www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 08/08/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 2de KLASSE <-- NATIONAAL

seizoensresumé:

2de Nationale A (24/24)

  • 1.

    Knokke

    63

  • 2.

    Mandel United

    45

  • 3.

    Ronse

    45

  • 4.

    Oudenaarde

    42

  • 5.

    RC Gent

    41

  • 6.

    Sparta Petegem

    39

  • 7.

    Gullegem

    39

  • 8.

    Zwevezele

    38

  • 9.

    Harelbeke

    35

  • 10.

    Dikkelvenne

    31

  • 11.

    Westhoek

    28

  • 12.

    Temse

    24

  • 13.

    Menen

    20

  • 14.

    Merelbeke

    19

  • 15.

    Sint-Niklaas

    16

  • 16.

    Hamme

    15

2de Nationale B (23/23)

  • 1.

    Tienen

    44

  • 2.

    Bocholt

    42

  • 3.

    Aalst*

    41,82

  • 4.

    Cappellen*

    36,59

  • 5.

    Hades Kiewit*

    34,50

  • 6.

    Hasselt*

    34,50

  • 7.

    Diegem*

    32,41

  • 8.

    Berchem

    28

  • 9.

    Londerzeel

    27

  • 10.

    Wijgmaal

    26

  • 11.

    Pepingen-Halle

    25

  • 12.

    Hoogstraten*

    24,04

  • 13.

    Spouwen-Mopertingen*

    21,95

  • 0.

    Vosselaar*

    0

  • 0.

    Geel*

    0

  • amc.

    Duffel

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Knokke(2A.1)6320,00+42577,00+16,0023,00
2Tienen(2B.1)45,9114,61+12,5241,746,26+4,1718,78
3Mandel United(2A.2)4514,00+20,00518,00+1224
4Ronse(2A.3)4514,00+16,00427,00+623,00
5Bocholt(2B.2)43,8212,52+14,6139,652,09-4,1714,61
6Aalst(2B.3)43,6313,09+16,3641,455,45+4,3619,63
7Oudenaarde(2A.4)4213,00+8,00546027
8RC Gent(2A.5)41,0012+7,00367,00+619,00
9Sparta Petegem(2A.6)3911,00+12514,00+4,0023,00
10Gullegem(2A.7)3911,00+4,00366+4,0019,00
11Cappellen(2B.4)38,1810,91+8,7337,096,54+7,6317,45
12Zwevezele(2A.8)38,0011,00+13,0041,006+10,0026,00
13Hades Kiewit(2B.5)369,82+3,2734,914,36+3,2715,27
14Hasselt(2B.6)368,73-1,0931,633,27-2,1817,45
15Harelbeke(2A.9)35,0010,00-5,00306017,00
16Diegem(2B.7)33,829,82028,363,27-4,367,63
17Dikkelvenne(2A.10)31,009-2,0035,006+1,0020,00
18Berchem(2B.8)29,227,30-4,1732,354,17-3,1319,82
19Londerzeel(2B.9)28,177,30-7,3031,304,17-1,0414,61
20Westhoek(2A.11)28,009-19,0029,003-13,0011,00
21Wijgmaal(2B.10)27,137,30-1,0438,612,09-11,4817,74
22Pepingen-Halle(2B.11)26,096,26-7,3025,041,04-13,5612,52
23Hoogstraten(2B.12)25,096,54-4,3629,452,18-2,1813,09
24Temse(2A.12)246-16,0022,002,00-912
25Spouwen-Mopertingen(2B.13)22,916,54-28,3622,911,09-21,826,54
26Menen(2A.13)20,005,00-19,0028,003-7,0012
27Merelbeke(2A.14)19,004,00-16,0025,002,00-8,0015
28Sint-Niklaas(2A.15)16,004,00-2722,003-129
29Hamme (2A.16)153-1834,001,00-917,00
30Vosselaar(2B.0)010,91+3,2737,095,45+5,4520,73
31Geel(2B.0)07,63-5,4527,272,18-7,639,82
32Duffel(2B.0)0000000
Licenties voor volgend seizoen:
Samen met de plaats in de eindrangschikking is die licentie bepalend waar uw favoriete ploeg(of stamnummer) volgend seizoen zal terechtkomen.
-
De onderstaande rangschikkingen, einde seizoen zijn dat de eindrangschikkingen, geven hierover meer details.
-
1A: licentie voor betaald voetbal 1A
1B: licentie voor betaald voetbal 1B
A1: licentie voor 1ste nationale amateursbond
A2/A3: licentie voor 2de- en 3de-nationale amateursbond
2de Nationale A
Licenties voor 2020/2021,
medegedeeld door de bond !
1.KnokkeA1 (nationale amateur)
2.Mandel UnitedA1 (nationale amateur)
3.RonseA1 (nationale amateur)
4.OudenaardeA2/A3 (amateur)
5.RC GentA2/A3 (amateur)
6.Sparta PetegemA2/A3 (amateur)
7.GullegemA2/A3 (amateur)
8.ZwevezeleA2/A3 (amateur)
9.HarelbekeA2/A3 (amateur)
10.DikkelvenneA2/A3 (amateur)
11.WesthoekA2/A3 (amateur)
12.TemseA2/A3 (amateur)
13.MenenA2/A3 (amateur)
14.MerelbekeA2/A3 (amateur)
15.Sint-NiklaasA2/A3 (amateur)
16.Hamme A2/A3 (amateur)
2de Nationale B
Licenties voor 2020/2021,
medegedeeld door de bond !
1.TienenA1 (nationale amateur)
2.BocholtA1 (nationale amateur)
3.AalstA1 (nationale amateur)
4.CappellenA2/A3 (amateur)
5.Hades KiewitA2/A3 (amateur)
6.HasseltA2/A3 (amateur)
7.DiegemA2/A3 (amateur)
8.BerchemA2/A3 (amateur)
9.LonderzeelA2/A3 (amateur)
10.WijgmaalA2/A3 (amateur)
11.Pepingen-HalleA2/A3 (amateur)
12.HoogstratenA2/A3 (amateur)
13.Spouwen-MopertingenA2/A3 (amateur)
0.Vosselaargeen
.Geelgeen
.Duffel(amc)geen
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Starten volgend seizoen in 1ste klasse:
(V1556)

in elke reeks de hoogst geplaatste ploeg met
een licentie voor de 1ste amateur klasse:

Knokke(2A)
Tienen(2B)
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: nieuwe club

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

SC Duffel

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B