testwedstrijden - nacompetitie:
Eindronde 3A
ronde 1 - heen/terug
Za | 30/04/2016 | 19:00 | MOORSLEDE - Diksmuide | 1 - 1 |
Zo | 01/05/2016 | 15:00 | Houthulst - STADEN | 1 - 0 |
Do | 05/05/2016 | 15:00 | STADEN - Houthulst | 3 - 0 |
. | . | 17:00 | Diksmuide - MOORSLEDE | 1 - 2 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 08/05/2016 | 15:00 | Staden - MOORSLEDE | 0 - 1 |
Zo | 15/05/2016 | 18:00 | MOORSLEDE - Staden | 1 - 1 |
de winnaar stijgt naar 2de provinciale
Eindronde 3B
ronde 1 - heen/terug
Zo | 01/05/2016 | 15:00 | LOPPEM - Steenbrugge A | 6 - 1 |
. | . | 18:30 | VVC Beernem - GISTEL | 1 - 2 |
Do | 05/05/2016 | 15:00 | GISTEL - VVC Beernem | 1 - 1 |
. | . | . | Steenbrugge A - LOPPEM | 2 - 1 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 08/05/2016 | 15:00 | GISTEL - Loppem | 0 - 1 |
Zo | 15/05/2016 | 15:00 | Loppem - GISTEL | 1 - 2 |
de winnaar stijgt naar 2de provinciale
Eindronde 3C
ronde 1 - heen/terug
Zo | 01/05/2016 | 15:00 | LICHTERVELDE - Ardooie | 1 - 1 |
. | . | . | KSV Kortrijk - DOTTIGNIES | 0 - 2 |
Do | 05/05/2016 | 15:00 | DOTTIGNIES - KSV Kortrijk | 2 - 2 |
. | . | 17:00 | Ardooie - LICHTERVELDE | 2 - 3 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 08/05/2016 | 15:00 | Lichtervelde - DOTTIGNIES | 0 - 3 |
Zo | 15/05/2016 | 15:00 | DOTTIGNIES - Lichtervelde | 4 - 0 |
de winnaar stijgt naar 2de provinciale
Volgorde bijkomende promotie
plaats 1/3: de 3 verliezers van ronde 2
op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Is er daarna nog geen onderscheid zal het PC een loting uitvoeren.
-
Rangschikking: |
1 | Staden | 3 | | |
2 | Loppem | 4 | 57 | |
3 | Lichtervelde | 4 | 53 | |
plaats 4/9: de 6 verliezers van ronde 1
op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Is er daarna nog geen onderscheid zal het PC een loting uitvoeren.
-
Rangschikking: |
4 | KSV Kortrijk | 2 | 58 | |
5 | Steenbrugge A | 2 | 67 | |
6 | Diksmuide | 2 | 61 | |
7 | Ardooie | 3 | |
8 | Houthulst | 4 | |
9 | VVC Beernem | 5 | |
Deze rangschikking is meestal zinloos,
want er moeten dan meer dan 3 bijkomende stijgers nodig zijn.
Eindronde: deelnemers
In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.
3A
2de eindrangschikking: | Diksmuide | |
1ste periode: | Staden | |
2de periode: | Nieuwkerke | Moorslede |
3de periode: | Houthulst | |
3B
2de eindrangschikking: | Steenbrugge A. | |
1ste periode: | Steenbrugge A | Gistel |
2de periode: | De Haan | Loppem |
3de periode: | De Haan | VVC Beernem |
3C
2de eindrangschikking: | KSV Kortrijk | |
1ste periode: | Beveren-Leie | Ardooie |
2de periode: | KSV Kortrijk | Lichtervelde |
3de periode: | Dottignies | |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | De Haan(3B.1) | | 71 | 22 | +47 | 76 | | 12 | +20 | 37 | |
| 2 | Nieuwkerke(3A.1) | | 69 | 21 | +53 | 80 | | 10 | +15 | 31 | |
| 3 | Steenbrugge A(3B.2) | | 67 | 21 | +52 | 87 | | 10 | +16 | 36 | |
| 4 | Beveren-Leie(3C.1) | | 64 | 20 | +27 | 67 | | 10 | +10 | 34 | |
| 5 | Gistel(3B.3) | | 63 | 19 | +63 | 91 | | 8 | +33 | 50 | |
| 6 | Diksmuide(3A.2) | | 61 | 18 | +31 | 60 | | 7 | +14 | 31 | |
