www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 08/08/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 3de KLASSE <-- NATIONAAL

seizoensresumé:

3de Nationale A (24/24)

  • 1.

    Zelzate

    58

  • 2.

    Ninove

    47

  • 3.

    Olsa Brakel

    46

  • 4.

    Wetteren

    42

  • 5.

    Lebbeke

    42

  • 6.

    Stekene

    38

  • 7.

    Lochristi A

    36

  • 8.

    Jong Lede

    35

  • 9.

    Eppegem

    33

  • 10.

    Wolvertem Merchtem

    28

  • 11.

    Torhout

    28

  • 12.

    Overijse

    26

  • 13.

    Melsele

    24

  • 0.

    Wingene

    0

  • 0.

    Oostnieuwkerke

    0

  • 0.

    Bornem

    0

3de Nationale B (24/24)

  • 1.

    Lyra-Lierse

    49

  • 2.

    City Pirates

    48

  • 3.

    Heur-Tongeren

    48

  • 4.

    Houtvenne

    45

  • 5.

    St.Lenaarts

    38

  • 6.

    Betekom

    37

  • 7.

    Termien

    35

  • 8.

    Wellen

    33

  • 9.

    Pelt

    32

  • 10.

    Zwarte Leeuw

    31

  • 11.

    KVK Beringen

    29

  • 12.

    Witgoor

    28

  • 13.

    Turnhout

    28

  • 14.

    Bilzen-Waltwilder

    20

  • 15.

    Helson Helchteren

    18

  • 0.

    Linden

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende promotie

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
Rangschikking - wachtlijst:
de ploegen op plaatsen 2, 3, 4 en 5
1City Pirates(3B.2)48
2Heur-Tongeren(3B.3)48
3Ninove(3A.2)47
4Olsa Brakel(3A.3)46
5Houtvenne(3B.4)45
6Wetteren(3A.4)42
7Lebbeke(3A.5)42
8St.Lenaarts(3B.5)38
-

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Zelzate (3A.1)5818+36579+1829
2Lyra-Lierse(3B.1)4914+23466+1126
3City Pirates(3B.2)4815+11408+521
4Heur-Tongeren(3B.3)4814+22487+1022
5Ninove(3A.2)4714+32527+720
6Olsa Brakel(3A.3)4614+25475+718
7Houtvenne(3B.4)4512+18476+722
8Wetteren(3A.4)4213+24546+827
9Lebbeke(3A.5)4212+10305+213
10St.Lenaarts(3B.5)3810+23574+1029
11Stekene(3A.6)3810+13335+716
12Betekom(3B.6)379+6433-215
13Lochristi A(3A.7)3610+7405+319
14Jong Lede(3A.8)3510+1416-321
15Termien(3B.7)35100413-217
16Eppegem(3A.9)339+10384+716
17Wellen(3B.8)339-5363-1215
18Pelt(3B.9)3210-3398+828
19Zwarte Leeuw(3B.10)319+8464-317
20KVK Beringen(3B.11)298-8303-711
21Wolvertem Merchtem (3A.10)288-3254-213
22Torhout (3A.11)288-9342-1511
23Witgoor(3B.12)287-7314-417
24Turnhout(3B.13)285-2382-317
25Overijse (3A.12)267-10321-1315
26Melsele(3A.13)247-22252-227
27Bilzen-Waltwilder(3B.14)205-14371-1016
28Helson Helchteren(3B.15)184-25261-1515
29Wingene(3A.0)08-8243-1010
30Oostnieuwkerke(3A.0)06-29173-197
31Linden(3B.0)03-47170-314
32Bornem(3A.0)02-77171-437
Licenties voor volgend seizoen:
Samen met de plaats in de eindrangschikking is die licentie bepalend waar uw favoriete ploeg(of stamnummer) volgend seizoen zal terechtkomen.
-
De onderstaande rangschikkingen, einde seizoen zijn dat de eindrangschikkingen, geven hierover meer details.
-
1A: licentie voor betaald voetbal 1A
1B: licentie voor betaald voetbal 1B
A1: licentie voor 1ste nationale amateursbond
A2/A3: licentie voor 2de- en 3de-nationale amateursbond
3de Nationale A
Licenties voor 2020/2021,
medegedeeld door de bond !
1.Zelzate A2/A3 (amateur)
2.NinoveA2/A3 (amateur)
3.Olsa BrakelA2/A3 (amateur)
4.WetterenA2/A3 (amateur)
5.LebbekeA2/A3 (amateur)
6.StekeneA2/A3 (amateur)
7.Lochristi AA2/A3 (amateur)
8.Jong LedeA2/A3 (amateur)
9.EppegemA2/A3 (amateur)
10.Wolvertem Merchtem A2/A3 (amateur)
11.Torhout A2/A3 (amateur)
12.Overijse A2/A3 (amateur)
13.MelseleA2/A3 (amateur)
0.Wingenegeen
.Oostnieuwkerkegeen
.Bornemgeen
3de Nationale B
Licenties voor 2020/2021,
medegedeeld door de bond !
1.Lyra-LierseA2/A3 (amateur)
2.City PiratesA2/A3 (amateur)
3.Heur-TongerenA2/A3 (amateur)
4.HoutvenneA2/A3 (amateur)
5.St.LenaartsA2/A3 (amateur)
6.BetekomA2/A3 (amateur)
7.TermienA2/A3 (amateur)
8.WellenA2/A3 (amateur)
9.PeltA2/A3 (amateur)
10.Zwarte LeeuwA2/A3 (amateur)
11.KVK BeringenA2/A3 (amateur)
12.WitgoorA2/A3 (amateur)
13.TurnhoutA2/A3 (amateur)
14.Bilzen-WaltwilderA2/A3 (amateur)
15.Helson HelchterenA2/A3 (amateur)
0.Lindengeen
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Starten volgend seizoen in 2de klasse:

de 2 kampioenen en de 2 eindrondewinnaars:

Zelzate(3A)
Lyra-Lierse(3B)
City Pirates(3B) - 1ste wachtlijst
Heur-Tongeren(3B) - 2de wachtlijst

0, 1, 2, 3, ... bijkomende:

Ninove(3A) - 3de wachtlijst
Olsa Brakel(3A) - 4de wachtlijst
Houtvenne(3B) - 5de wachtlijst
-
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: nieuwe club

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

SC Duffel

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B