www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Antwerpen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

vrijdag 30/08/2019

21:00Lille-Eendr.Zoersel0-0

zaterdag 31/08/2019

18:00

Berg en Dal

-Wezel A1-0
19:30Ternesse A-Sint-Dimpna A0-0
.Oppuurs-

De Kempen A

1-3
.

Nijlen

-Heikant Berlaar3-2
20:00

Antonia A

-sGravenw.-Schilde A3-2
.

RC Mechelen

-RVC Hoboken A3-1

zondag 01/09/2019

15:00VC Herentals-Kontich A0-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Eendr.Zoersel

-Antonia A1-0
.De Kempen A-

Lille

2-4
20:00Kontich A-

Ternesse A

1-2
.

Sint-Dimpna A

-RC Mechelen2-1
.

Wezel A

-VC Herentals2-1

zondag 08/09/2019

15:00Heikant Berlaar-Oppuurs0-0
.RVC Hoboken A-Nijlen1-1
.sGravenw.-Schilde A-

Berg en Dal

1-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Wezel A

-sGravenw.-Schilde A4-2
.

Nijlen

-Sint-Dimpna A2-1
.Antonia A-

De Kempen A

1-4
20:00RC Mechelen-

Kontich A

3-4
.Lille-

Heikant Berlaar

0-1

zondag 15/09/2019

15:00VC Herentals-

Ternesse A

0-1
.

Oppuurs

-RVC Hoboken A3-1
.

Berg en Dal

-Eendr.Zoersel1-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

De Kempen A

-Berg en Dal5-1
.Eendr.Zoersel-

Wezel A

1-2
20:00Sint-Dimpna A-

Oppuurs

0-3
.Kontich A-Nijlen1-1

zondag 22/09/2019

15:00

sGravenw.-Schilde A

-VC Herentals3-1
.RVC Hoboken A-

Lille

0-5
.Ternesse A-

RC Mechelen

1-2
.

Heikant Berlaar

-Antonia A1-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Oppuurs

-Kontich A4-1
.

Nijlen

-Ternesse A1-0
20:00Wezel A-

De Kempen A

3-6
.

Lille

-Sint-Dimpna A7-1

zondag 29/09/2019

15:00Berg en Dal-

Heikant Berlaar

1-3
.

Antonia A

-RVC Hoboken A3-0
.VC Herentals-

RC Mechelen

0-3
.sGravenw.-Schilde A-Eendr.Zoersel2-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

De Kempen A

-sGravenw.-Schilde A2-0
.

Heikant Berlaar

-Wezel A2-1
.Ternesse A-Oppuurs2-2
20:00Kontich A-

Lille

3-4
.RC Mechelen-Nijlen2-2
.Sint-Dimpna A-

Antonia A

2-7

zondag 06/10/2019

15:00

Eendr.Zoersel

-VC Herentals2-0
.

RVC Hoboken A

-Berg en Dal2-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Oppuurs-

RC Mechelen

1-6
.Eendr.Zoersel-

De Kempen A

4-6
20:00

Antonia A

-Kontich A3-0
.

Lille

-Ternesse A4-1

zondag 13/10/2019

15:00Berg en Dal-Sint-Dimpna A1-1
.

Wezel A

-RVC Hoboken A2-0
.sGravenw.-Schilde A-

Heikant Berlaar

0-2
.VC Herentals-Nijlen2-2

speeldag 8

periode 1

vrijdag 18/10/2019

20:00Sint-Dimpna A-

Wezel A

2-3

zaterdag 19/10/2019

19:30Nijlen-

Oppuurs

2-3
.De Kempen A-VC Herentals3-3
20:00Kontich A-

Berg en Dal

1-4
.

RC Mechelen

-Lille2-1

zondag 20/10/2019

15:00Ternesse A-Antonia A1-1
.

Heikant Berlaar

-Eendr.Zoersel4-1
.RVC Hoboken A-

sGravenw.-Schilde A

2-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Antonia A-

RC Mechelen

1-5
.Wezel A-Kontich A0-0
.

De Kempen A

-Heikant Berlaar4-3
20:00

Lille

-Nijlen4-0

zondag 27/10/2019

15:00

Berg en Dal

-Ternesse A7-0
.

sGravenw.-Schilde A

-Sint-Dimpna A1-0
.VC Herentals-

Oppuurs

1-2
16:00Eendr.Zoersel-

RVC Hoboken A

2-4

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Oppuurs-

Lille

0-6
.

Ternesse A

-Wezel A2-1
.

Nijlen

-Antonia A2-0
20:00Sint-Dimpna A-

Eendr.Zoersel

1-4
.RC Mechelen-Berg en Dal0-0
.Kontich A-sGravenw.-Schilde A0-0

zondag 03/11/2019

14:30Heikant Berlaar-

VC Herentals

0-1
.RVC Hoboken A-

De Kempen A

2-4

speeldag 11

periode 2

vrijdag 08/11/2019

20:00

De Kempen A

-Sint-Dimpna A4-2

zondag 10/11/2019

14:30

Berg en Dal

-Nijlen1-0
.Wezel A-

RC Mechelen

1-2
.sGravenw.-Schilde A-

Ternesse A

1-2
.Eendr.Zoersel-

Kontich A

1-4
.

Heikant Berlaar

-RVC Hoboken A2-1
.Antonia A-

Oppuurs

0-2
.VC Herentals-

Lille

0-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Nijlen

-Wezel A1-0
20:00

Lille

-Antonia A2-1
.Kontich A-

De Kempen A

2-4
.

RC Mechelen

-sGravenw.-Schilde A5-1

zondag 17/11/2019

14:30Oppuurs-Berg en Dal1-1
.RVC Hoboken A-

VC Herentals

0-1
15:00Ternesse A-Eendr.Zoersel0-0
17:00Sint-Dimpna A-Heikant Berlaar1-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Heikant Berlaar

-Kontich A2-1
.

Wezel A

-Oppuurs4-3
.

De Kempen A

-Ternesse A5-1

zondag 24/11/2019

14:30Berg en Dal-

Lille

0-1
.sGravenw.-Schilde A-Nijlen2-2
.

Eendr.Zoersel

-RC Mechelen3-1
.RVC Hoboken A-

Sint-Dimpna A

2-3
.VC Herentals-Antonia A1-1

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Ternesse A-

Heikant Berlaar

0-1
.

Oppuurs

-sGravenw.-Schilde A3-1
.

Nijlen

-Eendr.Zoersel5-3
20:00

RC Mechelen

-De Kempen A3-2
.Lille-Wezel A3-3
.

Kontich A

-RVC Hoboken A3-1

zondag 01/12/2019

14:30Antonia A-

Berg en Dal

1-2
.

VC Herentals

-Sint-Dimpna A4-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30De Kempen A-Nijlen2-2
.

Wezel A

-Antonia A5-0
20:00Sint-Dimpna A-Kontich A1-1

zondag 08/12/2019

14:30Berg en Dal-VC Herentals4-4
.sGravenw.-Schilde A-

Lille

0-2
.Eendr.Zoersel-

Oppuurs

1-3
.Heikant Berlaar-RC Mechelen2-2
.RVC Hoboken A-Ternesse A2-2

speeldag 16

periode 2

vrijdag 13/12/2019

20:15

Heikant Berlaar

-Nijlen6-0

zaterdag 14/12/2019

19:30Eendr.Zoersel-

Lille

0-3
20:00Sint-Dimpna A-Ternesse A0-0
.Kontich A-VC Herentals2-2

zondag 15/12/2019

14:30

RVC Hoboken A

-RC Mechelen3-1
.De Kempen A-

Oppuurs

1-4
.sGravenw.-Schilde A-

Antonia A

1-2

woensdag 29/01/2020

20:00

Wezel A

-Berg en Dal3-1

speeldag 17

periode 2

vrijdag 20/12/2019

20:30Antonia A-Eendr.Zoersel1-1

zaterdag 21/12/2019

20:00

RC Mechelen

-Sint-Dimpna A2-0

zaterdag 04/01/2020

19:30Oppuurs-

Heikant Berlaar

2-3
20:00

Lille

-De Kempen A4-1

zondag 05/01/2020

14:30VC Herentals-

Wezel A

0-1
.

Berg en Dal

-sGravenw.-Schilde A2-0
15:00

Ternesse A

-Kontich A4-2
.

