www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Mortsel OG A-

Achterbroek

2 -3

zondag 22/09/2019

15:00FC Turk Sp.-

Rapid Leest

0 -4
.

SK Wilrijk A

-Brasschaat3 -1
.

Walem

-Burcht2-1
.

GR Katelijne

-Wuustwezel2-1
.Loenhout-

Mariekerke

1 -4
.Sint Job-Kalmthout2 -2
.

Verbr.Zwijndrecht

-VV Duffel5 -0

zaterdag 28/09/2019

20:00Brasschaat1- 0FC Turk Sp.-

zondag 29/09/2019

15:00Burcht1- 1Verbr.Zwijndrecht-
.Kalmthout3 -3Mariekerke-
.Rapid Leest6-6Loenhout-
.VV Duffel3-0SK Wilrijk A-
.Achterbroek1-3Walem-
.Sint Job4 -1GR Katelijne-
.Wuustwezel4-6Mortsel OG A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Rapid Leest9
2.Mariekerke9
3.Loenhout9
4.Walem9
5.Verbr.Zwijndrecht7
6.Wuustwezel7
7.SK Wilrijk A6
8.Mortsel OG A6
9.VV Duffel6
10.Sint Job6
11.GR Katelijne5
12.Kalmthout4
13.Achterbroek4
14.Burcht2
15.Brasschaat1
16.FC Turk Sp.0

Antwerpen : 2de Provinciale A --> Walem

periode 1

4/10

1.Rapid Leest9
2.Mariekerke9
3.Loenhout9
4.Walem9
5.Verbr.Zwijndrecht7
6.Wuustwezel7
7.SK Wilrijk A6
8.Mortsel OG A6
9.VV Duffel6
10.Sint Job6
11.GR Katelijne5
12.Kalmthout4
13.Achterbroek4
14.Burcht2
15.Brasschaat1
16.FC Turk Sp.0

periode 2

0/10

1.Mariekerke0
Sint Job0
Wuustwezel0
VV Duffel0
Rapid Leest0
Kalmthout0
Verbr.Zwijndrecht0
Burcht0
Brasschaat0
Walem0
GR Katelijne0
FC Turk Sp.0
SK Wilrijk A0
Loenhout0
Mortsel OG A0
Achterbroek0

periode 3

0/10

1.Mariekerke0
Sint Job0
Wuustwezel0
VV Duffel0
Rapid Leest0
Kalmthout0
Verbr.Zwijndrecht0
Burcht0
Brasschaat0
Walem0
GR Katelijne0
FC Turk Sp.0
SK Wilrijk A0
Loenhout0
Mortsel OG A0
Achterbroek0

Achterbroek

1.Zo-01/09/1915:00Achterbroek-Wuustwezel0 -10012
2.Zo-08/09/1915:00Sint Job-Achterbroek4 -00015
3.Zo-15/09/1915:00Achterbroek-GR Katelijne2 -21115
4.Za-21/09/1919:30Mortsel OG A-Achterbroek2 -3

3

413
5.Zo-29/09/1915:00Achterbroek-

Walem

-.
6.Zo-06/10/1915:00Verbr.Zwijndrecht-Achterbroek -.
7.Zo-13/10/1915:00Achterbroek-SK Wilrijk A -.
8.Zo-20/10/1915:00FC Turk Sp.-Achterbroek -.
9.Zo-27/10/1915:00Achterbroek-Loenhout -.
10.Zo-03/11/1900:00Mariekerke-Achterbroek -.
11.Zo-10/11/1900:00Achterbroek-Rapid Leest -.
12.Zo-17/11/1900:00Brasschaat-Achterbroek -.
13.Zo-24/11/1900:00Achterbroek-VV Duffel -.
14.Zo-01/12/1900:00Burcht-Achterbroek -.
15.Zo-08/12/1900:00Achterbroek-Kalmthout -.
16.Zo-15/12/1900:00Wuustwezel-Achterbroek -.
17.Zo-05/01/2000:00Achterbroek-Sint Job -.
18.Zo-12/01/2000:00GR Katelijne-Achterbroek -.
19.Zo-19/01/2000:00Achterbroek-Mortsel OG A -.
20.Zo-26/01/2000:00

