www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 08/08/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- BRABANT VV

seizoensresumé:

4de Provinciale A (23/23)

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    53

  • 2.

    Waanrode

    51

  • 3.

    Out-Hoegaarden B*

    47,04

  • 4.

    Heide Linter*

    46

  • 5.

    Orsmaal*

    41,82

  • 6.

    Neerwinden**

    40,52

  • 7.

    Atlas Linter**

    38,33

  • 8.

    Goetsenhoven*

    37,64

  • 9.

    Meldert*

    35,54

  • 10.

    Halle VV*

    24,04

  • 11.

    Glabbeek B

    24

  • 12.

    Bunsbeek*

    14,64

  • 13.

    Butsel B**

    12,05

  • 14.

    Boutersem United B*

    11,50

  • 15.

    Lovenjoel*

    7,32

4de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Zichem*

    53,32

  • 2.

    Sp.Molenbeek*

    48,09

  • 3.

    RWL Sport B*

    48,09

  • 4.

    Kessel-Lo 2000 B

    47

  • 5.

    Tielt-Winge B*

    43,91

  • 6.

    Deurne

    35

  • 7.

    Holsbeek B*

    32,41

  • 8.

    Sparta Schaffen

    31

  • 9.

    Begijnendijk*

    30,32

  • 10.

    Rap.Wezemaal B*

    30,32

  • 11.

    Aarschot B*

    27,18

  • 12.

    Averbode-Okselaar B

    24

  • 13.

    Keiberg B

    16

  • 14.

    Bekkevoort B

    11

  • 15.

    Lubbeek B*

    10,45

4de Provinciale C (24/24)

  • 1.

    Herent B

    59

  • 2.

    Boortmeerbeek*

    54,26

  • 3.

    Werchter

    52

  • 4.

    SC Keerbergen*

    46,96

  • 5.

    Bertem-Leefdaal B

    46

  • 6.

    Kortenberg

    44

  • 7.

    OHR Huldenberg B

    42

  • 8.

    Wijgmaal B

    39

  • 9.

    Veltem B

    37

  • 10.

    Tervuren-Duisburg B

    29

  • 11.

    KVC Haacht B

    24

  • 12.

    Plenke Werchter

    24

  • 13.

    Tremelo B

    21

  • 14.

    Vossem B*

    11,48

  • 15.

    Hever*

    9,39

  • 16.

    Moorsel

    5

4de Provinciale D (23/23)

  • 1.

    Grimbergen B

    59

  • 2.

    Wezembeek

    47

  • 3.

    Weerde*

    46

  • 4.

    Hofstade

    43

  • 5.

    Vilvoorde City

    42

  • 6.

    Perk B*

    41,82

  • 7.

    Woluwe-Zaventem B*

    37,64

  • 8.

    Eur.90 Kraainem B*

    34,50

  • 9.

    Beigem B*

    33,45

  • 10.

    Peutie*

    32,41

  • 11.

    Machelen B*

    27,18

  • 12.

    Elewijt B*

    13,59

  • 13.

    Vilvoorde United

    13

  • 14.

    Nossegem B

    13

  • 15.

    Haren*

    12,55

4de Provinciale E (24/24)

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    65

  • 2.

    Meise B

    58

  • 3.

    Strombeek*

    53,22

  • 4.

    Boskant Peizegem*

    45,91

  • 5.

    Steenhuffel B*

    39,65

  • 6.

    Delta Londerzeel B

    34

  • 7.

    De Leeuwkens B*

    31,30

  • 8.

    Ritterklub B*

    31,30

  • 9.

    Wemmel B*

    30,26

  • 10.

    Asse-Terheide B

    30

  • 11.

    Liedekerke B

    29

  • 12.

    Mazenzele Opwijk B

    29

  • 13.

    Asse-Zellik B

    24

  • 14.

    Merchtem United

    21

  • 15.

    Essene

    17

  • 16.

    Hekelgem B

    10

4de Provinciale F (24/24)

  • 1.

    Vlezenbeek*

    56,35

  • 2.

    Itna Itterbeek*

    52,17

  • 3.

    Linkebeek

    49

  • 4.

    Rhode-De Hoek B

    48

  • 5.

    Groot-Dilbeek B*

    45,91

  • 6.