Nijlen

-RVC Hoboken A1-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Eendr.Zoersel-

Berg en Dal

1-4
.

De Kempen A

-Antonia A3-1
20:00Kontich A-

RC Mechelen

1-3
.Sint-Dimpna A-

Nijlen

1-2

zondag 12/01/2020

14:30sGravenw.-Schilde A-Wezel A3-3
.

RVC Hoboken A

-Oppuurs4-3
.Heikant Berlaar-

Lille

1-3
15:00Ternesse A-

VC Herentals

1-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Nijlen

-Kontich A2-1
.Antonia A-

Heikant Berlaar

2-7
.

Oppuurs

-Sint-Dimpna A1-0
.Wezel A-

Eendr.Zoersel

0-1
20:00

RC Mechelen

-Ternesse A3-1
.

Lille

-RVC Hoboken A3-0

zondag 19/01/2020

14:30Berg en Dal-

De Kempen A

0-1
.VC Herentals-sGravenw.-Schilde A0-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Eendr.Zoersel-

sGravenw.-Schilde A

1-3
.De Kempen A-Wezel A1-1
20:00Kontich A-Oppuurs1-1
.Sint-Dimpna A-

Lille

0-4
.

RC Mechelen

-VC Herentals5-2

zondag 26/01/2020

14:30RVC Hoboken A-

Antonia A

0-2
.Heikant Berlaar-

Berg en Dal

0-1
15:00

Ternesse A

-Nijlen4-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30

Antonia A

-Sint-Dimpna A1-0
.Oppuurs-

Ternesse A

1-5
.Nijlen-

RC Mechelen

2-3
.Wezel A-

Heikant Berlaar

1-3
20:00

Lille

-Kontich A6-0

zondag 02/02/2020

15:00

VC Herentals

-Eendr.Zoersel2-1
.Berg en Dal-RVC Hoboken A0-0
.sGravenw.-Schilde A-De Kempen A2-2

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Ternesse A-

Lille

1-5
.De Kempen A-

Eendr.Zoersel

3-4
.

Nijlen

-VC Herentals5-0
20:00

RC Mechelen

-Oppuurs3-0
.

Kontich A

-Antonia A2-0
.Sint-Dimpna A-

Berg en Dal

0-2

zondag 29/03/2020

15:00RVC Hoboken A-Wezel A-
.Heikant Berlaar-sGravenw.-Schilde A-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Oppuurs-

Nijlen

1-3
20:00

Wezel A

-Sint-Dimpna A3-0
.Lille-

RC Mechelen

1-3
.Antonia A-

Ternesse A

2-3

zondag 16/02/2020

15:00Berg en Dal-Kontich A0-0
.VC Herentals-

De Kempen A

1-3
.Eendr.Zoersel-Heikant Berlaar1-1
.

sGravenw.-Schilde A

-RVC Hoboken A2-1

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:30Oppuurs-VC Herentals-
.Heikant Berlaar-De Kempen A-
.Nijlen-Lille-
20:00Kontich A-Wezel A-
.RC Mechelen-Antonia A-
.Sint-Dimpna A-sGravenw.-Schilde A-

zondag 23/02/2020

15:00Ternesse A-Berg en Dal-
.RVC Hoboken A-Eendr.Zoersel-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Wezel A-Ternesse A-
.Antonia A-Nijlen-
.De Kempen A-RVC Hoboken A-
20:00Lille-Oppuurs-

zondag 01/03/2020

15:00sGravenw.-Schilde A-Kontich A-
.VC Herentals-Heikant Berlaar-
.Berg en Dal-RC Mechelen-
.Eendr.Zoersel-Sint-Dimpna A-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Nijlen-Berg en Dal-
.Oppuurs-Antonia A-
.Sint-Dimpna A-De Kempen A-
20:00RC Mechelen-Wezel A-
.Kontich A-Eendr.Zoersel-
.Lille-VC Herentals-

zondag 08/03/2020

15:00Ternesse A-sGravenw.-Schilde A-
.RVC Hoboken A-Heikant Berlaar-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30De Kempen A-Kontich A-
.Eendr.Zoersel-Ternesse A-
.Antonia A-Lille-
.Wezel A-Nijlen-

