speeldag 1
woensdag 30/08/2023 |
14:30 | Dessel | - | Union Namur | 1 | - | 0 |
15:00 | Tienen | - | Heist | 1 | - | 1 |
20:00 | RAAL La Louvière | - | U23-OH Leuven B | 3 | - | 1 |
. | Olympic Charleroi | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 2 |
. | Knokke | - | Cappellen | 3 | - | 0 |
. | U23-Antwerp B | - | Virton | 0 | - | 2 |
. | Visé | - | U23-Sp.Charleroi B | 0 | - | 1 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Hoogstraten | 2 | - | 2 |
20:30 | U23-Gent B | - | Thes | 1 | - | 0 |
speeldag 2
zaterdag 02/09/2023 |
19:30 | Thes | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 1 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 0 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Dessel | 2 | - | 2 |
. | Hoogstraten | - | Knokke | 2 | - | 0 |
. | Virton | - | Visé | 2 | - | 3 |
. | Heist | - | St.Eloois-Winkel | 4 | - | 0 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | Cappellen | - | U23-Gent B | 0 | - | 1 |
. | Union Namur | - | Tienen | 0 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | Olympic Charleroi | 3 | - | 2 |
speeldag 3
zaterdag 09/09/2023 |
19:30 | Dessel | - | Heist | 0 | - | 2 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Tienen | - | Cappellen | 0 | - | 1 |
woensdag 13/09/2023 |
20:00 | St.Eloois-Winkel | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 1 |
. | Hoogstraten | - | U23-Antwerp B | 1 | - | 2 |
. | RAAL La Louvière | - | Thes | 2 | - | 0 |
. | Visé | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 2 |
woensdag 27/09/2023 |
19:30 | U23-Gent B | - | Union Namur | 4 | - | 0 |
20:00 | Knokke | - | Olympic Charleroi | 0 | - | 0 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Virton | 2 | - | 0 |
speeldag 4
zaterdag 16/09/2023 |
19:30 | Thes | - | Dessel | 4 | - | 2 |
20:00 | Olympic Charleroi | - | Tienen | 2 | - | 1 |
. | Heist | - | Hoogstraten | 1 | - | 0 |
. | Virton | - | Knokke | 1 | - | 1 |
. | Lokeren-Temse | - | U23-Sp.Charleroi B | 4 | - | 0 |
. | U23-Antwerp B | - | Union Namur | 2 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | St.Eloois-Winkel | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 1 |
. | U23-OH Leuven B | - | U23-Gent B | 1 | - | 1 |
. | Cappellen | - | Visé | 4 | - | 0 |
speeldag 5
zaterdag 23/09/2023 |
19:30 | Dessel | - | Virton | 1 | - | 4 |
20:00 | Hoogstraten | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 5 |
zondag 24/09/2023 |
14:30 | U23-Gent B | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 1 |
15:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | U23-Antwerp B | 3 | - | 1 |
. | Cappellen | - | Thes | 0 | - | 0 |
. | Tienen | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 0 |
. | Union Namur | - | Olympic Charleroi | 1 | - | 0 |
. | Knokke | - | Heist | 2 | - | 1 |
. | Visé | - | St.Eloois-Winkel | 0 | - | 0 |
speeldag 6
zaterdag 30/09/2023 |
19:30 | Thes | - | Tienen | 4 | - | 1 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | Hoogstraten | 3 | - | 1 |
. | Olympic Charleroi | - | Dessel | 2 | - | 1 |
. | RAAL La Louvière | - | Visé | 3 | - | 0 |
. | Virton | - | Cappellen | 4 | - | 0 |
. | Heist | - | U23-Sp.Charleroi B | 3 | - | 0 |
. | U23-Antwerp B | - | U23-Gent B | 2 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | U23-OH Leuven B | - | St.Eloois-Winkel | 3 | - | 3 |