| 7 | Staden(3A.3) | | 59 | 18 | +36 | 63 | | 8 | +11 | 26 | |
| 8 | KSV Kortrijk(3C.2) | | 58 | 17 | +25 | 61 | | 9 | +17 | 32 | |
| 9 | Loppem(3B.4) | | 57 | 17 | +35 | 75 | | 9 | +19 | 40 | |
| 10 | Houthulst(3A.4) | | 54 | 17 | +21 | 62 | | 7 | +7 | 33 | |
| 10 | VVC Beernem(3B.5) | | 54 | 17 | +31 | 74 | | 9 | +14 | 34 | |
| 10 | Ruddervoorde(3B.6) | | 54 | 15 | +25 | 69 | | 7 | +5 | 29 | |
| 10 | Ardooie(3C.3) | | 54 | 15 | +35 | 71 | | 8 | +18 | 33 | |
| 11 | Lichtervelde(3C.4) | | 53 | 14 | +16 | 55 | | 8 | +3 | 21 | |
| 12 | Moorslede(3A.5) | | 51 | 16 | +20 | 67 | | 7 | +5 | 30 | |
| 13 | De Panne(3A.6) | | 48 | 13 | +9 | 49 | | 4 | -5 | 19 | |
| 13 | Moerkerke(3B.7) | | 48 | 14 | +41 | 90 | | 9 | +33 | 55 | |
| 14 | Beselare(3A.7) | | 47 | 14 | +4 | 57 | | 6 | -4 | 26 | |
| 14 | Dottignies(3C.5) | | 47 | 13 | +7 | 55 | | 7 | +4 | 31 | |
| 15 | Keiem(3A.8) | | 46 | 14 | -13 | 49 | | 7 | -5 | 22 | |
| 15 | Aarsele(3C.6) | | 46 | 13 | +6 | 47 | | 7 | +7 | 27 | |
| 16 | Hooglede(3A.9) | | 45 | 13 | +10 | 56 | | 4 | -5 | 24 | |
| 16 | Oostrozebeke(3C.7) | | 45 | 12 | +6 | 48 | | 6 | -1 | 20 | |
| 17 | Lissewege(3B.8) | | 44 | 13 | 0 | 60 | | 7 | -2 | 28 | |
| 17 | Ichtegem(3B.9) | | 44 | 12 | +15 | 71 | | 8 | +10 | 39 | |
| 18 | Bissegem(3C.8) | | 40 | 10 | +3 | 50 | | 3 | -3 | 21 | |
| 19 | Westende(3B.10) | | 39 | 11 | +4 | 60 | | 5 | +8 | 32 | |
| 19 | Zandvoorde(3B.10) | | 39 | 11 | 0 | 50 | | 5 | -3 | 24 | |
| 19 | Lendelede(3C.9) | | 39 | 11 | 0 | 38 | | 5 | 0 | 16 | |
| 19 | Dosko Kanegem(3C.9) | | 39 | 11 | -3 | 55 | | 3 | -8 | 23 | |
| 20 | Proven(3A.10) | | 38 | 11 | -2 | 58 | | 4 | -6 | 26 | |
| 20 | Ploegsteert(3A.10) | | 38 | 11 | -15 | 43 | | 6 | -7 | 25 | |
| 20 | Ingooigem(3C.11) | | 38 | 9 | 0 | 44 | | 3 | -10 | 17 | |
| 21 | Snaaskerke(3B.12) | | 35 | 10 | +7 | 69 | | 6 | +19 | 43 | |
| 22 | VV Emelgem-Kachtem(3C.12) | | 34 | 9 | -16 | 41 | | 3 | -17 | 15 | |
| 23 | Elverdinge(3A.12) | | 33 | 9 | -14 | 46 | | 3 | -9 | 22 | |
| 24 | Jong Male(3B.13) | | 32 | 10 | -23 | 56 | | 5 | -9 | 26 | |
| 25 | Dosko Beveren(3C.13) | | 30 | 8 | -26 | 42 | | 2 | -24 | 19 | |
| 26 | Veurne(3A.13) | | 29 | 7 | -15 | 46 | | 3 | -9 | 20 | |
| 27 | Merkem(3A.14) | | 28 | 8 | -29 | 49 | | 4 | -12 | 30 | |
| 28 | Hulste(3C.14) | | 27 | 7 | -16 | 50 | | 2 | -17 | 23 | |
| 28 | Desselgem(3C.15) | | 27 | 6 | -26 | 48 | | 3 | -24 | 21 | |
| 29 | HO Oedelem(3B.14) | | 25 | 7 | -21 | 39 | | 4 | -10 | 22 | |
| 30 | Jonkershove(3A.15) | | 18 | 4 | -50 | 33 | | 1 | -24 | 13 | |
| 30 | Gits(3C.16) | | 18 | 4 | -38 | 37 | | 1 | -24 | 17 | |
| 31 | Voormezele(3A.16) | | 11 | 1 | -46 | 36 | | 0 | -34 | 15 | |
| 32 | Ruiselede(3B.15) | | 9 | 3 | -113 | 17 | | 2 | -64 | 8 | |
| 33 | E.Brugge(3B.16) | | 1 | 0 | -163 | 10 | | 0 | -65 | 6 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 2de provinciale:
3 kampioenen:
3A: Nieuwkerke
3B: De Haan
3C: Beveren-Leie
3 eindrondewinnaars
Moorslede
Gistel
Dottignies
één bijkomende stijger:
Staden
De promotie-wachtkamer
Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie
1 | Staden |
2 | Loppem |
3 | Lichtervelde |
4 | KSV Kortrijk |