Walem

-Achterbroek -.
21.Zo-02/02/2000:00Achterbroek-Verbr.Zwijndrecht -.
22.Zo-09/02/2000:00SK Wilrijk A-Achterbroek -.
23.Zo-16/02/2000:00Achterbroek-FC Turk Sp. -.
24.Zo-23/02/2000:00Loenhout-Achterbroek -.
25.Zo-01/03/2000:00Achterbroek-Mariekerke -.
26.Zo-08/03/2000:00Rapid Leest-Achterbroek -.
27.Zo-15/03/2000:00Achterbroek-Brasschaat -.
28.Zo-22/03/2000:00VV Duffel-Achterbroek -.
29.Zo-05/04/2000:00Achterbroek-Burcht -.
30.Zo-19/04/2000:00Kalmthout-Achterbroek -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Walem

1.Zo-01/09/1915:00Rapid Leest-

Walem

4 -10014
2.Zo-08/09/1915:00

Walem

-Brasschaat1 -0

3

310
3.Zo-15/09/1915:00VV Duffel-

Walem

1 -5

3

65
4.Zo-22/09/1915:00

Walem

-Burcht2 -1

3

94
5.Zo-29/09/1915:00Achterbroek-

Walem

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Walem

-Wuustwezel -.
7.Zo-13/10/1915:00Sint Job-

Walem

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Walem

-GR Katelijne -.
9.Za-26/10/1919:30Mortsel OG A-

Walem

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Walem

-Kalmthout -.
11.Zo-10/11/1900:00

Walem

-Verbr.Zwijndrecht -.
12.Zo-17/11/1900:00SK Wilrijk A-

Walem

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Walem

-FC Turk Sp. -.
14.Zo-01/12/1900:00Loenhout-

Walem

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Walem

-Mariekerke -.
16.Zo-15/12/1900:00

Walem

-Rapid Leest -.
17.Zo-05/01/2000:00Brasschaat-

Walem

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Walem

-VV Duffel -.
19.Zo-19/01/2000:00Burcht-

Walem

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Walem

-Achterbroek -.
21.Zo-02/02/2000:00Wuustwezel-

Walem

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Walem

-Sint Job -.
23.Zo-16/02/2000:00GR Katelijne-

Walem

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Walem

-Mortsel OG A -.
25.Zo-01/03/2000:00Kalmthout-

Walem

-.
26.Zo-08/03/2000:00Verbr.Zwijndrecht-

Walem

-.
27.Zo-15/03/2000:00

Walem

-SK Wilrijk A -.
28.Zo-22/03/2000:00FC Turk Sp.-

Walem

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Walem

-Loenhout -.
30.Zo-19/04/2000:00Mariekerke-

Walem

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Verbr.Zwijndrecht67:1+6
2Rapid Leest65:1+4
3Mariekerke64:0+4
4SK Wilrijk A67:4+3
5Walem63:1+2
6Sint Job46:2+4
7GR Katelijne44:3+1
8Wuustwezel42:1+1
9Kalmthout34:3+1
10Loenhout34:6-2
11VV Duffel34:7-3
12Burcht15:6-1
13Achterbroek12:3-1
14Brasschaat13:5-2
15Mortsel OG A03:6-3
16FC Turk Sp.00:8-8

alle wedstrijden (4/30)

1Rapid Leest910:3+7
2Mariekerke911:5+6
3Loenhout911:6+5
4Walem99:6+3
5Verbr.Zwijndrecht79:6+3
6Wuustwezel74:3+1
7SK Wilrijk A69:8+1
8Mortsel OG A610:100
9VV Duffel67:13-6
10Sint Job68:4+4
11GR Katelijne58:80
12Kalmthout47:70
13Achterbroek45:9-4
14Burcht28:10-2
15Brasschaat14:9-5
16FC Turk Sp.00:13-13

uitwedstrijden (2/15)

1Loenhout67:0+7
2Mortsel OG A67:4+3
3Rapid Leest35:2+3
4Mariekerke37:5+2
5Walem36:5+1
6Wuustwezel32:20
7VV Duffel33:6-3
.Achterbroek33:6-3
9Sint Job22:20
10GR Katelijne14:5-1
11Kalmthout13:4-1
.Burcht13:4-1
13Verbr.Zwijndrecht12:5-3
14SK Wilrijk A02:4-2
15Brasschaat01:4-3
16FC Turk Sp.00:5-5