www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 30/06/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zondag 26/04/2020

00:00City Pirates-Witgoor - PP
.Pelt-Wellen - PP
.Betekom-KVK Beringen - PP
.Zwarte Leeuw-Heur-Tongeren - PP
.Helson Helchteren-St.Lenaarts - PP
.Houtvenne-Linden - PP
.Bilzen-Waltwilder-Termien - PP
.Turnhout-Lyra-Lierse - PP

24/24

Lyra-Lierse49Antw
2.City Pirates48Antw
3.Heur-Tongeren48Limb
4.Houtvenne45Antw
5.St.Lenaarts38Antw
6.Betekom37Brab
7.Termien35Limb
8.Wellen33Limb
9.Pelt32Limb
10.Zwarte Leeuw31Antw
11.KVK Beringen29Limb
12.Witgoor28Antw
13.Turnhout28Antw
14.Bilzen-Waltwilder20Limb
15.Helson Helchteren18Limb
-Linden9Brab

Nationaal : 3de Nationale B --> Betekom

Betekom

1.Za-31/08/1920:00

Betekom

-Heur-Tongeren1 -11110
2.Za-07/09/1919:30St.Lenaarts-

Betekom

1 -11211
3.Za-14/09/1920:00

Betekom

-Linden3 -0

3

54
4.Zo-22/09/1915:00Termien-

Betekom

0 -0167
5.Zo-29/09/1915:00

Betekom

-Lyra-Lierse1 -30610
6.Za-05/10/1919:30Turnhout-

Betekom

1 -11710
7.Za-12/10/1920:00

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2

3

107
8.Za-19/10/1919:30Houtvenne-

Betekom

0 -01117
9.Za-26/10/1920:00

Betekom

-Helson Helchteren4 -2

3

146
10.Za-02/11/1919:30Zwarte Leeuw-

Betekom

6 -00148
11.Za-09/11/1920:00City Pirates-

Betekom

0 -01158
12.Za-16/11/1920:00

Betekom

-Pelt4 -1

3

187
13.Za-23/11/1919:30Witgoor-

Betekom

0 -3

3

216
14.Za-30/11/1920:00

Betekom

-Wellen3 -1

3

245
15.Za-07/12/1920:00KVK Beringen-

Betekom

2 -21255
16.Za-14/12/1920:00Heur-Tongeren-

Betekom

1 -11266
17.Za-04/01/2020:00

Betekom

-St.Lenaarts2 -50266
18.Zo-12/01/2014:30Linden-

Betekom

3 -00267
19.Za-18/01/2020:00

Betekom

-Termien1 -11277
20.Zo-02/02/2015:00Lyra-Lierse-

Betekom

1 -00278
21.Za-08/02/2020:00

Betekom

-Turnhout4 -3

3

306
22.Zo-16/02/2015:00Bilzen-Waltwilder-

Betekom

2 -3

3

336
23.Za-22/02/2020:00

Betekom

-Houtvenne1 -11347
24.Za-07/03/2019:30Helson Helchteren-

Betekom

0 -4

3

376
25.Zo-15/03/2000:00

Betekom

-Zwarte Leeuw -PP.6
26.Zo-22/03/2000:00

Betekom

-City Pirates -PP.6
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-

Betekom

-PP.6
28.Zo-05/04/2000:00

Betekom

-Witgoor -PP.6
29.Zo-19/04/2000:00Wellen-

Betekom

-PP.6
30.Zo-26/04/2000:00

Betekom

-KVK Beringen -PP.6

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (13/15)

1Lyra-Lierse*26+12
2Heur-Tongeren*24+12
3City Pirates*24+6
4Houtvenne*24+11
5Termien22+2
6St.Lenaarts*22+13
7Wellen*22+7
8Betekom**21+8
9Zwarte Leeuw*19+11
10KVK Beringen*17-1
11Turnhout*15+1
12Bilzen-Waltwilder*14-4
13Witgoor*13-3
14Helson Helchteren*12-10
15Pelt**7-11
-Linden9-16

alle wedstrijden (24/24)

1Lyra-Lierse49+23
2City Pirates48+11
3Heur-Tongeren48+22
4Houtvenne45+18
5St.Lenaarts38+23
6Betekom37+6
7Termien350
8Wellen33-5
9Pelt32-3
10Zwarte Leeuw31+8
11KVK Beringen29-8
12Witgoor28-7
13Turnhout28-2
14Bilzen-Waltwilder20-14
15Helson Helchteren18-25
-Linden9-47

uitwedstrijden (13/15)

1Pelt25+8
2City Pirates*24+5
3Heur-Tongeren*24+10
4Lyra-Lierse*23+11
5Houtvenne*21+7
6St.Lenaarts*16+10
7Betekom16-2
8Witgoor*15-4
9Termien**13-2
10Turnhout*13-3
11Zwarte Leeuw*12-3
12KVK Beringen*12-7
13Wellen*11-12
14Bilzen-Waltwilder*6-10
15Helson Helchteren*6-15
-Linden**0-31