www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 03/08/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- OOST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

3de Provinciale A (25/25)

  • 1.

    FC Destelbergen*

    63,54

  • 2.

    Dynamo Beervelde

    56

  • 3.

    Lochristi B

    56

  • 4.

    Wachtebeke

    48

  • 5.

    Hansbeke

    43

  • 6.

    Waarschoot

    38

  • 7.

    St.Kruis-Winkel

    37

  • 8.

    Ertvelde United

    36

  • 9.

    Maria-Aalter

    33

  • 10.

    Donk

    33

  • 11.

    Watervliet*

    32,29

  • 12.

    Vinkt A

    27

  • 13.

    VC Boekhoute*

    26,04

  • 14.

    Zaffelare B

    17

  • 15.

    Oostakker*

    15,62

  • 16.

    St.Muide Gent

    11

3de Provinciale B (25/25)

  • 1.

    St.Denijs

    62

  • 2.

    E.Houtem

    56

  • 3.

    HT.Zwijnaarde

    54

  • 4.

    VSV.Gent A

    47

  • 5.

    Laarne-Kalken

    46

  • 6.

    Bottelare

    37

  • 7.

    Moortsele

    37

  • 8.

    Heusden A

    32

  • 9.

    KVV Schelde A

    31

  • 10.

    VC.Zwijnaarde

    28

  • 11.

    Nazareth-Eke A

    25

  • 12.

    Melsen

    25

  • 13.

    Smetlede

    23

  • 14.

    Oudegem

    22

  • 15.

    De Pinte

    19

  • 16.

    Massemen

    19

3de Provinciale C (25/25)

  • 1.

    Eine A

    60

  • 2.

    Maarkedal

    56

  • 3.

    Zingem A

    50

  • 4.

    Wortegem

    47

  • 5.

    Oudenhove A

    45

  • 6.

    FC Kluisbergen A

    40

  • 7.

    Elene-G'berge B

    39

  • 8.

    Bevere A

    34

  • 9.

    Boekel A

    30

  • 10.

    Nokere-Kruishoutem B

    29

  • 11.

    Sottegem B

    29

  • 12.

    Horebeke

    25

  • 13.

    Olsene

    23

  • 14.

    Velzeke A

    22

  • 15.

    Petegem Schelde

    18

  • 16.

    Huise-Ouwegem

    9

3de Provinciale D (25/25)

  • 1.

    Baardegem***

    53,41

  • 2.

    Hofstade**

    50

  • 3.

    Doggen**

    46,74

  • 4.

    Mere*

    45,83

  • 5.

    Zandbergen*

    41,67

  • 6.

    Sint-Antelinks A

    40

  • 7.

    Deftinge***

    39,77

  • 8.

    Herdersem

    37

  • 9.

    Everbeek*

    36,46

  • 10.

    Herzele-Ressegem*

    34,37

  • 11.

    Gijzegem**

    29,35

  • 12.

    Aaigem**

    27,17

  • 13.

    Erembodegem*

    27,08

  • 14.

    Haaltert*

    22,92

  • 15.

    Bonanza A**

    19,56

  • 16.

    S.Moorsel

    8

  • amc.

    Moerbeke-G'bergen

    0

3de Provinciale E (25/25)

  • 1.

    Kallo

    61

  • 2.

    Rangers Opdorp

    59

  • 3.

    Hamme-Zogge

    52

  • 4.

    Melsele B*

    51,04

  • 5.

    FC Moerbeke

    49

  • 6.

    Robur*

    40,62

  • 7.

    Klinge

    36

  • 8.

    St.Pauwels

    32

  • 9.

    White Boys SN*

    31,25

  • 10.

    FC Gerda Waasland

    31

  • 11.

    Kemzeke

    29

  • 12.

    Eksaarde*

    25

  • 13.

    Meerdonk

    20

  • 14.

    Eendr.Zele B

    20

  • 15.

    F.C.Sint-Niklaas

    19

  • 16.

    Lebbeke B

    6

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende promotie

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst:
de ploegen op plaatsen 2, 3, 4 en 5
1Rangers Opdorp(3E.2)59,00
2E.Houtem(3B.2)56,00
3Dynamo Beervelde(3A.2)56,00
4Lochristi B(3A.3)56,00
5Maarkedal(3C.2)56,00
6HT.Zwijnaarde(3B.3)54,00
7Hamme-Zogge(3E.3)52,00
8Melsele B(3E.4)51,04
9Hofstade(3D.2)50,00

by-pass rangschikking alle reeksen:

1FC Destelbergen(3A.1)63,5420,83+62,580,219,38+32,2940,62
2St.Denijs(3B.1)6220+377910+2244
3Kallo(3E.1)6119+52769+2338
4Eine A(3C.1)6019+42669+824
5Rangers Opdorp(3E.2)5918+59859+3141
6E.Houtem(3B.2)5618+45849+2140
7Dynamo Beervelde(3A.2)5618+40738+2240
8Lochristi B(3A.3)5618+27587+1128
9Maarkedal(3C.2)5617+26539+1427
10HT.Zwijnaarde(3B.3)5416+42755+924
11Baardegem(3D.1)53,4115,91+37,563,647,95+23,8638,64
12Hamme-Zogge(3E.3)5216+15619+829
13Melsele B(3E.4)51,0415,62+18,7554,166,25+6,2523,96
14Hofstade(3D.2)5016,30+28,2663,048,70+15,2234,78
15Zingem A(3C.3)5016+31616+319
16FC Moerbeke(3E.5)4915+23557+924
17Wachtebeke(3A.4)4815+24646+624
18VSV.Gent A(3B.4)4714+32617+2029
19Wortegem(3C.4)4714+20556+625
20Doggen(3D.3)46,7413,04+17,3945,656,52+5,4320,65
21Laarne-Kalken(3B.5)4614+20568+1336
22Mere(3D.4)45,8313,54+21,8845,834,16+3,1214,58
23Oudenhove A(3C.5)4511+28684+1232
24Hansbeke(3A.5)43130436-321
25Zandbergen(3D.5)41,6612,5+12,554,164,16-2,0821,88
26Robur(3E.6)40,6211,46+16,6647,926,25+5,2123,96
27Sint-Antelinks A(3D.6)4013+12595+328
28FC Kluisbergen A(3C.6)4011+3536-427
29Deftinge(3D.7)39,7710,22+6,8235,224,54020,45
30Elene-G'berge B(3C.7)3912+4454-719
31Waarschoot(3A.6)3810+20495+622
32St.Kruis-Winkel(3A.7)3712+5515-523
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

de 5 kampioenen:

FC Destelbergen (3A)
St.Denijs(3B)
Eine A(3C)
Baardegem(3D)
Kallo(3E)

ook de 2 bovenste ploegen op de wachtlijst:

Rangers Opdorp(3E)
E.Houtem(3B)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
Dynamo Beervelde(3A) - 3de wachtlijst
-
impact fusietabel:
voorlopig geen
-
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: nieuwe club

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

SC Duffel

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B