testwedstrijden - nacompetitie:
Testwedstrijd in 2B voor plaatsen 2 en 3
Zo | 24/04/2016 | 15:00 | HEESTERT - RC Lauwe | 3 - 1 | |
Eindronde 2A
ronde 1 - heen/terug
Za | 30/04/2016 | 19:00 | Spermalie - OOSTDUINKERKE | 2 - 1 |
Zo | 01/05/2016 | 14:00 | CLUB ROESELARE - Bredene A | 2 - 2 |
Wo | 04/05/2016 | 20:00 | OOSTDUINKERKE - Spermalie | 6 - 0 |
Do | 05/05/2016 | 18:30 | Bredene A - CLUB ROESELARE | 2 - 4 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 08/05/2016 | 15:00 | OOSTDUINKERKE - Club Roeselare | 3 - 2 |
Zo | 15/05/2016 | 15:00 | Club Roeselare - OOSTDUINKERKE | 0 - 4 |
Oostduinkerke speelt de finale
Eindronde 2B
ronde 1 - heen/terug
Za | 30/04/2016 | 17:00 | RC LAUWE - Avelgem | 1 - 1 |
Zo | 01/05/2016 | 15:00 | HEESTERT - Geluwe | 4 - 2 |
Do | 05/05/2016 | 17:00 | Avelgem - RC LAUWE | 0 - 8 |
. | . | 17:30 | Geluwe - HEESTERT | 0 - 1 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 08/05/2016 | 15:00 | Heestert - RC LAUWE | 2 - 3 |
Vr | 13/05/2016 | 18:45 | RC LAUWE - Heestert | 1 - 0 |
RC Lauwe speelt de finale
Eindronde: finale
Za | 21/05/2016 | 19:00 | OOSTDUINKERKE - RC Lauwe | 3 - 2 | |
Oostduinkerke stijgt naar 1ste provinciale
Volgorde bijkomende promotie
plaats 1:
RC Lauwe
plaats 2/3: de 2 verliezers van ronde 2
op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Is er daarna nog geen onderscheid zal het PC een loting uitvoeren.
-
Rangschikking: |
2 | Heestert | 2 | |
3 | Club Roesdelare | 5 | |
plaats 4/7: de 4 verliezers van ronde 1
op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Is er daarna nog geen onderscheid zal het PC een loting uitvoeren.
-
Deze rangschikking is meestal zinloos,
want er moeten dan meer dan 3 bijkomende stijgers nodig zijn.
Rangschikking: |
4 | Spermalie | 2 | |
5 | Bredene A | 4 | 52 | |
6 | Geluwe | 4 | 51 | |
7 | Avelgem | 9 | |
Eindronde: deelnemers
In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.
2A
2de eindrangschikking: | Spermalie | |
1ste periode: | Zwevez.A | Oostduinkerke |
2de periode: | Zwevez.A | Bredene A |
3de periode: | Zwevez.A | Club Roeselare |
2B
2de eindrangschikking: | RC Lauwe | |
1ste periode: | Geluwe | |
2de periode: | Avelgem | |
3de periode: | WS Lauwe | Heestert |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Zwevezele A(2A.1) | | 75 | 23 | +66 | 91 | | 14 | +40 | 51 | |
| 2 | WS Lauwe(2B.1) | | 65 | 20 | +39 | 66 | | 11 | +15 | 35 | |
| 3 | Spermalie(2A.2) | | 56 | 18 | +15 | 67 | | 8 | -2 | 30 | |
| 3 | Oostduinkerke(2A.3) | | 56 | 16 | +42 | 78 | | 7 | +18 | 33 | |
| 4 | RC Lauwe(2B.2) | | 53 | 15 | +35 | 79 | | 6 | +6 | 28 | |
| 4 | Heestert(2B.2) | | 53 | 15 | +23 | 58 | | 5 | +8 | 25 | |
| 5 | Bredene A(2A.4) | | 52 | 16 | +8 | 55 | | 8 | +5 | 29 | |
| 6 | Club Roeselare(2A.5) | | 51 | 14 | +9 | 60 | | 5 | +1 | 28 | |
| 6 | Geluwe(2B.4) | | 51 | 14 | +25 | 71 | | 7 | +3 | 29 | |
| 7 | Poperinge A(2B.5) | | 50 | 14 | +14 | 63 | | 6 | +1 | 33 | |
| 8 | Wevelgem A(2B.6) | | 48 | 13 | +17 | 60 | | 4 | +2 | 22 | |
| 9 | Blankenberge(2A.6) | | 46 | 14 | +10 | 77 | | 7 | +3 | 32 | |
| 9 | Dadizele(2B.7) | | 46 | 13 | +10 | 51 | | 7 | -1 | 17 | |
| 10 | Oudenburg(2A.7) | | 45 | 14 | -2 | 53 | | 5 | -14 | 17 | |
| 10 | Varsenare(2A.8) | | 45 | 13 | +9 | 52 | | 6 | -3 | 21 | |
| 11 | Heist(2A.9) | | 44 | 13 | +8 | 63 | | 5 | -3 | 31 | |
| 11 | Deerlijk(2B.8) | | 44 | 13 | -1 | 48 | | 6 | -4 | 29 | |
| 12 | Zedelgem(2A.10) | | 43 | 13 | -4 | 45 | | 8 | -4 | 21 | |
| 13 | Avelgem(2B.9) | | 42 | 12 | +3 | 41 | | 6 | -4 | 18 | |
| 14 | Tielt(2A.11) | | 40 | 12 | -2 | 42 | | 6 | -4 | 18 | |
| 14 | Moen(2B.10) | | 40 | 11 | -6 | 47 | | 4 | -12 | 19 | |
| 14 | Anzegem(2B.11) | | 40 | 10 | 0 | 37 | | 4 | -7 | 15 | |
| 15 | Ledegem(2B.12) | | 38 | 11 | -10 | 56 | | 5 | -8 | 27 | |
| 16 | Nieuwpoort(2A.12) | | 36 | 11 | -10 | 40 | | 4 | -8 | 20 | |
| 17 | Westrozebeke(2B.13) | | 32 | 8 | -15 | 35 | | 2 | -14 | 12 | |
| 18 | Comines-Warneton A(2B.14) | | 31 | 9 | -29 | 37 | | 3 | -27 | 17 | |
| 19 | Pittem(2A.13) | | 28 | 8 | -19 | 40 | | 1 | -22 | 12 | |
| 19 | Jabbeke(2A.13) | | 28 | 8 | -29 | 48 | | 2 | -28 | 21 | |
| 20 | Veldegem(2A.15) | | 27 | 8 | -27 | 47 | | 5 | -14 | 25 | |
| 21 | Zonnebeke(2B.15) | | 21 | 5 | -46 | 24 | | 2 | -34 | 9 | |
| 22 | VV Koekelare(2A.16) | | 13 | 4 | -74 | 32 | | 1 | -45 | 16 | |
| 22 | Helkijn A(2B.16) | | 13 | 4 | -59 | 24 | | 3 | -27 | 12 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 1ste provinciale:
2 kampioenen:
2A: Zwevezele A
2B: WS Lauwe
de eindrondewinnaar:
Oostduinkerke
één bijkomende stijger:
RC Lauwe
De promotie-wachtkamer
Is de volgorde voor eventuele bijkomende promotie
1 | RC Lauwe |
2 | Heestert |
3 | Club Roesdelare |