. | Union Namur | - | Knokke | 3 | - | 1 |
speeldag 7
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | U23-Gent B | - | Knokke | 2 | - | 2 | |
. | Dessel | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 2 | |
20:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | Union Namur | 5 | - | 0 | |
. | Hoogstraten | - | Thes | 3 | - | 1 | |
. | RAAL La Louvière | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 1 | |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Visé | - | Heist | 1 | - | 2 | |
. | Tienen | - | Virton | 2 | - | 1 | |
. | St.Eloois-Winkel | - | Olympic Charleroi | 2 | - | 1 | |
. | Cappellen | - | U23-OH Leuven B | 5 | - | 0 | F1 |
speeldag 8
zaterdag 14/10/2023 |
19:30 | U23-Gent B | - | Virton | 5 | - | 0 |
. | Dessel | - | Visé | 2 | - | 1 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | Thes | 4 | - | 0 |
. | Heist | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 2 |
. | Olympic Charleroi | - | U23-Sp.Charleroi B | 2 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | Tienen | 1 | - | 1 |
15:00 | Union Namur | - | Cappellen | 0 | - | 1 |
. | U23-OH Leuven B | - | Hoogstraten | 0 | - | 1 |
. | Knokke | - | St.Eloois-Winkel | 1 | - | 0 |
speeldag 9
zaterdag 21/10/2023 |
20:00 | Virton | - | Union Namur | 0 | - | 1 |
. | RAAL La Louvière | - | Olympic Charleroi | 4 | - | 0 |
. | Hoogstraten | - | Dessel | 2 | - | 1 |
20:30 | Thes | - | U23-OH Leuven B | 0 | - | 3 |
. | Heist | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 2 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | Knokke | 2 | - | 1 |
. | Visé | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 0 |
. | Tienen | - | U23-Gent B | 0 | - | 4 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Cappellen | 3 | - | 0 |
speeldag 10
vrijdag 27/10/2023 |
20:00 | Knokke | - | RAAL La Louvière | 1 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 |
19:30 | U23-Gent B | - | St.Eloois-Winkel | 2 | - | 3 |
. | Dessel | - | Tienen | 2 | - | 1 |
20:00 | Olympic Charleroi | - | Hoogstraten | 2 | - | 1 |
. | Virton | - | Thes | 0 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 1 |
. | Union Namur | - | Visé | 2 | - | 0 |
15:00 | U23-OH Leuven B | - | Heist | 1 | - | 2 |
. | Cappellen | - | U23-Sp.Charleroi B | 0 | - | 3 |
speeldag 11
vrijdag 03/11/2023 |
20:30 | Heist | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 4 |
zaterdag 04/11/2023 |
20:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | U23-Gent B | 1 | - | 2 |
. | RAAL La Louvière | - | Dessel | 3 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | Cappellen | 2 | - | 1 |
20:30 | Thes | - | Olympic Charleroi | 0 | - | 3 |
zondag 05/11/2023 |
15:00 | Hoogstraten | - | Virton | 3 | - | 2 |
. | Visé | - | Tienen | 2 | - | 2 |
. | U23-OH Leuven B | - | Knokke | 1 | - | 2 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Union Namur | 1 | - | 5 |
speeldag 12
zaterdag 11/11/2023 |
19:30 | Dessel | - | U23-OH Leuven B | 1 | - | 2 |
. | U23-Gent B | - | Visé | 2 | - | 1 |
20:00 | Olympic Charleroi | - | Heist | 3 | - | 2 |
. | Virton | - | RAAL La Louvière | 2 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | St.Eloois-Winkel | 2 | - | 1 |
. | Union Namur | - | Thes | 1 | - | 0 |
15:00 | Knokke | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 2 |
. | Tienen | - | U23-Sp.Charleroi B | 3 | - | 1 |
. | Cappellen | - | Hoogstraten | 1 | - | 3 |
speeldag 13
zaterdag 18/11/2023 |
20:00 | RAAL La Louvière | - | Cappellen | 0 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | Union Namur | 3 | - | 1 |
. | Olympic Charleroi | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 2 |
20:30 | Thes | - | U23-Sp.Charleroi B | 1 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 |
15:00 | Hoogstraten | - | Tienen | 0 | - | 0 |
. | Visé | - | Knokke | 2 | - | 1 |
. | U23-OH Leuven B | - | Virton | 0 | - | 2 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Dessel | 1 | - | 1 |
woensdag 06/12/2023 |
20:30 | Heist | - | U23-Gent B | 0 | - | 4 |
speeldag 14
vrijdag 24/11/2023 |
20:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | U23-OH Leuven B | 0 | - | 1 |
zaterdag 25/11/2023 |
19:30 | U23-Gent B | - | RAAL La Louvière | 1 | - | 1 |
. | Thes | - | Knokke | 4 | - | 2 |
. | Dessel | - | U23-Antwerp B | 1 | - | 0 |
20:00 | Virton | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Union Namur | - | Hoogstraten | 1 | - | 2 |
. | Cappellen | - | Heist | 1 | - | 2 |
15:00 | Visé | - | Olympic Charleroi | 2 | - | 2 |
. | Tienen | - | St.Eloois-Winkel | 0 | - | 1 |
1 strafpunt voor Visé
speeldag 15
zaterdag 02/12/2023 |
20:00 | Heist | - | Virton | 0 | - | 1 |
. | Lokeren-Temse | - | Tienen | 3 | - | 0 |
. | Olympic Charleroi | - | U23-Gent B | 3 | - | 3 |
. | Hoogstraten | - | Visé | 2 | - | 1 |
. | Knokke | - | Dessel | 2 | - | 0 |
20:30 | RAAL La Louvière | - | U23-Sp.Charleroi B | 2 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | Cappellen | 1 | - | 0 |
15:00 | U23-OH Leuven B | - | Union Namur | 3 | - | 1 |
woensdag 27/03/2024 |
20:00 | St.Eloois-Winkel | - | Thes | 1 | - | 1 |
speeldag 16
zaterdag 09/12/2023 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | U23-OH Leuven B | 3 | - | 1 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | St.Eloois-Winkel | 1 | - | 2 |
. | Virton | - | Olympic Charleroi | 1 | - | 3 |
20:30 | Thes | - | Visé | 2 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | U23-Gent B | - | Hoogstraten | 2 | - | 3 |
. | Union Namur | - | Heist | 2 | - | 2 |
15:00 | Knokke | - | U23-Antwerp B | 5 | - | 0 |
. | Tienen | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 1 |
. | Cappellen | - | Dessel | 2 | - | 3 |
speeldag 17
zaterdag 16/12/2023 |
19:30 | Dessel | - | U23-Gent B | 1 | - | 4 |
20:00 | Olympic Charleroi | - | Cappellen | 2 | - | 2 |
. | RAAL La Louvière | - | Union Namur | 8 | - | 1 |
. | Hoogstraten | - | U23-Sp.Charleroi B | 1 | - | 1 |
. | Heist | - | Thes | 4 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | U23-OH Leuven B | 3 | - | 3 |
15:00 | Visé | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 1 |
. | Tienen | - | Knokke | 1 | - | 2 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Virton | 4 | - | 0 |
speeldag 18
zaterdag 13/01/2024 |
19:30 | Thes | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 1 |
20:00 | Virton | - | Tienen | 1 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | Dessel | 2 | - | 1 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Heist | 1 | - | 0 |
. | Hoogstraten | - | Olympic Charleroi | 3 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Union Namur | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 0 |
