www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Brasschaat-

Mortsel OG A

1-3

zondag 01/09/2019

15:00Achterbroek-

Wuustwezel

0-1
.

Loenhout

-SK Wilrijk A3-2
.

Kalmthout

-FC Turk Sp.4-0
.

Mariekerke

-Verbr.Zwijndrecht3-0
.

VV Duffel

-GR Katelijne3-2
.

Rapid Leest

-Walem4-1
.Burcht-Sint Job2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00

Wuustwezel

-Kalmthout2-1
19:30Mortsel OG A-

VV Duffel

1-3

zondag 08/09/2019

15:00

Walem

-Brasschaat1-0
.GR Katelijne-Burcht2-2
.

Sint Job

-Achterbroek4-0
.

Verbr.Zwijndrecht

-Rapid Leest2-1
.

SK Wilrijk A

-Mariekerke4-3
.FC Turk Sp.-

Loenhout

0-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

20:00Kalmthout-

Loenhout

0-3
.Brasschaat-Verbr.Zwijndrecht2-2

zondag 15/09/2019

15:00Achterbroek-GR Katelijne2-2
.VV Duffel-

Walem

1-5
.Burcht-

Mortsel OG A

3-4
.Wuustwezel-Sint Job0-0
.

Rapid Leest

-SK Wilrijk A1-0
.

Mariekerke

-FC Turk Sp.1-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Mortsel OG A-

Achterbroek

2-3

zondag 22/09/2019

15:00FC Turk Sp.-

Rapid Leest

0-4
.

SK Wilrijk A

-Brasschaat3-1
.

Walem

-Burcht2-1
.

GR Katelijne

-Wuustwezel2-1
.Loenhout-

Mariekerke

1-4
.Sint Job-Kalmthout2-2
.

Verbr.Zwijndrecht

-VV Duffel5-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

20:00

Brasschaat

-FC Turk Sp.1-0

zondag 29/09/2019

15:00Burcht-Verbr.Zwijndrecht1-1
.Kalmthout-

Mariekerke

2-3
.Rapid Leest-

Loenhout

4-5
.

VV Duffel

-SK Wilrijk A3-0
.Achterbroek-

Walem

0-4
.Sint Job-GR Katelijne2-2
.Wuustwezel-

Mortsel OG A

2-3

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Mortsel OG A-

Sint Job

0-1
20:00

Loenhout

-Brasschaat3-0

zondag 06/10/2019

15:00FC Turk Sp.-

VV Duffel

0-5
.Mariekerke-

Rapid Leest

1-2
.GR Katelijne-

Kalmthout

1-3
.Walem-

Wuustwezel

1-2
.

Verbr.Zwijndrecht

-Achterbroek4-1
.

SK Wilrijk A

-Burcht4-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

20:00Brasschaat-

Mariekerke

1-4

zondag 13/10/2019

15:00Achterbroek-

SK Wilrijk A

0-2
.

Wuustwezel

-Verbr.Zwijndrecht2-0
.Sint Job-

Walem

1-2
.GR Katelijne-

Mortsel OG A

0-3
.VV Duffel-

Loenhout

1-3
.Burcht-FC Turk Sp.3-3
.

Kalmthout

-Rapid Leest2-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Mortsel OG A-Kalmthout1-1

zondag 20/10/2019

15:00FC Turk Sp.-

Achterbroek

0-5
.

Loenhout

-Burcht3-0
.Mariekerke-VV Duffel2-2
.

Rapid Leest

-Brasschaat2-1
.

Walem

-GR Katelijne3-0
.Verbr.Zwijndrecht-

Sint Job

2-3
.

SK Wilrijk A

-Wuustwezel1-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Mortsel OG A

-Walem3-0

zondag 27/10/2019

15:00

Achterbroek

-Loenhout3-2
.

