www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Nationaal-3A: ROESELARE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. - | Roeselare | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Roeselare - | Erpe-Mere United | 3 - | 1 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Roeselare - | Blankenberge | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 3 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Aalter - | Roeselare | 0 - | 4 | | 3 | 10 | 2 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Roeselare - | Jong Lede | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 16:30 | Wielsbeke - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Roeselare - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | 0 | | 13 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westhoek - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 6 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Roeselare - | Wolvertem Merchtem | 0 - | 0 | 1 | | 14 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | HO Kalken - | Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Roeselare - | Eendr.Wervik | 0 - | 1 | 0 | | 15 | 8 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | VW Hamme - | Roeselare | 0 - | 0 | | 1 | 16 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Pepingen-Halle - | Roeselare | 3 - | 3 | | 1 | 17 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Roeselare - | Elene-Grotenberge | 2 - | 0 | 3 | | 20 | 8 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wambeek-Ternat - | Roeselare | 4 - | 3 | | 0 | 20 | 9 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Roeselare - | Wielsbeke | 1 - | 0 | 3 | | 23 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Blankenberge - | Roeselare | 0 - | 0 | | 1 | 24 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Roeselare - | VW Hamme | 1 - | 0 | 3 | | 27 | 7 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Eendr.Wervik - | Roeselare | 1 - | 0 | | 0 | 27 | 8 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:00 | Roeselare - | Aalter | 2 - | 1 | 3 | | 30 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Erpe-Mere United - | Roeselare | 2 - | 2 | | 1 | 31 | 8 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Roeselare - | Wambeek-Ternat | 2 - | 2 | 1 | | 32 | 8 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem - | Roeselare | 0 - | 1 | | 3 | 35 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Roeselare - | Westhoek | 2 - | 0 | 3 | | 38 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge - | Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 39 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Roeselare - | St-Denijs Sp. | 4 - | 1 | 3 | | 42 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Roeselare - | HO Kalken | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Avanti Stekene - | Roeselare | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Roeselare - | Pepingen-Halle | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Jong Lede - | Roeselare | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Westhoek | | 51 | | 15 | +31 | 57 | | 8 | +19 | 28 |
| 2 | VW Hamme | | 51 | | 14 | +31 | 57 | | 7 | +16 | 30 |
| 3 | Avanti Stekene | | 44 | | 12 | +6 | 37 | | 5 | +3 | 13 |
| 4 | Wielsbeke | | 43 | | 12 | +6 | 37 | | 7 | +2 | 20 |
⇒ | 5 | Roeselare | | 42 | | 11 | +14 | 38 | | 3 | +4 | 18 |
| 6 | HO Kalken | x | 39 | | 9 | +9 | 45 | | 7 | +7 | 25 |
| 7 | Eendr.Wervik | x | 37 | | 9 | -3 | 25 | | 3 | -7 | 8 |
| 8 | Blankenberge | x | 36 | | 8 | +5 | 40 | | 5 | +1 | 22 |
| 9 | Jong Lede | x | 35 | | 10 | 0 | 46 | | 3 | -9 | 19 |
| 10 | St-Denijs Sp. | x | 34 | | 10 | -1 | 42 | | 3 | -11 | 17 |
| 11 | Erpe-Mere United | x | 30 | | 8 | -11 | 32 | | 4 | -1 | 21 |
| 12 | Aalter | x | 28 | | 8 | -10 | 34 | | 6 | +1 | 18 |
| 13 | Wambeek-Ternat | x | 27 | | 7 | -13 | 36 | | 0 | -16 | 14 |
| 14 | Elene-Grotenberge | x | 26 | | 7 | -19 | 31 | | 4 | -10 | 16 |
| 15 | Wolvertem Merchtem | x | 24 | | 5 | -10 | 24 | | 1 | -6 | 10 |
| 16 | Pepingen-Halle | x | 17 | | 3 | -35 | 23 | | 1 | -29 | 5 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.