Vorselaar | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 15 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Arendonk Sport | 4 - | 1 | | 3 | 4 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Herselt | - | OG Vorselaar | 3 - | 3 | | 1 | 5 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Olmen | 3 - | 2 | | 3 | 8 | | 7 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ezaart | - | OG Vorselaar | 3 - | 1 | | 0 | 8 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Sint-Dimpna A | 5 - | 3 | | 3 | 11 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Weelde | - | OG Vorselaar | 1 - | 1 | | 1 | 12 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Lentezon Beerse A | 3 - | 2 | | 3 | 15 | | 6 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Sint-Job A | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wortel | - | OG Vorselaar | 0 - | 2 | | 3 | 19 | | 5 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Merksplas | 2 - | 0 | | 3 | 22 | | 5 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Punt-Larum | - | OG Vorselaar | 3 - | 3 | | 1 | 23 | | 6 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Balen | 3 - | 2 | | 3 | 26 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Broechem | - | OG Vorselaar | 2 - | 0 | | 0 | 26 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | OG Vorselaar | - | KVC Lille United B | 7 - | 0 | | 3 | 29 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Arendonk Sport | - | OG Vorselaar | 1 - | 3 | | 3 | 32 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sint-Job A | - | OG Vorselaar | 0 - | 4 | | 3 | 35 | | 3 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Herselt | 2 - | 1 | | 3 | 38 | | 4 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Wortel | 3 - | 0 | | 3 | 41 | | 2 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Olmen | - | OG Vorselaar | 2 - | 0 | | 0 | 41 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Broechem | 0 - | 2 | | 0 | 41 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Balen | - | OG Vorselaar | 2 - | 4 | | 3 | 44 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Lentezon Beerse A | - | OG Vorselaar | 1 - | 0 | | 0 | 44 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Weelde | 3 - | 1 | | 3 | 47 | | 4 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Zoersel | - | OG Vorselaar | 1 - | 0 | | 0 | 47 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | OG Vorselaar | - | Punt-Larum | 0 - | 2 | | 0 | 47 | | 5 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Sint-Dimpna A | - | OG Vorselaar | 1 - | 2 | | 3 | 50 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | OG Vorselaar | - | Ezaart | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Merksplas | - | OG Vorselaar | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ezaart
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ezaart | - | Herselt | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Vr-08/09/23 | 20:00 | Balen | - | Ezaart | 4 - | 1 | | 0 | 3 | | 11 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ezaart | - | Sint-Dimpna A | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Olmen | - | Ezaart | 2 - | 1 | | 0 | 4 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lentezon Beerse A | - | Ezaart | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 13 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ezaart | - | OG Vorselaar | 3 - | 1 | | 3 | 8 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sint-Job A | - | Ezaart | 2 - | 2 | | 1 | 9 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ezaart | - | Wortel | 1 - | 3 | | 0 | 9 | | 12 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Merksplas | - | Ezaart | 1 - | 2 | | 3 | 12 | | 10 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ezaart | - | Broechem | 1 - | 4 | | 0 | 12 | | 10 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Punt-Larum | - | Ezaart | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Ezaart | - | Zoersel | 0 - | 2 | | 0 | 13 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | KVC Lille United B | - | Ezaart | 1 - | 2 | | 3 | 16 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Ezaart | - | Arendonk Sport | 1 - | 2 | | 0 | 16 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Weelde | - | Ezaart | 0 - | 4 | | 3 | 19 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Ezaart | - | Sint-Job A | 3 - | 4 | | 0 | 19 | | 12 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wortel | - | Ezaart | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Zoersel | - | Ezaart | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ezaart | - | Olmen | 0 - | 1 | | 0 | 20 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Ezaart | - | Punt-Larum | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 13 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Herselt | - | Ezaart | 0 - | 0 | | 1 | 22 | | 12 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Ezaart | - | Balen | 3 - | 0 | | 3 | 25 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Broechem | - | Ezaart | 4 - | 1 | | 0 | 25 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ezaart | - | KVC Lille United B | 5 - | 1 | | 3 | 28 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ezaart | - | Merksplas | 2 - | 0 | | 3 | 31 | | 9 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Sint-Dimpna A | - | Ezaart | 0 - | 0 | | 1 | 32 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ezaart | - | Weelde | 3 - | 2 | | 3 | 35 | | 8 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Arendonk Sport | - | Ezaart | 0 - | 3 | | 3 | 38 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | OG Vorselaar | - | Ezaart | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ezaart | - | Lentezon Beerse A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Punt-Larum | 33 | +26 |
2 | OG Vorselaar | 31 | +18 |
3 | Zoersel | 29 | +17 |
4 | Lentezon Beerse A | 29 | +3 |
5 | Olmen | 24 | +7 |
6 | Broechem | 22 | +2 |
7 | Ezaart | 20 | +3 |
8 | Wortel | 19 | -2 |
9 | Sint-Dimpna A | 18 | -2 |
10 | KVC Lille United B | 18 | -5 |
11 | Sint-Job A | 17 | -8 |
12 | Arendonk Sport | 16 | -10 |
13 | Weelde | 16 | -9 |
14 | Herselt | 13 | -9 |
15 | Balen | 12 | -12 |
16 | Merksplas | 8 | -12 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Punt-Larum | 63 | +41 |
2 | Zoersel | 56 | +33 |
3 | Broechem | 53 | +20 |
4 | Lentezon Beerse A | 52 | +9 |
5 | OG Vorselaar | 50 | +21 |
6 | Olmen | 50 | +13 |
7 | Ezaart | 38 | +4 |
8 | Arendonk Sport | 36 | -16 |
9 | Sint-Job A | 34 | -10 |
10 | Weelde | 33 | -11 |
11 | KVC Lille United B | 32 | -19 |
12 | Merksplas | 28 | -13 |
13 | Wortel | 28 | -18 |
14 | Balen | 26 | -15 |
15 | Sint-Dimpna A | 26 | -15 |
16 | Herselt | 21 | -24 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Broechem | 31 | +18 |
2 | Punt-Larum | 30 | +15 |
3 | Zoersel | 27 | +16 |
4 | Olmen | 26 | +6 |
5 | Lentezon Beerse A | 23 | +6 |
6 | Arendonk Sport | 20 | -6 |
7 | Merksplas | 20 | -1 |
8 | OG Vorselaar | 19 | +3 |
9 | Ezaart | 18 | +1 |
10 | Sint-Job A | 17 | -2 |
11 | Weelde | 17 | -2 |
12 | Balen | 14 | -3 |
13 | KVC Lille United B | 14 | -14 |
14 | Wortel | 9 | -16 |
15 | Sint-Dimpna A | 8 | -13 |
16 | Herselt | 8 | -15 |