15:00 | Knokke | - | U23-Gent B | 0 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | Visé | 5 | - | 1 |
. | Cappellen | - | St.Eloois-Winkel | 0 | - | 1 |
speeldag 19
woensdag 13/03/2024 |
18:30 | U23-Gent B | - | U23-Sp.Charleroi B | 1 | - | 1 |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | U23-OH Leuven B | - | Cappellen | 0 | - | 2 |
. | Visé | - | Virton | 1 | - | 1 |
. | U23-Antwerp B | - | Thes | 0 | - | 3 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Knokke | 2 | - | 2 |
. | Olympic Charleroi | - | Union Namur | 5 | - | 1 |
20:30 | Dessel | - | Hoogstraten | 2 | - | 0 |
. | Heist | - | Tienen | 2 | - | 2 |
zaterdag 30/03/2024 |
20:00 | RAAL La Louvière | - | Lokeren-Temse | 3 | - | 0 |
speeldag 20
zaterdag 27/01/2024 |
19:30 | U23-Gent B | - | Heist | 0 | - | 1 |
20:00 | Virton | - | Dessel | 2 | - | 1 |
. | Hoogstraten | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | U23-Sp.Charleroi B | - | Visé | 1 | - | 0 |
. | U23-Antwerp B | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 2 |
. | Union Namur | - | St.Eloois-Winkel | 0 | - | 1 |
15:00 | Knokke | - | Thes | 1 | - | 3 |
. | Tienen | - | Olympic Charleroi | 1 | - | 0 |
. | Cappellen | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 1 |
speeldag 21
zaterdag 03/02/2024 |
19:30 | Dessel | - | U23-Sp.Charleroi B | 1 | - | 0 |
. | Thes | - | Union Namur | 3 | - | 4 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | U23-Antwerp B | 0 | - | 3 |
. | Heist | - | Cappellen | 2 | - | 3 |
. | Olympic Charleroi | - | Visé | 2 | - | 2 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | RAAL La Louvière | - | Hoogstraten | 3 | - | 1 |
. | Knokke | - | Virton | 5 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | Tienen | 0 | - | 2 |
. | St.Eloois-Winkel | - | U23-Gent B | 2 | - | 1 |
speeldag 22
zaterdag 10/02/2024 |
19:30 | U23-Gent B | - | Olympic Charleroi | 0 | - | 0 |
20:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 0 |
. | Virton | - | Hoogstraten | 1 | - | 0 |
. | RAAL La Louvière | - | St.Eloois-Winkel | 3 | - | 0 |
. | U23-Antwerp B | - | Heist | 1 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 |
14:30 | Union Namur | - | U23-OH Leuven B | 1 | - | 0 |
15:00 | Visé | - | Dessel | 0 | - | 3 |
. | Tienen | - | Thes | 4 | - | 0 |
. | Cappellen | - | Knokke | 2 | - | 2 |
speeldag 23
zaterdag 17/02/2024 |
19:30 | Dessel | - | RAAL La Louvière | 1 | - | 3 |
20:00 | Heist | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 0 |
. | Hoogstraten | - | Cappellen | 1 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | U23-Gent B | 2 | - | 2 |
. | Olympic Charleroi | - | Knokke | 1 | - | 0 |
20:30 | Thes | - | Virton | 3 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 |
14:30 | Union Namur | - | U23-Sp.Charleroi B | 2 | - | 2 |
15:00 | Tienen | - | U23-Antwerp B | 0 | - | 1 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Visé | 1 | - | 1 |
speeldag 24
zaterdag 24/02/2024 |
19:30 | Thes | - | St.Eloois-Winkel | 2 | - | 0 |
20:00 | Virton | - | U23-Gent B | 2 | - | 0 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Hoogstraten | 3 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | Heist | 2 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | Dessel | 2 | - | 1 |
15:00 | Knokke | - | Tienen | 1 | - | 0 |
. | Visé | - | Union Namur | 2 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | RAAL La Louvière | 1 | - | 2 |
. | Cappellen | - | Olympic Charleroi | 0 | - | 1 |
speeldag 25
vrijdag 01/03/2024 |
19:30 | U23-Gent B | - | U23-Antwerp B | 2 | - | 0 |
zaterdag 02/03/2024 |
19:30 | Dessel | - | Cappellen | 8 | - | 0 |
20:00 | Heist | - | Knokke | 2 | - | 2 |
. | Hoogstraten | - | Lokeren-Temse | 1 | - | 1 |
. | Olympic Charleroi | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 1 |
. | RAAL La Louvière | - | Virton | 3 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Visé | - | Thes | 2 | - | 0 |
. | Tienen | - | Union Namur | 1 | - | 0 |
. | St.Eloois-Winkel | - | U23-Sp.Charleroi B | 2 | - | 2 |
speeldag 26
vrijdag 08/03/2024 |
20:00 | U23-Sp.Charleroi B | - | Tienen | 1 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 |
19:30 | Thes | - | Heist | 1 | - | 2 |
20:00 | Hoogstraten | - | U23-Gent B | 2 | - | 2 |
. | Lokeren-Temse | - | St.Eloois-Winkel | 1 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 |
14:30 | U23-Antwerp B | - | Olympic Charleroi | 1 | - | 1 |
. | Union Namur | - | Virton | 0 | - | 1 |
15:00 | Knokke | - | Visé | 2 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | Dessel | 1 | - | 1 |
. | Cappellen | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 1 |
speeldag 27
vrijdag 15/03/2024 |
20:00 | St.Eloois-Winkel | - | U23-Antwerp B | 1 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Dessel | - | Knokke | 3 | - | 1 |
. | U23-Gent B | - | Tienen | 0 | - | 1 |
20:00 | Olympic Charleroi | - | Thes | 0 | - | 1 |
. | RAAL La Louvière | - | Heist | 1 | - | 2 |
. | Virton | - | U23-Sp.Charleroi B | 0 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Visé | - | Hoogstraten | 0 | - | 0 |
. | U23-OH Leuven B | - | Lokeren-Temse | 0 | - | 4 |
. | Cappellen | - | Union Namur | 3 | - | 2 |
speeldag 28
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Heist | - | Dessel | 1 | - | 3 |
. | Virton | - | St.Eloois-Winkel | 1 | - | 1 |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Cappellen | 5 | - | 0 |
. | Lokeren-Temse | - | Olympic Charleroi | 2 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
14:30 | Union Namur | - | RAAL La Louvière | 0 | - | 4 |
15:00 | Knokke | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 1 |
. | Tienen | - | Hoogstraten | 3 | - | 0 |
zaterdag 30/03/2024 |
20:00 | U23-Antwerp B | - | Visé | 2 | - | 1 |
woensdag 17/04/2024 |
20:00 | Thes | - | U23-Gent B | 2 | - | 1 |
speeldag 29
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Dessel | - | Thes | 5 | - | 1 |
20:00 | RAAL La Louvière | - | Tienen | 2 | - | 1 |
. | Hoogstraten | - | Union Namur | 0 | - | 2 |
. | Lokeren-Temse | - | Knokke | 0 | - | 1 |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Olympic Charleroi | - | Virton | 3 | - | 3 |
. | Visé | - | U23-Gent B | 2 | - | 2 |
. | U23-OH Leuven B | - | U23-Sp.Charleroi B | 1 | - | 0 |
. | St.Eloois-Winkel | - | Heist | 2 | - | 0 |
. | Cappellen | - | U23-Antwerp B | 0 | - | 1 |
speeldag 30
zaterdag 13/04/2024 |
16:30 | U23-Sp.Charleroi B | - | RAAL La Louvière | 1 | - | 4 |
19:30 | U23-Gent B | - | Dessel | 2 | - | 2 |
. | Thes | - | Cappellen | 5 | - | 0 |
20:00 | Virton | - | U23-Antwerp B | 1 | - | 0 |
. | Heist | - | Olympic Charleroi | 2 | - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Knokke | - | Hoogstraten | 0 | - | 1 |
. | Tienen | - | Visé | 3 | - | 3 |
. | St.Eloois-Winkel | - | U23-OH Leuven B | 2 | - | 1 |
. | Union Namur | - | Lokeren-Temse | 2 | - | 1 |
speeldag 31
zaterdag 20/04/2024 |
20:00 | Lokeren-Temse | - | Virton | | - | |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Olympic Charleroi | | - | |
. | RAAL La Louvière | - | U23-Gent B | | - | |
. | Hoogstraten | - | St.Eloois-Winkel | | - | |
. | Heist | - | Visé | | - | |
. | U23-Antwerp B | - | Knokke | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | U23-OH Leuven B | - | Thes | | - | |
. | Cappellen | - | Tienen | | - | |
. | Union Namur | - | Dessel | | - | |
speeldag 32
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Dessel | - | St.Eloois-Winkel | | - | |
. | U23-Gent B | - | U23-OH Leuven B | | - | |
. | Thes | - | Hoogstraten | | - | |
20:00 | Olympic Charleroi | - | RAAL La Louvière | | - | |
. | Virton | - | Heist | | - | |
. | U23-Antwerp B | - | U23-Sp.Charleroi B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Knokke | - | Union Namur | | - | |
. | Visé | - | Cappellen | | - | |
. | Tienen | - | Lokeren-Temse | | - | |
speeldag 33
zaterdag 04/05/2024 |
20:00 | RAAL La Louvière | - | Knokke | | - | |
. | U23-OH Leuven B | - | U23-Antwerp B | | - | |
. | Dessel | - | Olympic Charleroi | | - | |
. | St.Eloois-Winkel | - | Tienen | | - | |
. | U23-Sp.Charleroi B | - | Thes | | - | |
. | Hoogstraten | - | Heist | | - | |
. | Cappellen | - | Virton | | - | |
. | Union Namur | - | U23-Gent B | | - | |
. | Lokeren-Temse | - | Visé | | - | |
speeldag 34
zaterdag 11/05/2024 |
20:00 | Virton | - | U23-OH Leuven B | | - | |
. | Olympic Charleroi | - | St.Eloois-Winkel | | - | |
. | U23-Gent B | - | Cappellen | | - | |
. | Knokke | - | U23-Sp.Charleroi B | | - | |
. | Heist | - | Union Namur | | - | |
. | Visé | - | RAAL La Louvière | | - | |
. | Thes | - | Lokeren-Temse | | - | |
. | Tienen | - | Dessel | | - | |
. | U23-Antwerp B | - | Hoogstraten | | - | |
St.Eloois-Winkel(Wvl) zal hoe dan ook degraderen.
(het verdwijnt eind dit seizoen)
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
Algemene rangschikking met plaatsbepalende details
30/34 |
| | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
1. | | RAAL La Louvière | 77 | 24 | +58 | 72 | 11 | +23 | 30 |
2. | | Lokeren-Temse | 67 | 21 | +27 | 51 | 10 | +9 | 20 |
3. | x | U23-Sp.Charleroi B | 46 | 13 | +9 | 46 | 4 | -6 | 17 |
4. | x | Hoogstraten | 45 | 13 | -5 | 38 | 5 | -9 | 15 |
5. | x | St.Eloois-Winkel | 45 | 12 | 0 | 39 | 5 | -7 | 13 |
6. | x | Heist | 44 | 13 | +3 | 48 | 8 | +3 | 22 |
7. | x | Knokke | 44 | 12 | +9 | 46 | 3 | -8 | 20 |
8. | x | U23-Gent B | 42 | 10 | +16 | 52 | 5 | +7 | 27 |
9. | x | Thes | 41 | 13 | -8 | 45 | 4 | -16 | 12 |
10. | x | Olympic Charleroi | 41 | 10 | +3 | 49 | 3 | -5 | 17 |
11. | x | Dessel | 40 | 12 | +2 | 51 | 3 | -6 | 22 |
12. | x | Virton | 38 | 11 | -11 | 36 | 5 | -14 | 18 |
13. | x | U23-Antwerp B | 37 | 11 | -11 | 33 | 5 | -10 | 16 |
14. | x | Union Namur | 36 | 11 | -21 | 35 | 4 | -23 | 18 |
15. | x | Tienen | 35 | 9 | -3 | 34 | 2 | -8 | 13 |
16. | x | U23-OH Leuven B | 26 | 7 | -20 | 36 | 3 | -14 | 16 |
17. | x | Cappellen | 25 | 7 | -29 | 28 | 4 | -26 | 10 |
18. | x | Visé | 24 | 5 | -19 | 33 | 1 | -20 | 15 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |