www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, Nationaal-3B: TURNHOUT
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Diest | 5 - | 1 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Turnhout | 3 - | 0 | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Geel | 2 - | 2 | 1 | | 4 | 8 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Termien - | Turnhout | 2 - | 3 | | 3 | 7 | 7 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Turnhout - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | 3 | | 10 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | St.Lenaarts - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 11 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Turnhout - | Witgoor | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Nijlen - | Turnhout | 1 - | 3 | | 3 | 17 | 3 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | U23-Beerschot B - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 20 | 3 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Turnhout - | Eksel | 5 - | 0 | 3 | | 23 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Wellen - | Turnhout | 4 - | 1 | | 0 | 23 | 3 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Turnhout - | Betekom | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 3 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 4 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Turnhout - | Pelt | 0 - | 2 | 0 | | 25 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 26 | 4 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Diest - | Turnhout | 5 - | 1 | | 0 | 26 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Turnhout - | Nijlen | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 5 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Turnhout - | Wellen | 1 - | 2 | 0 | | 27 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Eksel - | Turnhout | 0 - | 4 | | 3 | 30 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Geel - | Turnhout | 0 - | 0 | | 1 | 31 | 5 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Turnhout - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 2 | 0 | | 31 | 7 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Turnhout - | St.Lenaarts | 1 - | 1 | 1 | | 32 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:15 | Schoonbeek-Beverst - | Turnhout | 0 - | 1 | | 3 | 35 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Turnhout - | Berg en Dal | 1 - | 3 | 0 | | 35 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Betekom - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Turnhout - | U23-Beerschot B | 2 - | 4 | 0 | | 38 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Pelt - | Turnhout | 2 - | 1 | | 0 | 38 | 7 | |
28 | Za-13/04/24 | 18:30 | Turnhout - | Termien | 0 - | 3 | 0 | | 38 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Witgoor - | Turnhout | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Turnhout - | Zepperen-Brustem | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Termien | | 69 | | 22 | +57 | 86 | | 12 | +22 | 34 |
| 2 | Berg en Dal | x | 60 | | 18 | +36 | 75 | | 8 | +17 | 38 |
| 3 | Zepperen-Brustem | x | 50 | | 15 | +15 | 52 | | 8 | +10 | 27 |
| 4 | Pelt | x | 47 | | 13 | +13 | 47 | | 5 | +6 | 24 |
| 5 | Wellen | x | 44 | | 11 | +15 | 48 | | 7 | +7 | 25 |
| 6 | Geel | x | 41 | | 10 | +1 | 36 | | 5 | -3 | 17 |
| 7 | St.Lenaarts | x | 39 | | 11 | 0 | 46 | | 4 | -4 | 20 |
⇒ | 8 | Turnhout | x | 38 | | 10 | 0 | 44 | | 6 | -1 | 21 |
| 9 | Schoonbeek-Beverst | x | 37 | | 11 | -6 | 32 | | 4 | -3 | 14 |
| 10 | Nijlen | x | 37 | | 10 | +1 | 54 | | 5 | 0 | 25 |
| 11 | U23-Beerschot B | x | 37 | | 9 | +6 | 48 | | 5 | +1 | 24 |
| 12 | Zwarte-Leeuw | x | 36 | | 9 | +1 | 39 | | 5 | -2 | 16 |
| 13 | Betekom | x | 28 | | 6 | -9 | 50 | | 2 | -11 | 23 |
| 14 | Diest | x | 27 | | 7 | -19 | 36 | | 2 | -18 | 20 |
→ | 15 | Witgoor | x | 23 | | 6 | -17 | 36 | | 1 | -20 | 9 |
| 16 | Eksel | x | 3 | | 0 | -94 | 18 | | 0 | -62 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WITGOOR1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Witgoor - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 11 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Witgoor | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Witgoor - | Diest | 5 - | 3 | 3 | | 3 | 11 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berg en Dal - | Witgoor | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 13 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Witgoor - | Betekom | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Termien - | Witgoor | 6 - | 2 | | 0 | 6 | 10 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Turnhout - | Witgoor | 2 - | 0 | | 0 | 6 | 11 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Witgoor - | U23-Beerschot B | 4 - | 5 | 0 | | 6 | 14 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Eksel - | Witgoor | 1 - | 2 | | 3 | 9 | 10 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Witgoor - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 14 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Pelt - | Witgoor | 3 - | 0 | | 0 | 9 | 14 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Witgoor - | St.Lenaarts | 2 - | 1 | 3 | | 12 | 14 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Wellen - | Witgoor | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Witgoor - | Nijlen | 0 - | 3 | 0 | | 13 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Witgoor - | Geel | 5 - | 1 | 3 | | 16 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Schoonbeek-Beverst - | Witgoor | 1 - | 0 | | 0 | 16 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Witgoor - | Eksel | 4 - | 1 | 3 | | 19 | 11 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Witgoor - | Berg en Dal | 0 - | 0 | 1 | | 20 | 12 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Diest - | Witgoor | 2 - | 0 | | 0 | 20 | 14 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:30 | Zwarte-Leeuw - | Witgoor | 0 - | 0 | | 1 | 21 | 13 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | St.Lenaarts - | Witgoor | 2 - | 1 | | 0 | 21 | 13 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Witgoor - | Wellen | 1 - | 2 | 0 | | 21 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Geel - | Witgoor | 2 - | 2 | | 1 | 22 | 14 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Witgoor - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | 0 | | 22 | 14 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Witgoor | 0 - | 0 | | 1 | 23 | 14 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Witgoor - | Termien | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 14 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Betekom - | Witgoor | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 15 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Witgoor - | Pelt | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 15 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Witgoor - | Turnhout | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nijlen - | Witgoor | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Berg en Dal | | 24 | ⇒ | 2 | Turnhout | x | 23 | | 3 | Zepperen-Brustem | x | 22 | | 4 | Termien | x | 21 | | 5 | Schoonbeek-Beverst | x | 16 | | 6 | Geel | x | 16 | | 7 | Betekom | x | 14 | | 8 | Nijlen | x | 12 | | 9 | U23-Beerschot B | x | 12 | | 10 | Pelt | x | 12 | | 11 | Wellen | x | 11 | | 12 | St.Lenaarts | x | 10 | | 13 | Zwarte-Leeuw | x | 10 | → | 14 | Witgoor | x | 9 | | 15 | Diest | x | 6 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Termien | | 26 | | 2 | Berg en Dal | x | 22 | | 3 | Pelt | x | 20 | | 4 | Nijlen | x | 17 | | 5 | St.Lenaarts | x | 15 | | 6 | Wellen | x | 15 | | 7 | Schoonbeek-Beverst | x | 14 | | 8 | Geel | x | 14 | | 9 | Diest | x | 13 | | 10 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | | 11 | U23-Beerschot B | x | 13 | → | 12 | Witgoor | x | 12 | | 13 | Zepperen-Brustem | x | 11 | ⇒ | 14 | Turnhout | x | 8 | | 15 | Betekom | x | 7 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode3(8/10) | 1 | Termien | | 22 | | 2 | Wellen | | 18 | | 3 | Zepperen-Brustem | | 17 | | 4 | Pelt | x | 15 | | 5 | Berg en Dal | x | 14 | | 6 | St.Lenaarts | x | 14 | | 7 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | | 8 | U23-Beerschot B | x | 12 | | 9 | Geel | x | 11 | | 10 | Nijlen | x | 8 | | 11 | Diest | x | 8 | ⇒ | 12 | Turnhout | x | 7 | | 13 | Schoonbeek-Beverst | x | 7 | | 14 | Betekom | x | 7 | → | 15 | Witgoor | x | 2 | | 16 | Eksel | x | 1 | |
Beste aanval | Termien | 86 | | Berg en Dal | 75 | | Nijlen | 54 | | Zepperen-Brustem | 52 | | Betekom | 50 | | U23-Beerschot B | 48 | | Wellen | 48 | | Pelt | 47 | | St.Lenaarts | 46 | ⇒ | Turnhout | 44 | | Zwarte-Leeuw | 39 | | Geel | 36 | | Diest | 36 | → | Witgoor | 36 | | Schoonbeek-Beverst | 32 | | Eksel | 18 | | Beste verdediging | Termien | 29 | | Wellen | 33 | | Pelt | 34 | | Geel | 35 | | Zepperen-Brustem | 37 | | Zwarte-Leeuw | 38 | | Schoonbeek-Beverst | 38 | | Berg en Dal | 39 | | U23-Beerschot B | 42 | ⇒ | Turnhout | 44 | | St.Lenaarts | 46 | | Nijlen | 53 | → | Witgoor | 53 | | Diest | 55 | | Betekom | 59 | | Eksel | 112 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.