    Herne B

    44

  • 7.

    Boka United B*

    40,70

  • 8.

    Galmaarden B

    40

  • 9.

    Beersel Drogenb.B

    38

  • 10.

    Leeuw B

    36

  • 11.

    Kester-Gooik B

    30

  • 12.

    Zuun B

    22

  • 13.

    Borchtlombeek B*

    21,91

  • 14.

    Brucom*

    18,78

  • 15.

    Ol.Anderlecht

    7

  • 16.

    Lembeek B

    6

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende promotie

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst: plaats 2
1Meise B(4E)58,00
2Boortmeerbeek(4C)54,26
3Waanrode(4A)53,22
4Itna Itterbeek(4F)52,17
5Sp.Molenbeek(4B)50,18
6Wezembeek(4D)49,04

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Kapelle o/d Bos(4E.1)65,0021+6079,0010,00+2433
2Grimbergen B(4D.1)61,5619,82+91,82114,788,35+35,4846,96
3Herent B(4C.1)59,0019,00+55,0077,007,00+19,0034,00
4Meise B(4E.2)58,0018+4568,008,00+17,0027
5Vlezenbeek(4F.1)56,3517,74+58,4384,5210,43+27,1343,82
6Zichem(4B.1)55,6316,36+28,3656,738,73+18,5430,54
7Houtem-Oplinter B(4A.1)55,3015,65+40,6961,567,30+18,7829,22
8Boortmeerbeek(4C.2)54,2616,69+42,7873,047,30+20,8734,43
9Strombeek(4E.3)53,2217,74+35,4865,748,35+12,5230,26
10Waanrode(4A.2)53,2216,69+74,09104,358,35+35,4849,04
11Itna Itterbeek(4F.2)52,1715,65+39,6581,394,17+4,1730,26
12Werchter(4C.3)52,0016,00+23,0053,006+627
13Sp.Molenbeek(4B.2)50,1815,27+27,2756,737,63+16,3628,36
14RWL Sport B(4B.3)50,1815,27+20,7352,366,54+4,3626,18
15Out-Hoegaarden B(4A.3)49,0915,27+38,1879,636,54+2,1827,27
16Wezembeek(4D.2)49,0415,65+15,6561,566,26+4,1726,09
17Kessel-Lo 2000 B(4B.4)49,0414,61+35,4861,565,22+6,2618,78
18Linkebeek(4F.3)49,0015+48905,00-1,0025,00
19Weerde(4D.3)4815,27+17,4570,917,63031,63
20Rhode-De Hoek B(4F.4)4815+3074,007,00+8,0030
21Heide Linter(4A.4)4814,18+4876,366,54+14,1831,63
22SC Keerbergen(4C.4)46,9614,61+25,0457,395,22+3,1319,82
23Bertem-Leefdaal B(4C.5)46,0014,00+20,00664,00-8,0022,00
24Groot-Dilbeek B(4F.5)45,9114,61+25,0481,397,30+8,3530,26
25Boskant Peizegem(4E.4)45,9114,61+8,3555,306,26+1,0428,17
26Tielt-Winge B(4B.5)45,8214,18+1244,735,45+1,0917,45
27Hofstade(4D.4)44,8713,56+20,8761,567,30+12,5230,26
28Herne B(4F.6)44,0014,00+44,0082,006+1843,00
29Kortenberg(4C.6)44,0014,00+32,0082,005,00+631,00
30Vilvoorde City(4D.5)43,8213,56+28,1766,784,17-2,0921,91
31Perk B(4D.6)43,6313,09+29,4570,917,63+15,2742,54
32Orsmaal(4A.5)43,6313,09+2473,096,54+6,5432,73
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de zes kampioenen:

Houtem-Oplinter B(4A)
Zichem(4B)
Herent B(4C)
Grimbergen B(4D)
Kapelle o/d Bos(4E)
Vlezenbeek(4F)

1ste, 2de en 3de op de wachtlijst:

Meise B(4E)
Boortmeerbeek(4C)
Waanrode(4A)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
Itna Itterbeek(4F)
-
impact fusietabel:
Sp.Molenbeek(4B)
Diegem B verdwijnt, en dat wist ik helaas niet.
-
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: nieuwe club

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

SC Duffel

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B