www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

vrijdag 30/08/2019

21:00Lille-Eendr.Zoersel0-0

zaterdag 31/08/2019

18:00

Berg en Dal

-Wezel A1-0
19:30Ternesse A-Sint-Dimpna A0-0
.Oppuurs-

De Kempen A

1-3
.

Nijlen

-Heikant Berlaar3-2
20:00

Antonia A

-sGravenw.-Schilde A3-2
.

RC Mechelen

-RVC Hoboken A3-1

zondag 01/09/2019

15:00VC Herentals-Kontich A0-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Eendr.Zoersel

-Antonia A1-0
.De Kempen A-

Lille

2-4
20:00Kontich A-

Ternesse A

1-2
.

Sint-Dimpna A

-RC Mechelen2-1
.

Wezel A

-VC Herentals2-1

zondag 08/09/2019

15:00Heikant Berlaar-Oppuurs0-0
.RVC Hoboken A-Nijlen1-1
.sGravenw.-Schilde A-

Berg en Dal

1-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Wezel A

-sGravenw.-Schilde A4-2
.

Nijlen

-Sint-Dimpna A2-1
.Antonia A-

De Kempen A

1-4
20:00RC Mechelen-

Kontich A

3-4
.Lille-

Heikant Berlaar

0-1

zondag 15/09/2019

15:00VC Herentals-

Ternesse A

0-1
.

Oppuurs

-RVC Hoboken A3-1
.

Berg en Dal

-Eendr.Zoersel1-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30De Kempen A-Berg en Dal-
.Eendr.Zoersel-Wezel A-
20:00Sint-Dimpna A-Oppuurs-
.Kontich A-Nijlen-

zondag 22/09/2019

15:00sGravenw.-Schilde A-VC Herentals-
.RVC Hoboken A-Lille-
.Ternesse A-RC Mechelen-
.Heikant Berlaar-Antonia A-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Oppuurs-Kontich A-
.Nijlen-Ternesse A-
20:00Wezel A-De Kempen A-
.Lille-Sint-Dimpna A-

zondag 29/09/2019

15:00Berg en Dal-Heikant Berlaar-
.Antonia A-RVC Hoboken A-
.VC Herentals-RC Mechelen-
.sGravenw.-Schilde A-Eendr.Zoersel-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30De Kempen A-sGravenw.-Schilde A-
.Heikant Berlaar-Wezel A-
20:00Kontich A-Lille-
.RC Mechelen-Nijlen-
.Sint-Dimpna A-Antonia A-

zondag 06/10/2019

15:00Ternesse A-Oppuurs-
.Eendr.Zoersel-VC Herentals-
.RVC Hoboken A-Berg en Dal-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Oppuurs-RC Mechelen-
.Eendr.Zoersel-De Kempen A-
20:00Antonia A-Kontich A-
.Lille-Ternesse A-

zondag 13/10/2019

15:00Berg en Dal-Sint-Dimpna A-
.Wezel A-RVC Hoboken A-
.sGravenw.-Schilde A-Heikant Berlaar-
.VC Herentals-Nijlen-

speeldag 8

periode 1

vrijdag 18/10/2019

20:00Sint-Dimpna A-Wezel A-

zaterdag 19/10/2019

16:30Nijlen-Oppuurs-
19:30De Kempen A-VC Herentals-
20:00Kontich A-Berg en Dal-
.RC Mechelen-Lille-