Wuustwezel

-FC Turk Sp.2-1
.Sint Job-SK Wilrijk A3-3
.GR Katelijne-

Verbr.Zwijndrecht

1-4
.VV Duffel-Rapid Leest2-2
.Burcht-

Mariekerke

0-4
.Kalmthout-Brasschaat2-2

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

20:00Brasschaat-

VV Duffel

0-4
.Loenhout-

Wuustwezel

1-2

zondag 03/11/2019

14:30FC Turk Sp.-

Sint Job

0-1
.

Mariekerke

-Achterbroek1-0
.

Rapid Leest

-Burcht6-1
.Walem-

Kalmthout

0-3
.Verbr.Zwijndrecht-Mortsel OG A3-3
.SK Wilrijk A-GR Katelijne2-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Mortsel OG A-

SK Wilrijk A

1-2

zondag 10/11/2019

14:30Achterbroek-

Rapid Leest

0-1
.

Wuustwezel

-Mariekerke1-0
.

Sint Job

-Loenhout2-0
.

GR Katelijne

-FC Turk Sp.9-1
.Walem-

Verbr.Zwijndrecht

0-2
.Burcht-

Brasschaat

1-3
15:00

Kalmthout

-VV Duffel3-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

20:00

Brasschaat

-Achterbroek3-2

zondag 17/11/2019

14:30FC Turk Sp.-

Mortsel OG A

0-3
.Loenhout-

GR Katelijne

2-3
.Mariekerke-

Sint Job

2-3
.Rapid Leest-

Wuustwezel

0-1
.

VV Duffel

-Burcht5-2
.Verbr.Zwijndrecht-Kalmthout0-0
.SK Wilrijk A-

Walem

0-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Mortsel OG A-Loenhout2-2
.Achterbroek-

VV Duffel

0-1

zondag 24/11/2019

14:30Wuustwezel-

Brasschaat

0-3
.

Sint Job

-Rapid Leest3-0
.

GR Katelijne

-Mariekerke2-0
.

Walem

-FC Turk Sp.3-0
.Verbr.Zwijndrecht-

SK Wilrijk A

1-2
15:00

Kalmthout

-Burcht3-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

20:00

Brasschaat

-Sint Job2-0

zondag 01/12/2019

14:30FC Turk Sp.-

Verbr.Zwijndrecht

1-4
.Loenhout-Walem2-2
.

Mariekerke

-Mortsel OG A4-1
.Rapid Leest-GR Katelijne1-1
.VV Duffel-Wuustwezel3-3
.Burcht-

Achterbroek

0-4
15:00

Kalmthout

-SK Wilrijk A1-0

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

14:30

Achterbroek

-Kalmthout3-1
.

Wuustwezel

-Burcht4-1
.Sint Job-

VV Duffel

1-2
.GR Katelijne-

Brasschaat

1-2
.Walem-

Mariekerke

0-1
.Verbr.Zwijndrecht-

Loenhout

2-3
.SK Wilrijk A-FC Turk Sp.0-0
15:00Mortsel OG A-Rapid Leest4-4

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

20:00Mortsel OG A-Brasschaat4-4

zondag 15/12/2019

14:30Wuustwezel-Achterbroek0-0
.

SK Wilrijk A

-Loenhout3-1
.

Verbr.Zwijndrecht

-Mariekerke3-0
.Walem-

Rapid Leest

0-4
.

GR Katelijne

-VV Duffel2-0
.

Sint Job

-Burcht3-1
.FC Turk Sp.-

Kalmthout

0-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

20:00

Kalmthout

-Wuustwezel2-1

zaterdag 04/01/2020

20:00Brasschaat-Walem1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Loenhout

-FC Turk Sp.4-1
.Achterbroek-Sint Job2-2
.Burcht-

GR Katelijne

1-2
.VV Duffel-

Mortsel OG A

0-4
.

Rapid Leest

-Verbr.Zwijndrecht4-2
.Mariekerke-

SK Wilrijk A

1-3

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

20:00Loenhout-Kalmthout0-0

zondag 12/01/2020

14:30GR Katelijne-

Achterbroek

2-3
.Sint Job-Wuustwezel0-0
.FC Turk Sp.-Mariekerke1-1
.SK Wilrijk A-

Rapid Leest

1-2
.Verbr.Zwijndrecht-

Brasschaat

0-3
.Walem-VV Duffel0-0
.