zondag 15/03/2020

15:00sGravenw.-Schilde A-RC Mechelen-
.Berg en Dal-Oppuurs-
.VC Herentals-RVC Hoboken A-
.Heikant Berlaar-Sint-Dimpna A-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Antonia A-VC Herentals-
.Nijlen-sGravenw.-Schilde A-
.Ternesse A-De Kempen A-
.Oppuurs-Wezel A-
20:00Kontich A-Heikant Berlaar-
.RC Mechelen-Eendr.Zoersel-
.Lille-Berg en Dal-

zondag 22/03/2020

15:00Sint-Dimpna A-RVC Hoboken A-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00RVC Hoboken A-Kontich A-
.Heikant Berlaar-Ternesse A-
.De Kempen A-RC Mechelen-
.Eendr.Zoersel-Nijlen-
.sGravenw.-Schilde A-Oppuurs-
.Wezel A-Lille-
.Berg en Dal-Antonia A-
.Sint-Dimpna A-VC Herentals-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00VC Herentals-Berg en Dal-
.Antonia A-Wezel A-
.Lille-sGravenw.-Schilde A-
.Oppuurs-Eendr.Zoersel-
.Nijlen-De Kempen A-
.RC Mechelen-Heikant Berlaar-
.Ternesse A-RVC Hoboken A-
.Kontich A-Sint-Dimpna A-

23/30

1.Lille5697
2.RC Mechelen51127
3.De Kempen A4657
4.Heikant Berlaar*4378
5.Berg en Dal3957
6.Nijlen3967
7.Wezel A*3478
8.Oppuurs3417
9.Ternesse A3097
10.Antonia A2467
11.Eendr.Zoersel2347
12.VC Herentals2237
13.sGravenw.-Schilde A*2188
14.Kontich A2057
15.RVC Hoboken A*1518
16.Sint-Dimpna A1107
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Lille5618+537311+3039
2.RC Mechelen5116+31638+1432
3.De Kempen A4614+22718+1336
4.Heikant Berlaar*4313+21477+1227
5.Berg en Dal3911+12376+419
6.Nijlen3911+2422-1116
7.Wezel A*3410+8433-115
8.xOppuurs3410-5446+726
9.xTernesse A308-10345-918
10.xAntonia A247-14333-615
11.xEendr.Zoersel236-15353-217
12.xVC Herentals225-14283-1017
13.xsGravenw.-Schilde A*215-13302-1012
14.xKontich A204-17312-1214
15.xRVC Hoboken A*154-23271-159
16.xSint-Dimpna A112-38181-208

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

De Kempen A258+1739
2.Lille227+2535
3.RC Mechelen206+1427
4.Heikant Berlaar196+718
5.Berg en Dal175+619
6.Oppuurs175-319
7.Wezel A165+118
8.Nijlen164016
9.Antonia A134+119
10.Ternesse A123-910
11.Eendr.Zoersel113-317
12.sGravenw.-Schilde A113-414
13.RVC Hoboken A72-1413
14.Kontich A71-1011
15.VC Herentals61-99
16.Sint-Dimpna A51-1910

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Lille289+2026
2.RC Mechelen227+1127
3.Heikant Berlaar206+1225
4.Oppuurs175+723
5.De Kempen A175+424
6.Berg en Dal175+416
7.Nijlen175-416
8.Wezel A154+621
9.VC Herentals133+116
10.Ternesse A123-215
11.Kontich A92-318
12.Eendr.Zoersel82-1212
13.Antonia A82-1311
14.RVC Hoboken A72-813
15.sGravenw.-Schilde A61-1012
16.Sint-Dimpna A61-138

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.RC Mechelen93+69
2.Lille62+812
3.Nijlen62+610
4.Ternesse A62+19
5.Berg en Dal51+22
6.Heikant Berlaar*41+24
7.De Kempen A41+18
8.sGravenw.-Schilde A*41+14
9.Eendr.Zoersel4106
10.Kontich A41-42
11.Wezel A*31+14
12.Antonia A31-23
13.VC Herentals31-63
14.RVC Hoboken A*10-11
15.Sint-Dimpna A00-60
16.Oppuurs00-92

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing