www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 30/06/2020

vbal4

Pro League : 1B

speeldag 1

periode 1

vrijdag 02/08/2019

20:30

Beerschot

-Lokeren1-0

zaterdag 03/08/2019

17:00

OH Leuven

-Virton1-0
20:30Lommel-

Westerlo

0-2

zondag 04/08/2019

16:00

Union St.Gilloise

-Roeselare3-0

speeldag 2

periode 1

vrijdag 09/08/2019

20:30

Westerlo

-OH Leuven1-0

zaterdag 10/08/2019

17:00Roeselare-Beerschot1-1
20:30Virton-

Union St.Gilloise

0-1

zondag 11/08/2019

16:00Lokeren-Lommel0-0

speeldag 3

periode 1

vrijdag 16/08/2019

20:30

OH Leuven

-Beerschot3-0

zaterdag 17/08/2019

17:00Lommel-

Virton

0-3
20:30

Westerlo

-Roeselare4-1

zondag 18/08/2019

16:00

Union St.Gilloise

-Lokeren3-1

speeldag 4

periode 1

vrijdag 30/08/2019

20:30

Beerschot

-Union St.Gilloise1-0

zaterdag 31/08/2019

17:00Lokeren-

OH Leuven

0-2
20:30Roeselare-Lommel1-1

zondag 01/09/2019

16:00

Virton

-Westerlo1-0

speeldag 5

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:30Lommel-Union St.Gilloise2-2

zaterdag 07/09/2019

17:00

Westerlo

-Beerschot2-0
20:30

OH Leuven

-Roeselare4-0

zondag 08/09/2019

16:00

Virton

-Lokeren4-0

speeldag 6

periode 1

vrijdag 13/09/2019

20:30Lokeren-Westerlo1-1

zaterdag 14/09/2019

17:00Union St.Gilloise-OH Leuven1-1
20:30

Beerschot

-Lommel2-0

zondag 15/09/2019

16:00Roeselare-

Virton

0-5F1

speeldag 7

periode 1

vrijdag 20/09/2019

20:30

Lokeren

-Roeselare2-0

zaterdag 21/09/2019

17:00

Virton

-Beerschot3-0
20:30Westerlo-

Union St.Gilloise

1-2

zondag 22/09/2019

16:00

OH Leuven

-Lommel1-0

speeldag 8

periode 1

vrijdag 27/09/2019

20:30Roeselare-

Westerlo

0-2

zaterdag 28/09/2019

17:00

Union St.Gilloise

-Virton2-1
20:30Beerschot-

OH Leuven

1-2

zondag 29/09/2019

16:00Lommel-Lokeren1-1

speeldag 9

periode 1

vrijdag 04/10/2019

20:30

Lommel

-Roeselare2-1

zaterdag 05/10/2019

17:00Westerlo-

Virton

0-1
20:30OH Leuven-

Lokeren

2-3

zondag 06/10/2019

16:00Union St.Gilloise-Beerschot1-1

speeldag 10

periode 1

vrijdag 11/10/2019

20:30Beerschot-

Westerlo

1-2

zaterdag 12/10/2019

17:00

Roeselare

-OH Leuven3-1
20:30

Virton

-Lommel1-0

zondag 13/10/2019

16:00Lokeren-Union St.Gilloise1-1

speeldag 11

periode 1

vrijdag 18/10/2019

20:30

Westerlo

-Lokeren2-0

zaterdag 19/10/2019

17:00

Roeselare

-Union St.Gilloise3-0
20:30

Beerschot

-Virton2-1

zondag 20/10/2019

16:00Lommel-

OH Leuven

0-2

speeldag 12

periode 1

vrijdag 25/10/2019

20:30

OH Leuven

-Westerlo2-1

zaterdag 26/10/2019

17:00

Lokeren

-Beerschot2-1
20:30

Union St.Gilloise

-Lommel2-1

zondag 27/10/2019

16:00

Virton

-Roeselare3-2

speeldag 13

periode 1

zaterdag 02/11/2019

17:00Westerlo-Lommel1-1
20:30

Beerschot

-Roeselare2-1

zondag 03/11/2019

16:00Lokeren-

Virton

1-3

dinsdag 11/02/2020

20:30OH Leuven-Union St.Gilloise0-0

speeldag 14

periode 1

vrijdag 08/11/2019

20:30

Roeselare

-Lokeren2-1
.Virton-

OH Leuven

0-1
.

Lommel

-Beerschot1-0
.Union St.Gilloise-

Westerlo

0-2

speeldag 15

periode 2

vrijdag 15/11/2019

20:30OH Leuven-

Beerschot

0-3

zaterdag 16/11/2019

20:30Lokeren-

Lommel

0-1

zondag 17/11/2019

16:00

Union St.Gilloise

-Virton2-0
20:00Roeselare-

Westerlo

3-5

speeldag 16

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:30Westerlo-

OH Leuven

1-2

zaterdag 23/11/2019

17:00Lommel-Union St.Gilloise0-0
20:30Beerschot-Lokeren1-1

zondag 24/11/2019

16:00Virton-Roeselare1-1

speeldag 17

periode 2

vrijdag 29/11/2019

20:30

OH Leuven

-Lokeren2-1

zaterdag 30/11/2019

17:00Virton-Westerlo1-1
20:30

Roeselare

-Lommel3-1

zondag 01/12/2019

16:00Union St.Gilloise-

Beerschot

0-2

speeldag 18

periode 2

vrijdag 06/12/2019

20:30

Lommel

-OH Leuven3-2

zaterdag 07/12/2019

17:00Beerschot-Virton1-1
20:30Lokeren-

Roeselare

1-3

zondag 08/12/2019

16:00Westerlo-

Union St.Gilloise

0-3

speeldag 19

periode 2

vrijdag 13/12/2019

20:30Roeselare-OH Leuven2-2

zaterdag 14/12/2019

17:00

Virton

-Lommel3-1
20:30Westerlo-

Beerschot

0-1

zondag 15/12/2019

16:00Union St.Gilloise-Lokeren1-1

speeldag 20

periode 2

vrijdag 20/12/2019

20:30

Lommel

-Beerschot1-0

zaterdag 21/12/2019

17:00Roeselare-Union St.Gilloise1-1
20:30OH Leuven-

Virton

0-2

zondag 22/12/2019

16:00Lokeren-

Westerlo

0-4

speeldag 21

periode 2

vrijdag 10/01/2020

20:30Beerschot-Roeselare1-1

zaterdag 11/01/2020

17:00

Westerlo

-Lommel2-1
20:30Union St.Gilloise-

OH Leuven

2-3

zondag 12/01/2020

16:00Virton-

Lokeren

1-2

speeldag 22

periode 2

vrijdag 17/01/2020

20:30

Lommel

-Lokeren1-0

zaterdag 18/01/2020

17:00Roeselare-

Virton

0-2
20:30Beerschot-Union St.Gilloise1-1

zondag 19/01/2020

16:00OH Leuven-

Westerlo

1-3

speeldag 23

periode 2

vrijdag 24/01/2020

20:30Lokeren-OH Leuven1-1

zaterdag 25/01/2020

20:30Westerlo-Roeselare1-1

zondag 26/01/2020

16:00Union St.Gilloise-Lommel2-2

zondag 26/07/2020

16:00Virton-Beerschot-

speeldag 24

periode 2

vrijdag 31/01/2020

20:30

Beerschot

-Westerlo1-0

zaterdag 01/02/2020

17:00Lokeren-

Union St.Gilloise

0-2
20:30

OH Leuven

-Roeselare2-1

zondag 02/02/2020

16:00Lommel-Virton0-0

speeldag 25

periode 2

vrijdag 07/02/2020

20:30Roeselare-Beerschot1-1

zaterdag 08/02/2020

17:00

OH Leuven

-Lommel3-0
20:30Virton-Union St.Gilloise0-0

woensdag 12/02/2020

20:30

Westerlo

-Lokeren3-2

speeldag 26

periode 2

vrijdag 14/02/2020

20:30

Beerschot

-OH Leuven2-1

zaterdag 15/02/2020

17:00Union St.Gilloise-Roeselare3-3
20:30Lommel-

Westerlo

0-1

zondag 16/02/2020

16:00Lokeren-

Virton

0-2

speeldag 27

periode 2

vrijdag 21/02/2020

20:30OH Leuven-

Union St.Gilloise

3-5

zaterdag 22/02/2020

17:00

Westerlo

-Virton2-1
20:30Roeselare-Lokeren2-2

zondag 23/02/2020

16:00

Beerschot

-Lommel2-1

speeldag 28

periode 2

vrijdag 28/02/2020

20:30Lommel-Roeselare0-0
.Lokeren-

Beerschot

0-2
.

Union St.Gilloise

-Westerlo3-1
.

Virton

-OH Leuven4-1

Degraderen voorlopig wegens licentieproblemen:
-Lokeren naar de 2de amateurklasse(vv), ze starten daar met 3 strafpunten
-Roeselare naar de 2de amateurklasse(vv), ze starten daar met 3 strafpunten
-Lommel naar de 2de amateurklasse(vv), ze starten daar met 3 strafpunten
-Virton naar de 2de amateurklasse(acff), ze starten daar met 3 strafpunten
-
Lokeren is ondertussen failliet.
-
Correcties via het BAS:
-Lommel heeft een 1A licentie
-Roeselare degradeert naar de 1ste amateurklasse

28/28

1.Westerlo49
2.OH Leuven46
3.Union St.Gilloise45
4.Beerschot*44,59
5.Lommel27
-Virton*48,74
-Roeselare26
-Lokeren20

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

28/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Westerlo4915+15458+1125
2.OH Leuven4614+5456021
3.Union St.Gilloise4511+11435+518
4.Beerschot*44,5912,44+4,1532,154,15-3,1112,44
5.Lommel276-16211-1310
x.Virton*48,7414,52+23,8545,637,26+11,4122,81
Roeselare265-17371-1415
Lokeren204-25242-1115

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

14/14

1

2

3

OH Leuven299+12
2.Westerlo268+11
3.Union St.Gilloise236+3
4.Beerschot175-6
5.Lommel112-10
0.Virton09+16
Lokeren03-10
Roeselare03-16

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

14/14

1

2

3

Beerschot*287,54+10,77
2.Westerlo237+4
3.Union St.Gilloise225+8
4.OH Leuven175-7
5.Lommel164-6
0.Virton*05,38+7,54
Roeselare02-1
Lokeren01-15

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing