www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

vrijdag 14/02/2020

20:30

Houtvenne

-Zwarte Leeuw1-0

zaterdag 15/02/2020

19:30Turnhout-

Pelt

0-1
.Helson Helchteren-

City Pirates

0-2
.St.Lenaarts-Heur-Tongeren2 -2
.

Termien

-Wellen2-1
20:00Lyra-Lierse-

Witgoor

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Linden-

KVK Beringen

0-2
.Bilzen-Waltwilder-

Betekom

2 -3

zaterdag 22/02/2020

19:30Zwarte Leeuw7- 3Helson Helchteren-
.Witgoor7- 4Turnhout-
.Pelt3 -1Bilzen-Waltwilder-
20:00Heur-Tongeren5-0Linden-
.Wellen12-8Lyra-Lierse-
.Betekom7-10Houtvenne-
.City Pirates7 -4St.Lenaarts-
.KVK Beringen5-2Termien-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

Opgelet: het degradatie mechanisme is aangepast.(lees Sportleven WK08)
De rangschikking wordt op het einde van het seizoen mogelijk aangepast.
De ploegen zonder licentie verhuizen naar de laatste plaatsen.

22/30

1.Lyra-Lierse48Antw9.1
2.City Pirates42Antw6
3.Heur-Tongeren42Limb7.-3(3)
4.Houtvenne41Antw12
5.St.Lenaarts35Antw4-2.(0)
6.Betekom33Brab7
7.Pelt32Limb9
8.Termien32Limb5-1.(0)
9.Zwarte Leeuw28Antw3
10.Turnhout27Antw63.
11.Wellen*26Limb4
12.Witgoor26Antw10
13.KVK Beringen26Limb6-4.(1)
14.Helson Helchteren18Limb0
15.Bilzen-Waltwilder16Limb3.4
16.Linden*9Brab3.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Wellen

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

10/10

Lyra-Lierse22
2.City Pirates20
3.Houtvenne18
4.Heur-Tongeren18
5.Wellen17
6.Zwarte Leeuw16
7.Turnhout15
8.Witgoor14
9.Termien13
10.St.Lenaarts13
11.Betekom13
12.Pelt12
13.Helson Helchteren9
Bilzen-Waltwilder9
15.KVK Beringen9
16.Linden3

periode 3

2/10

1.Houtvenne6
KVK Beringen6
3.Betekom6
4.Heur-Tongeren4
5.Termien4
Witgoor4
7.Lyra-Lierse3
8.Zwarte Leeuw3
9.Pelt3
10.City Pirates3
11.St.Lenaarts1
12.Wellen*0
13.Turnhout0
Bilzen-Waltwilder0
Linden*0
16.Helson Helchteren0

Wellen

1.Za-31/08/1919:30Witgoor-

Wellen

0 -1

3

35
2.Za-07/09/1920:00

Wellen

-City Pirates0 -20311
3.Zo-15/09/1915:00

Wellen

-KVK Beringen0 -01410
4.Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren-

Wellen

2 -10412
5.Za-28/09/1920:00

Wellen

-St.Lenaarts1 -11512
6.Zo-06/10/1915:00Linden-

Wellen

2 -10515
7.Za-12/10/1920:00

Wellen

-Termien0 -10515
8.Za-19/10/1920:00Lyra-Lierse-

Wellen

5 -10516-
9.Za-26/10/1920:00

Wellen

-Turnhout2 -21615
10.Zo-03/11/1914:30Bilzen-Waltwilder-

Wellen

1 -2

3

912
11.Za-09/11/1920:00

Wellen

-Houtvenne2 -1

3

1211
12.Za-16/11/1919:30Helson Helchteren-

Wellen

1 -111311
13.Za-23/11/1920:00

Wellen

-Zwarte Leeuw2 -1

3

1610
14.Za-30/11/1920:00Betekom-

Wellen

3 -101612
15.Za-07/12/1920:00

Wellen

-Pelt4 -2

3

1910
16.Do-12/12/1920:30

Wellen

-Witgoor3 -1

3

228
17.Za-04/01/2020:00City Pirates-

Wellen

4 -20229
18.Za-11/01/2020:00KVK Beringen-

Wellen

1 -112310
19.Za-18/01/2020:00

Wellen

-Heur-Tongeren3 -0

3

269
20.Zo-02/02/2015:00St.Lenaarts-

Wellen

4 -002610
22.Za-15/02/2019:30Termien-

Wellen

2 -102611
23.Za-22/02/2020:00

Wellen

-Lyra-Lierse -.
21.Zo-01/03/2015:00

Wellen

-Linden -.
24.Za-07/03/2019:30Turnhout-

Wellen

-.
25.Za-14/03/2020:00

Wellen

-Bilzen-Waltwilder -.
26.Za-21/03/2019:30Houtvenne-

Wellen

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Wellen

-Helson Helchteren -.
28.Zo-05/04/2000:00Zwarte Leeuw-

Wellen

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Wellen

-Betekom -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-

Wellen

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lyra-Lierse

1.Zo-01/09/1915:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse3 -10014
2.Zo-08/09/1915:00Lyra-Lierse-Houtvenne2 -0

3

38
3.Za-14/09/1919:30Helson Helchteren-Lyra-Lierse2 -2147
4.Za-21/09/1920:00Lyra-Lierse-Zwarte Leeuw1 -0

3

74
5.Zo-29/09/1915:00Betekom-Lyra-Lierse1 -3

3

103
6.Zo-06/10/1914:30Lyra-Lierse-Pelt0 -01113
7.Za-12/10/1919:30Witgoor-Lyra-Lierse2 -5

3

142
8.Za-19/10/1920:00Lyra-Lierse-

Wellen

5 -1

3

172
9.Za-26/10/1920:00KVK Beringen-Lyra-Lierse0 -2

3

202
10.Zo-03/11/1914:30Lyra-Lierse-Heur-Tongeren3 -1

3

231
11.Za-09/11/1919:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse1 -11241
12.Za-16/11/1920:00Lyra-Lierse-Linden2 -1

3

271
13.Za-23/11/1919:30Termien-Lyra-Lierse0 -3

3

301
14.Za-30/11/1920:00City Pirates-Lyra-Lierse1 -11311
15.Zo-08/12/1914:30Lyra-Lierse-Turnhout2 -0

3

341
16.Za-14/12/1920:00Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder0 -01351
17.Za-04/01/2019:30Houtvenne-Lyra-Lierse0 -01361
18.Za-11/01/2020:00Lyra-Lierse-Helson Helchteren3 -1

3

391
19.Za-18/01/2019:30Zwarte Leeuw-Lyra-Lierse1 -2

3

421
20.Zo-02/02/2015:00Lyra-Lierse-Betekom1 -0

3

451
21.Za-08/02/2019:30Pelt-Lyra-Lierse1 -3

3

481
22.Za-15/02/2020:00Lyra-Lierse-Witgoor1 -20481
23.Za-22/02/2020:00

Wellen

-Lyra-Lierse -.
24.Za-07/03/2020:00Lyra-Lierse-KVK Beringen -.
25.Za-14/03/2020:00Heur-Tongeren-Lyra-Lierse -.
26.Za-21/03/2020:00Lyra-Lierse-St.Lenaarts -.
27.Zo-29/03/2000:00Linden-Lyra-Lierse -.
28.Zo-05/04/2000:00Lyra-Lierse-Termien -.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-City Pirates -.
30.Zo-26/04/2000:00Turnhout-Lyra-Lierse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Lyra-Lierse*2620:6+14
2Termien2223:19+4
3St.Lenaarts2228:15+13
4Heur-Tongeren*2120:13+7
5City Pirates*2118:13+5
6Houtvenne*2122:13+9
7Betekom**2027:19+8
8Wellen**1817:11+6
9KVK Beringen*1718:16+2
10Zwarte Leeuw**1624:16+8
11Turnhout*1519:17+2
12Bilzen-Waltwilder*1319:23-4
13Witgoor*1213:16-3
14Helson Helchteren*1211:17-6
15Linden912:26-14
16Pelt**79:19-10

alle wedstrijden (22/30)

1Lyra-Lierse4843:18+25
2City Pirates4237:28+9
3Heur-Tongeren4239:24+15
4Houtvenne4143:27+16
5St.Lenaarts3554:32+22
6Betekom3338:36+2
7Pelt3236:360
8Termien3236:37-1
9Zwarte Leeuw2841:36+5
10Turnhout2735:36-1
11Wellen*2629:36-7
12Witgoor2628:35-7
13KVK Beringen2627:34-7
14Helson Helchteren1826:43-17
15Bilzen-Waltwilder1632:47-15
16Linden*915:54-39

uitwedstrijden (12/15)

1Pelt2527:17+10
2Lyra-Lierse*2223:12+11
3City Pirates*2119:15+4
4Heur-Tongeren*2119:11+8
5Houtvenne*2021:14+7
6Witgoor*1415:19-4
7St.Lenaarts**1326:17+9
8Betekom1311:17-6
9Zwarte Leeuw1217:20-3
10Turnhout*1216:19-3
11Termien**1013:18-5
12KVK Beringen*99:18-9
13Wellen*812:25-13
14Helson Helchteren*615:26-11
15Bilzen-Waltwilder*313:24-11
16Linden***03:28-25