www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 25/04/20242023-2024, Nationaal-3B: SCHOONBEEK-BEVERST
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Witgoor - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Termien | 1 - | 4 | 0 | | 3 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Nijlen - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 4 | | 3 | 6 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Eksel | 5 - | 0 | 3 | | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | | 0 | 9 | 5 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Geel | 2 - | 0 | 3 | | 12 | 4 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 6 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Wellen | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 6 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Betekom - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 13 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | 3 | | 16 | 5 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 17 | 5 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | U23-Beerschot B | 1 - | 0 | 3 | | 20 | 5 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Diest - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 3 | | 3 | 23 | 5 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst - | St.Lenaarts | 0 - | 3 | 0 | | 23 | 5 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Pelt - | Schoonbeek-Beverst | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 6 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst - | Witgoor | 1 - | 0 | 3 | | 26 | 4 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst - | Berg en Dal | 0 - | 3 | 0 | | 26 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Schoonbeek-Beverst - | Betekom | 1 - | 3 | 0 | | 26 | 7 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 2 | | 3 | 29 | 5 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Eksel - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 30 | 6 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Geel - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | | 0 | 30 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Pelt | 3 - | 2 | 3 | | 33 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:15 | Schoonbeek-Beverst - | Turnhout | 0 - | 1 | 0 | | 33 | 7 | |
24 | Zo-10/03/24 | 17:00 | Termien - | Schoonbeek-Beverst | 3 - | 0 | | 0 | 33 | 9 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Nijlen | 1 - | 0 | 3 | | 36 | 8 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Wellen - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | | 1 | 37 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 4 | 0 | | 37 | 8 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | St.Lenaarts - | Schoonbeek-Beverst | 3 - | 0 | | 0 | 37 | 9 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Diest | 2 - | 1 | 3 | | 40 | 8 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Schoonbeek-Beverst | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Termien | | 72 | | 23 | +59 | 88 | | 12 | +22 | 34 |
| 2 | Berg en Dal | x | 61 | | 18 | +36 | 77 | | 8 | +17 | 38 |
| 3 | Zepperen-Brustem | x | 50 | | 15 | +14 | 52 | | 8 | +10 | 27 |
| 4 | Pelt | x | 50 | | 14 | +15 | 49 | | 5 | +6 | 24 |
| 5 | Wellen | x | 44 | | 11 | +13 | 48 | | 7 | +5 | 25 |
| 6 | Geel | x | 44 | | 11 | +6 | 42 | | 5 | -3 | 17 |
| 7 | Turnhout | x | 41 | | 11 | +4 | 49 | | 7 | +3 | 26 |
⇒ | 8 | Schoonbeek-Beverst | x | 40 | | 12 | -5 | 34 | | 4 | -3 | 14 |
| 9 | Nijlen | x | 40 | | 11 | +2 | 55 | | 6 | +1 | 26 |
| 10 | St.Lenaarts | x | 39 | | 11 | -1 | 47 | | 4 | -5 | 21 |
→ | 11 | U23-Beerschot B | x | 38 | | 9 | +6 | 50 | | 5 | +1 | 26 |
| 12 | Zwarte-Leeuw | x | 36 | | 9 | -1 | 39 | | 5 | -4 | 16 |
| 13 | Betekom | x | 31 | | 7 | -8 | 52 | | 2 | -11 | 23 |
| 14 | Diest | x | 27 | | 7 | -20 | 37 | | 2 | -19 | 21 |
| 15 | Witgoor | x | 23 | | 6 | -21 | 37 | | 1 | -20 | 9 |
| 16 | Eksel | x | 3 | | 0 | -99 | 19 | | 0 | -67 | 7 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van U23-BEERSCHOT B1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Pelt | 1 - | 1 | | 1 | | 1 | 8 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | U23-Beerschot B | 1 - | 0 | | | 0 | 1 | 12 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Termien | 1 - | 3 | | 0 | | 1 | 13 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Diest - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | | | 1 | 2 | 14 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | U23-Beerschot B - | St.Lenaarts | 2 - | 1 | | 3 | | 5 | 12 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Wellen | 1 - | 1 | | 1 | | 6 | 12 