www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

vrijdag 14/02/2020

20:30

Houtvenne

-Zwarte Leeuw1-0

zaterdag 15/02/2020

19:30Turnhout-

Pelt

0-1
.Helson Helchteren-

City Pirates

0-2
.St.Lenaarts-Heur-Tongeren2 -2
.

Termien

-Wellen2-1
20:00Lyra-Lierse-

Witgoor

1-2

zondag 16/02/2020

15:00Linden-

KVK Beringen

0-2
.Bilzen-Waltwilder-

Betekom

2 -3

zaterdag 22/02/2020

19:30Zwarte Leeuw7- 3Helson Helchteren-
.Witgoor7- 4Turnhout-
.Pelt3 -1Bilzen-Waltwilder-
20:00Heur-Tongeren5-0Linden-
.Wellen12-8Lyra-Lierse-
.Betekom7-10Houtvenne-
.City Pirates7 -4St.Lenaarts-
.KVK Beringen5-2Termien-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

Opgelet: het degradatie mechanisme is aangepast.(lees Sportleven WK08)
De rangschikking wordt op het einde van het seizoen mogelijk aangepast.
De ploegen zonder licentie verhuizen naar de laatste plaatsen.

22/30

1.Lyra-Lierse48Antw9
2.City Pirates42Antw6
3.Heur-Tongeren42Limb7.-2(0)
4.Houtvenne41Antw12-3.(0)
5.St.Lenaarts35Antw4.1
6.Betekom33Brab74.
7.Pelt32Limb9
8.Termien32Limb5
9.Zwarte Leeuw28Antw32.
10.Turnhout27Antw6
11.Wellen*26Limb4
12.Witgoor26Antw10
13.KVK Beringen26Limb6.-4(3)
14.Helson Helchteren18Limb0-1.(3)
15.Bilzen-Waltwilder16Limb3
16.Linden*9Brab3.3
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> City Pirates

periode 1

10/10

Lyra-Lierse23
2.St.Lenaarts21
3.Heur-Tongeren20
4.City Pirates19
5.Pelt17
6.Houtvenne17
7.Termien15
8.Betekom14
9.Turnhout12
10.KVK Beringen11
11.Zwarte Leeuw9
12.Wellen9
13.Helson Helchteren9
14.Witgoor8
15.Bilzen-Waltwilder7
16.Linden6

periode 2

10/10

Lyra-Lierse22
2.City Pirates20
3.Houtvenne18
4.Heur-Tongeren18
5.Wellen17
6.Zwarte Leeuw16
7.Turnhout15
8.Witgoor14
9.Termien13
10.St.Lenaarts13
11.Betekom13
12.Pelt12
13.Helson Helchteren9
Bilzen-Waltwilder9
15.KVK Beringen9
16.Linden3

periode 3

2/10

1.Houtvenne6
KVK Beringen6
3.Betekom6
4.Heur-Tongeren4
5.Termien4
Witgoor4
7.Lyra-Lierse3
8.Zwarte Leeuw3
9.Pelt3
10.City Pirates3
11.St.Lenaarts1
12.Wellen*0
13.Turnhout0
Bilzen-Waltwilder0
Linden*0
16.Helson Helchteren0