Mortsel OG A

-Burcht4-0

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

20:00Brasschaat-SK Wilrijk A1-1

zondag 19/01/2020

14:30

Rapid Leest

-FC Turk Sp.4-0
.Mariekerke-Loenhout0-0
.

Wuustwezel

-GR Katelijne3-1
.Achterbroek-

Mortsel OG A

0-2
.Burcht-Walem2-2
.

VV Duffel

-Verbr.Zwijndrecht3-0
15:00

Kalmthout

-Sint Job2-1

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30

Mortsel OG A

-Wuustwezel2-1

zondag 26/01/2020

14:30

Walem

-Achterbroek3-0
.GR Katelijne-

Sint Job

0-2
.Loenhout-

Rapid Leest

0-1
.FC Turk Sp.-

Brasschaat

0-4
.

SK Wilrijk A

-VV Duffel3-2
.Verbr.Zwijndrecht-Burcht1-1
.

Mariekerke

-Kalmthout4-3

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Achterbroek-

Verbr.Zwijndrecht

1-2
20:00Brasschaat-

Loenhout

0-2

zondag 02/02/2020

15:00

VV Duffel

-FC Turk Sp.4-0
.

Sint Job

-Mortsel OG A2-1
.

Burcht

-SK Wilrijk A2-1
.Wuustwezel-

Walem

0-3
.Kalmthout-GR Katelijne3-3
.Rapid Leest-

Mariekerke

0-2

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

Mortsel OG A

-GR Katelijne2-1

zondag 29/03/2020

15:00SK Wilrijk A-Achterbroek-
.Verbr.Zwijndrecht-Wuustwezel-
.Walem-Sint Job-
.Mariekerke-Brasschaat-
.Loenhout-VV Duffel-
.FC Turk Sp.-Burcht-
.Rapid Leest-Kalmthout-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

20:00Brasschaat-

Rapid Leest

0-1

zondag 16/02/2020

15:00Achterbroek-FC Turk Sp.0-0
.Burcht-

Loenhout

1-2
.VV Duffel-

Mariekerke

1-2
.

Kalmthout

-Mortsel OG A2-1
.

GR Katelijne

-Walem2-1
.

Sint Job

-Verbr.Zwijndrecht3-1
.Wuustwezel-

SK Wilrijk A

1-3

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

20:00Loenhout-Achterbroek-
.Brasschaat-Kalmthout-

zondag 23/02/2020

15:00SK Wilrijk A-Sint Job-
.FC Turk Sp.-Wuustwezel-
.Mariekerke-Burcht-
.Walem-Mortsel OG A-
.Rapid Leest-VV Duffel-
.Verbr.Zwijndrecht-GR Katelijne-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Achterbroek-Mariekerke-
.Mortsel OG A-Verbr.Zwijndrecht-

zondag 01/03/2020

15:00Sint Job-FC Turk Sp.-
.Wuustwezel-Loenhout-
.Burcht-Rapid Leest-
.VV Duffel-Brasschaat-
.Kalmthout-Walem-
.GR Katelijne-SK Wilrijk A-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 07/03/2020

20:00Loenhout-Sint Job-
.Brasschaat-Burcht-

zondag 08/03/2020

15:00Rapid Leest-Achterbroek-
.Mariekerke-Wuustwezel-
.FC Turk Sp.-GR Katelijne-
.SK Wilrijk A-Mortsel OG A-
.Verbr.Zwijndrecht-Walem-
.VV Duffel-Kalmthout-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Mortsel OG A-FC Turk Sp.-
.Achterbroek-Brasschaat-

zondag 15/03/2020

15:00GR Katelijne-Loenhout-
.Sint Job-Mariekerke-
.Wuustwezel-Rapid Leest-
.Burcht-VV Duffel-
.Kalmthout-Verbr.Zwijndrecht-
.Walem-SK Wilrijk A-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 21/03/2020