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Betekom - | U23-Beerschot B | 3 - | 1 | | | 0 | 6 | 12 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Witgoor - | U23-Beerschot B | 4 - | 5 | | | 3 | 9 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Turnhout | 1 - | 2 | | 0 | | 9 | 12 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Geel | 1 - | 0 | | 3 | | 12 | 9 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zepperen-Brustem - | U23-Beerschot B | 3 - | 4 | | | 3 | 15 | 7 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | U23-Beerschot B | 1 - | 0 | | | 0 | 15 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Nijlen | 3 - | 4 | | 0 | | 15 | 11 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Eksel - | U23-Beerschot B | 1 - | 2 | | | 3 | 18 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Berg en Dal | 1 - | 0 | | 3 | | 21 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Termien - | U23-Beerschot B | 5 - | 1 | | | 0 | 21 | 9 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Zwarte-Leeuw | 2 - | 2 | | 1 | | 22 | 9 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Diest | 0 - | 0 | | 1 | | 23 | 10 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Geel - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | | | 1 | 24 | 10 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Wellen - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | | | 1 | 25 | 11 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Pelt - | U23-Beerschot B | 1 - | 0 | | | 0 | 25 | 12 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Betekom | 3 - | 3 | | 1 | | 26 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | St.Lenaarts - | U23-Beerschot B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 29 | 11 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Nijlen - | U23-Beerschot B | 2 - | 2 | | | 1 | 30 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Witgoor | 0 - | 0 | | 1 | | 31 | 11 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Turnhout - | U23-Beerschot B | 2 - | 4 | | | 3 | 34 | 11 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Eksel | 7 - | 0 | | 3 | | 37 | 9 | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | U23-Beerschot B - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 0 | | 37 | 11 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Berg en Dal - | U23-Beerschot B | 2 - | 2 | | | 1 | 38 | 11 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Schoonbeek-Beverst | - | | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Berg en Dal | | 24 | | 2 | Turnhout | x | 23 | | 3 | Zepperen-Brustem | x | 22 | | 4 | Termien | x | 21 | ⇒ | 5 | Schoonbeek-Beverst | x | 16 | | 6 | Geel | x | 16 | | 7 | Betekom | x | 14 | | 8 | Nijlen | x | 12 | → | 9 | U23-Beerschot B | x | 12 | | 10 | Pelt | x | 12 | | 11 | Wellen | x | 11 | | 12 | St.Lenaarts | x | 10 | | 13 | Zwarte-Leeuw | x | 10 | | 14 | Witgoor | x | 9 | | 15 | Diest | x | 6 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Termien | | 26 | | 2 | Berg en Dal | x | 22 | | 3 | Pelt | x | 20 | | 4 | Nijlen | x | 17 | | 5 | St.Lenaarts | x | 15 | | 6 | Wellen | x | 15 | ⇒ | 7 | Schoonbeek-Beverst | x | 14 | | 8 | Geel | x | 14 | | 9 | Diest | x | 13 | | 10 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | → | 11 | U23-Beerschot B | x | 13 | | 12 | Witgoor | x | 12 | | 13 | Zepperen-Brustem | x | 11 | | 14 | Turnhout | x | 8 | | 15 | Betekom | x | 7 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode3(9/10) | 1 | Termien | | 25 | | 2 | Pelt | x | 18 | | 3 | Wellen | x | 18 | | 4 | Zepperen-Brustem | x | 17 | | 5 | Berg en Dal | x | 15 | | 6 | St.Lenaarts | x | 14 | | 7 | Geel | x | 14 | | 8 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | → | 9 | U23-Beerschot B | x | 13 | | 10 | Nijlen | x | 11 | | 11 | Turnhout | x | 10 | ⇒ | 12 | Schoonbeek-Beverst | x | 10 | | 13 | Betekom | x | 10 | | 14 | Diest | x | 8 | | 15 | Witgoor | x | 2 | | 16 | Eksel | x | 1 | |
Beste aanval | Termien | 88 | | Berg en Dal | 77 | | Nijlen | 55 | | Betekom | 52 | | Zepperen-Brustem | 52 | → | U23-Beerschot B | 50 | | Turnhout | 49 | | Pelt | 49 | | Wellen | 48 | | St.Lenaarts | 47 | | Geel | 42 | | Zwarte-Leeuw | 39 | | Diest | 37 | | Witgoor | 37 | ⇒ | Schoonbeek-Beverst | 34 | | Eksel | 19 | | Beste verdediging | Termien | 29 | | Pelt | 34 | | Wellen | 35 | | Geel | 36 | | Zepperen-Brustem | 38 | ⇒ | Schoonbeek-Beverst | 39 | | Zwarte-Leeuw | 40 | | Berg en Dal | 41 | → | U23-Beerschot B | 44 | | Turnhout | 45 | | St.Lenaarts | 48 | | Nijlen | 53 | | Diest | 57 | | Witgoor | 58 | | Betekom | 60 | | Eksel | 118 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.