zondag 20/10/2019

15:00Ternesse A-Antonia A-
.Heikant Berlaar-Eendr.Zoersel-
.RVC Hoboken A-sGravenw.-Schilde A-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Berg en Dal-Ternesse A-
.Wezel A-Kontich A-
.sGravenw.-Schilde A-Sint-Dimpna A-
.Eendr.Zoersel-RVC Hoboken A-
.De Kempen A-Heikant Berlaar-
.Lille-Nijlen-
.Antonia A-RC Mechelen-
.VC Herentals-Oppuurs-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Kontich A-sGravenw.-Schilde A-
.Ternesse A-Wezel A-
.RC Mechelen-Berg en Dal-
.Nijlen-Antonia A-
.Oppuurs-Lille-
.Heikant Berlaar-VC Herentals-
.RVC Hoboken A-De Kempen A-
.Sint-Dimpna A-Eendr.Zoersel-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Berg en Dal-Nijlen-
.Wezel A-RC Mechelen-
.sGravenw.-Schilde A-Ternesse A-
.Eendr.Zoersel-Kontich A-
.De Kempen A-Sint-Dimpna A-
.Heikant Berlaar-RVC Hoboken A-
.Antonia A-Oppuurs-
.VC Herentals-Lille-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Kontich A-De Kempen A-
.Ternesse A-Eendr.Zoersel-
.RC Mechelen-sGravenw.-Schilde A-
.Nijlen-Wezel A-
.Oppuurs-Berg en Dal-
.Lille-Antonia A-
.RVC Hoboken A-VC Herentals-
.Sint-Dimpna A-Heikant Berlaar-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Berg en Dal-Lille-
.Wezel A-Oppuurs-
.sGravenw.-Schilde A-Nijlen-
.Eendr.Zoersel-RC Mechelen-
.De Kempen A-Ternesse A-
.Heikant Berlaar-Kontich A-
.RVC Hoboken A-Sint-Dimpna A-
.VC Herentals-Antonia A-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Kontich A-RVC Hoboken A-
.Ternesse A-Heikant Berlaar-
.RC Mechelen-De Kempen A-
.Nijlen-Eendr.Zoersel-
.Oppuurs-sGravenw.-Schilde A-
.Lille-Wezel A-
.Antonia A-Berg en Dal-
.VC Herentals-Sint-Dimpna A-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Berg en Dal-VC Herentals-
.Wezel A-Antonia A-
.sGravenw.-Schilde A-Lille-
.Eendr.Zoersel-Oppuurs-
.De Kempen A-Nijlen-
.Heikant Berlaar-RC Mechelen-
.RVC Hoboken A-Ternesse A-
.Sint-Dimpna A-Kontich A-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Wezel A-Berg en Dal-
.Sint-Dimpna A-Ternesse A-
.RVC Hoboken A-RC Mechelen-
.Heikant Berlaar-Nijlen-
.De Kempen A-Oppuurs-
.Eendr.Zoersel-Lille-
.sGravenw.-Schilde A-Antonia A-
.Kontich A-VC Herentals-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Ternesse A-Kontich A-
.VC Herentals-Wezel A-
.Berg en Dal-sGravenw.-Schilde A-
.Antonia A-Eendr.Zoersel-
.Lille-De Kempen A-
.Oppuurs-Heikant Berlaar-
.Nijlen-RVC Hoboken A-
.RC Mechelen-Sint-Dimpna A-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Eendr.Zoersel-Berg en Dal-
.sGravenw.-Schilde A-Wezel A-
.Kontich A-RC Mechelen-
.Sint-Dimpna A-Nijlen-
.RVC Hoboken A-Oppuurs-
.Heikant Berlaar-Lille-
.De Kempen A-Antonia A-
.Ternesse A-VC Herentals-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Nijlen-Kontich A-
.RC Mechelen-Ternesse A-
.VC Herentals-sGravenw.-Schilde A-
.Wezel A-Eendr.Zoersel-
.Berg en Dal-De Kempen A-
.Antonia A-Heikant Berlaar-
.Lille-RVC Hoboken A-
.Oppuurs-Sint-Dimpna A-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Heikant Berlaar-Berg en Dal-
.De Kempen A-Wezel A-
.Eendr.Zoersel-sGravenw.-Schilde A-
.Ternesse A-Nijlen-
.Kontich A-Oppuurs-
.Sint-Dimpna A-Lille-
.RVC Hoboken A-Antonia A-
.RC Mechelen-VC Herentals-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Lille-Kontich A-
.Oppuurs-Ternesse A-
.Nijlen-RC Mechelen-
.VC Herentals-Eendr.Zoersel-
.sGravenw.-Schilde A-De Kempen A-
.Wezel A-Heikant Berlaar-
.Berg en Dal-RVC Hoboken A-
.Antonia A-Sint-Dimpna A-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Sint-Dimpna A-Berg en Dal-
.RVC Hoboken A-Wezel A-
.Heikant Berlaar-sGravenw.-Schilde A-
.De Kempen A-Eendr.Zoersel-
.RC Mechelen-Oppuurs-
.Ternesse A-Lille-
.Kontich A-Antonia A-
.Nijlen-VC Herentals-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Berg en Dal-Kontich A-
.Antonia A-Ternesse A-
.Lille-RC Mechelen-
.Oppuurs-Nijlen-
.VC Herentals-De Kempen A-
.Eendr.Zoersel-Heikant Berlaar-
.sGravenw.-Schilde A-RVC Hoboken A-
.Wezel A-Sint-Dimpna A-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Ternesse A-Berg en Dal-
.Kontich A-Wezel A-
.Sint-Dimpna A-sGravenw.-Schilde A-
.RVC Hoboken A-Eendr.Zoersel-
.Heikant Berlaar-De Kempen A-
.Nijlen-Lille-
.RC Mechelen-Antonia A-
.Oppuurs-VC Herentals-

speeldag 25

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00sGravenw.-Schilde A-Kontich A-
.Wezel A-Ternesse A-
.Berg en Dal-RC Mechelen-
.Antonia A-Nijlen-
.Lille-Oppuurs-
.VC Herentals-Heikant Berlaar-
.De Kempen A-RVC Hoboken A-
.Eendr.Zoersel-Sint-Dimpna A-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Nijlen-Berg en Dal-
.RC Mechelen-Wezel A-
.Ternesse A-sGravenw.-Schilde A-
.Kontich A-Eendr.Zoersel-
.Sint-Dimpna A-De Kempen A-
.RVC Hoboken A-Heikant Berlaar-
.Oppuurs-Antonia A-
.Lille-VC Herentals-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00De Kempen A-Kontich A-
.Eendr.Zoersel-Ternesse A-
.sGravenw.-Schilde A-RC Mechelen-
.Wezel A-Nijlen-
.Berg en Dal-Oppuurs-
.Antonia A-Lille-
.VC Herentals-RVC Hoboken A-
.Heikant Berlaar-Sint-Dimpna A-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Lille-Berg en Dal-
.Oppuurs-Wezel A-
.Nijlen-sGravenw.-Schilde A-
.RC Mechelen-Eendr.Zoersel-
.Ternesse A-De Kempen A-
.Kontich A-Heikant Berlaar-
.Sint-Dimpna A-RVC Hoboken A-
.Antonia A-VC Herentals-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00RVC Hoboken A-Kontich A-
.Heikant Berlaar-Ternesse A-
.De Kempen A-RC Mechelen-
.Eendr.Zoersel-Nijlen-
.sGravenw.-Schilde A-Oppuurs-
.Wezel A-Lille-
.Berg en Dal-Antonia A-
.Sint-Dimpna A-VC Herentals-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00VC Herentals-Berg en Dal-
.Antonia A-Wezel A-
.Lille-sGravenw.-Schilde A-
.Oppuurs-Eendr.Zoersel-
.Nijlen-De Kempen A-
.RC Mechelen-Heikant Berlaar-
.Ternesse A-RVC Hoboken A-
.Kontich A-Sint-Dimpna A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Berg en Dal93+341+12
2.Nijlen72+26001
3.Ternesse A72+232+23
4.De Kempen A62+392+57
5.Wezel A62+260-10
6.Lille41+141+24
7.Kontich A41051+14
8.Oppuurs4104000
9.Heikant Berlaar4103103
10.Sint-Dimpna A41030-11
11.Eendr.Zoersel41010-10
12.RC Mechelen31070-11
13.Antonia A31-340-10
14.VC Herentals10-210-11
15.RVC Hoboken A10-430-42
16.sGravenw.-Schilde A00-450-34

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Berg en Dal93+34
2.Nijlen72+26
3.Ternesse A72+23
4.De Kempen A62+39
5.Wezel A62+26
6.Lille41+14
7.Kontich A4105
8.Oppuurs4104
9.Heikant Berlaar4103
Sint-Dimpna A4103
11.Eendr.Zoersel4101
12.RC Mechelen3107
13.Antonia A31-34
14.VC Herentals10-21
15.RVC Hoboken A10-43
16.sGravenw.-Schilde A00-45

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Ternesse A0000
Nijlen0000
RC Mechelen0000
Kontich A0000
Eendr.Zoersel0000
Oppuurs0000
Heikant Berlaar0000
VC Herentals0000
De Kempen A0000
Berg en Dal0000
Lille0000
RVC Hoboken A0000
sGravenw.-Schilde A0000
Wezel A0000
Sint-Dimpna A0000
Antonia A0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Ternesse A0000
Nijlen0000
RC Mechelen0000
Kontich A0000
Eendr.Zoersel0000
Oppuurs0000
Heikant Berlaar0000
VC Herentals0000
De Kempen A0000
Berg en Dal0000
Lille0000
RVC Hoboken A0000
sGravenw.-Schilde A0000
Wezel A0000
Sint-Dimpna A0000
Antonia A0000