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00

City Pirates

-Turnhout1 -11110
2.Za-07/09/1920:00Wellen-

City Pirates

0 -2

3

44
3.Za-14/09/1920:00

City Pirates

-Bilzen-Waltwilder2 -1

3

72
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-

City Pirates

2 -3

3

102
5.Za-28/09/1920:00

City Pirates

-Houtvenne1 -20102
6.Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren-

City Pirates

3 -00105
7.Za-12/10/1920:00

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1

3

134
8.Za-19/10/1919:30St.Lenaarts-

City Pirates

3 -00135
9.Za-26/10/1920:00

City Pirates

-Zwarte Leeuw1 -0

3

164
10.Zo-03/11/1914:30Linden-

City Pirates

1 -5

3

194
11.Za-09/11/1920:00

City Pirates

-Betekom0 -01204
12.Zo-17/11/1915:00Termien-

City Pirates

2 -00205
13.Za-23/11/1920:00

City Pirates

-Pelt3 -1

3

234
14.Za-30/11/1920:00

City Pirates

-Lyra-Lierse1 -11244
15.Za-07/12/1919:30Witgoor-

City Pirates

0 -1

3

274
16.Za-14/12/1919:30Turnhout-

City Pirates

1 -3

3

303
17.Za-04/01/2020:00

City Pirates

-Wellen4 -2

3

333
18.Zo-12/01/2015:00Bilzen-Waltwilder-

City Pirates

1 -2

3

362
19.Za-18/01/2020:00

City Pirates

-KVK Beringen2 -0

3

392
20.Zo-02/02/2015:00Houtvenne-

City Pirates

2 -10392
21.Za-08/02/2020:00

City Pirates

-Heur-Tongeren0 -40393
22.Za-15/02/2019:30Helson Helchteren-

City Pirates

0 -2

3

422
23.Za-22/02/2020:00

City Pirates

-St.Lenaarts -.
24.Za-07/03/2019:30Zwarte Leeuw-

City Pirates

-.
25.Za-14/03/2020:00

City Pirates

-Linden -.
26.Za-21/03/2020:00Betekom-

City Pirates

-.
27.Zo-29/03/2000:00

City Pirates

-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-

City Pirates

-.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-

City Pirates

-.
30.Zo-26/04/2000:00

City Pirates

-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

St.Lenaarts

1.Za-31/08/1919:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts1 -7

3

31
2.Za-07/09/1919:30St.Lenaarts-Betekom1 -1142
3.Za-14/09/1919:30Pelt-St.Lenaarts1 -4

3

71
4.Za-21/09/1919:30St.Lenaarts-Witgoor3 -0

3

101
5.Za-28/09/1920:00Wellen-St.Lenaarts1 -11111
6.Za-05/10/1919:30St.Lenaarts-KVK Beringen1 -0

3

141
7.Za-12/10/1920:00Heur-Tongeren-St.Lenaarts1 -11151
8.Za-19/10/1919:30St.Lenaarts-

City Pirates

3 -0

3

181
9.Za-26/10/1919:30St.Lenaarts-Linden4 -1

3

211
10.Zo-03/11/1914:30Termien-St.Lenaarts3 -20212
11.Za-09/11/1919:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse1 -11223
12.Za-16/11/1919:30Turnhout-St.Lenaarts3 -31233
13.Za-23/11/1919:30St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder3 -31243
14.Za-30/11/1919:30Houtvenne-St.Lenaarts1 -11253
15.Za-07/12/1919:30St.Lenaarts-Helson Helchteren3 -0

3

283
16.Za-14/12/1919:30St.Lenaarts-Zwarte Leeuw2 -40284
17.Za-04/01/2020:00Betekom-St.Lenaarts2 -5

3

314
18.Za-11/01/2019:30St.Lenaarts-Pelt1 -30314
19.Za-18/01/2019:30Witgoor-St.Lenaarts1 -00315
20.Zo-02/02/2015:00St.Lenaarts-Wellen4 -0

3

345
21.Za-08/02/2020:00KVK Beringen-St.Lenaarts3 -20345
22.Za-15/02/2019:30St.Lenaarts-Heur-Tongeren2 -21355
23.Za-22/02/2020:00

City Pirates

-St.Lenaarts -.
24.Zo-08/03/2015:00Linden-St.Lenaarts -.
25.Za-14/03/2019:30St.Lenaarts-Termien -.
26.Za-21/03/2020:00Lyra-Lierse-St.Lenaarts -.
27.Zo-29/03/2000:00St.Lenaarts-Turnhout -.
28.Zo-05/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts -.
29.Zo-19/04/2000:00St.Lenaarts-Houtvenne -.
30.Zo-26/04/2000:00Helson Helchteren-St.Lenaarts -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Lyra-Lierse*2620:6+14
2Termien2223:19+4
3St.Lenaarts2228:15+13
4Heur-Tongeren*2120:13+7
5City Pirates*2118:13+5
6Houtvenne*2122:13+9
7Betekom**2027:19+8
8Wellen**1817:11+6
9KVK Beringen*1718:16+2
10Zwarte Leeuw**1624:16+8
11Turnhout*1519:17+2
12Bilzen-Waltwilder*1319:23-4
13Witgoor*1213:16-3
14Helson Helchteren*1211:17-6
15Linden912:26-14
16Pelt**79:19-10

alle wedstrijden (22/30)

1Lyra-Lierse4843:18+25
2City Pirates4237:28+9
3Heur-Tongeren4239:24+15
4Houtvenne4143:27+16
5St.Lenaarts3554:32+22
6Betekom3338:36+2
7Pelt3236:360
8Termien3236:37-1
9Zwarte Leeuw2841:36+5
10Turnhout2735:36-1
11Wellen*2629:36-7
12Witgoor2628:35-7
13KVK Beringen2627:34-7
14Helson Helchteren1826:43-17
15Bilzen-Waltwilder1632:47-15
16Linden*915:54-39

uitwedstrijden (12/15)

1Pelt2527:17+10
2Lyra-Lierse*2223:12+11
3City Pirates*2119:15+4
4Heur-Tongeren*2119:11+8
5Houtvenne*2021:14+7
6Witgoor*1415:19-4
7St.Lenaarts**1326:17+9
8Betekom1311:17-6
9Zwarte Leeuw1217:20-3
10Turnhout*1216:19-3
11Termien**1013:18-5
12KVK Beringen*99:18-9
13Wellen*812:25-13
14Helson Helchteren*615:26-11
15Bilzen-Waltwilder*313:24-11
16Linden***03:28-25