20:00Loenhout-Mortsel OG A-
.Brasschaat-Wuustwezel-

zondag 22/03/2020

15:00VV Duffel-Achterbroek-
.Rapid Leest-Sint Job-
.Mariekerke-GR Katelijne-
.FC Turk Sp.-Walem-
.SK Wilrijk A-Verbr.Zwijndrecht-
.Burcht-Kalmthout-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00Verbr.Zwijndrecht-FC Turk Sp.-
.Walem-Loenhout-
.Mortsel OG A-Mariekerke-
.GR Katelijne-Rapid Leest-
.Sint Job-Brasschaat-
.Wuustwezel-VV Duffel-
.Achterbroek-Burcht-
.SK Wilrijk A-Kalmthout-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Kalmthout-Achterbroek-
.Burcht-Wuustwezel-
.VV Duffel-Sint Job-
.Brasschaat-GR Katelijne-
.Rapid Leest-Mortsel OG A-
.Mariekerke-Walem-
.Loenhout-Verbr.Zwijndrecht-
.FC Turk Sp.-SK Wilrijk A-

23/30

1.Rapid Leest*4298
2.Sint Job*4098
3.Mariekerke*39108
4.Kalmthout*3978
5.Mortsel OG A3867
6.Loenhout*3778
7.SK Wilrijk A*3778
8.VV Duffel*3468
9.Walem*3478
10.Wuustwezel*3438
11.Verbr.Zwijndrecht*2948
12.Brasschaat*2948
13.GR Katelijne2747
14.Achterbroek*2218
15.Burcht*958
16.FC Turk Sp.*418
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Rapid Leest*4213+20497+823
2.Sint Job*4011+15415+315
3.Mariekerke*3912+13437+824
4.Kalmthout*3911+10423+316
5.Mortsel OG A3811+15547+1128
6.Loenhout*3711+13467+927
7.SK Wilrijk A*3711+7405+119
8.VV Duffel*3410+7475+421
9.Walem*3410+7365+723
10.Wuustwezel*3410+1294012
11.Verbr.Zwijndrecht*298+3414-318
12.Brasschaat*298-2355+623
13.GR Katelijne277-3432-519
14.Achterbroek*226-10294-118
15.xBurcht*91-36290-2413
16.xFC Turk Sp.*40-6080-296

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Mariekerke227+1426
2.Loenhout217+1228
3.Rapid Leest196+1227
4.Wuustwezel196+414
5.Walem186+419
6.Mortsel OG A175+623
7.VV Duffel175+424
8.SK Wilrijk A175+321
9.Sint Job174+619
10.Verbr.Zwijndrecht154+623
11.Kalmthout154+520
12.Achterbroek103-814
13.GR Katelijne71-1114
14.Brasschaat51-159
15.Burcht40-1615
16.FC Turk Sp.10-264

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Brasschaat247+1626
2.Rapid Leest206+921
3.Kalmthout206+417
4.Mortsel OG A185+1027
5.Sint Job175+617
6.SK Wilrijk A175+315
7.GR Katelijne165+823
8.Wuustwezel154+214
9.VV Duffel144018
10.Walem133+113
11.Achterbroek113-114
12.Verbr.Zwijndrecht113-215
13.Mariekerke113-413
14.Loenhout102-214
15.Burcht20-2011
16.FC Turk Sp.20-304

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Sint Job*62+35
2.Mariekerke*62+34
Loenhout*62+34
4.Kalmthout*41+15
5.GR Katelijne4106
6.VV Duffel*31+35
7.Walem*31+24
8.SK Wilrijk A*31+14
9.Burcht*3103
10.Mortsel OG A31-14
11.Verbr.Zwijndrecht*31-13
12.Rapid Leest*31-11
13.Achterbroek*10-11
14.FC Turk Sp.*10-40
15.Brasschaat*00-30
16.Wuustwezel*00-51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing