www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 08/08/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- ANTWERPEN

seizoensresumé:

3de Provinciale A (27/27)

  • 1.

    Ekeren FC**

    65,88

  • 2.

    Zandvliet Sport*

    62,31

  • 3.

    Minderhout***

    60,75

  • 4.

    Poppel**

    50,76

  • 5.

    Mariaburg A***

    48,38

  • 6.

    Berchem B*

    46,73

  • 7.

    Wijnegem***

    42,75

  • 8.

    Meer**

    38,88

  • 9.

    Wortel*

    35,31

  • 10.

    Sint-Jozef*

    35,31

  • 11.

    Pirates Deurne-BG A**

    25,92

  • 12.

    Dosko***

    25,88

  • 13.

    Berendrecht*

    22,85

  • 14.

    KFC Pulle**

    22,68

  • 15.

    Brecht

    22

  • 16.

    Meerle*

    17,65

  • 17.

    Borsbeek*

    15,58

3de Provinciale B (26/26)

  • 1.

    Bonheiden**

    53,08

  • 2.

    Tisselt*

    53,04

  • 3.

    Katelijne A*

    50,96

  • 4.

    FC Putte

    50

  • 5.

    KSK Wavria A*

    49,92

  • 6.

    FCM Hallaar*

    48,88

  • 7.

    Branst*

    46,80

  • 8.

    Schelle

    43

  • 9.

    Willebroekse**

    39

  • 10.

    Aartselaar A*

    34,32

  • 11.

    Hooikt*

    32,24

  • 12.

    Kontich B*

    29,12

  • 13.

    Leest United*

    23,92

  • 14.

    Hombeek*

    15,60

  • 15.

    Hove Sp.*

    14,56

  • 16.

    Nielse*

    6,24

3de Provinciale C (25/25)

  • 1.

    Arendonk Sport

    61

  • 2.

    Olmen

    55

  • 3.

    Zwaneven

    54

  • 4.

    Beekhoek

    49

  • 5.

    Kasterlee

    42

  • 6.

    FC Turnhout B

    35

  • 7.

    Excelsior Vorst

    35

  • 8.

    Noordstar

    34

  • 9.

    Exc.Bouwel

    34

  • 10.

    Poederlee

    34

  • 11.

    Linda Olen*

    30,21

  • 12.

    Rauw*

    30,21

  • 13.

    Flandria*

    29,17

  • 14.

    KFC Mol

    19

  • 15.

    Herenthout

    18

  • 16.

    Gierle*

    9,38

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende promotie

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst:
de ploegen op plaatsen 2, 3, 4 en 5
1Zandvliet Sport(3A.2)62,31
2Minderhout(3A.3)60,75
3Olmen(3C.2)59,4
4Zwaneven(3C.3)58,32
5Tisselt(3B.2)55,08
6Beekhoek(3C.4)52,92
7Katelijne A(3B.3)52,92
8FC Putte(3B.4)51,92
9KSK Wavria A(3B.5)51,84
-

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Arendonk Sport(3C.1)65,8820,52+49,6874,5211,88+37,848,6
2Ekeren FC(3A.1)65,8820,52+38,8863,728,64+12,9628,08
3Zandvliet Sport(3A.2)62,3118,69+46,7375,8110,38+28,0443,61
4Minderhout(3A.3)60,7519,12+37,1270,889,00+15,7530,38
5Olmen(3C.2)59,418,36+31,3273,446,48+7,5627
6Zwaneven(3C.3)58,3218,36+44,2875,67,56+19,4435,64
7Bonheiden(3B.1)55,1218,00+33,7567,59,00+21,3738,25
8Tisselt(3B.2)55,0817,28+52,9289,647,56+20,5237,8
9Beekhoek(3C.4)52,9215,12+28,0862,647,56+17,2830,24
10Katelijne A(3B.3)52,9215,12+25,9265,887,56+9,7233,48
11FC Putte(3B.4)51,9216,61+21,8163,349,34+13,534,27
12KSK Wavria A(3B.5)51,8415,12+17,2847,524,32022,68
13FCM Hallaar(3B.6)50,7615,12+25,9273,447,56+12,9636,72
14Poppel(3A.4)50,7615,12+17,2858,326,48+3,2430,24
15Branst(3B.7)48,615,12+23,7660,485,4+5,425,92
16Mariaburg A(3A.5)48,3713,5+14,6269,755,62-1,1228,12
17Berchem B(3A.6)46,7313,5+20,7746,735,19018,69
18Kasterlee(3C.5)45,3614,04+8,6455,084,32-2,1622,68
19Schelle(3B.8)44,6513,5+4,1557,115,19+1,0424,92
20Wijnegem(3A.7)42,7512,37+5,6250,625,62+3,3827
21Willebroekse(3B.9)40,511,25+1,1252,874,50-4,5022,50
22Meer(3A.8)38,889,72+6,4859,43,24-2,1629,16
23FC Turnhout B(3C.6)37,811,88+4,3249,685,4+2,1630,24
24Excelsior Vorst(3C.7)37,811,88-1,0856,162,16-15,1215,12
25Noordstar(3C.8)36,7210,8+1,0851,843,24-10,821,6
26Exc.Bouwel(3C.9)36,7210,8-8,6452,927,56-3,2430,24
27Poederlee(3C.10)36,729,72+2,1655,084,32028,08
28Aartselaar A(3B.10)35,6410,8+9,7252,925,4+3,2427
29Wortel(3A.9)35,319,34+3,1144,656,23+8,3127
30Sint-Jozef(3A.10)35,319,34-8,3143,615,19-3,1119,73
31Hooikt(3B.11)33,488,64046,445,4021,6
32Linda Olen(3C.11)32,6210,12-10,1249,504,50-7,8720,25
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

de drie kampioenen:

Ekeren FC(3A)
Bonheiden(3B)
Arendonk Sport(3C)

1ste, 2de en 3de op de wachtlijst

Zandvliet Sport(3A)
Minderhout(3A)
Olmen(3C)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
Tisselt(3A)
-
impact fusietabel:
Zwaneven(3C) - plaats 4 wachtlijst
zie fusietabel: faillissement Duffel
-
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: nieuwe club

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

SC Duffel

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B